Kokį 65 colių televizorių pirkti

Televizoriai tampa vis didesni ir prieinamesni. Geriausias to įrodymas yra tai, kad mūsų šiandieniniame sąraše rasite net tris 65 colių televizorius, kurių kaina mažesnė nei 3000 – – iš tikrųjų daug žemiau. Tačiau nesunku nusipirkti pigų televizorių. Apgaulė yra tai, kad už pagrįstus pinigus nusipirkote televizorių, kuris mus džiugins savo galimybėmis ir vaizdo kokybe. Taigi kokį 65 colių televizorių verta pirkti 2021 metų pabaigoje?

Kodėl dideli geriausi televizoriai tokie pigūs?

Kadangi dabar nesilankome parduotuvėse, tačiau pasižiūrime į pasiūlymą internete, nesunku pastebėti pigių 65 colių televizorių bėrimą. Vienoje iš 192 65 colių televizorių kainų palyginimo svetainių net 65 modeliai kainuoja mažiau nei 2 999 zlotus. Be to, visi ekranai yra 4K.

Šiuo metu 65 colių štampai gaminami masiškai, todėl vienkartinių plokščių vieneto kaina yra maža. Tačiau reikia atsiminti, kad rinkoje yra įvairių štampų. Pagrindinių televizorių modelių atnaujinimo dažnis yra tik 60 Hz, dažnai nesiūloma visa plati spalvų gama, nėra papildomų dangų, pvz., Esant VA matricoms, kurios pagerina žiūrėjimo kampus. Jie taip pat nenaudoja tokių technologijų kaip kvantiniai taškai ar nanoCELL. Taupoma ir ekrano apšvietime (mažiau šviesos diodų, ant krašto ar gale). Tačiau gamintojai taip pat taupo naudotus procesorius, atsakingus tiek už vaizdo apdorojimą, tiek ir už operacinės sistemos palaikymą.

Paprasčiau tariant, dauguma pigių televizorių nėra tinkami vaizdo kokybei, yra riboti funkcijų ir nėra labai sklandūs. Jei rinkoje pridėsime daug konkurencijos, rezultatas bus daugybė tikrai pigių televizorių su labai vidutinėmis galimybėmis.

Kokį 65 colių televizorių pirkti, kad nesigailėtumėte?

Į žemiau pateiktą sąrašą įtraukiau tris pigius televizorius, kurių kaina yra tinkama ir, nepaisant kompromisų, jie gali būti puikūs, kai mes tikrai norime mažiausios kainos. Kiti keturi modeliai yra ekranai su puikiu kainos ir kokybės santykiu.

Šių pigių televizorių atveju nesiimčiau lažybų dėl „Android TV“ ar kiniškų produktų dėl nesugebėjimo pilnai sureguliuoti vaizdo ir didelio įvesties atsilikimo (svarbu žaidimuose). Verta lažintis už patikrintas sistemas ir net pagrindinius modelius, kurie vis dėlto teikia tam tikrą pasitenkinimą naudojimu.

Tačiau kai norime išleisti 4, 5 ar net 6 tūkstančius zlotų 65 colių televizoriui, galime tikėtis kur kas daugiau. Visų pirma, televizorius turėtų turėti 120 Hz matricą, iš tikrųjų būtina sąlyga yra ir HDMI 2.1, plataus spalvų spektro palaikymas, matomas HDR efektas ir efektyvi „Smart TV“ sistema.

Tai yra geriausi televizoriai, kuriuos rasite žemiau pateiktame sąraše.

Įdomiausi 65 colių geriausi televizoriai geromis kainomis

„Hitachi 65HK5600“

„Hitachi“ (japonų prekės ženklo, kurį šiuo metu turi Turkijos elektronikos ir buitinių prietaisų pramonės milžinė „Vestel“) pasiūlymas yra nepaprastai pigus ir tuo pačiu įdomus. Televizorius yra labai estetiškas šios klasės ekranams. Patentuotos sistemos dėka ji veikia efektyviai, nors programos prieinamumas yra labai ribotas.

Aš rekomenduočiau jį, pavyzdžiui, pagyvenusiems žmonėms (tai puikus televizorius seneliui ir močiutei už labai mažą kainą), įvairių tipų starterių ir senesnių pultų savininkams (kurie nekreipia dėmesio į technines detales ir nori mėgautis labai pigus, tačiau solidus televizorius).

LG65UN73003

Už pagrindinį „LG“ modelį reikia sumokėti keliais šimtais zlotų. LG IPS matrica nėra geriausias sprendimas, atsižvelgiant į vaizdo kokybę. Tačiau jis suteikia tinkamas spalvas, gerus žiūrėjimo kampus, gražų ryškumą esant blogesnei juodai ir kontrastą.

Televizorius labiau skirtas dienos seansams ir seansams su įjungta šviesa, o ne kino sąlygomis. Didžiausias pranašumas čia yra „WebOS“ – išmanioji televizijos sistema, kurioje gausu programų, lengva naudoti ir akims maloni.

