Žaidimų kompiuteris iki 2 000 PLN 20

Kompiuterio pirkimas yra kažkas neįprasto, darbui reikia kito kompiuterio, o žaidimams – visiškai kito kompiuterio. Nors atrodo, kad dviejų tipų įrenginiai susideda iš tų pačių komponentų, kompiuterio našumą galima suprasti keliais būdais, nes žaidimai ir naršyklė yra visiškai skirtingos aplinkos.

Prieš pirkdami žaidimų kompiuterį, daugelis žmonių dažnai sau užduoda tokį klausimą: kurį žaidimų kompiuterį turėčiau pasirinkti? Kiek kainuoja geras žaidimų kompiuteris? Kur nusipirkti žaidimų kompiuterį? Ar turėčiau rinktis nešiojamąjį kompiuterį ar kompiuterinį žaidimų kompiuterį? Kaip nusipirkti žaidimų kompiuterį? Į šiuos ir daugelį kitų svarbių klausimų atsakome savo vadove, kurį parengėme atsižvelgdami į kompiuterio komponentų reitingą ir vartotojų atsiliepimus.

Sukurkite pigius žaidimų kompiuterius

Koks žaidimų kompiuteris?

Kompiuteris yra skaičiavimo blokas, kuris, naudojant žaidimų tikslais, niekada neturės per daug energijos. Žaidimų pavadinimų įvairovė reiškia, kad žaidėjas gali rinktis grojamus pavadinimus be išsamios grafikos ar žaidimų, kurie maksimaliai išspaudžia komponentus. Pagrindinė funkcija reitinguojamas žaidimų kompiuteris 2000 m – yra greitis, todėl žaidimų kompiuteryje turėtų būti bent 4 branduolių procesorius, o dar geriau – su 6 ar 8 branduolių procesoriumi. Net galingas procesorius su integruota grafika netiks reiklesniems pavadinimams, be to, toks procesorius labiau įkaista, o tai reikalauja papildomų investicijų į efektyvų aušinimą. Atsakydamas į klausimą, kurį žaidimų kompiuterį pasirinkti, rekomenduojame kompiuterį su galinga grafine kortele ir procesoriumi be integruotos grafikos, dėl papildomo procesoriaus lusto žaidimai nebus sklandūs (FPS), bet gali tekti pirkti geresnį aušinimą už kelis šimtus zlotų, daug naudingiau žaidėjo požiūriu, kad šios priemonės būtų efektyvesnės grafikos plokštės.

Žaidimų kompiuterių sąrašas iki 2021 m. Gegužės 2000 m

Taip pat patikrinkite nešiojamųjų kompiuterių sąrašas iki 2000 –

Pigus žaidimų kompiuteris – atminties parduotuvė

Didelės talpos žaidimų HDD

Galite pasiekti žaidimų našumą dviem būdais: sumažinti grafikos nustatymus (visų pirma, šešėlius, kurie apsunkina grafikos procesorius) arba investuoti į geros kokybės žaidimų kompiuterį už 2000 – ir žaisti pagal numatytuosius ar aukštesnius grafikos nustatymus. Naujausi technologiniai sprendimai žengia kartu su aukšta kaina, ką galite sutaupyti, kad neprarastumėte žaidimų rezultatų? Kietasis diskas yra jūsų kompiuterio saugojimo vieta, kuri turėtų būti gana didelė, nes žaidimai gali greitai užpildyti standųjį diską, gauti 1 TB talpos SSD technologijoje arba per M.2 jungtį gali būti gana brangu, ir tai žymiai nepagerins žaidimo grafikos našumo. Žaidimų našumas gali būti lėtesnis, jei jūsų RAM yra mažai arba atmintyje nėra laisvos vietos. HDD technologijos standųjį diską, kurio talpa yra 1T, galima įsigyti už mažiau nei 170 – lėtesnį veikimą galima jausti daugiausia kraunant žaidimą į atmintį. Stalinis kompiuteris turi pranašumą komponentai gali būti modernizuoti, pakeisti ar pridėtitodėl kraunant operacinę sistemą tampa užsispyręs, galite bet kada nusipirkti SSD.

