Kavos malūnėlis: kas yra

Ar žinojote, kad daugeliui žmonių ką tik užplikytos kavos kvapas yra vienas maloniausių ir maloniausių? Jūs tikrai žinote, ką turime omenyje. Taip, į tą neabejotiną kokybiškos kavos aromatą. Na, ar žinojai, kad dabar kavos malūnėlio dėka ir tu gali juo mėgautis kiekvieną rytą?

Kaip girdi. Vis daugiau ir daugiau kavos pupelių pasekėjų, pasak jų patirties, mažai susiję su jau malta kava. Jei ketinate žengti žingsnį, šis vadovas jus labai domina. Joje kalbėsime apie kavos malūnėlius ir parodysime, kokie universalūs ir naudingi gali būti šie maži prietaisai.

Svarbiausias

 • Kavamalė yra vienas iš būtiniausių aksesuarų namuose tiems, kurie laiko save šio gėrimo mylėtojais ir tikra barista. Jų dėka mėgautis aukščiausios kokybės kava kiekvieną rytą nebebus tik noras.
 • Kavos malūnėliu galite malti kavos pupeles, kurios jums labiausiai patinka, kada tik norite. Be to, galite gaminti tokį tirštumą, kuris geriausiai tinka jūsų naudojamam kavos virimo aparatui ir norimos paruošti kavos rūšiai.
 • Renkantis geriausią kavos malimo mašiną, daugiau nei patartina atsižvelgti į kai kuriuos pirkimo kriterijus, tokius kaip kavos virimo aparato tipas, medžiagos, priežiūra ar priedai.

Geriausios kavos malimo mašinos rinkoje: mūsų rekomendacijos

Turėdami naują kavos malūnėlį, juo naudositės kasdien. Todėl svarbu pasirinkti tokį, kuris atitiktų jūsų poreikius. Tačiau labai įvairūs modeliai, kuriuos galime rasti rinkoje, gali apsunkinti pasirinkimą. Peržiūrėkite toliau pateiktas rekomendacijas.

Pilniausias ir galingiausias kavos malūnėlis

Kai pamatėme, kad ši kavamalė buvo mėgstamiausia vartotojų prisijungęs, niekas mūsų nenustebino. Tai yra 300 vatų galios elektrinis malūnėlis, kuris turi tai, ko reikia norint kavos malimo procesą padaryti labai greitu ir saugiu.

Paspaudus mygtuką, kava bus sumalama iki norimo tirštumo. Jis turi 100 gramų užstatą. Be to, jis gaminamas iš medžiagų, neturinčių BPA (bisfenolio A).

Redakcinis vertinimas: Produktas, turintis daug galios, nepaisant mažo dydžio. Tai labai paprasta naudoti ir lengva valyti.

Kompaktiškiausias elektrinis trintuvas

Jei virtuvėje neturite daug vietos, bet nenorite atsisakyti geros šviežiai maltos kavos, tai yra jūsų malūnėlis. Jis turi 180 vatų galią ir 50 gramų kavos indėlį. Jis yra labai paprastas naudoti ir siūlo kokybišką šlifavimą per labai trumpą laiką.

Be to, jis taip pat gali būti naudojamas prieskoniams malti. Jame yra nerūdijančio plieno peiliai ir dubuo bei 1,2,3 sistema. Tai veikia slėgiu. Yra juodos spalvos.

Redakcinis vertinimas: Šis trintuvas turi puikią galią, gerą talpą ir du skirtingus, nuimamus peiliukus. Be to, jį lengva valyti.

Geriausias nerūdijančio plieno kavos malūnėlis

„Muzili Electric“ kavamalė taip pat naudojama pupelėms, riešutams ir grūdams malti. Jame yra nerūdijančio plieno peiliai ir skaidrus dangtelis. 22 000 aps./min greičiu. Jis turi galingą 200 W variklį.

Be to, jis turi žemą garso gradaciją ir jo talpa yra 50 ml. Jame taip pat yra pridedamas valymo šepetėlis. Yra sidabro spalvos.

Redakcinis vertinimas: Šis trintuvas veikia labai gerai. Puikiai sutrinkite ir sumalkite. Jis yra atsparus, lengvai naudojamas ir valomas.

