Kokie geriausi iš 20

Nešiotis visą įrankių rinkinį visur yra ne visada praktiška, tiksliau, niekada nėra. Tačiau kartais atsiduriate tokioje situacijoje, kai tikrai norėtumėte, kad būtų patogus veržliaraktis, atsuktuvas, replės ar peilis ir jums nepasisektų. Būtent tokioms situacijoms buvo sugalvoti daugiafunkciniai įrankiai.

Mažas daugiafunkcis įrankis net telpa kišenėje ar rankinėje ir jame yra įvairių įrankių, viename kompaktiškame įrenginyje. Geras lengvas daugiafunkcis įrankis gali pažodžiui išgelbėti jūsų gyvybę daugeliu atvejų. Tačiau rinkoje yra stebėtinai daug įvairių tipų.

Svarbiausias

 • Daugiafunkciniai įrankiai paprastai buvo pagaminti tam, kad galėtų atlikti įvairias užduotis, kurios nedaug skiriasi. Šia prasme, jei daug nežinote apie įrankius arba pradedate savarankiškai, vienas iš šių indų gali būti jums tinkama idėja.
 • Svarbu pažymėti, kad daugialypės priemonės nėra specifinės priemonės, veikiau yra kelios rūšys, taigi, jei jūs ieškote vieno, tai turi atitikti jūsų atliekamo darbo tipą ar tipus. Tačiau šis terminas paprastai reiškia kišeninius daugiafunkcinius įrankius.
 • Norėdami tinkamai pasirinkti savo daugiafunkcinį įrankį, turite žinoti svarbiausius kriterijus, kurie turi lemiamą reikšmę įsigyjamo produkto kokybei. Tarp šių aspektų turime įtrauktų indų kiekį, įrankių tipus, svorį ir perkeliamumą.

Geriausios daugiafunkcinės priemonės rinkoje: mūsų rekomendacijos

Daugiafunkcinių įrankių paieška gali būti gana sudėtinga užduotis, nes tai yra labai bendras terminas ir yra keli tipai. Dėl šios priežasties mes parengėme nedidelį sąrašą, pagrįstą tokiais kriterijais kaip perkamiausias internetu, geriausias karinėms ir profesinėms reikmėms ir tas, kuris siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį.

Pirkėjų mėgstamiausia prisijungęs

Šveicarijos armijos peiliai ir toliau išlaiko populiarumą, be to, visame pasaulyje žinomi dėl savo originalaus gamintojo „Victorinox“. Tai apima 33 funkcijas, puikiai tinkančias nuimti kabelius, nulupti žuvį ir pjauti ar pjauti medieną.

Verta, jei planuojate daug laiko praleisti lauke. Jo dydis yra 91 milimetras, todėl rekomenduojama jį naudoti su dėklu ant diržo.

Mėgstamiausias karinėms ar medžioklės reikmėms

Gamintojas „Leatherman“ yra vienas prestižiškiausių kuriant visų rūšių aukštos kokybės daugiafunkcinius įrankius. Jo MUT modelis skirtas kariniam naudojimui ir turi 16 įmontuotų įrankių, taip pat reguliavimo priedą, todėl puikiai tinka naudoti su jūsų šautuvu.

Jis skirtas valdyti viena ranka. Jo dydis siekia 12,5 centimetro, o garantija galioja 25 metus.

Mėgstamiausias profesionaliam naudojimui

Kitas „Leatherman“ daugiafunkcinis įrankis, pasižymintis dideliu universalumu, turintis 17 integruotų funkcijų. Jame yra saugos diržų pjaustytuvas, kuris gali išgelbėti jūsų gyvybę ir kurį galima atidaryti viena ranka.

Jo matmenys yra 10 centimetrų, o pagrindiniai ašmenys siekia 7,37 centimetrus. Jo garantija galioja 25 metus.

Tas, kuris siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį

Nepaisant mažos šios daugiafunkcinės priemonės kainos, ji siūlo aukštos kokybės ir daugybę įmontuotų įrankių, kuriuos galima įsigyti versijoje su 14 arba 25 funkcijomis.

