Kinetinis smėlis: kas aš

Kas būtų, jei mes jums pasakytume, kad jums nebereikia eiti į paplūdimį statyti smėlio pilių? Tiesą sakant, jums net nereikia išeiti iš namų. Kinetinis smėlis yra čia, kad liktų, nes dėl daugybės jo teikiamų pranašumų pavyko sukurti tikrus šio žaidimo tarp tėvų ir vaikų gerbėjus.

Tai sąžiningas žaidimas, universalus ir su kuriuo mažieji gali mokytis ir lavinti savo įgūdžius, tuo pačiu praleisdami laiką. Ar norite sužinoti daugiau apie šį taip madingą žaislą? Šiandien mes jums viską pasakome. Skaityti toliau!

Svarbiausias

 • Kinetinis arba stebuklingas smėlis – tai smėlio rūšis, kuri niekada neišdžiūsta, nelieka drėgna, o vaikams ją lengva valdyti ir formuoti.
 • Be to, dar viena jos sėkmės paslaptis yra ta, kad ji netepa ir nėra toksiška, todėl yra saugi mažiesiems ir jie gali ja žaisti bet kur.
 • Norėdami teisingai pasirinkti tinkamiausią modelį savo vaikui, geriausia atsižvelgti į tokius pirkimo kriterijus kaip amžius, aksesuarai, kokybė ar saugumas.

Geriausias kinetinis smėlis rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Šiuo metu didelė šio sėkmingo žaislo paklausa skatina daugybės skirtingų modelių pasirodymą, o tai kartais gali apsunkinti galutinį sprendimą. Todėl ir norėdami pradėti nuo šio vadovo, norime parodyti jums geriausių kinetinių smėlių rinką. Patikrinkite!

Pilniausias stebuklingo smėlio rinkinys

Pradėkime nuo pagrindinio patiekalo. Šiame stebuklingame smėlio modelyje yra viskas, ko reikės vaikui, norint puikiai praleisti laiką. rinkinys „Dinozaurų magijos smėlis“ susideda iš stebuklingo smėlio, dinozaurų žaislų ir dinozaurų formų. Jame netgi yra sulankstoma šiukšlių dėžė!

Vykdydami šį visą žaidimą, vaikai naudojasi smulkia motorika ir kitais rankos bei pažinimo įgūdžiais. Žinoma, tai yra smėlis, pagamintas 100% iš ekologiškų ir netoksiškų medžiagų.

Geriausias kinetinis smėlis mažiausiems

Stebuklingas smėlis mažiesiems linksmintis ir mokytis tuo pačiu metu? Čia jūs turite tai. Rytai rinkinys kinetinio smėlio sudaro 780 gramų smėlio ir 5 skirtingi įrankiai, skirti vaikui mėgautis ir kurti savo formas.

Jis gaminamas iš natūralaus smėlio ir be BPA (bisfenolio A). Be to, jis turi CE / EN71 sertifikatą, todėl jis yra visiškai saugus net ir mažiausiems.

Geriausias spalvotas stebuklingas smėlis

Šioje „4 viename“ smėlio pakuotėje yra keturių skirtingų spalvų (mėlynos, raudonos, geltonos ir baltos) smėlis ir siūlomos daugybė kūrimo galimybių. Be to, jame yra trys gyvūnų formos, skirtos mažiesiems linksmintis ir mokytis.

Tai 100% natūralaus smėlio žaidimas vaikams. Jis netepa, lengvai paimamas, neplinta ir yra antibakterinis. Be to, jis tinka celiakijoms, nes neturi glitimo.

„Magic Sand“ pagrindinis paketas

Jei nesate visiškai įsitikinę ir norite išbandyti šį žaidimą, apie kurį visi kalba, rekomenduojame įsigyti šį pagrindinį paketą. Jame yra 450 gramų stebuklingo smėlio, su kuriuo jūsų vaikas sužinos žaidimo su šiuo savitu smėliu patirtį.

Tai 100% natūralus smėlis, be toksiškų ingredientų. Be to, kad esate pradinė pakuotė, galite ją naudoti ir papildydami ar papildydami ankstesnę pakuotę.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie kinetinį smėlį

Jūs būtinai apie ją girdėjote. Gali būti net taip, kad tėvai ir draugai jums tai rekomendavo jūsų mažiesiems. Bet ar tikrai žinote, kiek galite išgauti iš kinetinio smėlio? Perskaitę šį skyrių, sužinosite. Jame mes atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus. Pirmyn!

