Kodėl tu dėvi savo makiažą? Apie meną

Ar kada susimąstėte, kodėl dėvite savo makiažą? O gal šiandien makiažui skiriate daugiau dėmesio nei anksčiau? Kas verčia ryte siekti tušo? Pabandysime atsakyti į klausimą, kodėl moterys naudoja makiažą ir ar jie gali sustoti? ? Sveiki!

Makiažo tendencijos

Ar yra tik vienas grožio kanonas?

Žinoma ne! Metams bėgant grožio kanonai keičiasi, o moterų grožis skirtingose ​​kultūrose suvokiamas skirtingai – nesvarbu, ar jis laikomas gana dideliu mastu priklauso nuo visuomenėje vykstančių procesų. Ir nuo dabartinės mados.

Pavyzdžiui, lieknumas ne visada yra privalumas, ne visur. Senovės Graikijoje moteris siaurais klubais yra nepatraukli, gana prasta kandidatė į žmoną ir motiną. Panašiai yra ir šiandien Lotynų Amerikos šalyse, kur idealios yra moterys su smėlio laikrodžio formos figūra su įmantriais užpakaliukais.

Taip pat nėra universalaus veido grožio kanono, kuris patiktų visiems ir kiekviename pasaulio kampelyje. Žemiau pateiktame vaizdo įraše pateikiamos mergaitės nuotraukos, pakeistos „Photoshop“ – ekspertai turėjo derinti jos grožį su jų šalyse galiojančiais grožio standartais. Rezultatas verčia susimąstyti.


Ar tu tai žinai…

Statistikos lenkas beveik 5 valandas per savaitę skiria grožiui.


100 metų grožis ir veido tapyba

Dar vieną įdomų eksperimentą tęsia „YouTube“ kanalo „Cut“ kūrėjai. 100 metų grožio yra trumpų filmų serija, rodanti besikeičiančias makiažo tendencijas per metus. Galite pamatyti, kaip per dešimtmečius JAV, Azerbaidžane ir Indijoje vystėsi grožio standartai. Mes laukiame epizodo apie makiažą ir šukuoseną Lenkijoje. Tuo tarpu patikrinkite, kaip metamorfozė vyko rytiniuose kaimynuose:

Kodėl moteriai reikia makiažo?

Mes jau žinome, kaip keitėsi tendencijos ir kad ploni antakiai buvo madingi vienu metu, o kartais sustorėjo. Tačiau ponios noriai siekia spalvotos kosmetikos, neatsižvelgdamos į laiką. Kodėl jie dažosi savo veidą?

Šiuo klausimu atsirado daugybė psichologinių, antropologinių ir socialinių teorijų. Pasak daugelio jų, moterys dėvi makiažą, kad būtų patrauklios. O patrauklumas – tai visuma savybių, liudijančių sveikatą, klestėjimą ir dauginimosi galimybę.


Lenkijos moterys ir veido tapyba. Ką sako ataskaita? *

Moterys sudaro, nes:

  • jie nori jaustis patrauklūs,
  • norite paslėpti odos trūkumus ar nuovargį,
  • jie nori atrodyti žvalūs
  • norite pabrėžti savo natūralų grožį arba būti patrauklesni,
  • nori sulaukti dėmesio,
  • … Jie paprasčiausiai susidaro iš įpročio.

* Pagal pranešimą „Kaip lenkai rūpinasi savo grožiu. Makiažo kosmetika “, kurią parengė GfK 2016 m


Makiažo kosmetika yra priemonė moteriai, kuri palengvina jos teigiamą priėmimą visuomenėje. Daugybė eksperimentų parodė, kad makiažą puošiančios moterys yra labiau pasitikinčios savimi ir geresnės darbo rinkoje nei nedažytos. Kai žinosite galimus atsakymus į klausimą, kodėl tapai patslaikas paklausti: kodėl tavo makiažas atrodo taip, kaip atrodo?

Universali makiažo kosmetika

Makiažo tendencijos keičiasi, tačiau yra universalių kosmetikos kosmetikos priemonių, kurias mūsų motinų kosmetinėje galėjo rasti prieš 30 metų ir kurią tikriausiai taip pat naudojate kiekvieną dieną. Jie yra čia:

  • Blakstienų tušas – dėl didelių, pabrauktų akių žmogus atrodo jaunesnis. 99% moterų iki 30 metų tušą naudoja bent 6 kartus per savaitę. Blakstienų tušas taip pat laimi populiarumo sąrašas tarp 50 plius ponių – net 96% moterų, kurios sudaro blakstienas. Tai mėgstamiausia visų kartų spalvų kosmetika;
  • raudonas lūpdažis – tyrimų duomenimis, patraukliausios yra moterys, turinčios pilnas, raudonas lūpas;
  • paklotas arba dengiamieji milteliai – suvienodina odos atspalvį ir padaro odą švytinčią, o veidą sveikesnį. Kai kurie tyrimai rodo, kad fondas daro didžiausią įtaką vertinant moterų patrauklumą;
  • rožinis – šiek tiek rausvi skruostai yra sveikatos ir seksualinio pasirengimo simptomas.

Kasdienis makiažas skaičiais

Net 2/3 lenkų moterų makiažo kosmetiką perka bent kartą per metus. 98% lenkų moterų, kurios daro savo makiažą, kasdien naudoja tušą! Tarp spalvinės kosmetikos užima antrą vietą nagų lakas – juo naudojasi net 93% Lenkijoje besigalvojančių moterų.


Makiažo tendencija – makiažas be makiažo

Alicia Keys prieš kurį laiką pranešė, kad atsisako makiažo. Tai pradėjo garsų #nomakeup žingsnį ir daugelis moterų pasekė paskui. Dainininkė nedaro akių, burnos ir veido makiažo ne tik kasdien, bet ir ypatingomis progomis. Galite pasigrožėti ant raudonų kilimų ir „The Voice“, kur ji yra viena prisiekusiųjų. Skaitykite daugiau apie makiažą be makiažo.

Mums patinka Alicijos sprendimas, kuris, kaip ji pabrėžia, yra ne atsisakyti makiažo, o mylėti save natūralia versija. Taigi galbūt verta rinktis kiekvieną dieną gera makiažo kosmetikakurie leidžia jums jaustis ramiai, užmaskuoti trūkumus ir radikaliai nekeisti savo veido veido? O stiprų vakarinį makiažą palikti ypatingoms progoms? Ką jūs manote apie tai? Pasidalinkite savo nuomone mūsų „Facebook“ puslapyje – esame dėkingi už kiekvieną balsavimą diskusijoje.

Šaltiniai: