Kokie kvepalai pavasariui? Nepavyko

Pavasaris čia visam laikui, suteikdamas gamtai vešlius žalius lapus ir pirmųjų žiedinių pumpurų skanėstą. Kartu su juo turėsite išvalyti makiažo krepšį. Nesijaudinkite, jums nereikia daryti revoliucijos, tiesiog paslėpkite sunkesnius, rytietiškus ir aštrius žieminius kvepalus ir pakeiskite juos šviežiais moterų kvepalais. Kokius kvepalus reikėtų rinktis pavasariui? Apie visa tai sužinosite mūsų vadove. Atraskite gražiausių kvapų pavasariui!

kvepalai pavasarį

Kokius kvepalus reikėtų rinktis pavasariui? Šiek tiek teorijos

Būtent pavasario saulė ir pakilusi oro temperatūra verčia ne tik pakeisti savo garderobą, bet ir pavasarį įsigyti kvepalų. Kodėl? Kvepalų sudėtis ir oro temperatūra lemia kvapo intensyvumą. Kuo jis didesnis, tuo intensyvesnius kvepalus užpurškiate ant riešo ar kaklo ir taip labiau pastebite aplinką. Jei žiemą kvepalus naudosite šiltuoju laikotarpiu, jų natūralus kvapas gali tapti sunkus, pribloškiantis ar net uždusęs. Ir tu to nenori. Problemos sprendimas yra naudoti kvepalus su lengvesnėmis natomis, kurie užbaigs jūsų aprangą ir nebus pribloškiantys. Tokiu atveju nereikia jaudintis dėl jų „perdozavimo“ – kvapas nebus įkyrus jūsų palydovams.

Kokius kvepalus reikėtų rinktis pavasariui? Šiek tiek praktikos

Kuo kvepia pavasaris? Be abejo, kiekvienas ikimokyklinukas gali atsakyti į šį klausimą. Ir tu? Užuot galvoję, eikite į lauką ir pajusite gražų žydinčios magnolijos kvapą ar žibuoklių skanėstą. Tai bus puikus vadovas norint nustatyti, kuriuos kvepalus rinktis pavasariui. Juk gamta yra geriausias įkvėpimas. Savo ruožtu rekomenduojame šviežius moteriškus kvepalus.

Gėlių kvepalai – įsimyli jų skanėstą

Gėlių kvepalai yra tarp tų kompozicijų, kurios yra lengvos ir erdvios, todėl puikiai tinka pavasario saulei! Buteliuose rasite kvepalų natas, atkeliavusias tiesiai iš žydinčio sodo. Atkreipkite dėmesį į didingus bijūnus (pvz., Calvin Klein „CK One Shock for Her“) ar gražius vilkdalgius. Gėlių kvapų sąrašas negali praleisti pakalnutės – šios mažytės, baltos gėlės yra vienos pirmųjų, pranešančių apie pavasario atėjimą. Jo užrašų galima rasti, pavyzdžiui, Marc Jacobs knygoje „Daisy Dream Blush“. „Freesia“ aromatai taip pat bus geras pasirinkimas.

Vaisiniai kvepalai – ne tik citrusiniai

Gaivus citrusinių aliejų kvapas – mandarinas, citrina, bergamotė ar citrinžolė tikrai pakels gerą nuotaiką. Citrusinių akordų rasite, pavyzdžiui, auksiniame butelyje „Aqua Allegoria Mandarine Basilic by Guerlain“.

Vaisingi, sultingi kvepalai puikiai tinka pavasariui – jie atneša dienos metu reikalingos atgaivos ir suteikia energijos. Donna Karan – legendinių „DKNY Be Delicious Juiced“ kvapiųjų medžiagų kūrėja – tai puikiai žino su žalių obuolių ir egzotiškų mangų kvapais. Skanus! 🙂

Pavasariniai kvepalai vyrams

Jei manėte, kad vaisių kvepalai skirti tik moterims, labai klystate. Tai slepia gaivinančią greipfrutų ir citrinos galią „Azzaro Chrome Sport“. Mūsų patirtis rodo, kad vyrai pavasarį trokšta ieškoti kvapų, kuriuose citrusų aromatai derinami su mėtomis. Rekomenduojame „Giorgio Aramani Code Sport“ citrusinių medienos kompoziciją.

Vandens kvapai – pajuskite bangos poveikį!

Kvepaluose esančio jūros vėjelio ar kalnų oro aromatą dažniausiai atskleidžia patys supaprastinti buteliai arba buteliai, kurie savo išvaizda primena ledo luitus. Kvepalai su jūros natomis puikiai gaivina – jie yra ideali alternatyva citrusiniams ar gėlių kvepalams. Jei jums patinka vandens aromatai, patikrinkite, kaip „Acqua di Gioia“ atrodo ant odos.

Atminkite, kad pavasaris yra pats tinkamiausias laikas išbandyti naujus kvapus ir atrasti naujų perlų kvepalų pasaulyje. Jei ieškote kažko naujo, atkreipkite dėmesį į unikalumą nišiniai kvepalai. Galbūt būtent tarp šių kvepalų rasite savo naująjį pavasario kvapą 🙂 Sėkmės! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *