Koks geriausias 2021 m.

Neišvengiamas vystyklų kontaktas su subtilia kūdikių oda pirmaisiais gyvenimo mėnesiais daugeliu atvejų sukelia paraudimą ar dirginimą. Šios reakcijos yra žinomos kaip vystyklų bėrimas ir dažniausiai gydomos kremais nuo „diaperito“, dar vienu iš pavadinimų, kuriais ši būklė žinoma.

Šią opą, kuri dažniausiai atsiranda ant vaikų sėdmenų ir tarpkojo, sukelia drėgmė iš šlapimo ir išmatų, besiliečiančių su oda. Nors tai nėra labai rimtas uždegimas, svarbu jį gydyti, kad jis nepablogėtų. Šiame vadove rasite visus atsakymus apie dažniausiai pasitaikančią procedūrą: apsauginį kremą.

Svarbiausias

 • Būtina rūpintis vaiko oda, nes ji yra labai jautri ir linkusi lengvai sukelti dirginimą ar bėrimą. Šis aspektas pabrėžiamas naudojant sauskelnes ir drėgmę, kurią sukelia šlapimas ir išmatos.
 • Vienas iš plačiausiai naudojamų būdų užkirsti kelią ir sumažinti šį įprastą dirginimą yra „vystyklų bėrimo“ kremas. Šis apsauginis kremas mažina dirginimo paraudimą ir diskomfortą.
 • Rinkdamiesi savo kūdikiui idealų „sauskelnių bėrimo“ kremą, turime atsižvelgti į tokius veiksnius kaip sudėtis, veikimo laikas ar efektyvumas. Tokiu būdu pirkimas bus teisingas.

Geriausi rinkoje „vystyklų bėrimo“ kremai: mūsų rekomendacijos

Vystyklų bėrimas yra tokia dažna būklė, kad kremų, gydančių jį, sąrašas yra praktiškai begalinis. Ši puiki įvairovė suteikia mums galimybę rasti geriausiai mūsų poreikius atitinkantį produktą, tačiau tai gali sukelti neapsisprendimą renkantis. Norėdami palengvinti jūsų užduotį, mes pasirinkome tris geriausius kremus nuo sauskelnių bėrimo:

„Eryplast Lutsine E45“, idealiai tinkamas naudoti kasdien

Ši „sauskelnių bėrimo“ pasta arba kremas buvo specialiai sukurtas švelninti ir padėti apsaugoti mažųjų odą nuo dirginimo simptomų. Jo sudėtis, gerbianti kūdikio dermą, leidžia ją naudoti kiekvieną dieną kaip metodą, padedantį užkirsti kelią dermatito atsiradimui.

Jame yra didelis cinko oksido kiekis, kuris yra vienas iš geriausių ingredientų gydant tokio tipo ligas. Tokiu būdu kremas suformuoja kvėpuojantį barjerą, kuris sugeria šlapimą ir išlaiko odą sausa ir apsaugota. Jo formulėje taip pat yra D-pantenolis, junginys, kuris skatina gijimą.

Kaip naudoti?

Kaip naudoti: nuvalykite kūdikio „dugną“, kad pašalintumėte likusius nešvarumus. Gerai išdžiovinkite odą, kad išvengtumėte tolesnio dirginimo. Kremą tepkite plonu sluoksniu, tolygiai paskirstydami jį visame plote. Įdėkite vystyklą kaip įprasta. „Eryplast“ galite naudoti kiekvieną kartą pakeitus sauskelnes.

Natūraliausias sauskelnių bėrimo kremas „Fysio“

„Fysio“ remiasi unikaliais bičių vaško receptais, gydomosiomis savybėmis ir natūralia nauda, ​​kad sukurtų šį „sauskelnių bėrimo“ kremą, kuris yra toks švelnus kūdikio odai. Bičių vaškas veikia kaip apsauginis barjeras, kontaktuodamas su derma, neužkemšdamas porų, kad galėtų natūraliai kvėpuoti.

Be to, jis pasižymi antibakterinėmis, drėkinamosiomis ir gydomosiomis savybėmis. Jame yra vitamino A, kuris padeda atsinaujinti dermatito paveiktai odai. Tai taip pat hipoalergiškas kremas, turintis nulinį dirginimo potencialą ir nuo 0 iki 2 komedogeniškumo įvertinimą.

