Kava ant suoliuko – išbandykite aromaaa

Šviežiai malta, paruošta kava yra vienas maloniausių aromatų pasaulyje. Iš puodelio išeinantis kvapas vilioja neįprasta puokšte, jis sužadina beveik visus pojūčius ir pagerina nuotaiką. Ar norite pajusti šį unikalų aromatą ir savo odoje? Susipažinkite su mūsų mėgstamais kavos kvapais kvepalais!

Geriausi kavos kvepalai

Kvepalų ingredientai – kava

Kava, kaip kvepalų sudedamoji dalis, priklauso aštrių kvapų natų grupei. Vyriškuose kvepaluose jis dažniausiai būna grynas, stiprus ir kartus. Dažniausiai jis derinamas su aštriais, chypre ir karčiai saldžiais fougere aromatais. Tarp moterims skirtų kavos kvapų dominuoja saldūs kvepalai, kurie, ne tik stiprus espresso, primena saldžius kapučinos. Šiuose deriniuose kava dažniausiai derinama su saldžiais gurmaniškais aromatais ar gaivinančiomis, subtiliomis vaisių natomis.


Ar tu tai žinai…

Prancūziškas žodis gurmanas reiškia … valgyti! Šis pavadinimas vartojamas apibūdinant tiesiogiai geriausių Paryžiaus konditerijos gaminių aromatus – šokoladą, karamelę, vanilę, praliną ar saldainius.


YSL Black Opium – kavos kvepalai, sukeliantys priklausomybę

Yvesas Saint Laurentas teigė, kad 1970-aisiais yra kvepalų ir narkotikų, reklamuodami naują aromatą „Opium“. Praėjus keliems dešimtmečiams, rinkoje pasirodė „Black Opium“ šoninė danga krištolo, glam roko aplinkoje.

Kokie yra kvepalai su kavos užuomina? Kas tikisi tokio stipraus ir rytietiško kvapo kaip originalas nuo 1977 m., Gali nusivilti. „Black Opium“ yra saldesnė ir jaunatviškesnė ikoniško aromato versija. Kvepalų esmė yra kava, apsupta vanilės, jazminų ar rausvųjų pipirų. Jausmingas, šiltas ir pikantiškas aromatas yra „Black Opium“ vitrina. Puikūs kvepalai rudeniui!

https://www.youtube.com/watch?v=MPkVSHOacXk

Dėmesio!

Kaip pabrėžia „Yves Saint Laurent“ aromato mėgėjai – „Black Opium“ yra labai patvarūs kvepalai!

Gera mergina Carolina Herrera – ne tik geroms mergaitėms

Nedaugelis žmonių supranta sudėtingą moterų ir Carolina Herrera prigimtį. Jo siūlomi moteriški kvepalai yra nekalti ir tuo pačiu seksualūs. Carolina Herrera mirkteli į moteris ir teigia, kad #goodtobebad. Išdykusios merginos juk eina ne į dangų, o ten, kur nori 😉

„Good Girl“ kvepaluose esanti koncentruota tuberozos ir tonkos pupelių dozė gražiai žydi ant odos, tačiau prieš ją pasiekdami susidursite su saldžiu ir aštriu kavos ir migdolų deriniu. Papildoma pagarba moterims yra unikalus buteliukas su „Good Girl“ kvapu. Jis turi elegantiško kaiščio formą! Net Carrie Bradshaw jį mylėtų. 🙂

Rebelle Rihanna – miela maištininkė

Pakanka pamatyti bent vieną Rihannos pasirodymą scenoje, norint pasakyti, kad ji nėra gera mergina. Maištininkas sukūrė kvapą „Rebelle“ 2012 m. Parfumuotas vanduo sujungia šiltas vanilės, karštos kakavos, aromatinės kavos ir šildančio imbiero natas. „Rebelle“ yra kvepalai su muskusu, todėl, be agresyvumo, jie turi viliojantį Rihannos seksualumą. Tai tikrai maištininkų kvapas ious


Ar tu tai žinai…

… kavos aromatas turi aromaterapinių savybių – stimuliuoja, suteikia energijos ir sumažina streso lygį!


Noa Cacharel – paslapties šydas

Kiekviena iš mūsų pažįsta tokias moteris – užuot ėjusios, jos beveik pakimba virš grindinio, paskleisdamos aplink save paslaptingos, išdidžios elegancijos aurą. Jie pritraukia dėmesį, įtaigi ir prisimenami. Ar norite būti vienas iš jų? Pasiekite „Noa“ kvepalus, kurie apgaubs jus unikalia migla, primenančia kilnią, klasikinę eleganciją. „Cacharel“ kvapas yra ypač grynas, eterinis ir subtilus – kavos natos maišosi su vaisių saldumu ir svaiginančiu baltų žiedų aromatu.

Uomo Valentino – neeilinio žmogaus kvepalai

Koks turėtų būti tobulas vyras? Tvirtas, bet žavus, gundantis, bet meilus, pageidautina, kaip italų meilužis, bet ištikimas. Įsivaizduokite, Roma maudėsi naktinių lempų švytėjime, kelyje slydęs kabrioletas ir gražus vyras. Tavo vyras. Kvepia beprotiškai ir jausmingai, nes „Valentino Uomo“ kvepalai yra savo klasės.

Riešutų kvapas slepia odą, kedro aromatus, kurie sklandžiai dera su skrudinta kava, šokoladu ir mirtų kvapu. Dabar jūs žinote, kuriuos elektrifikuojančius kvepalus rinktis vaikinui!

A Men Thierry Mugler – saldūs kvepalai kietiems vyrukams

Kvepalai „Thierry Mugler“ visada buvo siejami su klase. Koks kvapas slypi už „A Men“ buteliuko? Nepaisant išskirtinio saldumo (gaunamas iš pieno, medaus, karamelės, kavos ir vanilės derinio), jis išlieka itin vyriškas, sunkus ir gilus. O vyrai daro didelę įtaką moterų pojūčiams, siūlydami joms tai, kas jiems labiausiai patinka – bekompromisį, seksualų vyriškumą ir nenugalimą saldumą. Tie, kurie to siekia eidami į pasimatymą, tikrai sužadins moters apetitą ir gali būti … praryti (ne tik iš matymo) 😉

Kava kvepiantys kvepalai yra puikus pasiūlymas tiems, kurie nori išsiskirti iš minios. Pasirinkite savo mėgstamiausią šiandien ir išreikškite save savo kvapu!

Parašykite komentarą