Kokie geriausi iš 20

Atėjo laikas padėti vaško indelius, menteles ir skudurus, kad išvalytumėte netvarką, kurią gali sukelti vaškavimas. Vietoj to, kodėl gi nepasirinkus šalto vaško juostelių? Jie yra puikūs kelionės draugai, nes reikia tik perkelti dėžę su vaško juostelėmis.

Šiame straipsnyje mes pamatysime, kiek daug privalumų turi šios šalto vaško juostos ir kiek trūkumų suteikia šis produktas. Be to, žinosite, kuriuos prekių ženklus klientai labiausiai renkasi. Ar tu pasiruošęs? Mitai ir tiesos apie šią naują plaukų šalinimo formą bus atskleisti kitose eilutėse.

Svarbiausias

 • Švelniai, be plaukų neturinčiai odai labiausiai rekomenduojamos šalto vaško juostos, pagamintos iš tokių ingredientų kaip alavijas, bičių vaškas, ramunėlių ar simondsijų aliejus.
 • Sukurtos beveik prieš šešiasdešimt metų, šaltos vaško juostos pašalina plaukus nuo šaknų mažiau skausmingai nei tradicinis vaškavimas. Be to, jie siūlo vieno mėnesio trukmę, lygi oda be priemaišų.
 • Šalto vaško juostų sudėtis arba kiekis yra pagrindiniai aspektai, kuriuos išsamiau pamatysime paskutiniame šio vadovo skyriuje, skirtame pirkimo kriterijams.

Geriausios šalto vaško grupės – mūsų mėgstamiausi

Nors rinkoje yra nedaug prekių, skirtų šalto vaško juostų gamybai, yra žinomi skirtingi tipai. Kitose pastraipose pamatysite penkių geriausiai parduodamų produktų sąrašą ir geriausius klientų atsiliepimus. Tikimės, kad informacija padės jums pasirinkti šalto vaško juostas, atitinkančias jūsų poreikius.

Šalto vaško juostos buvo ypač skirtos odai

Šis produktas buvo sukurtas naudojant gelio formulę, su lengva gelwax technologija, kuri prilimpa prie trumpesnių plaukų, bet ne prie odos. Kaip rodo pavadinimas, šios šalto vaško juostos yra išskirtinės veidui.

Dėl savo dizaino jie idealiai tinka subtilioms ir mažoms sritims, tokioms kaip smakras ir viršutinė lūpa, sudaryti iš migdolų aliejaus ir vitamino E.

Puikios šalto vaško juostos visam kūnui

Šios šalto vaško juostos priklauso tam pačiam gamintojui, kaip ir ankstesnės, tačiau šias juosteles galima naudoti visam kūnui.

Taip pat su migdolų aliejumi ir vitaminu E sudarytas „Veet“ juostas yra paprasta naudoti, nes jų nereikia trinti. Jums patiks sklandi šių vaško juostelių tekstūra ir skanus kvapas.

Geriausios šalto vaško juostos normaliai odai

Šis produktas nuo ankstesnio skiriasi tuo, kad yra skirtas normaliai ir neriebiai odai, kaip ir ankstesniu atveju.

Pašalinus plaukus nuo šaknų, jūsų oda bus lygi iki 28 dienų, kai vėl bus laikas vaškuoti. 40 juostų dėžutėje ši prekė yra viena iš geriausiai parduodamų „Amazon“.

Idealios šalto vaško juostos jautriai odai

Šio produkto pakuotėje yra servetėlės ​​prieš skutimąsi ir po jos. Šios juostos yra skaidrios ir, pasak gamintojo aprašymo, gali ištraukti net trumpiausius plaukus, nedirgindamos jautriausios odos.

Taky Cold Wax Bands pašalina plaukus per vieną kartą.

Tinkamos šalto vaško juostos tiems, kurie yra atsidavę ekologijai

Ryškiausias šių šalto vaško juostų bruožas yra tai, kad jos yra 100% natūralios ir hipoalergiškos. Jie turi ekologišką bičių vašką ir ekologiškai užaugintą alaviją.

