Geriausia šunų dviračių priekaba ir „Towi“

Ar jūs mėgstate važinėti dviračiais mankštai? Nesvarbu, ar važinėjate kalnų dviračiais, ar laisvalaikiu vaikštinėjate po miestą kreiseriu, dviračių sportas yra nuostabus būdas pasigrožėti vaizdingais vaizdais ir grynu oru – ko trokšta ir mūsų šunys!

Mūsų šunų pasivažinėjimas dviračių pasivažinėjimais, be abejo, yra puikus būdas ir jiems pasimankštinti (ypač jei negalite sau leisti šunų bėgimo takelio), tačiau daugelis šunų tėvų juos palieka, nes nežino apie asortimentą. dviračių aksesuarai šunims atvežti kartu važiuoti.

Laimei, yra keletas skirtingų dviračių su šunimis variantų, įskaitant dviračių priekabas ir vilkimo pavadėlius, taip pat begalę papildomų priedų, tokių kaip šunų batai, vandens dubenys žygiams / dviračiams ir net šunų kuprinės. Prieš įsigilindami į populiariausias kiekvieno tipo rekomendacijas, pirmiausia pakalbėkime apie skirtumus, pateikdami keletą privalumų ir trūkumų.

  • Šuns dviračio pavadėliai: Puikiai tinka mankštai; šunys laksto šalia jūsų dviračio; puikiai tinka važiuoti kalnų dviračiais ar atsitiktinai važiuoti per miestą; gali netikti labai mažiems ar seniems šunims.
  • Šunų dviračių priekabos: Puikiai tinka vaizdingiems pasivažinėjimams; leidžia keliauti su šunimis ir ramiai pasivažinėti; netinka kalnų dviračiais.

Šuns dviračio pavadėlis

Šuns dviračio pavadėlis yra jūsų dviračio priedas, leidžiantis šuniui bėgti šalia jūsų nereikalaujant, kad laikytumėtės pavadėlio. Šiuose vilkimo pavadžiuose paprastai yra tvirtas metalinis arba kieto plastiko gabalas, kuris tvirtinamas tiesiai ant dviračio, o ant jo galo yra lankstesnis pavadėlis, pritvirtinamas prie jūsų šuns diržų. Aš labai rekomenduoju tai – nustebsite, kiek jūsų šuo gali mankštintis naudodamas vilkimo pavadį. Čia yra mūsų mėgstamiausia:

Mūsų pasirinkimas: dviračio vilkimo pavadėlis„Bike Tow“ pavadėlis kainuoja šiek tiek daugiau nei kai kurie lengvo pavadėlio tvirtinimo elementai, tačiau dėl labai svarių priežasčių. Mažesnės kainos lankstūs pavadėlio tvirtinimo elementai gali būti naudingi jūsų šuniui, jei jie jau turi didelę patirtį. Vis dėlto, jei jūs ir jūsų šuo esate nauji kartu važiuojantys, „Bike Tow“ pavadėlis yra vienintelis, kurį vertėtų įsigyti dėl naujoviškos konstrukcijos.

Jei jūsų šuo panašus į mano, vienas burunduko vaizdas gali ją išsiųsti į medžioklę. Laimei, „Bike Tow“ pavadėlis sukonstruotas taip, kad sumažintų jūsų šuns gebėjimą traukti į šoną ir pakreipti dviratį. Tai visos nuostabios savybės energingiems ir šiek tiek „nenuspėjamiems“ šunims, tačiau yra ir puikių savybių net atsipalaidavusiems šunims, įskaitant:

  • Bendrauja su savo šunimi
  • Laikosi juos saugiai nuo dviračio ratų
  • Leidžia šunims sėsti už dviračio, kad išvengtų kliūčių (puikus sprendimas važiuojant liesomis kalnų dviračių trasomis)

Šunų dviračių priekabos

Bet ką daryti, jei jūsų šuo yra per mažas, kad galėtų važiuoti kartu su dviračiu, ar per senas? Jei jūsų šuo patenka į šią kategoriją, galite pagalvoti, kad jums nepasisekė. Vis dėlto neseniai šunų dviračių priekabos tapo labai populiarūs ir prieinami ir yra puikus būdas pasiimti savo šunį kartu su savimi dviračių žygiams!

Pridėjus šuns dviračio priekabą, jums taip pat bus suteikta galimybė naudoti dviratį ne tik laisvalaikiui / mankštai, bet ir transportuoti savo šunį, jei gyvenate netoli savo veterinaro ar parko, į kurį galbūt norėsite nuvesti savo šunį.

Kitas gabenimo variantas yra šunų vežimėlis – paprastai trijų ratų vežimėlis, panašus į tą, kurį naudotumėte kūdikiui. Toliau apžvelgsime keletą variantų, kurie yra dviračių priekabų / vežimėlių hibridai, puikiai tinkantys, jei jus domina abu naudojimo būdai!

Prijunkite savo naminį gyvūnėlį su dviračiu

naminių dviračių priekaba

Jei galvojate apie priekabos įsigijimą, greičiausiai vienas iš jūsų pirmųjų klausimų yra „kaip tai pritvirtinama prie mano dviračio?“

Daugelis priekabų naudoja tą patį tikslų metodą, ir tai yra gana paprasta. Ant galinio rato ant ašies yra veržlė, pritvirtinanti rėmą prie rato. Galite paprastai atsukti tą veržlę, įstumti priekabos priedą ant ašies ir vėl priveržti veržlę. Apskritai, jei turite tinkamą veržliaraktį, tai neturėtų užtrukti ilgiau nei 5 minutes! Kai prie dviračio pritvirtinsite tą komponentą, galėsite naudoti greito atleidimo mechanizmą, kad per kelias sekundes pritvirtintumėte ir nuimtumėte priekabą.

Mūsų pasirinkimas: „Schwinn Rascal“ naminių gyvūnėlių priekaba

Kai kalbėsime apie dviračių priedus, kodėl gi nepradėjus nuo vienos sėkmingiausių pramonės bendrovių? Schwinnas yra labai gerai žinomas ir gamina naminių gyvūnėlių priekabą, kuri gali būti būtent tai, ko jūs siekiate.

Tai turi maksimali talpa – 50 svarų, paminkštintas vidus ir plaunamas neslystantis pamušalas. Jame taip pat yra išorinė kišenė, kuria galite gabenti skanėstus, pavadėlius ar bet kokius kitus daiktus, kurių jums reikia jūsų paskirties vietoje.

Dar viena maloni savybė yra tai, kad vidinis pavadėlis gali būti naudojamas šuniui pritvirtinti prie dviračio priekabos, sumažindamas šuns pabėgimo tikimybę jums nežinant.

Tai, kas, mūsų manymu, gali būti puiki pardavimo funkcija daugeliui žmonių, yra tai, kaip lengvai nešiojama ši šunų dviračių priekaba. Ratai gali atsilaisvinti, o visa priekaba sulankstoma į lengvai kilnojamą paketą. Visas dalykas sveria apie 26 svarus, todėl daugumai žmonių neturėtų kilti problemų.

Antroji vieta: „Veelar Doggyhut“ dideliems šunims

Reikia ko nors, kad tilptų didelis šuo? Nežiūrėkite toliau į „Veelar Doggyhut“!

Tai galima nustatyti kaip vežimėlį arba kaip dviračio priekabą ir šunims, sveriantiems iki 90 kg! Jei planuojate jį naudoti tik kaip dviračio priekabą, galite išimti priekinį ratą ir stūmoklį, kad būtų mažiau svorio.

Vidiniai priekabos matmenys yra 34 colių ilgio, 22,5 colio pločio ir 26 colių aukščio. Daugelis šunų turėtų būti patogūs, net du vidutinio dydžio šunys. Taip pat yra daug vietos, kur galima įdėti šunų lovą, kad būtų maksimaliai patogus.

Ši šunų dviračių priekaba taip pat gali sulankstyti ir iš viso sveria ~ 39 kg. Galinės padangos yra 20 colių, o tai reiškia sklandų važiavimą jūsų šuniui!

Kitas, kurį mes mėgstame: „Aosom Elite II“ naminių gyvūnėlių priekaba

„Aosom Elite II“ yra brangiausia mūsų sąrašo priekaba ir sunkiausia, tačiau dėl rimtų priežasčių. Jame yra visos funkcijos, kurių galite paprašyti. Tai turi maksimali svorio riba – 88 svarai ir pati sveria apie 37 kg. Vidiniai matmenys yra 30,5 ″ ilgio, 23,5 ″ pločio ir 21,5 ″ aukščio.

Pradedantiesiems priekinis ratas gali būti paliktas pasisukti (gerai, kai tai naudojate kaip vežimėlį ten, kur norite didelio manevringumo), arba jis gali būti „fiksuotas“, todėl jis visada nukreiptas į priekį – idealiai tinka bėgimui, kai norite išlaikyti stabilų vairą.

Galinis stumiamas vairas yra reguliuojamas, kad geriausiai atitiktų jūsų ūgį ir aktyvumą. Jame taip pat yra pertrauka, kurią galite naudoti stumdami ar bėgiodami su „Elite II“, jei reikia greitai sustoti.

Yra trys skirtingi įėjimai, kuriais galite pridėti ar pašalinti šunį prie bagio, ir jie yra priekyje, gale ar viršuje. Jei turite mažesnių šunų, kuriuos pakelsite, tikriausiai jausitės patogiau naudodamiesi viršutine anga, nes yra nedaug tikimybės, kad jūsų šuo pabėgs dirbdamas užtrauktuku!

Kitas svarbus bruožas, kurio nereikia paminėti, yra įmontuoti smūgiai! Tiesa, ši priekaba turi pakabos sistemą, kuri padės sugerti kai kuriuos jūsų šunų nelygumus. Priekaba taip pat gali sulankstyti, kad būtų lengviau transportuoti.