Mes švenčiame 16 metų gražius

Mes švenčiame 16 metų palaikyti tave, kai sumuši savo tikslus, riedi per žemumas ir džiaugiesi aukštumomis.

Mums šiek tiek liūdna, kad mes turime švęsti savo gimtadienį uždarymo metu, todėl paprašėme jūsų, vaikinai, nudžiuginti mus gražiais veidais, kuriuos traukiate, sugadindami savo PB.

Mes žinome, kad jūsų treniruotės ne visada yra gražios – būna prakaito ir kartais net ašarų, tačiau kiekvieną kartą mes pasirodome stipresni ir pasirengęs imtis dar daugiau.

Norėdami pasidžiaugti jūsų nuostabiais pasiekimais, turime savaitės uogienę, supakuotą su pasiūlymais, įdomiais naujais produktais, nuostabiais renginiais ir, žinoma, – gražūs veidai, kuriuos per daugelį metų ištraukėte, kad pasiektumėte tuos PB.

Norėdami pradėti, pateikiame keletą mėgstamiausių iš „Myprotein“ komandos …

Emelye Dwyer

“Kai paskutinis pakartojimas negali kvėpuoti … Tiesiog užmerk akis ir tikiuosi, kad pavyks”.

Ką padarysi – nemesk to! Kiek iš mūsų to skandavo mėtydami kažką sunkesnio už save? Štai šešiolika metų beveik to nepadarėte, o paskui visiškai išdaužėte iš parko šiek tiek tikėjimo dėka ir žiauriai prieš treniruotę.

Vicky Fleetwood

Kai iš niekur pasirodys 4 velų gynėjai, ir jūs ieškote netinkamo būdo rasti savo paramą … “

Mes visi žinojome tą panikos akimirką, nesvarbu, ar negalite pastebėti savo komandos draugų, ar žinodami, kad per kelis kilogramus nusimetėte ją ant krūtinės preso. Štai šeši

paauglystės metus viską atiduoti ir tikėtis geriausio.

Alexas Beattie

Kai geriausiu atveju galėjau giliai pritūpti 170 kg … bet dabar man įdomu, kaip bus tupėti tik štangos pirmoje sesijoje po užrakinimo! “

Jaučiame tavo skausmą Aleksą. Mes niekada vėl praleisk gerą kojų dieną, kai viskas pasibaigs! Štai šešiolika metų išlikti pozityviems ir išgyventi sunkius laikus.

Zackas George’as

„„ Skausmas yra laikinas, bet sėkmė trunka amžinai “: 19 kcal eilutė, po to 19 sienų kamuoliukų, kuo daugiau apvalumų per 15 minučių … Be to, veidas, kurį traukiate, kai pakišate pirštą, lipdamas iš lovos!“

Iš šios treniruotės jūs tikrai galite tai pasakyti iš geriausio JK vyro. Tai skamba absoliučiai žiaurus, bet tai duos gražių laimėjimų. Čia šešiolika metų nekenčia kiekvienos minutės, tada jaučiasi išdidus kaip pragaras.

Rafe Brooks

“Aš žinau, kad dabar atrodau negraži, bet jei nepakelsiu šios juostos, mano spąstai liks maži visam laikui!”

Visada jautėtės savimi

tavo kėlimo veidas sporto salėje? Na, Rafe’s čia pasakysiu, kad visiškai verta. Pagalvokite apie spąstus ir gurną, kol to nepadarysite pelnėsi. Štai šešiolika metų atrodo ir jaučiasi stiprus.

Samas Brownas

„8 aklavietės + 8 burpėjos kiekvieną minutę 10 minučių. Kovok su žvėriu … Kovok su savimi! “

Tiek daug burpees daro mes taip pat traukiame tą veidą – ir puke. Ši mergina yra jėgos ir galios tikslaištai šešiolika metų, kai stengiamės save riboti ir šiek tiek toliau.

Paimkite namo pranešimą

Jau šešiolika metų palaikėme jus per kiekvieną treniruotę, o dabar nesiruošiame sustoti. Nekantraujame pamatyti jūsų gražius veidus ir su jais susijusius pasiekimus. Pasidalykite jais su mumis socialiniame tinkle, jei esate pakankamai drąsus!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *