Kokie yra 20 geriausių

Voro apkandžiotas paauglys gali išmesti voratinklius ir judėti dideliu greičiu. Griaustinio dievo Odino sūnus ateina į žemę su savo stebuklingu kūju, pasiruošusiu karui prieš blogį. Žmogus-voras ar Toras yra keletas legendinių „Marvel“ komiksų personažų, istorijų, kurios daugelį metų pavergė ištisas kartas.

Jūs tikriausiai esate susipažinę su daugelio „Marvel“ superherojų istorija dėl daugybės ekranizacijų. Ko nežinote, visi jie gimė komiksuose, kurie buvo išleisti praėjusio amžiaus trečiojo dešimtmečio pabaigoje. Nauji leidimai vis dar rašomi šiandien ir yra pramogų šaltinis daugybei žmonių.

Svarbiausias

  • „Marvel“ – originalus jo angliškas pavadinimas Stebėk komiksus– yra amerikiečių leidėjas, sukurtas 1939 m., kuris išgarsėjo kurdamas žymius personažus (beveik visus superherojus), tokius kaip Žmogus-voras, Amerikos kapitonas, Geležinis žmogus, Hulkas, Thoras, „Fantastic 4“ ir „X-Men“, tarp daugelio kitų.
  • Kiekvienas „Marvel“ veikėjas turi savo komiksą, tačiau yra ir keli leidimai, kur daugelis pasirodo kartu, susivieniję prieš bendrą piktadarį ar net atsigręžę vienas į kitą. Komiksus galima išleisti knygose, kuriose yra keli numeriai, ir dažnai sunku rasti vertimus į ispanų kalbą, todėl jie pateikiami tik originalo kalba.
  • Renkantis „Marvel“ komiksus ar žurnalą, svarbu vadovautis keliais kriterijais, pavyzdžiui, patikrinti, ar tai originalios istorijos, o ne adaptacijos. gerbėjų (fanfic), kad jie yra išversti į ispanų kalbą, jei mes nemokame anglų kalbos, kad jie iš tikrųjų yra komiksai – o ne prozai parašyti pasakojimai ar romanai – ir kad jie pritaikyti juos skaitančių skaitytojų amžiui.

Reitingas: geriausi „Marvel“ komiksai rinkoje

„Marvel“ komiksai yra judrūs, linksmi ir tinka skaityti bet kokio amžiaus žmonėms. Piešiniai labai padeda vaizduotei, o veiksmo kupini dialogai sukelia sveiką priklausomybę, kurios mūsų paklaus vis daugiau ir daugiau. „Marvel“ visata yra labai plati, todėl komiksų pasiūla gali būti labai įvairi. Šis pasirinkimas parodo geriausius pasiūlymus.

1 pozicija: „Marvel“ – Thanos: Begalybės pirštinė

„Deluxe Edition“, įskaitant visą „Windows“ versiją Begalybės pirštinė, tai yra 6 komiksų serijos numeriai, išleisti 1991 m. liepos – gruodžio mėn., ir 2 tolesni tęsiniai. Jos autorius Jimas Starlinas ir karikatūristai George’as Pérezas ir Ronas Limas atgaivina Thanoso maniją valdyti multiversatą, nes rado begalybės brangakmenius.

Komiksų serijos metu pamatysite, kaip skirtingi „Marvel“ superherojai, tokie kaip Daktaras Strange’as, Thoras ir „Silver Surfer“, bandys sustabdyti šį piktadarį, kuris, norėdamas viską suvaldyti, į kairę pirštinę – „Infinity Gauntlet“ – įdėjo galingus brangakmenius. Šiame 285 puslapių leidime, išverstame į ispanų kalbą, maišomi nuotykiai, epas ir įtampa.

2 pozicija: „Marvel Deluxe“ – Žmogus-voras Atgal į juoda

Legendinis Žmogus-voras, vienas labiausiai pripažintų „Marvel“ komiksų superherojų, atgyja šiame numeryje, kur jo tetos May gyvenimas kabo ant plauko. Peteris Parkeris, už bylą einantis asmuo, turi ieškoti priešų, kurie kelia grėsmę jo artimųjų gyvybei. Mėgaukitės šia scenarijaus autoriaus JM Straczynskio ir karikatūristo Rono Garney istorija.

