Kapinių kvapas? Rimtai ?! Poznanė

Jų yra nedaug, tačiau jie galėtų sudaryti atskirą kvepalų kategoriją. Kapinės, tamsūs ir žemiški kvapai primins pačias tamsiausias akimirkas. Geriausi šios šeimos kvepalai kvepia ėduonimi, bet – saugokitės! – jie gali būti patrauklūs tau … Ar išdrįsti išbandyti kapinių kvapus ant savo odos?

kvepalų žemės, rūsio ir kapinių kvapas

Kvapų užrašai, kurie jus gąsdina

Tuo metu, kai kvepalų lentynose pilna saldžių kvapų, rasti kvepalus su šlapios žemės ar rūsio kvapu nėra taip lengva. Jei esate nišinių kvepalų žinovas ir jums patinka „niūrių“ kvapų natų deriniai, turime jums mažą apgaulės lapą:

  • gražiausiuose žemiškuose kvepaluose yra durpių arba žemės esencijos (kartais tiesiog vadinamos purvu),
  • geriausi kvepalai, kvepiantys senu rūsiu, yra kvapai su pačiulių aliejumi, triufeliais, grybais,
  • kvepalai, susiję su skrodimo kambariu, paprastai yra aldehidų mišiniai,
  • kvapų, panašių į kapinių kvapus, ingredientai yra pačiuliai, samanos, chrizantema, smilkalai.

Žinoma, aukščiau pateiktas suskirstymas yra tik orientacinis. Tamsiose ir keistose kompozicijose dažnai būna vaisių, pikantiškų ir medingų natų.

Kvepalų sąrašas ne tik Helovinui

1. Alibi V Canto unisex kvepalai – pasakojimai iš kriptos

Alibi V Canto tikrai rekomenduojame sausai nosiai. Tai nėra lengva kompozicija, tačiau jei kvepaluose ieškote žemiškumo ir vėsos, tai yra viskas. Pats butelis primena karstą, kuriame susilieja durpių, pačiulių, kedro medienos, vetiverijos, odos, dervos ir muskuso kvapai. Jam ir jai skirti mirtingumo ir melancholiški kvepalai.


Ar tu tai žinai…

Kol italų prekės ženklas „Tiziana Terenzi“ pradėjo kurti kvepalus, jis dalyvavo gaminant velykines žvakes bažnyčioms.


2. Šikšnosparniai „Zoologist“ unisex kvepalai – šikšnosparniai kapinėse

Šis aromatas puikiai tinka Helovinui. Ką kai kurie išdrįsta naudoti kiekvieną dieną. „Zoologist“ nišiniai kvepalai kvepia iškasta žeme. Juos stebina tropinių vaisių derinys su dervomis, žemės esmė ir sakų natos. Šikšnosparnių zoologas skleidžia paslapties atmosferą. Kas žino, ar jis tikrai nekvepia kraugeriu šikšnosparniu?

3. Vyriški kvepalai „Lalique Encre Noire“ – nostalgijos ir niūrio miško kvapas

Tai gali būti ne tokia kraštutinė kaip ankstesni pasiūlymai, tačiau tam tikrai netrūksta tamsos ir melancholijos. „Encre Noire“ (prancūziškai juodas rašalas) kvepia drėgna mediena senose prancūzų kapinėse, apaugusiose medžiais. „Lalique“ nišiniai kvepalai jūsų neišgąsdina savo kaina – tai bus puiki dovana rimtiems, stipriems ir šiurkštiems vyrams.

4. Tom Ford Black Orchid Moteriški kvepalai – juodųjų orchidėjų liūdesys

Juodojo šokolado, žemėje išmirkytų triufelių, juodųjų orchidėjų ir sūkuriuojančių smilkalų dūmų kvapas. Vienas iš geriausių „Tom Ford“ kvepalų. Juodoji orchidėja keičiasi ant odos kiekvieną minutę ir sunku jas vienareikšmiškai apibrėžti. Jie neabejotinai yra drėgni, elegiški ir liūdni, ir tuo pat metu puikūs.

5. „Demeter“ kvepalai – zombių apokalipsė

Jums nereikia blogai kvepėti vien todėl, kad esate miręs – taip „Demeter“ prekės ženklas skatina išbandyti „Zombie for Her“ ir „Zombie for Him“ kolekcijos kvepalus (yra ir „Zombie Dog“ versija!) Maišant baravykų, samanų, žalių lapų, durpių ir raudonojo vyno kvapą, susidarė siaubingai keistas derinys. Tiesa, Demeter yra niūri keistų kvapų karalienė:

Aš išbandžiau Slieką. Kvepalai yra tarsi šlapia lapkričio žemė su puvimo užuominomis. Kvepėjau dirva. Gražus XD

6. Moterų kvepalai Thierry Mugler Angel – kritęs angelas

Kaip yra? Angelas šiame pareiškime? Jo negalėjo praleisti dėl vienos paprastos priežasties. Kai kurie žymūs „Thierry Mugler“ kvepalai yra formalino kvapas, kaip rūsys, irimas, puvimas ir net morgas ar kūnas. Kiti juose nemato mirtino užrašo, tik gryną saldumą. Šia tema yra tiek teorijų, kiek yra „Angel“ kvepalų gerbėjų ir priešininkų. Vieni sako, kad tai vyksta per pačiulius, kiti – per sintetinio spiralinio ir kumarino derinį.

Jei jūsų sieloje yra tamsus klimatas arba tiesiog baisu nuotaika, pasirinkite vieną iš mūsų pasiūlymų. Tik neužmieg! 😉