Karūninis pjūklas: kas yra

Jei kada susimąstėte, kaip puikiai sukasi žiediniai pjūviai tokiose kietose medžiagose kaip marmuras, atsakymas yra labai paprastas: su skylių pjūklais. Šis labai specialus įrankis leidžia mums lengvai nupjauti bet kokį paviršių ar medžiagą, sudarant perimetrus, kuriais pritvirtinsime čiaupus, žarnas ar žibintus.

Tauriniai pjūklai yra labai populiarus įrankis tarp apdailos ir statybos profesionalų, taip pat tarp „pasidaryk pats“ entuziastų. Jie yra naudingi atliekant įvairiausias užduotis ir labai lengvai naudojami. Šiame straipsnyje mes parodysime jums geriausius modelius ir paaiškinsime viską apie skylių pjūklus.

Svarbiausias

  • Skylių pjūklai, skirtingai nei kiti pjūklai, neveikia patys. Norėdami padaryti skylutes, turėsite pritvirtinti puodelį prie grąžto.
  • Dėl kietesnių medžiagų, tokių kaip keramika ar betonas, reikia naudoti tepimo skysčius, tokius kaip aliejus ar vanduo. Gylį, iki kurio galite gręžti, nustatys jūsų paties puodelio forma.
  • Daugelis gamintojų rekomenduoja naudoti kintamo greičio grąžtus skylių pjūklams pjauti.
  • Skylių pjūklams, ypač tiems, kurie turi deimantinius dantis, reikia kruopščiai prižiūrėti, kad pailgėtų jų gyvenimas.

Reitingas: Geriausias karūnos pjūklas rinkoje

Šiandien rinkoje galite rasti daugybę skylių pjūklų. Nebent esate dekoravimo ar statybų specialistas, nebus lengva išsirinkti geriausią. Norėdami padėti jums šiame procese, mes jums išrinkome penkis geriausius puodelių pjūklus rinkoje, ar mes juos pamatysime?

Pozicija Nr. 1: „Tacklife“ 12 vnt

„Tacklife“ pristato portfelį su visu dvylikos vienetų rinkiniu. Jame rasite skylių pjūklus, kurių matmenys yra nuo 19 iki 127 mm. Apima visus skylių dydžius ir gręžimo gylį nuo 0 iki 25 mm. Šis skylių pjūklų rinkinys pagamintas iš aukštos kokybės, ilgaamžio ir stipraus anglinio plieno.

Dėl ypatingo pavarų dizaino šių pjūklų pjovimas yra tiksliausias. Didelio greičio plieno (HSS) dantys puikiai tinka greitai ir švariai pjauti. Šis pjūklų rinkinys yra specialus medienos, lakštinio metalo, PVC ir plastiko gręžimui. Nerekomenduojama dirbti su metalais.

2 pozicija: 10 deimantinių skylių pjūklų rinkinys

Pilnas deimantinių skylių pjūklų ašmenų rinkinys, ko jums reikia norint patogiai dirbti ant stiklo, keramikos, porceliano, plytelių, lengvo granito akmens ar marmuro. Jie turi deimantinį kraštą ir dantis. Puodelis ir kreipiamoji ašis pagaminti iš stipraus anglinio plieno, kurių tarnavimo laikas yra labai ilgas.

Antgalio antgalis turi vienodą 80 matmenų deimanto dangą, kuri leis padidinti gręžimo greitį. Jis nepraranda savo pranašumo, todėl galite dirbti nesijaudindami. Visi antgaliai ir puodeliai yra apdoroti nikeliu, o tai padidins jų naudojimo laiką ir atsparumą korozijai.

3 pozicija: HTBAKOI skylės pjūklai

„HTBAKOI“ skylių pjūklų komplektas pagamintas iš aukštos kokybės, labai stipraus anglinio plieno. Jie turi greitaeigius plieninius dantis, kurie yra naudingi greitai ir tiksliai pjaunant. Jų dantytas dizainas yra viena iš jų stipriųjų pusių, nes jie siūlo puikų pjūvį. Viską pradursi, turėdamas mažai pastangų.

Puikiai pasieksite medines, plastikines ar plonas PVC plokštes. Šis skylių pjūklų rinkinys turi puikią pjovimo galią ir puikų patvarumą, kad būtų galima ilgai mėgautis. Dėl savo portfelio galite juos saugoti be problemų ir visada turėti švarius ir paruoštus.