Šiame komiksų leidime Žmogus-voras vėl nustebina savo ikonišku juodu kostiumu (vietoj tradicinio raudono ir mėlyno). Jis visada buvo superherojus, turintis didelių dilemų, ir kai jis apsivilko šią aprangą, žinome, kad jo sąžinė susiduria su sunkiais sprendimais. Pasinaudokite šia 128 puslapių kietųjų viršelių versija, parašyta ispanų kalba.

3 pozicija: „Marvel“ – kapitonas Amerika 5. Amerikos kapitono mirtis

Žavinčioje knygoje, idealiai tinkančioje kolekcininkams, pateikiami istoriniai tomai apie Kapitoną Ameriką, vieną pirmųjų superherojų. Iš Edo Brubakerio ir Steve’o Eptingo rankos galite paliudyti komiksą, kurio niekada negalvojote perskaityti, – nužudymą, kurio pasekmės pasieks visą „Marvel“ visatą: Amerikos kapitono mirtį.

Šis prabangus leidimas pirmą kartą surenka sagą, kuri sukrėtė visą skaitytojų kartą ir pasiekė paskutinę vietą planetoje. Pateikdamas aukštos kokybės iliustracijas ir pridėdamas daugybę priedų, šis komiksas žymi prieš ir po gėrio kovoje su blogiu. Pasinaudokite proga pasinerti į skaitymą naudodamiesi šia 176 puslapių ispanų kalba.

4 pozicija: „Marvel Deluxe“ – Naujieji keršytojai 03. Paslaptys ir melas

Bene garsiausia komiksų istorijos superherojų lyga „Keršytojai“ pasirodo šiame „Paslapčių ir melo“ leidime, kad negalėtumėte atitraukti akių nuo istorijos. Brianas Michaelas Bendisas, Steve’as McNivenas, Davidas Finchas ir Salas Buscema yra puikūs šio trečiojo surinkto tomo iš pagrindinės „Marvel Visatos“ rinkinio protai.

Šiuo klausimu kyla daugybė klausimų, tačiau nė vienas panašus į Roniną. Kas jis ir kodėl kapitonas Amerika jį įdarbino? Štai užuomina: tai ne Drąsuolis. Be to, atskleidžiamos tamsios įvairių narių paslaptys. Atraskite naujųjų keršytojų intrigas ir paslaptingas misijas šioje 144 puslapių kietųjų viršelių versijoje, parašytoje ispanų kalba.

5 pozicija: „Marvel Deluxe“ – Stebina X-Men, suplėšytas

Mutantai, vadinami X-Men, taip pat turi savo komiksus „Marvel“ visatoje. Šiame leidime Jossas Whedonas ir Johnas Cassaday’as apžvelgia jaudinančią Emmos Frost istoriją, kuri, atskleisdama savo tikrąjį veidą, atveria kelią mirtinai naujam „Hellfire“ klubui patekti į Xavier institutą. Kas tada taps „X-patrol“?

Jums nebus lengva mesti skaityti šiuos „Marvel“ komiksus, kai pradėsite žiūrėti, kaip Sebastianas Shaw, „Cassandra Nova“ ir kiti jų sąjungininkai ant virvių deda mutantus. Kiekviena vinjetė bus staigmena, ir jūs turėsite sulaikyti kvėpavimą iki pabaigos. Mėgaukitės 160 šio leidimo kietais viršeliais puslapių, išverstų į ispanų kalbą. Tu nepasigailėsi!

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie „Marvel Comics“

„Marvel“ komiksai yra turbūt vienas iš produktyviausių literatūros žanrų. Jo veikėjai jau yra populiariojoje kultūroje ir kelia didžiulę aistrą visose pasaulio vietose. Šis didžiulis ir pasaulinis pasiekiamumas gali priblokšti ne vieną. Dėl šios priežasties mes parengėme skyrių, kuris apima dažniausiai pasitaikančias abejones dėl šių istorijų.

„Marvel Comics“

„Marvel“ komiksai į Ispaniją atvyko 1969 m. Su Ediciones Vértice. (Šaltinis: Miika-Laaksonen / Unsplash.com)

Kas iš tikrųjų yra „Marvel“ komiksai?

„Marvel“ komiksai yra grafinis pasakojimų ciklas, kuris pirmiausia skirtas superherojų istorijoms. Stebėk komiksus, Amerikos leidykla, kurianti, platinanti ir prekiaujanti šiais komiksais visame pasaulyje, sukūrė žymių personažų, tokių kaip Žmogus-voras, Thoras, Hulkas ir „Fantastiškas ketvertas“, ir pavertė juos populiariosios bei pramogų kultūros dalimi.