Kinetinis arba stebuklingas smėlis – tai smėlio rūšis, kuri niekada neišdžiūsta, nelieka drėgna, o vaikams ją lengva valdyti ir formuoti. (Šaltinis: Gulyayeva: 102088867 / 123rf.com)

Kokios pagrindinės stebuklingo smėlio savybės? Kodėl visi tėvai to nori savo vaikams?

Ne paslaptis, kad vienas sėkmingiausių žaislų šiandien yra kinetinis smėlis, dar vadinamas kinetinis smėlis ar stebuklingas smėlis. Ir, žinoma, tai nėra atsitiktinė sėkmė. Šis žaislas pelnė savo pozicijas dėl savo savybių, dėl kurių jis idealiai tinka tiek vaikams, tiek tėvams:

 1. Visų pirma, šioms smėlio rūšims, kurios šiais laikais teikiame didelę reikšmę, netoksiška, be alergenų ir glitimo.
 2. Jo, kaip stebuklingo smėlio, vardas suteiktas, nes jis niekada neišdžiūsta.
 3. Jo tekstūra panaši į šlapio smėlio, todėl jis yra labai kaliojo ir lengvai valdomo rankomis ir formomis.
 4. Jei suspaudžiate ar paspaudžiate, jis lieka kompaktiškas. Bet, kai jūs jį paleidžiate, jis lengvai išsiskiria, paliekant minkštą ir purią tekstūrą.
 5. Be to, žaisti su šiuo smėliu yra lengva, saugu ir, svarbiausia, labai švaru, nes jis tik laikosi ant savęs ir netepa.

Vaikų, žaidžiančių su smėliu, pranašumai ir privalumai

Jei tai darėte visą gyvenimą, tai bus kažkas, tiesa? Mes kalbame apie žaidimą su smėliu, kai esame maži. Na taip, tiesa ta, kad tokio tipo rankiniai žaidimai, kurie yra tarp vadinamųjų simbolinių žaidimų (1), stimuliuoja mažuosius ir teikia jiems daug naudos:
Plėtros sritis Kaip?
Psichomotorinis gerai Minkant smėlį ir dirbant su skirtingomis formomis. Be to, jie išbando jūsų pulsą
Kūrybiškumas ir vaizduotė Kai figūros ir figūros išrandamos smėliu
Akies ir rankos koordinacija Visą žaidimą, nes jie turi elgtis su smėliu atsargiai, kad jų figūros nesulūžtų
Dirgiklis sensorinis Dėl smėlio tekstūros

Nuo kokio amžiaus mano vaikas gali žaisti su stebuklingu smėliu?

Tai yra vienas iš klausimų, dėl kurio, kaip tėvai, labiausiai nerimaujame, kai einame pirkti naujo žaislo savo vaikams. Na, jūs turėtumėte žinoti, kad rekomenduojamas amžius (du) Norint pradėti žaisti kinetiniu smėliu, jam sukanka treji metai, būtent simbolinio žaidimo viduryje, nors jis tęsiasi dar kelerius metus. Toks žaidimas (1) turi šias savybes:

 • Tai daugiausia pagrįsta jo kūrybos konstravimu ir vėlesniu sunaikinimu.
 • Statydami vaikai užsako savo pasaulį pagal savo taisykles.
 • Savo ruožtu sunaikindami jie primeta savo kontrolę ir demonstruoja savo sugebėjimus.
 • Be to, sukonstruotos figūros yra pakartoti tikros patirties vaizdai.

Be to, dar viena jos sėkmės paslaptis yra ta, kad ji netepa ir nėra toksiška, todėl yra saugi mažiesiems ir jie gali ja žaisti bet kur. (Šaltinis: Tiahunovas: 134942343 / 123rf.com)

Ir kaip įmanoma, kad šis smėlis „niekada neišdžiūtų“?

Na, kaip žinote, minėjome, kad tokio tipo smėlis „niekada neišdžiūsta“. Bet, žinoma, jis neišdžiūsta tol, kol mes jį laikome teisingai. Laimei, tai padaryti yra daugiau nei lengva, ir tai yra vienas ilgiausių gyvenimo žaidimų šiandien. Be vieno universaliausių ir pedagogiškiausių, žinoma.