Profesionaliausia kavamalė

Naudojant šį elektrinį kavamalį, nebus grūdų, kurie galėtų atsispirti jums (nei kavos, nei riešutų, nei daržovių, nei daug daugiau). Jame yra du nuimami 300 mililitrų rezervuarai, kuriais galite malti grūdus, kad paruoštumėte iki penkiolikos puodelių kavos. Be to, jį galima plauti indaplovėje.

Šios trintuvės korpusas ir peiliai pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, lengvai valomos medžiagos, pasižyminčios ilgaamžiškumu.

Redakcinis vertinimas: Puikus šlifuoklis, mažas, galingas, universalus, lengvai naudojamas ir valomas.

Geriausias lengvai nešiojamas kavos malūnėlis

Tai yra galinga, 200 vatų, mažo triukšmo malimo mašina. Jis tiekia kelis maisto produktus ir yra tvirtas. Jis turi mažą, kompaktišką dydį ir plaunamą puodelį. Jame taip pat yra nerūdijančio plieno ašmenų ir 50 gramų talpa.

Be to, jis turi integruotą saugos sistemą, kuri apsaugo peilius nuo netinkamo dangčio uždėjimo, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas. Yra juodos spalvos.

Redakcinis vertinimas: Šis trintuvas pasižymi labai geru našumu, taip pat turi galimybę kabelį laikyti šlifuoklio pagrinde, idealu jį nešti visur. Jis yra mažas ir greitai sumalamas.

Geriausias rankinis kavamalis

Nieko panašaus daryti su savo rankomis! Šis rankinis kavamalis leidžia susmulkinti pupeles iki norimo storio. Jame yra įmontuotas reguliuojamas malimo parinkiklis, užtikrinantis tikslią kavos pupelių storio kontrolę.

Jis pagamintas iš labai patvaraus ir lengvo, aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Be to, kompaktiškas dizainas neužima vietos saugykloje. Tam nereikia akumuliatoriaus ar energijos. Draugiškas aplinkai.

Redakcinis vertinimas: Tiems, kurie labiausiai siekia aplinkos, čia mes galime pasirinkti. Šis trintuvas yra labai praktiškas, mažas ir atsparus. Jums patiks kavos malimo procesas.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie kavos malimo mašinas

Nepaisant to, kad tai daiktas, kurį vis dažniau randame namuose, yra daug žmonių, kurie niekada nesvarstė apie jo naudojimą. Ir kai jie tai daro, yra normalu, kad kyla tam tikrų abejonių. Jei esate vienas iš jų, atkreipkite dėmesį, nes žemiau mes juos visus išspręsime.

Kavamalė yra vienas iš būtiniausių aksesuarų namuose tiems, kurie laiko save šio gėrimo mylėtojais ir tikra barista. (Šaltinis: „Lightfieldstudios“: 119392140 / 123rf.com)

Kodėl geriau kavą malti namuose kavamale, nei pirkti jau sumaltą?

Milijono dolerių klausimas. Atrodo, kad kova tarp kavamalių ir komercinės maltos kavos niekada nesibaigs. Tačiau tiesa ta, kad turime daugiau nei pakankamai priežasčių nuspręsti malti kavą savo namuose:

 • Visi žino, kad kavos pupelės jis daug geriau išsaugo aromatą ir skonį, kurį mes labai vertiname iš šio gėrimo.
 • Kai sumalame kavą prieš ją ruošdami, grūdai neturi laiko pernelyg liestis su oru, todėl jie mažiau oksiduojasi.
 • Be to, kavos pupelėse nėra konservantų, Taigi jis yra daug sveikesnis nei tas, kuris jau kelis mėnesius buvo sumaltas į konteinerį.
 • Kavos pupelių yra labai įvairių (1) kad visada galėtume išsirinkti labiausiai patinkantį.

Kokios yra kavos malimo mašinos?

