„Sophos Antivirus“ sprendimų rev

Atkreipkite dėmesį

Tai yra „viskas viename“ apžvalga, apžvelgianti kiekvieną „Sophos“ vartotojų saugos sprendimą 2021 m. Šiame puslapyje po trumpo įvado rasite

a) visapusiškas „Sophos Home Premium“, kartu su mūsų nemokamo pasiūlymo apžvalga

b) „Sophos Home Free“

Galite pereiti prie atskirų produktų apžvalgų spustelėdami nuorodas juostoje, esančioje šio puslapio viršuje, tačiau nepamirškite, kad šis straipsnis tikrai sukurtas skaityti iki galo, kaip ir tada, kai vertiname nemokamą pasiūlymą. , mes grįšime į „Home Premium“ apžvalgoje aptartas funkcijas ir galimybes.

Vartotojų antivirusinių programų asortimentas yra gaiviai paprastas. Nėra tankiai supakuotos palyginimo lentelės, prikimštos techninių savybių, nėra tokios sudėtingos kainų schemos, kuriai išsiaiškinti reikia „Excel“: yra tik du nesudėtingi produktai.

„Sophos Home Free“ apima saugumo pagrindus, antivirusinę ir kenksmingą URL blokavimą. Tačiau yra ir paprastų tėvų kontrolės (neįprasta nemokamoms programoms), įskaitant turinio filtravimą, siekiant blokuoti žiniatinklio turinį pagal tipą. Žiniatinklio prietaisų skydelis leidžia nuotoliniu būdu peržiūrėti ir valdyti kitų trijų paketą valdančių įrenginių būseną.