Keistuolis ar vizionierius? Atrask se

Kūnas ir kraujas ispanas. Jis turėjo būti architektas, tačiau savo aistrą rado siuvant drabužius ir netradicinius drabužius. Savo karjerą jis pradėjo kurdamas „Dior“ ir „Givenchy“ aksesuarus. Apie ką mes kalbame? Susipažinkite su ekscentriškuoju Paco Rabanne ir jo kvepalais!

Elegantiški Paco Rabanne kvepalai

tagomago-1milion_baner_983x200_v4b

Paco Rabanne ir vinilinės suknelės

Jūs tikrai žinote Paco Rabanne’o – vieno garsiausių XX a. Mados dizainerių – vardą. Bet ar žinote, iš kur atsirado jo genijus? Būsimas architektas sukrėtė pasaulį savo nepaprastomis idėjomis jau 1960-aisiais. Jo kolekcija atnešė šlovę 12 suknelių negalima dėvėtikurį jis pagamino iš kasdienių medžiagų.

Nepaisant abejotino patogumo drabužiams, pagamintiems iš vinilinių plokštelių ir stiklo gabalų, jo dizainas greitai pelnė tokių įžymybių kaip Elizabeth Taylor, Audrey Hepburn ir Brigitte Bardot simpatijas. Savo vaizdavimą, kurį Jane Fonda dėvėjo filme 1968 m Barbarella tai kelia susižavėjimą iki šiol.

Paco Rabanne'o kūryba

https://www.fashiongonerogue.com/barbarella-movie-jane-fonda-1960s/

Paco Rabanne – mados pasaulio Nostradamas

Dizaineris, be ekstravagantiško požiūrio į madą, taip pat garsėjo ginčais apie jį. Jis atvirai teigė, kad puikiai prisiminė ankstesnius savo įsikūnijimus (ir turėjo būti, be kita ko, Egipto faraono žudikas ar XVIII a. Paleistuvė), ir numatė Rusijos orbitos stoties žlugimą 1999 metais Paryžiuje. Kaip žinome, ši pranašystė neišsipildė iki galo, tačiau ji tikrai atnešė nemažą reklamą Rabanne mados namams. Nenuostabu, kad jo sukurti kvepalai taip pat įgijo šlovę.

Paco Rabanne kvepalai jam ir jai

Paco Rabanne akcija

„Olympea“ – maištinga ir nenuspėjama

Saldus kaip vanilė, tuo pačiu ir aitrus, ir sūrus. Gaivus ir energingas, tačiau šiltas ir pykinantis. Šis moterų kvepalų pasiūlymas, kaip ir moteris, turi daug veidų. Jis juos atranda po vieną ir netikėtai, nepalikdamas vietos nuoboduliui. Tai rytietiška ir gėlių kompozicija su ryškia druskos užuomina.


Ar tu tai žinai…

Nuo pat pradžių prekės ženklo misija yra laikytis netradicinio požiūrio į madą ir sukelti diskusijas. Kaip sako pats dizaineris: Paco Rabanne turi išlikti tokia, kokia ji visada buvo: įžūli.


„Lady Million“ – prabangaus leidimo ekstravagancija

Kvepalų kolekcija „Lady Million“ ir „One Million“ buvo sukurta žmonėms, kurie iki smulkmenų vertina prabangą ir tobulumą. Tai pasirinkimas tiems, kuriems kvepalais kvepia sėkmė, kuri akivaizdi kaip saulėtekis.

Kvepalų gamintojai siūlo vyrišką versiją – sumedėjusį aštrų ir lengvesnį, labiau gėlių-vaisių variantą moterims – Lady Million. Kvepalai yra uždaryti buteliuose, kurių formos yra susijusios su turtais. Aukso luitas jam ir blizgus deimantas jai privers visus jaustis prabangiai.

„Invictus“ – vyriški kvepalai nenugalimiesiems

Invictus yra 2013 m. kvapas, tiksliai panašus į jo pavadinimą – nenugalimas. Joje vyrauja jūros gaiva ir citrusinių vaisių energija. Vyriški kvepalai, uždaryti puodelio formos butelyje, sukelia nenugalimas asociacijas su jėga, pasitikėjimu savimi ir tikslų siekimu.


Pirmoji Paco Rabanne taisyklė

Kurdamas kolekcijas moterims dizaineris visada atsižvelgė į motinos jam perduotą išmintį: Madoje galite leisti sau visiškai išsivaduoti, išskyrus vieną dalyką – niekada nepakenkite moterų grožiui.


Pirmieji „Paco Rabanne“ kvepalai buvo sukurti 1969 m. Ir iškart laimėjo gerbėjų minią. Ar prisijungsite prie jų?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *