Kokie geriausi iš 20

Ar norite pradėti šį sportą ir ieškote reikalingos įrangos? O gal atėjo laikas pakeisti savo senus batus į geresnio našumo batus? Kaip bebūtų, jūs suprantate batų svarbą sporte, kurio judesiai yra tokie pat greiti kaip irklenčių tenisas.

Ir jūs atėjote į reikiamą vietą, nes šiandien mes parengėme išsamų vadovą, kuriame rasite raktus, kaip įsigyti idealius batus. Dabar, kai susidomėjote ir turite informacijos, ko jums dar reikia?

Svarbiausias

 • Irklenčių tenise judesiai, posūkiai ir poslinkiai yra greiti ir keičiami. Todėl būtina naudoti batus, kurie sušvelnina kiekvieną smūgį.
 • Tiesą sakant, profesionalūs žaidėjai ašmenims teikia tokią pat svarbą kaip ir batams. Turi būti priežastis.
 • Na, o jei norite rasti sau idealius irklentės teniso batelius, leiskite sau vadovautis įsigijimo kriterijais, tokiais kaip pado tipas, medžiaga, amortizacija, stabilumas ar dydis, ir jums tikrai nepavyks.

Geriausi irklenčių teniso batai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Patikėkite ar ne, irklenčių teniso bateliai yra kažkas labai asmeniško, nes jie tampa vienu iš puikiausių mūsų žaidimo stiliaus ramsčių. Laimei, puikus pasiūlymas leidžia mums visada pasirinkti mums tinkamiausią. Pažvelkite į mūsų mėgstamiausius, ką manote?

Geriausios kainos ir kokybės santykio bateliai su padeliu

Šiais laikais vienas aspektas, kurį mes labai vertiname gaminyje, yra jo kainos ir kokybės santykis. Na, šie irklenčių teniso bateliai tuo gali pasigirti, nes jie puikiai sujungia aukštą našumą ir maksimalų patogumą su labai prieinama kaina.

Jie yra sukurti iš medžiagų, kurios suteikia stabilumo kiekviename žingsnyje, net ir sudėtingose ​​rungtynėse. Be to, priekyje ir gale įmontuota gelio technologija, kad būtų lengviau sugerti smūgiai. Nepastebėsite, kad juos dėvite.

Geriausi irklenčių teniso bateliai moterims

Kad ir ką jie pasakytų, mūsų anatomija nėra vienoda. Taigi neskauda ieškoti irklenčių teniso batų, kurie puikiai prisitaiko prie mūsų kojų formos. Tai specialiai sukurta patyrusiems irklenčių tenisininkams.

Jie suteiks jums daugiau atramos, amortizacijos ir stabilumo dėl 10 milimetrų kulno nuleidimo ir gelio amortizavimo sistemos priekinėse kojose, kurios garantuoja minkštą nusileidimą ant visų paviršių.

Idealūs irklenčių teniso batai pradedantiesiems

Jei ką tik pradėjote irkluoti tenisą, jums reikia patogių ir funkcionalių batų, leidžiančių susikurti savo žaidimo stilių. Ir tai yra tokie. Jie siūlo neprilygstamą pritaikymą, geresnę sukibimą ir atnaujintą amortizacijos sistemą.

Jie taip pat turi gelio technologiją priekinėje kojoje, kad padidintų komfortą ir palengvintų prisitaikymą prie šios naujos sporto šakos. Be to, kainos ir kokybės santykis taip pat yra geras.

Geriausi irklenčių teniso bateliai vyrams

Modelis yra naujoviško dizaino vyrams skirtas padelis, kuris sujungia lankstumą, lengvumą ir maksimalų sukibimą, kad žaidimas būtų patogesnis. Jie pagaminti iš kvėpuojančio tinklelio, kad būtų galima kontroliuoti drėgmės perteklių, ir turi mikropluošto detales su sutvirtinimais nuo įbrėžimų.