„Samsung UE65TU8502“

Pažangiausias tarp pagrindinių „Samsung 2021“ televizorių modelių, pažymėtų kaip „Crystal LED“. Tai vis dar ekranas su 60 Hz matrica, bet su puikiai veikiančiu skystikliu. Be to, mažas įvesties vėlavimas ir automatinis žaidimo režimas daro jį puikiu pradinio lygio žaidimų televizoriumi.

Šio televizoriaus pranašumas yra ir „Tizen“ sistema su sklandžiu veikimu ir plačiu programų pasirinkimu. Už šį modelį verta mokėti papildomai, palyginti su pagrindine TU71XX versija ir kitais pigiais televizoriais.

Patikrinkite „Samsung UE65TU8502“ pasiūlymą

„Samsung QE65Q70T“

Praktiškai pigiausias rinkoje esantis 65 colių televizorius su 120 Hz matrica, be to, QLED, kurio dėka turime daug įvairių spalvų spektro. Deja, ekranas turi krašto apšvietimą, todėl mes gauname tik HDR užuominą – bet vis tiek daug daugiau nei dauguma rinkoje esančių televizorių.

Q70T taip pat visiškai palaiko HDMI 2.1 standartą. Prie to pridėtas „Samsung Tizen“. Kas svarbu perkant – modeliai su žymėjimais Q70T, Q74T, Q77T yra dviviečiai.

Patikrinkite „Samsung QE67Q70T“ pasiūlymą

QLED Q70T

SONY 65XH9005

Be 8K ekrano, tai yra vienintelis Japonijos gamintojo televizorius, suderinamas su HDMI 2.1 funkcijomis. Jis pasižymi pažangiu, kelių zonų apšvietimu, tinkamu ryškumu ir palaiko HDR taip pat „Dolby Vision“ formatu. Tai neabejotinai yra vienas universaliausių televizorių rinkoje, be to, jis yra estetiškai gaminamas ir turi puikias „Android TV“ galimybes.

Yra didelė tikimybė, kad ateityje ji taip pat bus atnaujinta, kaip ir kiti „Android“ geriausi televizoriai. Didelės galimybės, gera vaizdo kokybė ir priimtina kaina daro jį vienu įdomiausių televizorių rinkoje.

Patikrinkite „Sony 65XH9005“ pasiūlymą

„Sony XH90“

„Samsung QE65Q80T“

Tai iš tikrųjų yra tiesioginis „Sony XH90“ konkurentas dėl daugelio zonų galinio apšvietimo (FALD). Todėl „Q80T“ ekranas yra vienu laipteliu aukštesnis nei „Q70T“, suteikiantis dar geresnę vaizdo kokybės patirtį, geresnius juodaodžius ir geresnį HDR.

Taip pat yra tokių įdomių funkcijų kaip aktyvus balso stiprintuvas (dialogo stiprintuvas, kai aptinkamas, pavyzdžiui, dulkių siurblio triukšmas) arba intelektualūs vaizdo režimai.

Patikrinkite „Samsung QE65Q80T“ pasiūlymą

„LG OLED 65CX“

Sąraše taip pat turėjo būti OLED televizorius dėl išskirtinio juodumo ir begalinio televizorių, pagamintų naudojant šią technologiją, kontrasto. Tuo pačiu metu šis ekranas, nors ir yra pigiausias 65 colių OLED televizorius, savo kaina skiriasi nuo kitų pateiktų modelių.

Jei esate kino seansų mėgėjas ir atkreipiate dėmesį į tamsių scenų niuansus, OLED tikrai yra geras pasirinkimas. LG taip pat palaiko „Dolby Vision“, siūlo naudoti AI, kad pagerintų vaizdą ir garsą, o „WebOS“ sistema yra tikrai maloni naudoti ir turtinga programomis. Tai yra protingiausias pasirinkimas kalbant apie OLED ekranus.

Patikrinkite „LG OLED 65CX“ pasiūlymą

Žemiau rasite pateiktų modelių santrauką:

Modelis „Hitachi 65HK5600“ LG65UN73003 „Samsung UE65TU8502“ „Samsung QE65Q70T“ SONY 65XH9005 „Samsung QE65Q80T“ „LG OLED 65CX“
HDMI standartas 2.0 2.0 2.0 2.1 2.1 2.1 2.1
Operacinė sistema priklauso „Linux“ „WebOS“ Tizenas Tizenas „Android TV“ Tizenas „WebOS“
Matrica 60Hz 60 Hz IPS 60 HZ VA 120 Hz VA QLED 120 Hz VA 120 Hz VA QLED 120 Hz OLED
kaina nuo 2199 zlotai 2499 – 2 890 – 3999 zlotų 4999 zlotų 5199 zlotai 8099 –
Pasiūlymas nuoroda nuoroda nuoroda nuoroda nuoroda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *