Kokie yra 20 geriausių

Jei vaikystėje jums patiko tokie filmai Indiana Jones arba Goonies, tikrai esate užsidegę lobių ieškojimu. Jei taip, tikrai norite turėti gerą metalo detektorių. Šie įrankiai leis jums rasti pamestus ir palaidotus daiktus bet kur, tiek paplūdimyje, tiek kalnuose.

Tikrai ne kartą esate matę žmonių, kurie dienos pabaigoje paplūdimyje prieina prie kranto su savo metalo detektoriais ir pradeda ieškoti smėlio. Šie žmonės mėgsta metalų ir lobių paieškas. Šiam darbui jie naudoja šią įdomiai atrodančią įrangą, kuri naudoja signalus metalams rasti.

Svarbiausias

  • Tam tikri aplinkos veiksniai turi įtakos metalų aptikimui. Dirvožemiai, kuriuose yra daug mineralizacijos (paplūdimio smėlio ar raudonos žemės), apsunkina jų aptikimą.
  • Kai kuriuose modeliuose yra galimybė „atskirti“ metalus. Tai yra, jūs galėsite nurodyti, kokio tipo metalą norite rasti, o įranga ignoruos likusius metalus.
  • Geriausi metalo detektoriai turi kelis pavojaus režimus signalui aptikti. Svarbu pasirinkti modelį, turintį bent akustinį ir šviesos signalą.

Geriausi metalo detektoriai: mūsų mėgstamiausi

Metalo detektorius naudojamas paplūdimyje rasti visų pamestų daiktų, tokių kaip žiedai, monetos ar pakabukai. Tai taip pat yra įrankis, kurį archeologai naudoja ieškodami vietų. Jei mėgstate medžioti lobius, jums pasisekė, nes mes jums išrinkome penkis geriausius rinkoje esančius metalo detektorius.

Metalo detektorius su keturiais ekrano režimais ir LCD ekranu

Metalo detektorius „Intey“ turi keturis rodymo režimus, kad būtų lengviau atlikti paieškos užduotis.

Skirtingų tipų metalams jis turi skirtingus akustinius signalus.

Jis gali aptikti geležį, nikelį, aliuminį, cinko lydinius, auksą ir sidabrą. Jo aptikimo diapazonas yra 25 cm. Skystųjų kristalų ekranas turi ryškumo nustatymą, o valdymo skydelis suteikia ryškumo išvestį. Domkratas 3,5 mm ausinių lizdas.

Metalo detektorius nenuilstantiems ieškotojams

Metalo detektorius „Intey TO-GJ-024“ siūlo du aptikimo režimus. Pirmuoju galite ieškoti visų rūšių metalų, o antruoju – atskirti geležį, cinką, aliuminį ar metalus, tokius kaip auksas ir sidabras.

Tokiu būdu rasite nuo monetų iki papuošalų.

Jis naudoja tvirtą zondą, kad aptiktų lobius nepatogioje vietovėje ir net vandenyje, nes ritė yra nepralaidi vandeniui. Jame yra LCD ekranas su skirtingomis funkcijomis ir šviesa.

Metalo detektorius, skirtas pasiekti didelį gylį

„Garrett Ace 250“ detektorius siūlo įspūdingas funkcijas. Jis turi puikų aptikimo gylį, kuris leis jums rasti 2, 4, 6 ar 8 colių gylio metalus.

Tai yra patikimas, patikimas ir lengvai suimamas detektorius.

Labai lengva naudoti, o dizainas sukurtas taip, kad nenuvargintumėte daugiau nei reikia. Jis yra lengvas, turi apšviestą LCD ekraną ir DVD su keletu naudojimo patarimų.

Greičiausias ir tiksliausias nešiojamas metalo detektorius

Nešiojamasis metalo detektorius „Kuman Pinpointer“ siūlo pilną 360º šonų aptikimą ir antgalių aptikimą. Tai labai jautri įranga, skirta pagerinti objektų vietą.

Jis veikia viduje ir lauke, be to, yra greitas ir tikslus.

Jis turi tris jautrumo lygius su LED indikatoriais, garso įspėjimu ir vibracija. Jis yra mažas, todėl jį galite pasiimti su savimi visur, be to, jis yra nepralaidus vandeniui.