Vartotojų didėjanti kavos malimo mašinų paklausa parodė daugybę skirtingų modelių. Bet jei norime juos klasifikuoti pagal tipą, reikės atskirti tik dvi dideles grupes:

 • Rankiniai kavamalės: klasikinis. Norėdami ją naudoti, mes esame tie, kurie daro reikiamą jėgą, kad sumaltų kavą, kurią anksčiau įdėjome į indą. Vienas iš jų didelių privalumų yra tas, kad jie būna atsparesni ir yra mažiau galimybių juos sugadinti.
 • Elektriniai kavamalės: daug modernesnis. Tokiu atveju jums tereikia paspausti mygtuką, kad trintuvas pradėtų veikti. Todėl juos naudoti yra daug lengviau ir patogiau. Žinoma, mums reikės juos prijungti prie srovės.

Ar žinote, kad neseniai atliktas Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) tyrimas rodo, kad geriant kavą vyrų ankstyvas mirtingumas sumažėja 18%, o moterų – 8%?

Kaip veikia kavamalė?

Nors kavamalės veikimas nėra pernelyg paslaptingas, svarbu žinoti įvairius malimo mechanizmus, kuriuos jie gali įdiegti. Taigi galime rasti šlifavimo diskų ar peilių šlifuoklių.

 • Šlifavimo ratų kavamalės: jie yra patys moderniausi (o kartu ir brangiausi). Jie daugiausia pasižymi gebėjimu labai homogeniškai sumalti grūdus. Yra pakopiniai arba nepertraukiami šlifavimo ratai, priklausomai nuo to, kokį šlifavimą norime pasiekti. Be to, jie pagaminti iš metalo arba keramikos.
 • Ašmeniniai kavamalės: Jie dažniausiai naudojami buityje, ypač dėl pigios kainos. Galėtume sakyti, kad tai kažkas panašaus į maišytuvą. Jie yra labai funkcionalūs, tačiau šlifavimas nebus toks vienalytis, o peiliai proceso metu gali įkaisti.

Kokio malimo galiu gauti su kavos malūnėliu?

Kai ketiname malti kavą namuose, svarbu pagalvoti apie malimo rūšį, kuri mums patinka ar reikalinga, atsižvelgiant į naudojamą kavos virimo aparatą ar ruošiamą kavą. Jei nenaudojame tinkamo malimo, rezultatas gali būti kava su karčiu poskoniu arba kažkas rūgštus ir rūgštus. Peržiūrėkite šią aiškinamąją lentelę:

Norėdami pasirinkti norimą šlifavimo tipą, galime rasti du būdus: svarstyklės arba rankinis reguliavimas. Nors pastaroji leidžia mums labai tiksliai reguliuoti atstumą tarp ratų, pirmieji turi iš anksto nustatytus matavimus (5, 12, 20 ar 50 skirtingų storių lygių).

Bet koks patarimas, kaip naudotis kavos malimo mašina?

Žinoma! Jei norite dar labiau mėgautis kavos malūnėliu ir kuo geriau išnaudoti savo naują sąjungininką, vadovaukitės toliau pateiktais patarimais. Paimkite rašiklį ir popierių, svarbu tai, kas toliau!

 • Visada rinkitės geriausią kavą. Mes rekomenduojame šviežią 100% arabikos kavą (du) kad nepažeistų visų šiam gėrimui taip būdingų aromatų ir skonių.
 • Venkite skrudintos kavos (3). Be to, kad turi priedų (pvz., Cukrų), jo skonis ir aromatas nėra visiškai tokie patys kaip natūralaus, nes susidaro tam tikras karamelizuotas sluoksnis.
 • Prieš ruošdami gėrimą naudokite kavamalę, tokiu būdu įsitikinsite, kad išlaikysite visas grūdų savybes.
 • Jei pastebėsite, kad jūsų kava buvo per rūgšti (po ekstrahavimu) grūdus turėtumėte sumalti šiek tiek smulkiau. Taip atsitinka todėl, kad stambesnės pupelės infuzijos metu gali neišgauti visų skonių, nes jos nepakankamai sudrėkintos.
 • Jei priešingai, jūsų kava yra per karti (per daug ištraukta), nes jūs turite sumalti stambiausias pupeles, kad kavos dalelės nebūtų mirkomos ilgiau nei turėtų.
 • Būkite atsargūs, jei jūsų malūnėlio peiliai jiems per karšta …