Jis puikiai prisitaiko prie vyro pėdos anatomijos ir yra nepaprastai patogus. Jie yra lengvi, pasižymi dideliu konstrukciniu vientisumu, o „Trusstic“ sistema suteikia jiems taip reikalingą papildomą stabilumą greitais šoniniais judesiais.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie irklenčių teniso batus

Jei jau taip toli pasiekėte, tai yra todėl, kad žinote, kad irklenčių teniso batų pirkimas nėra kvailas. Kadangi sutinkame su jumis, parengėme skyrių, kuriame rasite atsakymą į dažniausiai šiais klausimais galinčius kilti klausimus. Štai jie eina!

Irklenčių tenise judesiai, posūkiai ir poslinkiai yra greiti ir keičiami. Todėl būtina naudoti batus, kurie sušvelnina kiekvieną smūgį. (Šaltinis: „Maxriesgo“: 26937756 / 123rf.com)

Kodėl svarbu turėti specialiai irklenčių tenisui skirtus batus?

Visi sako, kad norint gerai žaisti irklentę reikia trijų dalykų: geros raketės, gerų batų ir idėjos, kaip žaisti. Ir kad visi trys yra tokie pat svarbūs. Ir kaip tai įmanoma? Labai lengva: be geros įrangos, kuri suteikia jums komfortą ir stabilumą, negalėsite pasiekti visų smūgių. Kas daugiau:

 • Šioje sporto šakoje yra labai svarbu, kad avalynė prisitaikytų prie mūsų konkretaus žaidimo tipo.
 • Žaidime, kuriame reikalingas pėdų judėjimas taip pat greitai kaip irklentės tenisui, būtina palaikyti pėdą.
 • Taigi, turėdami irklentės teniso batus, mums padės išvengti traumų.
 • Taip pat turime atsižvelgti į vietovės, kurioje žaidžiame, tipą, kuris nėra tas pats, kaip kitų panašių sporto šakų, tokių kaip tenisas ar badmintonas.

Taigi aš negaliu naudoti savo teniso batų žaisti irklentės tenisą?

Tikrai ne. Nors daugelį metų žmonės batus naudoja abejingai žaisdami irklentę ar tenisą, bėgant laikui specialistai suprato, kad tarp vienos ir kitos sporto šakos yra aiškių skirtumų. Iš esmės jie skiriasi:

 1. Judesių ilgis: krypties pokyčiai, posūkių skaičius ar stabdymas padelio tenise yra daug trumpesnis ir greitesnis nei teniso.
 2. Judesio tipas: padelio tenise tai vertikalus judesys su daugybe posūkių, o tenise – labiau horizontaliai ir įstrižai.
 3. Aikštelių grindinys: jei irklenčių tenise jis visada gaminamas iš dirbtinės žolės, tenise yra kitokio tipo dangos su skirtingomis dangomis (pavyzdžiui, žolė, molis ar kieta danga).

Šie skirtumai reiškia, kad būtinai abiejų sporto šakų avalynė taip pat skiriasi.

Profesionalūs žaidėjai kastuvui teikia tokią pat svarbą kaip ir batams. Turi būti priežastis. (Šaltinis: Auremar: 85273114 / 123rf.com)

Kokios priežiūros reikia padelio batams, norint prailginti jų naudojimo laiką?

Kaip jau minėjome, irklenčių tenisas yra sportas, pagrįstas greitais posūkiais ir judesiais. Dėl šios priežasties batai žaidimo metu būna labai kenčiami ir blogėja. Tačiau yra keletas gudrybių, kurias galime pritaikyti praktiškai prižiūrėdami savo batus ir kurie padės ilgiau išlaikyti jų būklę. Užsirašyti!
Panaudojus juos Juos nuplauti Norėdami juos išdžiovinti
Kai žaidžiame ant dirbtinės žolės, normalu, kad batų padas užpildomas žvyru. Pirmiausia nuimkite vidpadį ir raištelius, kuriuos turėtumėte plauti iš kitos pusės. Džiovinkite juos popieriumi, niekada nedarykite šilumos (džiovyklės, radiatoriaus ar pan.).
Po kiekvieno naudojimo nepamirškite jų gerai suplakti, trenkdami vieną padą į kitą. Pirmiausia pašalinkite paviršiaus nešvarumus teptuku ir karštu muiluotu vandeniu. Užpildykite bato vidų laikraščiu ar virtuviniu popieriumi ir palaukite, kol jis nudžius.
Nepamirškite taip pat išvalyti interjero, kad pasirūpintumėte šablonu. Norėdami nuplauti batų vidų, naudokite kempinę su šiltu vandeniu ir skalbimo priemonėmis. Atkreipkite dėmesį, kad visiškai išdžiūti gali užtrukti iki dvylikos valandų

Nerekomenduojama tokio tipo batų skalbti skalbimo mašinoje. Be to, yra daugybė prekių ženklų, kuriems avalynė netenka garantijos, jei juos plaunate mašinoje ir tai nepadengia žalos. Nepaisant to, jei nuspręsite plauti batus skalbimo mašinoje, nepamirškite šių atsargumo priemonių:

 • Apsaugokite juos uždėdami ant stovo.
 • Geras triukas yra rankšluosčių ar kitų drabužių įdėjimas kartu su batais, kad būtų išvengta per daug smūgių.
 • Visada juos nuplaukite šaltame vandenyje.
 • Niekada nesukite ir nenaudokite skalbyklės-džiovyklos.

Visi, kurie esame susipažinę su irklo teniso batais, arba tie, kuriems labai įdomu, kada nors susimąstėme, kam skirta ta maža skylutė viršutinėje nėrinių dalyje. Na, tai nėra vien dekoravimui.

Tiesą sakant, jo funkcija yra labai svarbi: ji laiko tvirtesnę koją ir neleidžia raišteliams atsilaisvinti, kol mes juos dėvime. Be to, taip pat labai naudinga laikyti liežuvį vietoje ir neleisti jam judėti, sukeliančiam diskomfortą ar net skausmą tarpvietėje.

Padus skauda padelio teniso bateliais, kodėl taip nutinka?

Ar žinojote, kad padelio tenise šis skausmas yra vienas iš dažniausių? Apgailestaujame jums sakydami, kad tai yra jūsų kaltė. Taip, kalti ne batai, o tai, kaip juos rišate. Ar kada nustojai galvoti apie tai, kaip riši batus? Jei to nepadarėte, pateikite keletą patarimų:

 • Tai yra jų surišimas, kad pėda būtų pavaldi, nebūtina jos smaugti.
 • Geras triukas, norint išvengti spaudimo kojos srityje, yra palikti laisvesnį nėrinių vidurinį plotą arba vengti ten nėrinių.

Be to, atsižvelgiant į situaciją, galite padaryti kitą kilpą, kad padidintumėte komfortą ir komfortą žaidimo metu.

Tai rekomenduojama
Jei turite siauras kojas Geriausia, kad virvė būtų užverta per atskiras kilpas, kad būtų pridėta papildoma atrama.
Plačioms kojoms Jei nėrinius praleisite per akutes arčiau vienas kito, gausite plotį ir patogumą.
Sužalojimų atveju Idealiausia yra batus tvirtinti zigzagu, kad būtų apribotas pėdos judrumas ir išvengta trinties.
Jei jūsų kulnai siauri Praleiskite laidą, kuris kerta visas bato kilpas, kad kulnai būtų labiau prikibę.

Pirkimo kriterijai

Visos abejonės išsisprendė! Dabar esate pasirengę pradėti ieškoti savo idealių irklenčių teniso batų. Žinoma, jūs turite tai padaryti savo galva. Mes siūlome metodą: vadovaukitės pirkimo kriterijais, kuriuos parodysime toliau, ir išmeskite modelius pagal jūsų pageidavimus ir poreikius. Tai tikrai veikia!

Pado tipas

Pirmasis išmetimas, kurį atliksime, bus skirtas pado tipui. Pasirinkę padą, kuris geriausiai tinka mūsų žaidimo lygiui ir stiliui, tai pasikeis. Bet pirmiausia tai turime žinoti apie tris skirtingus pado tipus, kuriuos galime rasti:

Pado tipas Pagrindinės funkcijos Naudojimo rekomendacija
Molis ar silkė Jie yra patvariausi

Jie siūlo puikų slydimą, kuris leidžia gerai pasiekti tolimus kamuolius

Yra daugybė modelių už labai įvairias kainas

Tinka tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems žaidėjams

Šlaituose, kuriuose daug smėlio

Idealu, jei nenorite slysti

Omni (taškai) Leidžia slinkti šonu ir labai gerai

Jis siūlo …