Metalo detektorius ieškantiems didelio jautrumo

„Fluoreon“ metalo detektorius siūlo geriausią tikslumą trimis aptikimo režimais: „Disc“, „All Metal“ ir „Pinpoint“.

Jautrumas yra reguliuojamas ir ieško daugybės vertingų daiktų, tokių kaip monetos, papuošalai ir sunkieji metalai, tokie kaip auksas ir sidabras.

Galėsite ieškoti objektų sekliame vandenyje. Jame yra 3,5 mm ausinių lizdas ir garso reguliavimas. Tai puikiai tinka vaikams ir suaugusiems. Tai gerai veikia lauke ir namuose.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie metalo detektorius

Metalo detektoriai yra puikus pasiteisinimas išeiti į lauką ir medžioti lobius, nesvarbu, ar tai lauke, ar paplūdimyje. Tačiau jei norite, kad paieška pasiteisintų, svarbu lažintis už modelį, kuris suteikia jums reikalingą galią ir diapazoną. Norėdami padėti jums apsispręsti, mes parengėme šį pirkimo vadovą su dažniausiai užduodamais klausimais.

Žmogus paplūdimyje

Metalo aptikimo mėgėjus motyvuoja būtent tai, žinant, kokius palaidotus „lobius“ jie gali rasti. (Šaltinis: „Miraclemoments“: 109080293 / 123rf.com)

Kam skirtas metalo ieškiklis?

Kaip rodo jo pavadinimas, palaidotų ar paslėptų metalų paieškai naudojamas metalo detektorius. Šie įrenginiai skleidžia radijo dažnius, pavyzdžiui, sonaro ar radaro, kurie atšoka nuo metalų ir grįžta į ritę. Radus metalą, įranga skleidžia akustinį signalą, kuris nurodo, kur ieškoti.

Metalo detektoriai gali rasti visų rūšių metalus (geležį, cinką, aliuminį, varį, įvairius lydinius ir sunkiuosius metalus, tokius kaip auksas ir sidabras). Jie idealiai tinka rasti senus palaidotus „lobius“, tokius kaip monetos, papuošalai ar relikvijos. Jais naudojasi metalo medžioklės gerbėjai, taip pat archeologai ir saugumo pajėgos.

Kokios yra metalo detektoriaus naudojimo galimybės?

Be to, kad rekreacinis naudojimas yra mūsų aptariamas, metalo detektorius teisėsaugos institucijos gali naudoti žmonių skenavimui. Daugelio oficialių pastatų prieigose randame tokio tipo įrangą, skirtą ginklų ir metalų paieškai. Yra pėdų detektoriai (lanko tipo) ir rankiniai.

Jie taip pat naudojami geografinėje vietovėje, pavyzdžiui, norint rasti archeologines vietas ir kitų rūšių palaikus. 2008-aisiais ispanų naras Mike’as DeMaras rado auksinę taurę ant ispanų laivo, kuris nuskendo 400 metų anksčiau. Jie naudojami karo srityje aptikti palaidotas minas.

Kastuvas

Šiuolaikiškiausi metalo detektorių modeliai turi keletą signalizavimo signalų sistemų. (Šaltinis: Nesterčukas: 91299228 / 123rf.com)

Kaip veikia metalo detektorius?

Metalo detektoriai veikia perduodami elektromagnetinį lauką iš ritės į žemę. Bet kuris metalinis objektas elektromagnetiniame lauke yra įjungtas ir perduoda savo lauką kaip atsaką. Detektoriaus ritė gauna atsaką ir skleidžia akustinį signalą, kad signalizuotų apie padėtį.

Dauguma šiuolaikinių metalo detektorių turi funkcijas „atskirti“ skirtingų tipų taikinius ir gali būti pritaikyti, kad būtų ignoruojami nepageidaujami taikiniai. „Diskriminuoti“ turime omenyje, kad jis gali atskirti, kokio tipo metalą aptinka, ir skleisti signalą tik radęs jūsų pasirinktą metalą.

Kokios yra svarbios metalo aptikimo sąvokos?

