Kas yra kvepalų spinta

Ruošdamiesi naujam sezonui perkame madingus drabužius ir aksesuarus. Dažnai pamirštame rinktis sezoną, progą ar gyvenimo būdą atitinkančius kvepalus. Tuo tarpu kvepianti spinta taip pat yra svarbus mūsų įvaizdžio elementas. Kaip jį sukurti?


Kiekvieną dieną jūs pasirenkate savo aprangą šiai progai – kai einate dirbti į biurą, norite atrodyti profesionaliai. Vakaro metu renkatės drąsesnius drabužius. Atostogų metu jūsų apranga yra laisvalaikio ir pritaikyta vasaros aurai. Ar žinojote, kad jūsų įvaizdį sudaro ne tik drabužiai, šukuosena ir elgesys? Dideliu mastu savęs suvokimas priklauso ir nuo kvapo bei to, kaip jį suvokia kiti. Aromatai veikia emocijas ir atmintį – net jei tai nesąmoninga įtaka, jie gali priimti svarbius sprendimus ir užmegzti santykius tarp žmonių


Pasąmoningas kvepalų poveikis


Kvapai leidžia laimėti verslo partnerius, suvilioti partnerį ir susirasti naujų draugų socialiniame susitikime. Su jais taip pat lengva pasigaminti dirbtinį pasą, verslo susitikimui pasirinkti saldų aromatą arba karštą dieną gausiai pabarstyti stipriu, chypre kvapu. Kvepalų poveikis dažniausiai vyksta už sąmonės ribų, todėl sutikti žmonės jus ilgai prisimins – ir tai priklauso nuo kvapo, ar tai yra teigiami prisiminimai, ar priešingai. Todėl vieno butelio su mėgstamu kvapu nepakanka. Verta praplėsti savo kvepalų spintą ir sąmoningai rinktis kvepalus ta proga.


Svarbiausia pagrindinė nata


Kvapnioji spinta – tai kvepalų rinkinys, sukurtas konkrečioms progoms, konkretaus žmogaus charakteriui ir gyvenimo būdui. Kaip užbaigti originalių kvepalųišlaikyti individualizmą ir pasirinkti juos pagal savo skonį? Nesvarbu, ar tualetinį stalą sukomplektuojate su kun. vyriški kvepalai ar moteriški kvepalai. Patikrinkite mėgstamo tualetinio vandens sudėtį – pagrindinėje natoje yra vadinamieji kvapų fiksatoriai, suteikiantys kvepalams nepakartojamą charakterį. Tai gali būti, pavyzdžiui, muskusas, kedro mediena, santalas, gintaras, gintaras ar ąžuolo samanos. Šie aromatai sustiprina kvapą ir lemia jo temperamentą. Pagrindinė nata yra ilgiausiai trunkanti kvapo nata, užkariaujanti likusius širdies ir galvos akordus. Paprastai vienas iš jo ingredientų yra geriau nei kiti – jei jį atpažinsite, bus lengviau pasirinkti rinkinį Kvepalai kiekvienai progai.


Kvepalai darbui


Jie negali būti intensyvūs. Saldūs kvepalai moterims jie taip pat nukrenta – jų neatpažins potencialūs verslo partneriai, nes yra rizika, kad jų akyse būsite suvoktas kaip neveiksnus. Statyk už subtilias gėlių ar medienos natas, kurias galima pajausti ne daugiau kaip dviejų metrų atstumu. Jei jums tai rūpi Kvepalai netinka jūsų pareigas einančiam asmeniui, pasirinkite dezodorantas su subtiliu kvapu.


Kvepalai nakčiai


Tam tikri vandens komponentai, tokie kaip muskusas, vanilė ir ilang-ilangas, laikomi afrodiziakais. Oranžinės gėlės ir tuberozė taip pat vilioja. Kvepalai moterims iš gurmanų kategorijos siejami su saldžiu malonumu – kvapnūs šokoladu, karamele ir pralinomis, jie puikiai tinka pasimatymui.


Kvepalai ypatingoms progoms


Kai norite atrodyti klasikiniai, į savo garderobą su kvepalais įdėkite buteliuką „Chanel no 5“, „Hugo Boss“ ar „Miss Dior“ – šiuos kvapus daugelį metų renkasi mados ikonos visame pasaulyje.


Vasariniai kvepalai


Vasarą nenaudokite sunkiųjų ir egzotiškų kvapiųjų vandenų, kurių pagrindas yra prieskoniai, nes jie yra per intensyvūs ir, veikiami temperatūros, dar labiau pastebimi. Kai šiluma plūsta iš dangaus, siekite gaivių kvapų. Vaisiniai kvepalai ir citrusai gaminami tokioms progoms. Jei jums nepatinka bergamočių ar juodųjų serbentų aromatai, pabandykite naudoti kvepalus, kurių fone yra vandens akordas.
Kurdami savo garderobą ne tik kvepinkite, bet ir išbandykite odos kvapus – jie geriausiai išsivysto veikiami kūno temperatūros. Taip pat galite pradėti nuo mažiausio 30 ml talpos butelių pasirinkimo. Eksperimentuodami greitai sužinosite, kurie kvepalų ingredientai jums tinka ir kurių nesugebate priimti.