Geras žaidimų kompiuteris – operacinė atmintis

Operatyvioji atmintis RAM pigių žaidimų kompiuteryje

Reitinguojantis ir efektyvus žaidimų kompiuteris pirmiausia yra galinga vaizdo plokštė, procesorius ir greita RAM. Atminties kortelės, kaip taisyklė, turi greitesnę atmintį nei atskiros atminties mikroschemos, sumontuotos pagrindinėje plokštėje. Vaizdo plokštės su greita ir didele atminties talpa kartu su didele kaina didėja skaičiavimo galia. Ką daryti norint gauti efektyvią atmintį už mažą kainą? Pasirinkite protingą plokštę, kuri siūlo mažiausiai 2 arba 4 lizdus RAM, dėka šio protingo triuko, užuot pirkę vieną didelės talpos atmintį, galite nusipirkti 4 pigesnes su mažesne talpa, tačiau gauti didesnį pralaidumą, kuris daugiausia priklauso nuo kiekio MHz.

Optimalus žaidimų kompiuteristurintis 4 atminties lustus, kurių kiekviena yra 4 GB, o 1333 MHz sparta bus tokia pati ar net geresnė, kaip žaidimų kompiuteris su vienu 16 GB atminties lustu, kurio veikimo dažnis yra 3600 MHz. Didesnis žaidimų skaičius taip pat leidžia papildomai išplėsti atminties talpą, kai žaidžiame vis naujesnius žaidimus. Gerai įrengti optimalų žaidimų kompiuterį su pagrindine plokšte su 4 atminties angomis ir pradėti nuo dviejų 8 GB kauliukų, tada atminties pirkimo kainą galima sumažinti iki maždaug 200 -.

Mini žaidimų kompiuteris – pagrindinės plokštės dydžio

Žaidimų kompiuterio surinkimas turėtų prasidėti nuo svarbiausių komponentų, tokių kaip RAM, procesorius ir vaizdo plokštė. Tai yra pagrindiniai elementai, leidžiantys pasirinkti tinkamą pagrindinę plokštę ir tinkamą maitinimo šaltinį. Pagrindinės plokštės dydį taip pat galima suskirstyti į keletą populiariausių:

  • ATX pagrindinės plokštės – ATX plokštės dydis yra 305 × 244 mm, tai yra populiariausia pagrindinė plokštė ir paprastai taip pat turi daug jungčių.
  • „Micro ATX“ pagrindinės plokštės – matmenys yra 244 × 244 mm, jis yra mažesnis, todėl tinka mažesniam korpusui.
  • Išplėstos ATX pagrindinės plokštės – didžiausia pagrindinė plokštė, kurios matmenys 305 × 277 mm. Dėl nepaprastų matmenų jis siūlo daug jungčių.
  • Mini ITX pagrindinės plokštės – yra miniatiūrinė ITX plokštės versija, kurios matmenys yra 170 × 170 mm.
  • „Mini STX“ pagrindinės plokštės – dar vienas miniatiūrinis standartas, kurio dydis yra 140 × 147 mm.

Kiek kainuoja žaidimų kompiuteris?

Žaidimų vaizdo plokštė

Tarp populiarių kompiuterio komponentų galite lengvai rasti komponentus, kurie atskirai viršija 2 000 – vertę. Grafinės kortelės yra puikus to pavyzdys, kaip ir 4 labai didelio pralaidumo atminties lustų rinkinys. Didžiausią našumą galima pasiekti naudojant naujausias technologijas, kurios, deja, kainuoja pinigus ir reikalauja papildomo aušinimo ar korpuso pakeitimo išlaidų. Kadangi jūsų kompiuteryje gali būti kelios vaizdo plokštės, kelių branduolių procesorius ir daugybė didelės spartos atminties įrenginių, tokio žaidimo aparato kaina gali lengvai viršyti 10 000 zlotų. Paprastai tokia įranga vadinama grafikos stotis ir daugiausia aptarnauja grafiką, kurie kuria žaidimus ar naudojasi plačia grafikos programine įranga. Tačiau reikia prisiminti dar vieną dalyką, be kurio žaidimų stalinis kompiuteris neegzistuoja – monitorius. Investavimas į kompiuterį leidžia rodyti daugiau kadrų per sekundę, o tai nebus naudinga, jei monitoriaus atnaujinimo dažnis yra 60Hz. Gavus 60 kadrų per sekundę, sklandžiai žaidžiamatačiau kai kuriems žaidėjų titulams ir internetiniams žaidimams to gali nepakakti, ypač kvalifikuotam žaidėjui. Viskas priklauso nuo žaidimo grafinio dizaino, jei kompiuteris leidžia generuoti daugiau nei 100 kadrų per sekundę, verta investuoti į mažiausiai 144 Hz monitorių. Reitinge mes praleidome įrangą, kuri viršijo biudžeto prielaidas.