ISDIN, lengviausias ir lengvai absorbuojamas „vystyklų bėrimo“ kremas

Šis kremas nuo vystyklų bėrimo, vieno iš pirmaujančių prekės ženklų produktas, rūpinantis mažiausiais namais, naudoja cinko oksido antiseptines savybes, išskiriančias kūdikio odą nuo dirginančių medžiagų, kurioms jis yra veikiamas. Šie vaistai sukelia paraudimą, uždegimą, niežėjimą ir diskomfortą.

Jame taip pat yra dekspantenolio, junginio, kuris intensyviai drėkina ir regeneruoja dermą, pažeistą dėl dermatito. „Nutraisdin“ vystyklai yra specialiai suprojektuoti taip, kad galėtų pasiūlyti kūdikiams reikalingą kasdieninę apsaugą. Jos formulė yra lengva ir palengvina jos pritaikymą bei absorbciją.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie „vystyklų bėrimo“ kremą

Ypač jei esame pirmieji, matydami, kad kūdikio „apačioje“ atsiranda paraudimas, galime mus išgąsdinti. Jei susidursime su tokia situacija, kremo vartojimas nuo „vystyklų bėrimo“ sumažins simptomus. Kadangi mums visada rūpi naudoti naujus produktus ant mažųjų odos, šiandien atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus apie šiuos apsauginius kremus.

kūdikio žaidimas

Vienas iš kremo privalumų yra tas, kad jis ramina odos dirginimą. (Šaltinis: Deymos: 75688717 / 123rf.com)

Kas yra „vystyklų bėrimo“ kremas ir kokia nauda jį naudojant?

Prieš pradedant kalbėti apie kremą nuo „vystyklų bėrimo“, nepakenkia išsiaiškinti, kokia yra ši būklė. Na, „diaperitas“ arba vystyklų bėrimas yra kūdikio odos reakcija ar dirginimas, kurį sukelia nuolatinis sąlytis su vystyklu ir jame esančiomis išmatomis bei šlapimu. Tai nėra rimta būklė, tačiau negydoma gali sukelti pūlingas pūsleles.

Kita vertus, apsauginiai kremai yra viena iš dažniausiai naudojamų priemonių kovojant su šio įgėlimo simptomais ir juos sumažinant. Svarbu pažymėti, kad vystyklų bėrimo kremas nepašalina bėrimo, jis tiesiog ramina odą ir sumažina paraudimą, niežėjimą ir diskomfortą. Tai yra keletas pagrindinių jo pranašumų:

 • Palengvina odos dirginimą.
 • Sumažina naujo niežėjimo atsiradimą.
 • Sukurkite apsauginį sluoksnį kuris išsaugo odos drėkinimą venkite tiesioginio kontakto su išmatomis ir šlapimu.

Nors jie yra labai veiksmingi, šio tipo kremai nėra stebuklingi. Vystyklų bėrimas praeina kelias dienas ir yra įprastas, kad jis atsiranda įvairiomis progomis, kol vystyklai toliau naudojami. Nepaisant to, jei nepastebime kremo vartojimo pagerėjimo, idealiausia yra pasikonsultuoti su pediatru ir laikytis jų nurodymų.

Kas sukelia dirginimą, gydomą „vystyklų bėrimo“ kremu?

Galime nustatyti pagrindinį kaltininką: drėgmę. Žarnyno judesiai ir nesvarbu, kaip sugeriamos sauskelnės, sąlyčio su kūdikio oda metu visada lieka šiek tiek drėgmės. Be to, jei atsiranda viduriavimas, ypač dėl dietos, antibiotikų ar dantų dygimo, tai sukelia dar didesnį dirginimą.

Žinoma, pačioje vienkartinių sauskelnių sudėtyje randame medžiagų, galinčių sukelti alergines reakcijas. Tokiu atveju galime išbandyti medžiagines sauskelnes ir sužinoti, ar simptomai nepagerėja. Svarbu stebėti, nes dermatitą taip pat gali sukelti grybelinė ar bakterinė infekcija.

“Gali būti tiesiog uždegimas (su raudona oda), gali būti erozijos, arba netgi galime rasti tikrų kraujavimo opų. Štai kodėl idealiausia yra pasikonsultuoti su savo pediatru ar dermatologu, kad patartumėte, kaip geriausiai gydyti kiekvieną iš jų. iš jų, nes šie skirtumai taip pat žymės skirtingus požiūrius “.

