Mikelio kriptovaliutos piniginė

„Mycelium“ kriptovaliutų piniginė yra viena iš seniausių ir populiariausių „Bitcoin“ piniginių, prieinamų tik mobiliosioms platformoms. Ji pirmą kartą buvo išleista 2013 m. Kaip „Android“ programa, o vėliau buvo perkelta ir į „iOS“.

Grybai apibūdina save kaip „numatytąją„ Bitcoin “piniginę“ ir, nors jo teiginiai apie „Play Store“ geriausiai įvertintos kriptovaliutos piniginės titulą nebėra tikslūs, programa turi keletą dėmesio vertų funkcijų.

Pradedantiesiems grybiena yra visiškai atviras šaltinis, kuris yra viena iš svarbiausių bet kurios geros kriptovaliutos piniginės savybių. Programa taip pat remiasi supaprastinto mokėjimo patikrinimo (SPV) metodika, leidžiančia patvirtinti operacijas nereikalaujant atsisiųsti visos blokų grandinės.

Kadangi mobilieji įrenginiai tam tikrais aspektais yra nesaugūs ir yra labiau linkę į vagystes, „Mycelium“ kūrėjai įdiegė keletą funkcijų, kad pagerintų programos saugos profilį, pernelyg neapsunkindami sąsajos.

(Vaizdo kreditas: grybiena)

Sąsaja ir naudojimo paprastumas

Mes turime nevienodus jausmus dėl grybienos sąsajos. Nors kai kurie programos aspektai, pvz., „Bitcoin“ siuntimas ir gavimas, yra gana paprasti, programoje yra daugybė funkcijų, kurios gali suklaidinti pirmą kartą naudojančius kriptovaliutas.

Programoje yra skirtukų sąsaja, leidžianti perjungti skirtingas funkcijas. Pagal numatytuosius nustatymus paleidus atidaromas skirtukas „Balansas“, kuriame rodomas jūsų piniginėje esantis „Bitcoin“ kiekis ir dabartinis BTC keitimo kursas, taip pat mygtukai, skirti siųsti ir gauti BTC.

Taip pat galite pakeisti savo „Bitcoin“ mainus, pasirinkdami vieną iš skirtuko „Balansas“ išskleidžiamojo meniu. Gerai tai, kad sąraše nurodomas šiuo metu kiekvienoje biržoje siūlomas valiutų kursas. Grybai taip pat turi įmontuotą adresų knygą, skirtą dažnai naudojamiems „Bitcoin“ adresams, o tai yra malonus mažas priedas.

Programoje yra pagrindinės privatumo funkcijos, pvz., Galimybė pasukti adresus, ir ją galite sukonfigūruoti taip, kad ji bendrautų su serveriais per „Tor“ anonimizavimo tinklą skyriuje „Nustatymai“.

Nors grybiena yra karšta piniginė, ji labai naudingai siūlo galimybę atlikti sandorius iš šaldymo piniginės. Jis gali importuoti asmeninius raktus ir taip pat juos sinchronizuoti iš aparatinės piniginės.

„Mycelium“ kriptovaliutos piniginės ekrano kopija

(Vaizdo kreditas: grybiena)

Lėšų pervedimas

Pirmą kartą paleidus programą, ji suteikia galimybę atkurti iš atsarginės kopijos arba sukurti naują piniginę. Jei paliesite parinktį sukurti naują piniginę, ji automatiškai sukurs hierarchinę deterministinę (HD) piniginę.

Programa primena vartotojams sukurti atsarginę piniginės kopiją, o tai yra labai naudinga funkcija. Tai apima atsarginę dvylikos žodžių pradžios kopiją ir PIN kodo nustatymą, kad niekas kitas negalėtų valdyti programos.

Be HD piniginių, programa taip pat gali sukurti keletą kitų tipų paskyrų, tokių kaip „Tik žiūrėti“ paskyros, leidžiančios stebėti bet kurios kitos piniginės likutį, neatskleidžiant privačių raktų.

Kaip jau minėjome anksčiau, „Bitcoin“ siuntimo ir gavimo procesas naudojant grybieną yra gana paprastas. Palietę mygtuką „Gauti“, gausite įvairių galimybių dalytis informacija apie savo piniginę, įskaitant jos QR kodą ir palikimą, „Bech32“ arba „SegWit“ suderinamą adresą. Taip pat galite nurodyti sumą, kurią norite gauti.