Dėl jo sudėties išsiskiria kvepalai, parabenai ar kanifolija (medžiaga, gaunama distiliuojant dervą). Organinė kosmetika, sertifikuota „EcoCert“ ir „Cosmebio“.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie šalto vaško juostas

Kokie yra klausimai, kuriuos dažnai užduodate sau galvodami apie šalto vaško juostas? Visus tuos, kurie jums ateina į galvą šiuo metu, rasite atsakymus keliose kitose eilutėse. Kviečiame jus išsamiai perskaityti visą informaciją, kurią turite žinoti, kas yra šalto vaško juostos.

Moteris vaškuoja

Švelniai, be plaukų neturinčiai odai labiausiai rekomenduojamos šalto vaško juostos, pagamintos iš tokių ingredientų kaip alavijas, bičių vaškas, ramunėlių ar simondsijų aliejus. (Šaltinis: Ostojic: 28917964 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra šalto vaško juostos?

Šaltas vaškavimas yra pusiau ilgalaikis būdas pašalinti plaukus nuo šaknies, nes be vaškavimo galite praeiti beveik 4 savaites. Įrodyta, kad ši procedūra labai efektyviai pašalina didelius plaukų kiekius tuo pačiu metu, o sklandžiai auga, palyginti su skutimu. Bet kas yra šalto vaško juostos?

Šaltas vaškas gaunamas juostelėmis, kur jau yra vaško.

Tai yra iš anksto klijuota vaško plaukų šalinimo sistema ant juostelių, todėl galite išvengti rūpesčių dėl plaukų pašildymo ir tepimo. Sukurtos šeštajame dešimtmetyje, šios šalto vaško juostos ištraukia net trumpiausius 1,5 mm plaukus ir palieka odą švelnią keletą savaičių.

Šis depiliacinis tirpalas susideda iš iš anksto atšauktų ir paruoštų naudoti celiuliozės ar muslino juostų. Jie taip pat iš anksto supjaustomi standartiniu dydžiu ar net skirtingais matmenimis, atsižvelgiant į sritis, kuriose jie turėtų būti naudojami: kojos, bikini ar veidas.

Kodėl rekomenduojama naudoti šalto vaško juostas?

Atrodo aišku, kad šaltas vaškas labiau tinka naudoti namuose, nes tam reikia mažiau įgūdžių. Vietoj to, dėl netvarkos ir tam tikrų išankstinių žinių, reikalingų karštam vaškui naudoti, šią procedūrą geriausia palikti ekspertams. Šaltas vaškas yra idealus metodas, jei skubate ir neturite laiko atlikti jokių paruošiamųjų darbų.

Apskritai, tai laikoma mažiau skausmingu procesu ir daug paprastesniu nei karštas vaškavimas, kuris gali perdegti odą, jei vaškas yra perkaitęs. Be to, šalto vaško juostelių naudojimas labiau tinka žmonėms, neturintiems labai storų plaukų, nes jiems nereikės kelių praėjimų. Šioje lentelėje galite pamatyti skirtumus.

Šaltas vaškas Karštas vaškas
Paprastesnė ir švaresnė procedūra. Veiksmingiausia procedūra.
Tam nereikia papildomų įgūdžių. Pašalina trumpesnius plaukus (iki 1 mm).
Mažiau skausminga. Proceso kartoti nebūtina.

Kokie yra šalto vaško juostų privalumai ir privalumai?

Šalto vaško juostelės gali būti daug patogesnė vaškavimo forma, ypač karštu oru. Juostelės greitai uždedamos, lengvai prilimpa prie mažiausių plaukų ir jas galima nuimti vos po kelių sekundžių. Tai taip pat yra mažiau netvarkingas pasirinkimas nei karštas vaškas, nes juostas galima lengvai išmesti.

Šaltas vaškavimas taip pat puikiai tinka mažesniems, sunkiai pasiekiamiems kūno kontūrams, pavyzdžiui, bikinio linijai. Juostų gabaliukai gali būti supjaustyti taip, kad atitiktų konkrečią kūno vietą, ir gali būti pakartotinai naudojami, kol neprarasite sukibimo.

Kokie yra šalto vaško juostų naudojimo trūkumai?

Nors šalto vaško juostos neturi daug trūkumų, reikia atsiminti keletą dalykų. Galite juos peržiūrėti toliau pateiktame sąraše:

 • Po tepimo jie ant odos dažnai palieka lipnius likučius.
 • Jie ne visada pašalina plaukus nuo šaknų per pirmą kartą. Kartais jiems reikia naujos programos.
 • Didesnė dirginimo tikimybė, jei turite jautrią odą.

Jei atsiranda paraudimas, patinimas, nelygumai ar dirginimas, yra natūraliai įkvėptos vaško juostos. Sudėtyje yra alavijo, jos suteikia odai drėkinamųjų ir raminamųjų savybių. Bet kokiu atveju svarbu patikslinti, kad dirginimas praeina per kelias valandas.

Moteris baltu paltu

Sukurtos beveik prieš šešiasdešimt metų, šaltos vaško juostos pašalina plaukus nuo šaknų mažiau skausmingai nei tradicinis vaškavimas. (Šaltinis: Kzenonas: 40950574 / 123rf.com)

Kaip naudoti šalto vaško juostas?

Paruoškite odą prieš dieną ar dvi prieš ją nušveisdami kempinę ar kūno šveitimo priemonę. Tada jums tiesiog reikia šiek tiek pašildyti šalto vaško juostą tarp delnų, kad jie geriau priliptų prie plaukų.

Kai oda išdžius, tvirtai nuspauskite juostą plaukų augimo kryptimi.

Baigę šį etapą, priveržkite odą per juostą, prieš greitai ją nuplėšdami priešinga kryptimi. Vaško perteklių nuvalykite skalbimo servetėle arba muilu ir vandeniu. Atminkite, kad jie nėra tokie veiksmingi kaip karštas vaškas, todėl jums gali tekti pakartoti procesą du ar tris kartus.

Įsitikinkite, kad plaukai yra pakankamai ilgi, kitaip vaško juostelėms bus sunku efektyviai ištraukti viską, ko reikia. Kaip greitai pritvirtinsite juostą, bus skirtumas tarp švaraus, efektyvaus plaukų šalinimo ir prastų rezultatų. Jei dvejojate ir lėtai elgiatės, galite nulaužti plaukus ir sukelti jų įaugimą.

Kokių daiktų yra „Cold Wax Banding Pack“?

Šalto vaško juostos siūlo pilną plaukų šalinimo sprendimą. Paprastai dėžutėje, kurią perkate, paprastai yra šie elementai:

 • Šaltos vaško juostos. Kiekviena juosta yra su traukimo skirtuku, kad būtų lengva traukti, ir ji turi būti naudojama mažiausiai tris kartus, kol ji nepraras savo sukibimo.
 • Valomos servetėlės kad oda pašalintų vaško perteklių.
 • Instrukcijų knygelė.

Kaip turėčiau elgtis naudodamas šalto vaško juostas?

Šis skyrius yra daugiau nei svarbus, nes jau žinote, kad atsargumo priemonių niekada negalima ignoruoti. Prieš uždėdami šalto vaško juosteles ant odos, svarbu perskaityti šį skyrių:

 • Reakcija: naujo produkto naudojimas gali sukelti momentinę alergiją žmonėms su ypač jautria oda. Gamintojo instrukcijose patartina visiems vartotojams dėvėti bandomąjį pleistrą prieš dedant šalto vaško juosteles ant didesnės kūno dalies. Užtepkite juostas nepastebimoje vietoje, supjaustykite ir palaukite 24 valandas, kol pradėsite šalinti likusį kūną.
 • Infekcija: „Vaškavimas gali pašalinti viršutinį odos sluoksnį“, – sakoma žurnale Moterų sveikata, todėl “svarbu imtis atsargumo priemonių, nes tai padarys jus jautresnį mikrobams ir galiausiai infekcijai”. Jei pastebite paraudimo, patinimo ar išskyros požymių, rekomenduojama nusiplauti rankas ir nekartoti vaškavimo toje pačioje vietoje. Naudojant tą pačią juostą daugiau nei vieną kartą, tačiau esant šiems simptomams, bakterijos tik įstums į odą.
 • Plaukai …