Ki stiliaus veido kontūravimas

2017 m. Rugpjūčio 22 d Straipsniai, žinių bazė, makiažas, pamokos

Ar matėte filmą, kuriame Kim Kardashian apibūdina savo veidą? Daugelis „YouTube“ žaidėjų ir tinklaraštininkų mėgina mėgdžioti kontūravimo pradininką. Mes nenorime būti blogesni, taip pat pasiimame pirštinę ir darome Kim Kardashian makiažą. Kviečiame kontūruoti veidą naudojant „Tagomago“ kosmetiką. Ar priimsite iššūkį?

makiažas pagal Kim Kardashian stilių

Makiažas Kim Kardashian

Kim Kardashian žemiau esančiame vaizdo įraše prisiekia, kad po akimis neturi jokio grunto, pagrindo ar maskuoklio ir makiažui naudoja tik „KKW Contour & Highlight Kit“ rinkinį. Kadangi nedaugelis moterų turi tokią super superžvaigždę kaip Kim Kardashian ir mes esame šiek tiek įtarūs, prieš kontūruodami veidą, rekomenduojame naudoti pagrindą ir maskuoklį. Jei darote makiažą ypatingai progai, taip pat naudokite pagrindą. Išsamų kosmetikos priemonių, reikalingų veido paruošimui ir kontūravimui, sąrašą rasite straipsnio pabaigoje.

1. Pasirengimas veido kontūravimui

 1. „Revlon PhotoReady Perfecting Primer“ tepkite ant veido, prieš tai suvilgyto kremu. Jo neriebi formulė neleidžia net riebiai odai blizgėti, o fotochromatiniai pigmentai atspindi šviesą, todėl oda gražiai apšviečiama.
 2. Laikas geram pagrindui. Mes pasirinkome „Estee Lauder Double Wear“ makiažą, nes jis atsparus dilimui ir nekeičia spalvos net veikiamas drėgmės. Nepaisant ilgaamžiškumo, formulė be riebalų suteikia odai kvėpavimą. Taip pat galite pasirinkti 2017 m. Naujumą – „Estee Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup“, kuris beveik iškart tapo hitu tarp makiažo meistrų. Skaitykite daugiau apie jį mūsų svetainėje.
 3. Maskuoklį ar maskuoklį tepkite po akimis (apie skirtumą tarp paakių maskuoklio ir maskuoklio, skaitykite čia). Mūsų pasirinkimas yra „Infallible Total Cover“ maskuojamųjų priemonių paletė. Mums tai patinka dėl universalaus veiksmo ir gero aprėpties.

2. Žingsnis po žingsnio veido kontūravimas

Kas yra kontūravimas ir strobavimas?

Tai yra makiažo metodai, kurių metu naudojamas šviesos ir atspalvio žaidimas veido formai modeliuoti. Pirma, kontūravimą išpopuliarino Kim Kardashian, tada išpopuliarėjo strobavimas, kuris apšviečia veido spalvą. Technikas galima lengvai derinti, o tai leidžia sulieknėti, užmaskuoti trūkumus ir pakeisti veido proporcijas. Yra paruoštų rinkinių veido kontūravimui ir štrichavimui, taip pat atskirų produktų miltelių, bronzantų, lazdelių pagrindų ir paryškinimo priemonių pavidalu. Daugiau apie šias makiažo technikas galite perskaityti čia.

  • Kim Kardashian veido kontūravimui naudoja daugybę firminių lazdų, pasirašytų savo vardu. Galite naudoti vieną „L’Oreal Paris“ veido kontūravimo paletę „Infallible Sculpt“.
  • Modelis makiažą gamina naudodamas lazdeles su specialiu antgaliu, kad įtrintų pamatą. Tepant kosmetiką labai svarbu aplikatorius – Hakuro H13 kontūrinis šepetėlis palengvins skystų miltelių pasiskirstymą ir maišymą. „Hakuro H66“ šepetys leis tiksliai pritaikyti gaminius, pvz., Ant nosies linijos.
  • Šviesos milteliai turėtų būti tepami ant centrinės kaktos dalies, nosies tilto, kupidono lanko virš burnos ir smakro. Tamsi pudra tepama tiesiai po plaukų linija ant kaktos ir šiek tiek žemiau skruostikaulio. Taip pat naudokitės, kad sulėtintumėte nosį – galite naudoti šią nuotrauką:
 • Sumaišykite viską H13 kontūriniu šepetėliu, kad perėjimas tarp spalvų būtų lygus.

3. Veido kontūravimas – makiažo užbaigimas

 • Norėdami dar labiau pabrėžti skruostų kontūrą ir suteikti veidui natūralesnį išvaizdą, naudokite bronzantą – vizažistai rekomenduoja „The Balm“ bronzantą šaltame Bahamos Mama atspalvyje.
 • „Maybelline Master Strobing“ skysčio žymeklis idealiai tinka apšviesti skruostikaulius ir lanką po antakiais.
 • Garsenybė naudoja nuogų atspalvių matinius lūpų dažus. Mums patinka „Bourjois Rouge Edition“ „pagimdytas“ „Happy Nude“ atspalvyje.
 • Nepamirškite blakstienų! Kim Kardashian turi juos nepriekaištingai gražius, ir mes visi žinome, kad tai nėra motinos gamtos darbas. Čia rasite dirbtines blakstienas, kurios atitinka garsenybių.
 • Kim turi labai išraiškingus, taisyklingus antakius. Jei norite panašaus efekto, naudokite „Clinique Virtual Brow Lift“ pieštuką ir antakių žymeklį.

Sąrašas – Kim Kardashian stiliaus veido kontūravimo kosmetika

 • Pagrindo pagrindas – „Revlon PhotoReady Perfecting Primer“
 • Nuolatinis pagrindas su SPF 10 filtru – „Estee Lauder Double Wear Makeup“
 • Maskuoklis po akimis – „Infallible Total Cover“ maskuojamoji paletė
 • Veido kontūravimo rinkinys – „L’Oreal Infallible Sculpt“ kontūravimo paletė
 • Kontūrinis šepetys – Hakuro H13 ir H66
 • Bronzeris – balzamas Bahamos mama
 • Lūpų dažai – „Bourjois Rouge Edition“ su „Happy Nude“ atspalviu
 • Antakių pieštukas ir paryškintuvas – „Clinique Virtual Brow Lift“
 • Blakstienų tušas – „Collistar Maskara Infinito High Precision“
 • Dirbtinės blakstienos – „Artdeco“