Kas gi dar nori pauostyti smagiai

„Moschino“ kvepalai yra tokie pat lengvabūdiški kaip šio prekės ženklo drabužiai. Kvapai yra tiek pat ieškomi, kaip ir sportiniai arklio uodeginiai marškinėliai ar „Happy Meal“ rankinės. Ar „Moschino“ drabužiai, aksesuarai ir kvepalai yra tiesiog linksmi, ar greičiau manifestas prieš aukštosios mados išsipūtimą? O kokius kvapus verta išbandyti?

Moschino žaidžia su kvepalais

Kas yra Moschino fenomenas?

1. Prekės ženklas turi specifinį humoro jausmą

Moteriškos „McDonald’s“ bulvytės su bulvytėmis ir kvepalų buteliukas stiklo valikliu? Kodėl gi ne? Prekės ženklas turi humoro jausmą ir labai toli nuo savo projektų. Kadangi 2013 metais prie mados namų vairo stojo Jeremy Scottas, visas net ir beprotiškiausias idėjas turi galimybę įgyvendinti. Dizaineris tęsia anksčiau mirusio prekės ženklo įkūrėjo Franco Moschino, kuris anksčiau kėlė abejones dėl pramonės rimtumo, darbą:

Kodėl turėčiau jaudintis dėl aukštosios mados taisyklių? Vien todėl, kad dirbu šiame versle?

2. Moschino vertina save

Prekės ženklas tyčiojasi iš „mados aukų“, kurios, kaip paradoksalu, yra pagrindiniai jo klientai. Nes paprasti mirtingieji retai gali sau leisti prabangius projektus. Marškinėliai iš naujausių kolekcijų yra 200 eurų vertės, už krepšį mokėsite kelis kartus.


Kaip teisingai ištarti prekės ženklo pavadinimą?

Pavadinimas Moschino turėtų būti tariamas / moskino /.


3. Prekės ženklas mėgsta pop kultūrą

O popkultūra mėgsta itališką prekės ženklą. Italijos mados namų drabužius dėvi pop stiliaus ikonos – Miley Cyrus, Kylie Minogue, Lady Gaga, Paris Hilton, Rita Ora, Katy Perry. Prekės ženklas žaidžia su mūsų laikų simboliais – poniai poniai pasirodo ant marškinėlių, suknelės yra išpardavimo formos, o pati Barbie norėtų avėti rožinius batus. „Moschino“ kvepalai yra uždaryti meškiuke, o ne įprastame butelyje. Visa tai kvepia kiču, bet pasirodo, kad daugelis iš mūsų svajoja apie „valdomą kičą“ su pritvirtinta brangia etikete.


Ar tu tai žinai…

„Moschino“ sukūrė priedų kolekciją, skirtą 5-osioms žaidimo metinėms paminėti „Candy Crush Saga“.


Geriausi „Moschino“ kvepalai

Pigūs ir elegantiški „I Love Love“ kvepalai (moterų tualetinis vanduo)

Garsiausias kolekcijos „Cheap and Chic“ kvapas kvepia citrusiniais vaisiais. „Moschino I love love“ populiarumas nesumažėjo nuo 2004 m. Kokia jo paslaptis? Kvepalai niekuo nepretenduoja, dar daugiau, kas nėra – optimistiškas, citrusinių vaisių aromatas, puikiai tinkantis šiltoms dienoms.

Žaisliniai kvepalai (unisex tualetinis vanduo)

Tokio antro buteliuko tikriausiai nėra – Žaislų pakuotė yra meškiukas, apsirengęs marškinėliais su iškrypėlišku užrašu „Tai nėra MOSCHINO ŽAISLA“. Įdomu tai, kad kvepalai visai nėra banalūs. Aromatinė ir sumedėjusi kompozicija stebina kardamono, levandų ir kadagio kvapu. Norėdami pabarstyti save kvepalais, jums tiesiog reikia nuimti meškiuko galvą … Smagu 😉

Juokingi kvepalai! (moterų tualetinis vanduo)

Daugelyje kvepalų reitingų jie laikomi vienu geriausių savo kainų kategorijoje. Šį kartą kūdikių buteliuke slepiasi gaivus citrusinis kvapas su žaliosios arbatos, kartaus apelsino ir raudonųjų serbentų natomis. Moschino Juokinga! priklauso toms kompozicijoms, kurios tiesiog pakelia nuotaiką – jos yra tarsi rožiniai purškiami akiniai.

Pigūs ir prašmatnūs „Chic Petals“ kvepalai (moterų tualetinis vanduo)

Kaip kvepia nerūpestinga, saulėta diena? Pasak italų, patinka laukinės braškės ir gėlės. „Chic Petals“ buvo išleistas 2013 m. Ir daugelio manymu, tai yra geriausias „Cheap and Chic“ kolekcijos moterų aromatas. Ar norėtumėte užmaršties akimirkos? Skrydis debesyse suteiks dangišką pigių ir prašmatnių šviesos debesų kvapą.

Kvepalai „Couture“ (moterų tualetinis vanduo)

Dar vienas į istoriją įėjęs kvepalų buteliukas. Jo forma niekuo nesiskiria nuo stiklo valiklio. „Moschino Couture“ tualetinis vanduo yra dviejų variantų – mėlynos ir rausvos. Laimei, jis kvepia daug geriau nei plovikliai 😉

„Moschino“ kvepalai aukštosios mados stiliumi kvepia smagiai. Ar jau išsirinkote savo favoritus? Jei ne, pažvelk žemiau!

Parašykite komentarą