Kodėl jums reikia elektrinio dantų šepetėlio

Ar reikalingas elektrinis veido šepetėlis? Ar nepakanka tik išvalyti odą? Pažiūrėkite, ką kitos moterys įtikino naudoti šią programėlę. Mes taip pat sukūrėme veido šepetėlių reitingą, kad galėtumėte tiksliau pasirinkti prietaisą pagal savo odos tipą.

Naudinga programėlė ar būtina priežiūra?

Baterijomis varomi veido valymo šepetėliai pastaruoju metu tapo veido priežiūros hitu. Ar tendenciją diktuoja tik mada, ar ji iš tikrųjų turi įtakos jūsų odos būklei? Elektrinių ir garsinių šepetėlių šalininkai vertina juos už gilų odos valymą. Tiesa – tinkamai suderinti prietaisai ne tik atsikratys inkštirų ir inkštirų, bet ir pagerins odos kraujotaką. Veidas atgaus spindesį ir ilgiau išlaikys jaunatvišką išvaizdą. Taigi atėjo laikas pažinti elektrinių veido šepetėlių rūšis.


Ar tu tai žinai…

Elektriniai veido šepetėliai suteikia iki 6 kartų efektyvesnį negyvų ląstelių, bakterijų ir makiažo likučių valymą nei rankiniai šepetėliai.


Veido šepetėlių tipai

1. Rotacinis veido valymo šepetys

Sonic Facial Cleansing Brush mini szczoteczka soniczna do oczyszczania twarzy różowa

Rotaciniai modeliai yra paprasčiausi elektriniai prietaisai, kurie leis atsisveikinti su inkštirais ir inkštirais. Jie nušveičia epidermį ir stimuliuoja kraujotaką odoje. Verta pasirinkti prietaisą su reguliuojamu sukimosi greičiu ir galimybe pakeisti patarimus.

2. Svyruojantis šepetys – pakaitomis dešinėn ir kairėn

Galva svyruojančiuose šepečiuose juda į kairę arba į dešinę, o tai leidžia giliai išvalyti epidermį. Prietaisai taip pat paprastai gali atlikti sukamuosius judesius, kurie daug švelniau nušveičia odą. Sukimus nustatote atsižvelgdami į savo poreikius. Dauguma svyruojančių veido valymo šepetėlių turi keičiamas galvas ir gali būti naudojami riebiai, mišriai ir sausai odai.

3. „Sonic“ veido šepetėlis – aukštesnio lygio technologija

Sonic dantų šepetėlis yra pagrįstas pažangiomis technologijomis. Naudojant aukšto dažnio virpesius, jis sukuria garso bangas, kurios sužadina vibraciją jos skaidulose. Dėl to garsiniam veido šepetėliui reikia tik kelių dešimčių sekundžių, kad kruopščiai išvalytumėte negyvų odos ląstelių, nešvarumų, bakterijų ir makiažo likučių veidą.

Daugumoje garsinių prietaisų naudojami bent du veikimo lygiai – žemas / švelnus švelniai valant jautrią ar sausą odą, ir didelis / intensyvus – šveitimas riebiai odai ir gilus probleminių veido vietų valymas.

4. Nauja – galvaninė ir faradinė veido terapija

Galvaninė terapija jau daugelį metų buvo naudojama grožio salonuose ir yra vertinama dėl jos poveikio nuo raukšlių. Dabar galite jį naudoti namuose. Tai padaryti leidžia specialūs visapusiškos veido priežiūros prietaisai. Jie naudoja mikro sroves, kad padėtų išvalyti ir drėkinti odą. Faradinė terapija veikia panašiai ir yra pagrįsta elektrine raumenų stimuliacija (EMS). Impulsai gaivina odą ir daro ją elastingesnę. Galvaniniai šepetėliai rekomenduojami ypač brandžiai odai.


ATsvoris!

Jei turite problemišką odą, kovojate su egzema, uždegimais ar kitais odos pažeidimais, prieš naudodami teptuką pasitarkite su dermatologu. Gydytojas ne tik patars dėl tinkamos priežiūros, bet ir pristatys galimą gydymą. Veido šepetėlių taip pat reikėtų vengti žmonėms, turintiems jautrią, atopinę, labai sausą ir linkusią į odos dirginimą.


Geri veido šepetėliai – „Tagomago“ sąrašas

RIO Sonicleanse Pure

Įkraunamas garsinis teptukas turi du veikimo lygius – intensyvią ir švelnią programą. Juo galite valyti visą veidą. Jis gali susidoroti su inkštirais T zonoje ir nedirgins jautrių nosies vietų.

Kitas „Sonicleanse Pure“ privalumas yra tas, kad jį galite naudoti dušo kabinoje – jis yra nepralaidus vandeniui. Be to, yra papildomų patarimų, iš kurių galima rinktis, įskaitant šveičiamąjį kūno dangtelį.

„BEURER Pureo“ giliai valantis FC 95

Svyruojantis ir besisukantis šepetys yra „Beurer“ prekės ženklo produktas, kurio specializacija yra veido priežiūros prietaisai. Skustuvas turi net 4 skirtingus priedus: normaliai, jautriai odai, giliai valyti ir švelniai lupti, todėl gali būti naudojamas visų tipų odai.

Priedus taip pat galima įsigyti papildomai. Jūs naudojate sukamuosius ar svyruojančius judesius 3 greičio žingsniais. Būtinybę pakeisti valymo zoną parodys indikatorius, kuris palengvins valymo laiko kontrolę. „Pureo“ giluminis valymas yra įkraunamas ir gali būti naudojamas duše.

RIO giliųjų porų valiklis

Tai ne tiek veido šepetėlis, kiek pažangus prietaisas, skirtas valyti, drėkinti, gaivinti ir paruošti odą absorbuoti maisto medžiagas, esančias kosmetikoje. RIO prietaisuose naudojama galvaninė ir faradinė technologija.

Gilus valymas nevyksta mechaniškai, tačiau sušvelnina sebumą elektrinėmis mikro srovėmis ir pašalina odos nešvarumus. „Deep Pore Cleanser“ veikimas taip pat pagrįstas jonoforeze – elektroterapijos forma, gerinančia odos kraujotaką. Veidas tampa švytintis ir atrodo jaunesnis. Galite saugiai naudoti prietaisą, jei turite subrendusios, linkusios į spuogus, sausos ar normalios odos.


Veido šepetys – kaip jį naudoti?

Visada perskaitykite instrukcijas ir pritaikykite dangtelį pagal savo odos tipą. Atminkite, kad prietaisas naudojamas drėgnas ir su kosmetika, pvz., Veido prausimosi žele. Kai kurie gamintojai rekomenduoja naudoti elektrinį veido šepetėlį kiekvieną dieną, tačiau per dažnai jį naudojant gali patempti odos lipidų barjerą ir sukelti dirginimą – VISADA NAUDOKITE PRIEŽIŪRA. Galite pastebėti, kad švelniai valyti reikia tik kartą per savaitę. Geriausia tai išbandyti ir įsitikinti 🙂


Peržiūrėkite mūsų pasirinktus veido priežiūros grožio prietaisus!