Jis buvo paremtas „Leatherman Wave“ ir jo vartotojai komentuoja, kad jis veikia nuostabiai. Apima kablio atleidimą, todėl idealiai tinka naudoti žvejyboje. Puikiai tinka būti pakaitalu.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie daugiafunkcines priemones

Geriausias daugiafunkcinis įrankis yra tas, kurio įrankiai jums dažniausiai reikalingi. Yra tiek daug skirtingų tipų ir tiek daug skirtingų variantų, kad tikrai rasite sau tinkamiausią, tačiau pirmiausia turėsite atlikti tyrimą. Štai kodėl mes parengėme šį vadovą, kuris padės jums išsiaiškinti, ką turite žinoti apie savo daugiafunkcinį įrankį.

Dviračių universalus įrankis. Pritaikykite dviratį.

Mažas daugiafunkcis įrankis net telpa kišenėje ar rankinėje ir jame yra įvairių įrankių. (Šaltinis: „Brizmaker“: 100734629 / 123rf.com)

Kas yra daugiafunkcinės priemonės?

Paprasčiau tariant, daugiafunkcinis įrankis yra nedidelis indas, kuriame įmontuoti skirtingi įrankiai. Paprastai tai yra žirklės, peiliai, butelių atidarytuvai ir kt. Jie siūlo daug funkcijų, kurias reikia naudoti pagal jūsų poreikius, taip pat yra pakankamai maži, kad tilptų į kišenę, ir gali apimti nuo keturių iki dvidešimt vieną indą.

Kokie yra daugiafunkciniai įrankiai?

Yra sukurta daugybė daugiafunkcinių įrankių rūšių, skirtų naudoti to paties tipo veikloje. Tačiau turėdami omenyje tik daugiafunkcinius įrankius, turime suprasti, kad mes kalbame apie stačiakampio formos įrankį (paprastai), iš kurio išsinešate įvairius įmontuotus indus. Mes galime juos suskirstyti į keturis:

 • Bendras daugiafunkcis įrankis (kišeninis ar Šveicarijos armijos peilis): Tai yra gana standartinis daugiafunkcinis įrankis, išskyrus tai, kad pagrindinis prietaiso prioritetas (arba labiausiai sukurtas įrankis) yra peilis. Jis sukurtas taip, kad būtų labai funkcionalus. Tai yra vienas iš pirmųjų kelių įrankių pavyzdžių.
  Tai idealiai tinka tiems, kuriems kiekvieną dieną reikia tik vieno bendro įrankio. Ji turi jums reikalingus pagrindus, nes jei jums tikrai nereikia daug papildomų funkcijų, nėra jokios priežasties joms išleisti papildomų pinigų ar nešti papildomą svorį.
 • Daugiafunkcinis raktų pakabukas: Jie yra mažesni ir kompaktiškesni, tačiau efektyviai perkeliami. Tačiau mažesnis įrankių dydis iš pradžių apsunkina jų naudojimą. Paprastai jie apima tik būtiniausius dalykus.
 • Karinis daugiafunkcis įrankis: Keli kariniai įrankiai yra skirti ir išgyvenimui, ir kelyje. Gali būti šautuvų valymo / išmontavimo įrankiai. Todėl jie puikiai tinka ir kareiviams, ir stovyklautojams, ir žygeiviams, ir medžiotojams. Jie yra labai lengvai valdomi ir dažnai pagaminti iš ypač tvirtų medžiagų, kurios gali atlaikyti itin griežtą elgesį ar pernelyg didelį naudojimą. Todėl jie dažniausiai būna brangiausi, tačiau jei norite į juos investuoti, turėsite daugiafunkcinį įrankį, kuris tarnaus dešimtmečius.
 • Kortelės tipo daugiafunkcinis įrankis: Jie paverčia jūsų piniginę visiškai funkcionaliu prietaisu, tačiau siūlome jų nenaudoti stovyklavimui ar lauke. Jie naudojami kaip paskutinė galimybė. Daugiausia šie įrankiai turi aštrų kraštą, kuris gali praeiti per liniuotę, butelio atidarymo peilį ir keletą mažų raktelių.

Kuo skiriasi skirtingi esamų įrankių tipai?

Be abejo, jums įdomu, kuris iš šių daugiafunkcinių įrankių jums yra geriausias, ar kokie yra dideli jų skirtumai. Nepaisant to, kad nesikeičia daugybė dalykų, išskyrus įmontuotų indų dydį ar kiekį, svarbu visada trumpai palyginti jų ypatybes ir ypatumus.
Bendras daugiafunkcinis įrankis Raktų pakabukas daugiafunkcinis įrankis Karinis daugiafunkcis įrankis Kortelės tipo daugiafunkcinis įrankis
Dydis Nuo vidutinio iki didelio. Mažas. Nuo vidutinio iki didelio. Mažas.
Programos Kasdien, kempingas, žvejyba, profesionalus, namų pasidaryk pats. Pagrindai Karinis, profesionalus, kempingas, medžioklė, namų pasidaryk pats. Šviesa
Svoris Nuo lengvo iki vidutinio stiprumo. Lengvas Vidutinis. Lengvas.
Indai Nuo 4 iki 20 metų. 4–10. Nuo 6 iki 20 metų. 4–8.
Kainos Žemas – aukštas. Žemas. Aukštas. Pagal.

Kokie yra įprasti ir būtiniausi įrankiai daugiafunkcėje priemonėje?

Nors daugeliui žmonių nešiotis didelę įrankių dėžę neįmanoma, beveik kiekvienas gali nešiotis daugiafunkcinį įrankį, susidedantį iš dažniausiai naudojamų įrankių, naudojamų kasdienėms užduotims atlikti. Šiame skyriuje parodysime šešis svarbiausius įrankius, kuriuos gali turėti daugiafunkcinis įrankis.

 • Replės: Replės yra įvairių formų ir dydžių, naudojamos tokiems tikslams kaip laidų pjovimas ir lenkimas. Kai kurie jų gali būti naudojami kitaip, pavyzdžiui, griebtuvai ar vamzdžiai.
 • Peilis: Nors jie yra mažesni nei įprasta, jie idealiai tinka atliekant lengvą pjovimą. Peiliai tiesiausi kraštais yra naudingiausi, o dantyti – naudingi, kai reikia pjaustyti tokius maisto produktus kaip duona.
 • Atsuktuvas: Daugeliu atvejų visos daugiafunkcinės priemonės yra su vienu plokščiu atsuktuvu. Tačiau aukštos kokybės turės ir atsuktuvą „Phillips“.
 • Butelių atidarytuvas: Butelių atidarytuvas yra priemonė, naudojama metaliniams butelių dangteliams pašalinti. Kai kurie ateina su kamščiatraukiu, kuris padės pašalinti kamščius iš vyno butelių.
 • Pjūklas: Tai puikiai tinka pjauti mažesnius daiktus, pvz., Medžių galūnes, arba pagrindinėms amatų veikloms. Nors jis nebus naudojamas tiek, kiek peilis, atsuktuvas ar replės yra būtini.
 • Pora žirklių: Kai kurie žmonės skundžiasi, kad žirklės yra per mažos atlikti daugumą užduočių. Vis dėlto žirklės yra svarbi priemonė, kurią visada turite turėti po ranka.

kompaktiškas įrankis

Yra sukurta daugybė daugiafunkcinių įrankių rūšių, skirtų naudoti to paties tipo veikloje. (Šaltinis: Erwinas Jamesas Agumbay: 41731424 / 123rf.com)

Kodėl jums reikia daugiafunkcio įrankio?

Pripažinkime, kad nepaprastosios padėties atvejai vyksta visada ir, svarbiausia, kai to mažiausiai tikiesi. Stichinės nelaimės, įsibrovėliai ar kiti negalavimai lengvai pašalinami, jei esate pasirengę. Turėdami daugiafunkcį įrankį, galite žymiai padidinti galimybę išspręsti problemą ir sumažinti traumų ar mirties riziką.

Kada reikia turėti daugiafunkcinį įrankį?

Turėdamas po ranka daugiafunkcį įrankį, niekada nepažeisi bet kokioje situacijoje, nesvarbu, ar reikia ką nors supjaustyti, atidaryti voką, pakuotę, atidaryti alų ar mėgstamą gėrimą. Tačiau yra keletas veiklų, kurioms reikalinga turėti vieną iš šių priemonių. Čia mes juos paminėjame.

Stovyklauti

Įsivaizduokite, kad stovyklavote lauke. Padaryti ugnį yra sudėtinga užduotis, jei tai daroma rankiniu būdu. Medienos paruošimas degti šalia titnago užtruks vidutiniškai tris valandas. Turint daugiafunkcinį įrankį, šis laikas sutrumpėja, todėl jo peilio ir pjūklo funkcija lengviau pjauti medieną.

Nors jau buvo keletas pagrindinių daugiafunkcinių įrankių tipų, naujoviškų pokyčių nebuvo iki XIX a. Tai padėjo gamintojas Victorinox, Šveicarijos armijos peilio išradėjas.

Žvejoti

Kai kurie …

Parašykite komentarą