Daugeliu atvejų laikant jį maiše užtrauktukas arba hermetiškame indelyje pakaks. Tačiau verta pasidomėti gamintojo rekomendacijomis, nes kartais apsaugos poreikiai gali skirtis, ypač atsižvelgiant į smėlio sudėtį.

Į kokias atsargumo priemones turėčiau atsižvelgti žaisdamas su kinetiniu smėliu?

Iki šiol atrodė, kad viskas buvo tobula. Gerai, tiesa ta, kad šioje magiškoje arenoje, su kuria žaidžia vis daugiau vaikų, yra mažai trūkumų. Tačiau mes neturime pamiršti kai kurių naudojimo atsargumo priemonių, kurios padės mums ne tik mėgautis žaidimu iki galo, bet ir nenusiminti. Atkreipk dėmesį:

 • Būkite atsargūs, nors šis smėlis nėra valgomas: todėl žaidimo metu turime būti ypač atsargūs, kad išvengtume to, ypač mažųjų, įkišimo į burną ar nuryjant.
 • Jis yra švarus, tačiau jo negalima žaisti niekur: Nors viena pagrindinių jo savybių yra ta, kad ji netepa, geriausia žaisti ant lygaus paviršiaus (jei jis yra stiklas, daug geriau), kad galėtum lengvai jį pasiimti. Nukritus ant sofos ar kilimo, ši užduotis tampa šiek tiek sudėtingesnė.
 • Laikykite gerai, jei nenorite, kad išdžiūtų: Kaip jau minėjome, hermetiška talpykla yra geriausia vieta smėliui laikyti.

Turėtumėte žinoti, kad rekomenduojamas amžius pradėti žaisti su kinetiniu smėliu yra trejų metų, būtent simbolinio žaidimo viduryje. (Šaltinis: „Bravissimos“: 96918627 / 123rf.com)

Pirkimo kriterijai

Jūs jau atradote visas magijos arenos paslaptis! Dabar turime eiti į praktiką ir pradėti dirbti ieškodami tinkamiausio savo vaikui. Ir kaip mes tai padarysime? Mes rekomenduojame atsižvelgti į šiuos pirkimo kriterijus, nes jie padės rasti geriausią modelį. Užsirašyti!

Rekomenduojamas amžius

Kaip visada, vienas iš svarbiausių veiksnių perkant naują žaislą mūsų mažyliui yra įsitikinti, kad jis tinka jų amžiui ir vystymosi stadijai. Anksčiau esame komentavę, kad rekomenduojamas minimalus amžius pradėti žaisti su kinetiniu smėliu yra treji metai.

Tačiau, kadangi tai yra toks universalus žaislas, mūsų vaikai galės jį naudoti daug vyresniame amžiuje. Tiesą sakant, yra skirtingų modelių, kurie apims skirtingus gabalus, liejimo formas ar užsiėmimus, atsižvelgiant į vaiko amžių. Todėl labai svarbu, kad pirmiausia peržiūrėtumėte kiekvieno konkretaus modelio gamintojo rekomendacijas.

Jo, kaip stebuklingo smėlio, vardas suteiktas, nes jis niekada neišdžiūsta. (Šaltinis: Tatyana2206: 139596326 / 123rf.com)

Pelėsiai

Dabar, kai mums aišku, kokie modeliai yra tinkamiausi mūsų vaikui, galime pereiti prie praktiškiausios ir smagiausios dalies. Ir šiuo metu pelėsiai atlieka pagrindinį vaidmenį. Nors vaikai turi daug fantazijos ir gali patys susikurti figūras, formos jiems padės ir suteiks dar daugiau galimybių.

Be to, tėvų požiūriu, mes taip pat galime naudoti formeles, kurias vaikai gali išmokti linksmindamiesi su stebuklingu smėliu. Taigi galime juos rasti įvairiais būdais:

 • Geometrinės formos
 • Laiškai
 • Gyvūnai
 • Skaičiai

Priimdami galutinį sprendimą, atkreipkite dėmesį į skirtingas formas, pateiktas kartu su paketu. Tai sutaupys jūsų laiko, nors jų galite gauti ir iš kitos pusės, nes yra specialių pelėsių pakuočių, skirtų šiai smėlio rūšiai. Ak! Taip pat galite naudoti, pavyzdžiui, plastilino formas.

Kiti priedai ir …