Žaidimų kompiuteris su 4K rinkiniu, kurio vertė mažesnė nei 2 000 –

4K žaidimų kompiuteriui reikalingas tinkamas monitorius, palaikantis didelę skiriamąją gebą, ir labai efektyvi vaizdo plokštė, kuri realiu laiku apdoros didžiulius duomenų kiekius. Padidinus skiriamąją gebą žaidimuose sumažėja rodomų kadrų skaičius, tačiau be to monitorius negalės atkurti visos vaizdo kokybės iš žaidimo. Kompiuterių, palaikančių 4K skiriamąją gebą, reitingavimo modeliai kainuoja mažiausiai 4 000 – ir monitorių, kurių kaina gali sudaryti dar 2 000 -. 4K kompiuterių komplektas puikiai tiks naudoti kompiuterį naršant internete ar norint paprasčiausiai manipuliuoti nuotraukomis. Didelę skiriamąją gebą įvertins fotografai ar žmonės, apdorojantys garso takelius, tada 4K kompiuterį galima įsigyti už prieinamesnę kainą.

Geriausias žaidimų kompiuteris – nešiojamojo kompiuterio pasirinkimas 2021 m

Brangiausias žaidimų kompiuteris

Žaidimų kompiuterio procesorius

Vienas iš brangiausių žaidimų rinkinių yra mūšio lauko treniruoklis FPP žaidimams – „Omnideck“. Ši sistema yra derinys VR ir 6 metrų skersmens bėgimo takelis, kuris leidžia laisvas šautuvo, kaip valdiklio, judėjimas. Sistemoje yra magnetiniai ir optiniai jutikliai, stebintys kūno judesių padėtį. Be to, užsakydamas rinkinį, vartotojas taip pat gali jį turėti dirgiklio simuliatoriustai yra kvapas, temperatūra ir dūmai. Komplektas suteikia nepaprastą žaidimų patirtį, o jo kaina viršija 240 000 -. Kalbant apie lenktynių žaidimus, kuriems anksčiau aprašytas treniruoklis nebus naudingas, jis karaliauja rinkoje „CXC Motion Pro“. Rinkinyje yra hidraulinė sėdynė, 55 ”panoraminis ekranas, 6 laipsnių pavarų dėžė, telemetrijos ekranas, lenktyninės ausinės. CXC rinkinį galima paversti aviacijos treniruokliu, kol kas jį galima parduoti tik JAV, o jo kaina už – yra 291 000 -.

Žaidimų kompiuteris su monitoriumi

Žaidimų rinkinys, jungiantis kompiuterį su monitoriumi, yra daug naudingesnis eksploatacinių savybių rinkinys nei nešiojamas kompiuteris, už kurį paprastai reikia sumokėti kelis šimtus zlotų. Renkantis rinkinį sau, atkreipkite dėmesį monitoriaus kokybė, naudojant netinkamą technologiją matricą, ekrane gali atsirasti dryžių. Taip yra dėl matricos atsako laiko, kuris patogiam žaidimui neturėtų viršyti 4ms. Už mažą kainą labai sunku nusipirkti monitorių su VA matrica su didele įstriža ir išlenktu ekranu. 2000 – biudžetą geriau išleisti geros kokybės kompiuteriui, kuris galiausiai taip pat leis jums prireikus prisijungti prie televizoriaus didesnis ekranas arba į mažesnį monitorių, kurio parametrai palaiko akių apsaugą.

Pigių žaidimų monitorių sąrašas – 2021 m. Gegužė

Geras pigus žaidimų kompiuteris – našumas vietoj blizgučių

Geras žaidimų kompiuteris su reitingu yra įranga, optimaliai parinkta atsižvelgiant į sąnaudas ir našumą, užtikrinant sklandų žaidimą naujais pavadinimais. Palankiau atsisakyti įrenginio viduje šviečiančių gėrybių ir efektyvaus korpuso, kad gautumėte papildomą …