4 pozicija: „Bosch 2 609 255 611“

„Bosch“ skylių pjūklas yra puikios kokybės įrankis. Tai 60 mm skersmens bimetalinė karūna. Puikus aksesuaras, kurį galite pritvirtinti prie elektrinių grąžtų ir atsuktuvų. Jis pagamintas iš aukštos kokybės anglinio plieno. Galėsite pjauti ant aliuminio, spalvotųjų metalų, plieno ir ketaus.

„Bosch“ įrankis pasižymi puikiu greičio, pjovimo ir tarnavimo laiku. Jis turi vientisą sistemą, kuri siūlo labai tikslų koncentrinį pjūvį. Dantys suprojektuoti su „Vario-Pitch“, kuris leidžia ramiau dirbti be vibracijos ir su didesniu pjovimo greičiu. Idealiai tinka statyboms.

5 pozicija: „Silverline“ 273220

„Silverline“ pateikia pilną dviejų metalų skylių pjūklo rinkinį su kintamu žingsniu tarp dantų. Pjovimo peiliai sukietinti HSS (High Speed ​​Steel) ir apdailinti iš anglinio plieno. Korpusas apima 18, 20, 25, 32, 40 ir 51 mm antgalius, 2 velenus ir griebtuvo adapterį.

Antgaliai yra 35 mm gylio ir idealiai tinka gręžti juodąsias medžiagas, net geležį ir ypač medieną. Jie turi profesionalią kokybę, todėl juos galite naudoti net dirbdami sunkius darbus. Jie ypač vertinami dėl elektros, nes turi standartinius kabelių vamzdžių matavimus.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie skylių pjūklus

Skylių pjūklai yra pratęsimas, pritvirtinamas prie elektrinių grąžtų ir atsuktuvų ir naudojamas apvalioms skylėms padaryti. Jie yra gana paprasta naudoti priemonė ir labai vertinami dėl universalumo ir funkcionalumo. Toliau paaiškinsime viską, ką reikia žinoti apie skylių pjūklus.

Gręžiant kietas medžiagas kaip betoną ar cementą, geriausia tepti vandeniu. (Šaltinis: Jurijus Minaevas: 104913878 / 123rf.com)

Kas yra skylės pjūklai?

Skylių pjūklai taip pat žinomi kaip skylių pjūklai, varpiniai pjūklai arba tauriniai pjūklai. Tai labai naudinga priemonė, ypač dailidėms, elektrikams, statybų ir medžio apdirbimo specialistams. Jie yra žiedinės formos, o jų pjūvis sukuria apskritą skylę medžiagoje.

Jie dažnai naudojami tokioms medžiagoms kaip plastikas, stiklas, tinkas, asbestas, stiklo pluoštas, keramika, plytelės, granitas, marmuras ir visų rūšių metalai, juodieji ir spalvotieji metalai, pjauti. Jie ypač vertinami dėl didelio skersmens pjūvių, nes leidžia juos atlikti greitai ir lengvai, su minimaliomis pastangomis.

Kokie yra skylių pjūklo komponentai?

Skylių pjūklai, skirtingai nei dėlionės ar diskiniai pjūklai, pjauna ne patys. Tai reiškia, kad tai nėra įrankis, kurį galite tiesiog naudoti. Skylių pjūklai turi būti pritvirtinti prie elektrinio įrankio, tik tada jie veiks. Variklis paspartins antgalį, kuris pasuks pjūklą.

Toliau mes jums paaiškinsime, kurios yra svarbiausios skylių pjūklų dalys:

  • Cilindras arba puodelis: Tai yra svarbiausia vainiko pjovimo dalis. Paprastai jis bus pagamintas iš anglinio plieno, vienas iš jo galų turi dantytą kraštą, o kitame yra surinkimo įtaisas. Čia praeis grąžtas, kuris veiks kaip kreiptuvas.
  • Reguliavimo sistema: Tai dalis, kurioje pritvirtinta antgalis. Paprastai tai yra sriegis arba veržlė, jungianti gręžimo griebtuvą ir skirta pjūvio centravimui ir nukreipimui. Tai gali būti nuo paprastos skylės iki verpstės ir medžio sistemos.
  • Lizdas: Puodelio sienoje gali būti skylių. Jie naudojami dulkėms pašalinti ir neleisti kauptis viduje, o tai gali sulėtinti antgalį ir sukelti problemų pjaunant.

