Kas sakė, kad Nerf yra skirtas vaikams? – W

  • Funkcijos – 8/10
  • Spektaklis – 9/10
  • Dizainas – 9/10
  • Lengva naudoti – 10/10
  • Vertė – 9/10

9/10

Santrauka

„Nerf Dog“ teniso kamuoliukų „Blaster“ paleidžiamas toliau nei dauguma mūsų išbandytų automatinių kamuoliukų mėtytojų, ir tai tiesiog būna dalis išlaidų. Jame taip pat yra 4 įprasto dydžio teniso kamuoliai.

„Nerf“ yra legendinis žaislų gamintojas šioje erdvėje, todėl natūralu, kad jie yra vieni iš mūsų rekomenduojamų kamuoliukų paleidimo įrenginių. „Nerf“ pristatė savo šunų žaislų seriją dar 2013 m. Ir nuo to laiko buvo vienas iš mūsų mėgstamiausių šunų žaislų gamintojų, žaidžiančių lauke. Mes atlikome išsamią „Nerf Dog Tennis Ball Blaster“ apžvalgą, išbandydami viską, pradedant atstumo ir triukšmo paleidimu, baigiant dizainu ir funkcijomis. Pažvelkite žemiau, kai išpakuojame „Nerf Dog Ball Launcher“ dėžutę ir sužinome, kaip ji lyginama su kitais, kuriuos peržiūrėjome.

Išpakavimas ir dizainas

„Nerf Dog Ball Blaster“ yra supakuotas labai panašiai kaip tradiciniai „Nerf“ žaislai (t. Y. Ne dėžutės viduje) ir yra tiesiog užsegami užtrauktuku prie kartono pagrindo. Apskritai, išpakavę rasite patį „Nerf Dog“ kamuoliuką ir 4 „Nerf Dog“ teniso kamuoliukus. Viskas! Net jokių dokumentų ar vadovų (instrukcijas rasite dėžutės gale). Kalbant apie jo nustatymą, nėra ką veikti. „Nerf Dog Ball Blaster“ yra paruoštas naudoti – paprasčiausiai įdėkite kamuolį į priekį ir būsite pasiruošę eiti!

Nerfas moka pareikšti savo nuomonę ir parduoti vaikams savo dizainą. Nors pats metikas ir jo pakuotė atrodo kaip vaikiškas žaislas, jis tikrai skirtas bet kurio šuns savininkui! Bendras „Nerf“ šunų kamuoliukų paleidimo įrenginio dizainas yra paprastas, tačiau gyvas. Paleidimo įrenginys yra mėlynas, o visi pagrindiniai komponentai yra ryškiai oranžiniai, įskaitant gaiduką, rutulio laikiklį, pakrovimo mechanizmą ir metiklio priekį. Prietaiso šone yra įspaustas tradicinis „Nerf“ logotipas kartu su 4 kamuoliukais (kurie taip pat būna įvairių spalvų).

Nerf šunų sprogdintojų apžvalga

„Nerf Dog Ball Blaster“ funkcijos

Kadangi „Nerf Ball Blaster“ yra toks paprastas, unikalių savybių yra minimaliai. Tačiau jų pagrindinės savybės veikia nepaprastai gerai ir yra lyginamos su geriausiomis.

Reguliuojamas atstumas

Skirtingai nuo automatinių kamuoliukų paleidimo įrenginių, iš kurių galima pasirinkti iš anksto nustatytus atstumus, „Nerf Dog Ball Blaster“ tiesiog turi reguliuojamą pakrovimo mechanizmą. Norėdami sureguliuoti atstumą, paprasčiausiai traukite svirtį atgal atgal, kad atleistumėte daugiau energijos. Nerfas teigia, kad pasiekia 50 pėdų, traukdamas svirtį atgal – toliau skaitykite žemiau, kad pamatytumėte mūsų praktinį testą.

Saugos atleidimo mechanizmas

Tai daugiau dizaino bruožas, tačiau nepaisant to, šis „Nerf“ paleidimo įrenginys neturi atvirų judančių dalių, dėl kurių jį naudoti visiškai saugu ir sau, ir šunims (tiesiog netaikykite jų!).

nerf šuns kamuolio sprogdiklio saugos atleidimas

Laisvų rankų įrangos paėmimas

Nebereikia rinkti šmeižto, šlapių teniso kamuoliukų, kad būtų galima parsivežti. Jūs galite tiesiog uždėti „Nerf Dog“ kamuolio metimo antgalį ant teniso kamuoliuko ant žemės, kai jūsų šuo jį paima ir jis saugiai įsikrauna į savo vietą kitam apėjimui.

laisvų rankų įranga

Keli kamuoliai ir laikiklis

Už produkto kainą nustebome pamatę, kad jis buvo su 4 kamuoliukais – dauguma kamuoliukų paleidimo įrenginių yra su vienu ar dviem. „Nerf Dog Ball Blaster“ naudoja standartinius 2,5 colio teniso kamuoliukus, kurie yra labai kokybiški ir tvirtai austi, todėl jūsų šunys nesėdi ten ir netraukia. Mums labai patinka, kad jis naudoja standartinius teniso kamuoliukus, nes daugelis automatinių kamuoliukų paleidimo įrenginių yra su mini teniso kamuoliukais; pavyzdžiui, „iFetch“ naudoja 1,5 “teniso kamuoliukus, o„ SmartPult “- 2“ teniso kamuoliukus.

nerf šunų kamuoliai

Paleidimo įrenginyje po įrenginiu taip pat yra vienas kamuolio laikiklis. Puikiai tinka papildomam kamuoliui laikyti, kai pasimeta ar pernelyg šmeižia!

kamuoliuko laikiklis

„Nerf Blaster“ – viduje ar lauke?

„Nerf“ konkrečiai nenurodo pagrindinio naudojimo būdo. Daugumoje mūsų peržiūrėtų automatinių kamuoliukų paleidimo įrenginių nurodoma, kad juos galima naudoti tiek patalpose, tiek lauke. Tačiau, pasinaudoję „Nerf“ kamuolio sprogdintuvu, mes labai rekomenduojame tai naudoti kaip lauko kamuolio metiklį, kad būtų visas jo potencialas. Mes šiek tiek jį naudojome viduje, nukreipdami jį koridoriumi, tačiau, nesant vietos, mūsų šuo beveik kelis kartus buvo nukentėjęs.

„Nerf Dog Ball Blaster Performance“

Mes išbandėme šį kamuolio metėją ir sužavėjome rezultatais. Mes nustatėme, kad metikas veikia gana nuosekliai, vidutiniškai atlikdamas metimus nuo 50 iki 60 pėdų.

nerf dog ball blaster apžvalga

Mums labai patiko viršutinės stumdomos rankenos dizainas, naudojamas kadrui paruošti. Jis jautėsi daug tvirtesnis nei kiti mūsų išbandyti modeliai, todėl tikime, kad „Nerf Dog Ball Blaster“ išsilaikys geriau nei dauguma šios kategorijos.

nerf šuns kamuolio sprogdintojų bandymai

„Nerf Dog Ball Blaster“ paskutinės mintys

Mes džiaugiamės matydami, kaip „Nerf“ prisijungė prie kamuoliukų paleidimo į rinką ir išleido produktą, kuris konkuruoja arba lenkia konkurenciją. Mums labiausiai patinka metiko paprastumas – jis nereikalauja jokio nustatymo ir gali būti naudojamas iškart. Kamuoliai gali būti paleidžiami toliau nei dauguma automatinių kamuoliukų paleidimo įrenginių, tačiau neapima galimybės juos automatiškai atnešti.

Apskritai, žiūrėdamas į kainos ir kokybės rodiklius, „Nerf Dog Ball Blaster“ yra nepaprastai įdomus pasirinkimas norint pratinti savo šunis.