Kaip pasakojamos istorijos „Marvel“ komiksuose?

Komiksų ar komiksų žanras apima piešinius, suskirstytus į vinjetes, kur įvyksta scenos. Paprastai, norint išlaikyti skaitytojo dėmesį, šie piešiniai yra kupini veiksmo, dialogai yra labai nerangūs, o onomatopėjos gausu. Šios organizacijos idėja yra pavergta estetikos ir sugebėti greitai žengti į priekį istorijoje.

„Marvel“ komiksai, kaip ir visi komiksai, skaitomi iš kairės į dešinę ir iš viršaus į apačią. Pradėkite nuo viršutinės kairės puslapio kulkos. Kartais kulkos sukraunamos, kad būtų parodyti du susiję veiksmai ar dialogo dalys, tai yra, jie sąveikauja tarpusavyje. Jie gali atsiremti, kad parodytų dinamišką veiksmą, arba pasidalinti kalbos burbulu ar dviem.

“Turėti idėjų yra lengviausias dalykas pasaulyje. Kiekvienas žmogus turi idėjų. Bet jūs turite imtis tos idėjos ir paversti ją kažkuo, į ką žmonės atsakys. Tai tikrai sunkus dalykas.”

Kokia „Marvel“ komiksų kilmė?

Redakcija Stebėk komiksus Ji buvo sukurta 1939 m., Nors tuo metu ji ir vadinosi Laiku paskelbti leidiniai. Jos kūrėjas Martinas Goodmanas pradėjo nuo paprastų superherojų komiškų žurnalų, kurie tuo metu buvo madingi, kūrinių. Pirmasis spaudos leidinys pasirodė apie „Android“, žinomą kaip „Žibintuvėlis“.

1940-ųjų pabaigoje jis pakeitė pavadinimą į „Marvel“. Leidykla toliau augo kartu su karikatūristais ir rašytojais, tačiau lūžio taškas įvyko dėka Stanio Lee, jauno scenaristo, kuris ėmėsi plėsti superherojų kolekcijas. Kartu su keliais bendradarbiais jis išleido žinomas grafikos istorijas, kurios užkariavo visus skaitytojus.

Kokia „Marvel“ komiksų istorijų sėkmė?

Skirtingai DC komiksaiKo gero, didžiausias konkursas – „Marvel“ komiksų superherojai ne visais atvejais yra užsieniečiai, pavyzdžiui, „Supermenas“. Tai paprasti žmonės, kurie netyčia įgyja galių: Žmogų-vorą įkanda voras arba „Fantastic 4“ veikia kosminiai spinduliai. Nors jie turi ypatingų sugebėjimų.

„Marvel“ superherojai taip pat visada gyvena „įprastą“ gyvenimą: jie turi šeimas, meilužius, draugus. Šis tikresnių personažų pasirodymas pažymėjo erą. Jis parodė nepaprastą scenaristų ir animacinių filmų autorių viziją, kurie mokėjo turėti aiškią idėją laimėti skaitytojus, siūlydami novatorišką šuolį į tai, ką darė komiksų pramonė.

Stebėk komiksus

„Marvel“ komiksų superherojai ne visais atvejais yra ateiviai. (Šaltinis: Hermes Rivera / Unsplash.com)

Kokius „Marvel“ komiksus rekomenduojama pradėti skaityti?

„Marvel“ visata yra tikrai didžiulė. Jei norėtume pateikti išsamų visų jo veikėjų sąrašą, mums tikriausiai reikėtų visos bibliotekos. Tačiau, jei jus domina sužinoti apie geriausiai žinomus superherojus, mes jums parodysime lentelę su žymiausiais. Tokiu būdu užtikriname, kad jums labai patinka skaityti.
Super herojus Keisti ego Įgaliojimai Kaip jis gavo galių Pasikartojantys piktadariai Išvaizda komiksuose
Žmogus-voras Peteris Parkeris. Didelė jėga, judrumas, sugebėjimas lipti ir aptikti šalia esančius pavojus, mesti voratinklius. Jam įkando voras, veikiamas radiacijos. Žaliasis goblinas.

Venom.

Gydytojas Aštuonkojis.

Smėlio žmogus.

Ji debiutavo 15 numeriu Nuostabi fantazija 1962 m. rugpjūčio 10 d.
Hulk Bruce’as Banneras. Neįtikėtinas intelektas, iš pažiūros beribė jėga, …