Panašiai, norėdami išsiųsti „Bitcoin“, palieskite mygtuką „Siųsti“, kad atskleistumėte atitinkamas parinktis. Mycelium leidžia nuskaityti gavėjo QR kodą, nukopijuoti jį iš adresų knygos ar mainų srities arba įvesti rankiniu būdu.

Be sumos, kurią norite išsiųsti, programa taip pat leidžia pritaikyti kalnakasių mokestį iš anksto nustatytomis etiketėmis, tokiomis kaip „Normal“, „Economic“, „Priority“. Kiekvienoje etiketėje nurodomas mokestis mBTC (milibitcoinais), „Satoshi“ ir pasirinkta „fiat“ valiuta bei apytikslis laikas, kurio prireiks operacijai patvirtinti.

„Mycelium“ kriptovaliutos piniginės ekrano kopija

(Vaizdo kreditas: grybiena)

Parama

Skirtingai nuo daugelio savo bendraamžių, „Mycelium“ nesiūlo jokių vadovų ar vadovėlių, kurie padėtų orientuoti naujus programos vartotojus. Nors pagrindinės programos funkcijos yra gana intuityvios, atsižvelgiant į tai, kad grybiena siūlo keletą pažangių funkcijų, manome, kad dokumentų trūkumas yra pagrindinis trūkumas, kuris trukdytų mums rekomenduoti programą nepatyrusiems „Bitcoin“ vartotojams.

Panašiai programos palaikymo galimybės yra vienodai plikos ir nesiūlo daug ką rašyti namuose. Pagrindinė micelio palaikymo priemonė yra el. Paštas, o programų kūrėjai aiškiai įspėja nenaudoti jokių kitų būdų su jais susisiekti. Programa tikrai veikia „Twitter“, o kūrėjai naudojasi platforma, kad galėtų bendrauti su savo vartotojais.

„Mycelium“ kriptovaliutos piniginės ekrano kopija

(Vaizdo kreditas: grybiena)

Alternatyvos

Būdama karšta piniginė, grybiena nėra tokia saugi kaip aparatinė piniginė, kaip „Trezor“ ar „Ledger“. Tačiau, kaip jau minėjome anksčiau, programa gali integruotis su kai kuriomis aparatinės įrangos piniginėmis, o tai jūsų operacijoms suteikia papildomą saugumo sluoksnį.

Vienas geriausių grybienos dalykų yra galimybė per paprastą perjungiklį nukreipti operacijas per „Tor“ tinklą, kad būtų užtikrintas maksimalus privatumas. Vienintelė piniginė, priverčianti ryšius per Torą, yra „Wasabi“ kriptovaliutos piniginė. Tačiau nebūtų teisinga palyginti „Wasabi“ su grybiena, nes „Wasabi“ neturi programų, skirtų „Android“ ar „iOS“, o „Mycelium“ negamina klientų jokiai darbalaukio platformai.

Grybai taip pat yra plona piniginė, tokia kaip „Electrum“, ir siūlo daugybę tų pačių saugumo funkcijų. Bet kadangi „Electrum“ nesiūlo tų pačių kriptovaliutų funkcijų kaip grybiena, ji turi paprastesnę sąsają.

Kalbant apie sąsają, negalima mušti „Exodus“, kurį lengva naudoti ir kuris pašalina daugelį pažangių funkcijų, pavyzdžiui, galimybę nurodyti pasirinktus mokesčius už operacijas.

„Mycelium“ kriptovaliutos piniginės ekrano kopija

(Vaizdo kreditas: grybiena)

Galutinis nuosprendis

„Mycelium“ programa yra labai pajėgi ir siūlo visas būtinas galimybes siųsti ir gauti „Bitcoin“. Tai, kad jis gali integruotis su aparatinėmis piniginėmis ir gali būti priverstas dirbti su „Tor“ slankikliu, yra dar vienas įrodymas, kad programa atkreipia dėmesį į jos vartotojų saugumą ir privatumą. Prekyvietės įtraukimas padeda atskirti grybieną nuo bendraamžių.

Tačiau dokumentų trūkumas yra didelis nusivylimas, verčiantis mus rekomenduoti programą tik patyrusiems kriptovaliutos vartotojams, kurie tikrai gali įvertinti ir kuo geriau išnaudoti begales siūlomų variantų.