Kada turėčiau naudoti „vystyklų bėrimo“ kremą?

Vystyklų bėrimas yra labai dažna būklė pirmaisiais gyvenimo mėnesiais mažiausiems namų ūkio nariams, ir ji gali pasireikšti tol, kol vystyklai bus tęsiami. Dėl šios priežasties patartina namuose turėti „sauskelnių bėrimo“ kremą ir tokiu būdu mokėti jį naudoti, jei atsiranda bet kuris iš šių simptomų:

 • Paraudimas nuo vystyklų įdėjimo zonos.
 • Skausmas.
 • Uždegimas sėdmenų ar kirkšnies srityje.
 • Pernelyg didelis verksmas kūdikio vystyklų keitimo metu.
 • Atitraukimo refleksas kai paliečiame jo odą.
 • Lupimasis.

Šie simptomai gali pasireikšti tiek atskirai (ypač pradžioje), tiek keliais tuo pačiu metu (ypač jei būklė negydoma). Labai svarbu pradžioje nustatyti problemą, kad išvengtume jos pablogėjimo ir turėtume kreiptis į gydytoją ją išspręsti.

Ką daryti, jei „vystyklų bėrimo“ kremas neišgydo simptomų?

Anksčiau minėjome, kad vystyklų bėrimo simptomų trukmė yra kelios dienos. Tačiau jei pastebime, kad jis laikui bėgant trunka per ilgai ir kad, nepaisant kremo vartojimo nuo „vystyklų bėrimo“, šie simptomai nesumažėja arba nepablogėja, turėtume kreiptis į savo pediatrą.

Kai kurios situacijos, kai būtina, kad gydymą atliktų specialistas, yra kraujavimas, per didelis niežėjimas ar pūlingumas, skausmas šlapinantis ar karščiavimas. Šiomis progomis pediatras paskirs kitus galingesnius gydymo būdus, kad pašalintų būklę.

Kūdikių kambarys

Pagrindinė vystyklų bėrimo priežastis yra drėgmė. (Šaltinis: Choreografas: 50427815 / 123rf.com)

Kodėl „sauskelnių bėrimo“ kremas yra toks efektyvus?

Kremas „vystyklų bėrimas“ labai veiksmingai užkerta kelią sauskelnių bėrimo simptomams ir juos sumažina. Labai geri šio tipo apsauginio kremo rezultatai daugiausia slypi jo sudėtyje. Dažniausiai naudojami ingredientai yra cinko oksidas, lanolinas ir hidrokortizonas. Pažiūrėkime, ką kiekvienas iš jų prisideda:
Ingredientas Naudokite Privalumas
Cinko oksidas Jie sumažina vidutinius bėrimus ir palengvina dažniausiai pasitaikančius simptomus. Labai lengvai tepami kremai.
Lanolinas Tai veikia kaip barjeras, ramina odą ir apsaugo nuo dirginimo. Natūralus ingredientas.
Hidrokortizonas Tai veiksmingai pašalina niežėjimą ir sumažina uždegimą. Labai veiksminga, kai kiti kremai neveikia.

Galime rasti kremų, kuriuose yra vienas iš šių ingredientų, ir keletas, kurie sujungia kelis. Pagrindinis dalykas yra įsitikinti, kad mūsų kūdikis neturi alergijos nei vienam iš kremo komponentų. Be to, neturėtume jaudintis, jei kremo rūšis neveikia, įprasta yra tai, kad mes turime pabandyti, kol rasime tinkamą.

Ar turėčiau tepti „vystyklų bėrimo“ kremą kiekvieną kartą, kai keičiasi vystyklai?

Atsakymas yra neabejotinas: ne. Ir labai svarbu vengti piktnaudžiavimo kremo vartojimu nuo „vystyklų bėrimo“. Turime nepamiršti, kad jie nėra kasdienio naudojimo drėkinamieji kremai, bet konkrečios būklės gydymo būdai. Jei mes juos naudosime tada, kai tai nėra būtina, kūdikio oda gali sukurti atsparumą ir tada ji nebus veiksminga.

Be to, šio tipo apsauginiai kremai turi stiprių komponentų, kurie gali tapti agresyvūs kūdikio odai, jei ji neparodo dermatito simptomų arba jei juos tepame netinkamai. Dėl…