Kodėl chypre kvepalai ir

Jie kvepia mišku, šlapia mediena, sakais, pačiulių aliejumi ir citrusais. „Chypre“ kvepalai yra puikus pasirinkimas rudeniui. Mes išsirinkome tris gražiausius moteriškus ir vyriškus kvepalus iš šiprų šeimos. Peržiūrėkite mūsų chypre kvepalų reitingą ir sužinokite, kodėl chypre aromatai yra geriausi rudens bliuzui.

Chypre kvepalai

Chypre kvepalų istorija

Tai 1917 m. Parfumeris François Coty, susižavėjęs Viduržemio jūros Kipro sala, nori ją uždaryti aromatai stikliniame butelyje. Kaip ir dera puikių kvapų kūrėjui, jis tai valdo nepriekaištingai. Taigi p.priesaikajuos kompozicija prasidedavalgymasir naujos kvapų šeimos istorija. Kaip jie kvepia Coty kvepalai Šipras? Jauskitės juose muzikos natosy citrusiniaieo ypač bergamočiųę (apie tai, Kas tai yra bergamočių, mes rašome daugiau čia), žemiškas-saldus Alyvaek pačiulis miško užrašai ąžuolo samanos, elegantiškas jazminų absoliutas ir pakilo ir aštrus smilkalaiKompozicijos, imituojančios šį derinį nuo šiol klasifikuojami kaip chypre kvepalai.


Ar tu tai žinai…

Prancūziškas žodis chypre reiškia tiesiog Kipras. Pasak legendos, šioje Viduržemio jūros saloje meilės deivė Venera gimė iš jūros putų.


Apie chypre kvepalus šiandien

Šiandien dažnai pamirštamas svarbus originalių kvepalų ingredientas – dervingas-saldus, sunkus ladano aromatas. Manoma, kad svarbiausi chypre kvepalų ingredientai yra ąžuolo samanos ir bergamotės. Tiek daug, kad kai kurie buteliukai, kuriuose yra šių ingredientų, visi žymi chipro kvapais, nors tai ne visada yra teisėta kategorija.

Žinoma, chypre kompozicija neapsieis be ąžuolo samanų, tačiau vietoj bergamotės natose gali būti kitų citrusinių vaisių, pvz., Kalkių ar greipfrutų, ekstraktų. Šiais laikais ši kvepalų šeima taip pat skirstoma į papildomus pogrupius, pvz., Chypre-floral ar chypre-fruit kvepalus.

5 priežastys, kodėl chypre yra geriausias rudens aromatas

  1. Jie šilti ir gaubiantys kaip šilta antklodė ir aromatinga arbata.
  2. Kai už lango bus pilka ir niūru, o rudenį ilgėsitės auksinio lako, chypre kvapas leis jums perkelti savo vaizduotę į saulėtą pušyną Kipre.
  3. Gražiausiai ant odos žydi šipro kvepalai rudenį – juos patiekia ir spalio saulė, ir lapkričio kurtas.
  4. „Chypre“ kvepalai nėra banalūs. Jie šilti, bet nenuobodūs.
  5. Jie taip pat yra mirtinai elegantiški, klasikiniai ir išraiškingi.

Geriausi chypre kvepalai – moterų sąrašas

„Cartier La Panthere Legere“

Šie moteriški kvepalai primena puikią klasiką, tačiau taip pat yra modernūs chypre aromatų potėpiai. Mums patinka jausmingos gyvūnų natos kartu su džiovintų vaisių aromatu. Rudenį „La Panthere Legere“ žaidžia ant odos tiesiog gražiai.

„Givenchy Ysatis“

Tai jau kultiniai kvepalai – kompozicija buvo rinkoje daugiau nei 30 metų. Tai chypre su gėlėmis. „Ysatis“ kvepalai yra šilti ir saldūs su medaus ir vanilės kvapais. Labai sėkminga, gaubianti kompozicija rudeniui. Puikiai tinka moterims, kurios ieško klasikos kvepaluose.

„Molinard Chypre Charnel“

Gražus buteliukas slepia dar gražesnį kvapą, nežinomą plačiai kvepalų mėgėjų grupei. Čia mes turime viską, ko reikėtų rasti chypre kvepaluose. Yra ąžuolo samanų, bergamočių, jazminų, vilkdalgių, pačiulių ir net bulgariškų rožių. Persikas mišiniui suteikia saldumo, o benzoinas – skausmą. Dėmesio! „Chypre Charnel“ aromatas patiks nišinių kvepalų žinovams 😉

Geriausi chypre kvepalai – vyrų sąrašas

„Dior Eau Sauvage“

Geriausių chypre šeimos vyriškų kvepalų sąrašas prasideda nuo klasikos. „Eau Sauvage“ – tai 1966 m. Tipiškų citrusinių vaisių aromatas, kuris ir toliau džiugina po pertvarkymo. Kvepalai tikrai netinka paaugliams, nebent paaugliai gali įvertinti nesenstantį šedevrą. Mums taip pat patinka Kelno „Sauvage“ versijos reklama:

https://www.youtube.com/watch?v=kVh0czJq2ZI

„Chanel Antaeus“

Jei norite pamatyti, kaip kvepia sėkmingas prancūziško labdanum, pačiulių, ąžuolo, rožių ir citrusinių aromatų derinys, pasiekite „Chanel“. „Chanel Antaeus“ tiksliau. Kompozicija pavadinta mitiniu Milžinu, Poseidono ir Gajos sūnumi. Pavadinimas tinkamas, nes kvepalai yra tarsi elementų derinys – jie kvepia medžiu, dūmais ir oda. Jie puikiai dirba rudenį, palaipsniui plėtodami savo galią odoje.

„Montale Chypre Fruite“

Laikas šiuolaikiniam unisex kvapui. Mūsų nuomone, „Chypre Fruite“ yra vienas geriausių „chypre-floral“ kvepalų. Be klasikinių ingredientų, kurie rudenį šiek tiek sušildys, kompozicijoje taip pat yra tropinių vaisių, dėl kurių visa tai nebus per daug rimta. Nišinis kvepalų prekės ženklas „Montale“ puikiai dirbo kaip įprasta.

Ar jau turite savo mėgstamiausią rudenį? Patikrinkite jų kainas Tagomago mieste – galite būti maloniai nustebinti 😉