Jei norite tapti geru metalo medžiotoju, turite suprasti, kaip veikia detektoriai. Tuo pačiu metu, žinant, kaip elgtis su instrumentu, nenaudinga, taip pat turite suprasti tam tikrus svarbius pačios paieškos aspektus. Toliau paaiškiname svarbiausias metalo aptikimo sąvokas:

  • Dažnis: Metalo detektoriaus dažnis yra viena iš pagrindinių savybių, lemiančių, ar taikiniai bus gerai aptikti. Vieno dažnio detektorius jis perduoda dideliu dažniu, kuris yra jautresnis mažiems taikiniams. Geriausi detektoriai skleidžia keliais dažniais.
  • Žemės likutis: Žemės balansas yra kintamas nustatymas, kuris padidina aptikimo gylį mineralizuotame dirvožemyje. Dirvožemyje, kuriame gausu druskų (pavyzdžiui, paplūdimio smėlyje ar raudonoje žemėje), ši funkcija padeda įžvelgti paiešką, kad nebūtų mesta klaidų.
  • Diskriminacija: Tai yra metalo detektoriaus galimybė nustatyti palaidotus taikinius pagal kiekvienos medžiagos laidumo ir geležies savybes. Tokiu būdu jūsų nurodyta medžiaga yra tiksliai identifikuojama, o likusi dalis ignoruojama.

Koks didžiausias metalo detektorių gylis?

Atsakymas į šį klausimą paprastai yra paprastas: toks pat gylis kaip ritės skersmuo. Taigi detektoriai su didesnėmis ritėmis aptiks metalus giliau. Tačiau aptikimo gylis taip pat priklausys nuo įrangos naudojamos technologijos ir tam tikrų aplinkos veiksnių.

Sudėtingesnis ir išsamesnis atsakymas į šį klausimą prasidėtų žodžiu „tai priklauso“. Toliau pateikiame įvairius veiksnius, kurie gali turėti įtakos aptikimo gyliui:

Veiksnys Problema
Dirvožemio mineralizacija Mažai mineralizuotas dirvožemis leidžia giliai aptikti.

Mineralizacijos lygiai neigiamai veikia aptikimą.

Dirvožemio mineralizacija Mažai mineralizuotas dirvožemis leidžia giliai aptikti.

Mineralizacijos lygiai neigiamai veikia aptikimą.

Tikslinis dydis Kuo didesnis taikinys, tuo giliau aptinkama.
Tikslinė forma Apvalios formos taikinius (pvz., Monetas ar žiedus) galima aptikti giliau nei pailgus.
Tikslinė padėtis Moneta horizontalioje padėtyje (gulint) bus aptikta didesniame gylyje nei moneta, esanti vertikalioje padėtyje (stovint).
Objektyvo medžiaga Labai laidūs metalai (sidabras) aptinkami giliau nei nelaidūs (švinas).

Koks yra metalo detektoriaus veikimo dažnis?

Metalo detektoriaus dažnis matuojamas kHz (kilohercais). Tai yra skaičius, kiek kartų per sekundę detektorius perduoda ir priima signalą. Pavyzdžiui, metalo detektorius, veikiantis 6 kHz dažniu, perduos ir priims informaciją 6000 kartų per sekundę ir 50 kHz dažniu – 50000 kartų per sekundę.

Paprastai žemo dažnio metalo detektoriai pasižymi didesniu jautrumu variui ir sidabrui, turi gerą gylį ir gerai išskiria. Didesnio dažnio metalai yra jautresni smulkiems metalams ir natūraliam auksui, tačiau jie gerai neišskiria spalvotųjų metalų.

Žmogus šalia vandens

Nors dažniausiai jie nėra panardinami, geriausi metalo detektoriai yra atsparūs vandeniui ir nepralaidūs vandeniui. (Šaltinis: Yossundara: 102543621 / 123rf.com)

Kokius metalus aptinka metalo detektorius?

Vienas iš dažniausiai pasitaikančių klausimų perkant metalo detektorių. Jei neturite patirties dirbant su šia įranga ar ieškant metalų, normalu, jei sau užduodate tokio tipo klausimus. Kaip jau paaiškinome, šiuolaikiniai detektoriai turi funkciją atskirti metalus, todėl galite …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *