Katės antkaklis: kas yra

Norėdami jį surasti, kai jis eina pasivaikščioti, kad jis galėtų patekti pro katės atvartą, nuvalyti kenkėjų kūną arba paprasčiausiai, kad jūsų kačiukas būtų gražesnis nei jis jau yra. Yra keletas priežasčių, kodėl galite nusipirkti katę antkaklį. Kad pirkimas būtų sėkmingas ir atliktų savo funkciją, šiose eilutėse mes jums padėsime.

Yra balsų, prieštaraujančių katę nešiojančiai antkakliui, ir pasisako už kitų formulių paiešką, tačiau čia galite pamatyti, kad šis sprendimas labai priklausys nuo jūsų augintinio charakterio. Taip pat galėsite suprasti visas komunalines paslaugas, kurias gali suteikti katės antkaklis. Nepraleiskite šio vadovo, nes esame tikri, kad jis jums bus labai įdomus ir naudingas.

Svarbiausias

  • Katės antkaklis gali būti labai naudingas atliekant įvairias funkcijas. Turite pasirinkti tinkamą pagal tai, ko jums reikia.
  • Gali atsitikti taip, kad jūsų katė nenori jo antkaklio. Ypač jei pirmą kartą norite jį įdėti, o gyvūnas jau yra suaugęs. Šios katės yra labai įprastos ir nenoriai keičiasi. Tačiau reikia atlikti keletą pagrindinių žingsnių, kurie gali padėti jūsų augintiniui priprasti prie jo naujo priedo.
  • Renkantis antkaklį, reikia laikytis keleto labai svarbių pirkimo kriterijų: be objekto funkcijos, reikia pastebėti, kad medžiagos yra patogios ir patogios gyvūno odai, kad antkaklis yra lengvas, pritaikomas prie kaklą ir kad jį galima lengvai uždaryti, kol jūsų augintiniui sunku jį atidaryti.

Geriausios kačių antkakliai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Yra daugybė priežasčių, kodėl katė turės nešioti antkaklį, o rinkoje galite rasti įvairiausių variantų – tiek šių priedų funkcijų, tiek modelių, stilių ir spalvų. Šiame sąraše galite pamatyti penkis populiariausius šiuo metu rinkoje esančius karolius ir taip sužinoti kitų vartotojų tendencijas bei skonį.

Geriausias minkšto aksomo katės antkaklis

Šis vėrinys pagamintas iš minkšto aksomo ir papuoštas cirkonio akmenimis. Jis turi elastingą diržą, kad būtų patogiau dėvėti, ir prisitaiko prie skirtingų kaklo dydžių. Jis turi varpą ir užsidaro metaline sagtimi. Deimantai yra savotiškame tinkle, jie nėra priklijuoti prie aksomo, todėl jiems sunkiau nukristi.

Vartotojai pabrėžia gerą medžiagų kokybę, ypač palyginti su žema kaina. Taip pat labai vertinama, kaip gražu ant kačių kaklo. Gyvūnai, būdami patogūs dėl savo medžiagų, nemėgina nuimti antkaklio. Jis matuojamas nuo 8 iki 10 colių, priklausomai nuo to, kaip tinka elastinė daikto dalis.

Geriausias atspindintis antkaklis katėms

Tai yra šešios skirtingų spalvų vėrinių pakuotės. Visi jie yra atspindintys. Juose yra varpas ir uždarymas spustelėkite plastiko. Pardavėjai teigia, kad šie kačių antkakliai yra pagaminti iš aukštos kokybės, patvaraus ir odai tinkamo nailono. Jis turi plastikinius tvirtinimus, kad būtų galima sureguliuoti apykaklę nuo 19 iki 32 centimetrų skersmens.

Su varpeliu ir atspindinčia medžiaga šios antkakliai užtikrina, kad niekada neprarastumėte katės. Ypač tada, kai turite laisvę ir norite ją rasti ir naktį. Jis yra šešių spalvų: raudonos, rožinės, mėlynos, žalios, geltonos ir juodos. Gamybos įmonė sako, kad varpas kelia mažai triukšmo, kad nebūtų erzinantis gyvūno.

Geriausias antiparazitinis antkaklis katėms

Šis antiparazitinis antkaklis katėms yra naudinga prevencinė priemonė kovojant su blusomis, erkėmis, lervomis, utėlėmis ir uodais. Tikslas yra apsaugoti katę. Jo poveikis trunka šešis mėnesius. Jis gaminamas iš imidakloprido (insekticido, pagaminto iš nikotino), flumetrino ir kitų natūralių ingredientų. Karoliai siekia 33 centimetrus.

Tai palaipsniui išskiria veikliąją medžiagą difuzijos, trinties arba garavimo, kurį sukelia gyvūno kūno temperatūra, metu. Išsiskyrusi veiklioji medžiaga po truputį plinta per katės kailį, atbaidydama, nužudydama ar sterilizuodama parazitus. Jei produktas neduoda norimų rezultatų, įmonė grąžina pinigus.

Geriausias hipoalerginis antkaklis katėms

Šis diržas pagamintas iš silikono ir yra įvairių spalvų. Jame yra nuimamas varpas ir atidaromas a spustelėkite paprastas plastikas. Viskas yra tik dekoravimo funkcija arba kad jūs žinote varpelio dėka katę. Vėrinio dydį galima reguliuoti. Jis yra hipoalergiškas, kvėpuojantis ir atsparus vandeniui, todėl nesukelia išsiveržimų ir nedirgina odos.

Jis tinka antkakliams nuo 19,5 iki 26,5 centimetrų, todėl nėra skirtas kačiukams. Tai labai lengva antkaklė, sukurta tam, kad netrikdytų gyvūno. Pirkėjai pažymi, kad silikoną, esantį gaminyje, lengva valyti, o katėms nėra lengva nuimti antkaklį. Apskritai labiausiai man patinka produkto estetika.

Geriausias kačių antkaklis su pritaikoma vardine lentele

Šis antkaklis išsiskiria tuo, kad jame yra pritaikoma plokštelė, ant kurios galima iškalti gyvūno vardą ir telefono numerį. Jei jūsų kačiukas yra pamestas, kas jį randa, gali jums paskambinti ir grąžinti katę į jos namus. Jis yra septynių spalvų ir trijų dydžių, kurie visi yra reguliuojami. Vardinė plokštė pritvirtinta smeigėmis.

Pirkdamas klientas gali užsisakyti graviūrą, kuri yra nemokama ir apribota iki 20 simbolių. Karoliai pagaminti iš sintetinės odos, plastiko ir nerūdijančio plieno ir užsegami sagtimi. Dauguma vartotojų pabrėžia, kad tai trunka ilgai. Vienintelis skundas yra tas, kad labai mažoms katėms antkaklis gali būti labai storas. Apskritai tai yra labai naudingas papildinys.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie katės antkaklį

Yra keletas priežasčių, kodėl katę reikia uždėti antkakliu. Bet kokiu atveju, ne visi modeliai gali būti patogūs jūsų augintiniui. Šios katės yra labai maniakiški gyvūnai, todėl, nuspręsdami, kokį apykaklę jiems uždėsite, turėtumėte sąmoningai nusipirkti. Pirma, yra tam tikrų dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti ir kuriuos šiose eilutėse mes jums paaiškinsime.

katė

Prieš uždėdami ant jo kūno, leiskite savo katei užuosti ir susipažinti su daiktu. (Šaltinis: Benas Chinas: v2C8UudcWi4 / Unsplash.com)

Kas yra katės antkaklis?

Katės antkaklis yra objektas, kuris, kaip rodo jo pavadinimas, tinka gyvūnui ant kaklo ir atlieka skirtingas funkcijas. Kai apykaklė uždedama estetikai, jos naudojimas yra prieštaringas tam tikruose veterinarijos ekspertų sektoriuose. Tačiau rinka taip pat siūlo naudingus antkaklius, palengvinančius šių gyvūnų kasdienybę ir jų sugyvenimą su žmonėmis.

Kaip turėčiau uždėti antkaklį ant katės, kad ji nesuspaustų jos kaklo?

Kad katei būtų patogu ir saugu, eidami antkaklį įsitikinkite, kad tarp aksesuaro ir jūsų augintinio kūno yra atstumas nuo dviejų iki trijų. Tikslas yra tai, kad jis jo nespaudžia ir kad tuo pačiu metu jam nėra lengva įdėti kojas į likusią skylę. Taip pat tai, kad jai sunkiau pagauti kokį nors išorinį daiktą.

Kaip pirmą kartą katei uždėti antkaklį, kad jis neerzintų?

Katės apykaklė gali būti įkyrus daiktas. Ypač jei jūsų augintinis jau suaugęs. Atminkite, kad šie gyvūnai sunkiai prisitaiko prie naujienų, nes jie mėgsta savo įpročius ir įpročius. Todėl, jei matote, kad jis nenori antkaklio, bet jums reikia jį uždėti, atlikite kelis veiksmus, kad katė neatrastų, jog tai pernelyg invazinis objektas:

  • Prieš uždėdami ant jo kūno, leiskite savo katei užuosti ir susipažinti su daiktu. Galite pastatyti jį jam patinkančiose vietose, pavyzdžiui, lovoje.
  • Uždėdami antkaklį ant kaklo, pasirinkite dienos laiką, kai jūsų augintinis yra ramus ir atsipalaidavęs. Venkite tų momentų, kai katė yra budresnė ir su savo medžioklės instinktais yra ant paviršiaus, nes ji jausis kaip išpuolis.
  • Pirmą kartą uždėdami apykaklę, palikite ją kelioms minutėms, o tada nuimkite. Kiekvieną dieną didinkite minučių, praleistų ant kaklo, skaičių, kol jausitės patogiai.
  • Galite jį pavaišinti nedideliu prizu, pavyzdžiui, skanėstu.
  • Įsitikinkite, kad karoliai, kaip jau minėjome, yra nuo dviejų iki trijų pirštų nuo kūno.
  • Laikykite tai tol, kol pamatysite patogią katę. Jei matote, kad jis neprisitaiko tiek, kiek norite, turite gerbti savo augintinį ir atsisakyti bandymo.
  • Ir apskritai, būkite kantrūs.

Oranžinė katė

Įsitikinkite, kad karoliai, kaip jau minėjome, yra nuo dviejų iki trijų pirštų nuo kūno. (Šaltinis: Apiwat Dindang: 98302683 / 123rf.com)

Kokias funkcijas atlieka kačių antkaklis?

Prieš uždėdami antkaklį ant katės, turime apsvarstyti, ar tikrai reikia dėvėti šį daiktą, kokiu tikslu, ir turime stebėti, ar jo medžiaga ir forma yra saugūs, ar ne. Šioje lentelėje pamatysime, kokias skirtingas funkcijas gali pasiūlyti kačių antkaklis ir produktų savybes pagal jų paskirtį.
Funkcija Karoliai Charakteristikos
Ornamentas Tokia, kuri yra graži ir sukurta tik garnyrui. Jis turėtų būti lengvas. Atsižvelgiant į tai, kad tai nėra būtina, o tik užgaida, geriau būti labai patogiai ir nesverti.
Atidarykite duris Antkaklis su jutikliu arba su lustu, kuris jungiasi prie katės durų. Yra kačių durų, kurios atsidaro tik tada, kai atpažįsta, kad gyvūnas yra tas, kuris yra šalia ir turi praeiti.
Venkite parazitų arba juos nužudykite Antiparazitinė apykaklė. Tai yra karoliai, kuriuose yra impregnuotų medžiagų, kurios laikui bėgant išsiskiria dėl gyvūno šilumos, kad atbaidytų ar sunaikintų kenkėjus.
Nustatykite savo katę Karoliai su identifikacine lentele. Karoliai, kuriuose integruota plokštė, dažniausiai iš nerūdijančio plieno, kur galima įrašyti telefono numerį, kuriuo žmonės gali paskambinti radę pamestą katę.
Katės nustatymas, jei ji pasimestų Karoliai su GPS. Tai ne tik antkaklis, bet ir priedas, kurį galite užsidėti antkakliu ir kuris yra prijungtas prie išmaniojo telefono, kad surastumėte savo augintinį, jei jis pamestas.
Pamatykite savo katę tamsoje Atspindinčios juostos apykaklė. Ypač jei jūs gyvenate mieste ir jūsų katė daug išeina, vienas iš šių objektų padės jums pamatyti savo augintinį, kai jo ieškosite naktį. Tai taip pat bus matoma automobiliams, kas suteikia katėms saugumo.

Kokia yra katės antkaklio nauda ir žala?

Šie objektai yra prieštaringi. Yra sektorių, kurie mano, kad antkaklio uždėjimas katei yra nepatogus ir nereikalingas gyvūnui, todėl jie siūlo ieškoti kitų mažiau invazinių formulių. Kita vertus, yra manančių, kad katėms tai neerzina, o žmogui tai gali būti naudinga, jei tik dėl estetikos. Šioje lentelėje apibendriname naudą ir žalą:
Nauda