Tauriniai pjūklai suprojektuoti pagal pjaunamą medžiagą.
(Šaltinis: Guy Ozenne: 25757991 / 123rf.com)

Kas yra dviejų metalų skylių pjūklai?

Rinkoje yra daugybė skylių pjūklų. Turite labai pigius anglinio plieno modelius su tradiciniu dizainu ir kitus, daug brangesnius, tačiau pritaikytus specialiai kiekvienai darbo rūšiai. Tačiau iš visų skylių pjūklų dažniausiai naudojami ir plačiausiai naudojami bimetaliniai.

Dviejų metalų skylių pjūklai sujungia dviejų rūšių plieną, kad suformuotų pjovimo galą: greitaeigis plienas ir minkštas spyruoklinis plienas. Abi formos yra patvarus kraštas, leidžiantis pjauti dideliu greičiu ant visų rūšių medžiagų. Be to, šis derinys padeda įrankį padaryti daug patvaresnį.

Kiek yra skylių pjūklų rūšių?

Rinkoje yra daugybė skylių pjūklų. Kai kurie buvo specialiai sukurti tam tikrų tipų užduotims atlikti. Rasite juos su deimantiniais kraštais, su specialiais skersmenimis ir net su dvigubais puodeliais. Kiekvienas pjūklo tipas bus tinkamas konkrečiam darbui, o pasirinkimas tarp jų priklausys nuo jūsų poreikių.

Čia yra lentelė su skirtingų tipų skylių pjūklais:

Medžiagos tipas Pjūklo tipas Charakteristikos
Pagal medžiagą Minkštos medžiagos Darbui su medžiu, gipsu ar tinku.

Dažniausiai naudojami baldų gamybos, statybos ir apdailos darbuose.

Pagal medžiagą Betonui Idealiai tinka dirbti su labai kietomis medžiagomis.

Geriau rinkitės kokybiškesnį pjūklą.

Pagal medžiagą Plytelėms Jie turi deimantinį kraštą.

Tai leidžia atlikti pjūvius be pertraukų ar įtrūkimų.

Dirbkite žemomis apsukomis.

Atvėsinkite pjūvį vandeniu, kad pailgėtų naudojimo laikas.

Pagal medžiagą Dėl metalo Idealiai tinka visų tipų metalams (juodiesiems ir spalvotiesiems metalams).

Jie siūlo puikią pjovimo kokybę.

Plačiai naudojamas dirbtuvėse.

Pagal dizainą Tamsinamas arba reguliuojamas Labai praktiška, nes jie leidžia reguliuoti pjovimo skersmenį.

Jie leidžia atlikti daugybę užduočių.

Pagal dizainą Daugkartinis Skirtingų dydžių cilindrinių pjūklų rinkinys.

Jie leidžia derinti skersmenis.

Pagrindiniai pritaikymai pagal skylių pjovimo vainiko tipą

Kaip matėme, kiekvienas skylių pjūklų tipas yra skirtas atlikti labai specifinį darbą. Tačiau turėtumėte ne tik pažvelgti į tą aspektą. Pjovimo dantų žingsnio tipas, forma ir medžiaga yra kiti veiksniai, apibrėžiantys, kokio tipo darbą gali ar negali atlikti skylių pjūklas.

Pjūklo dantų žingsnis matuojamas dantų skaičiumi centimetrui ir coliui. Kai atstumas tarp dantų yra pastovus, jis bus „įprastas žingsnis“ arba „pastovus“. „Skirtingas žingsnis“ bus tada, kai dantys bus reguliariai sugrupuoti išilgai pjūklo.
Atsižvelgdami į tai, ką matėme iki šiol, mes parengėme orientacinę lentelę, kurioje išsamiai aprašome pagrindinius skirtingų tipų taurinių pjūklų pritaikymo būdus.

Pjūklo tipas Galimi skersmenys Rekomenduojamas greitis, atsižvelgiant į medžiagą Pjovimo gylis Medžiagos …