Tai yra metodas, kuris padės C.

Kurį kremą nuo raukšlių reikėtų rinktis? Lentyna su kremais nuo raukšlių 40+ yra puikus lobis, todėl mes galime lengvai pasirinkti geriausią produktą. Paieškos sėkmė priklauso nuo pagrindinių žinių apie nurodytų ingredientų veikimą. Tuomet 40+ kremų pirkimas bus sėkminga investicija į jaunatvišką išvaizdą.

Kremas nuo raukšlių - svarbi informacija

Kaip ir kada atsiranda raukšlės?

Jaunoje odoje nėra raukšlių, nes joje gausu kolageno, elastino ir hialurono rūgšties, t. Y. Ingredientų, atsakingų už tinkamą įtampą ir užpildymą. Su amžiumi šių medžiagų, taip pat vitaminų, kurie skatina jų gamybą, lieka vis mažiau.

Oda, neturinti kolageno ir elastino „griaučių“, pradeda griūti – taip formuojasi pirmosios ir paskesnės raukšlės. Be to, po 40 metų moterys pradeda patirti hormoninius pokyčius, dėl kurių sumažėja sebumo gamyba, suplonėja ir išsausėja oda.


Dėmesio!

Pirmosios raukšlės paprastai atsiranda po 25 metų amžiaus. Nedvejokite – jau iki 30 metų pasiekite vitaminų C ir E gausų kremą, kuris maitins, drėkins ir skaistins odą. Taip pat naudokite anti-senėjimo pagrindus ir amžiui tinkančią makiažo šalinimo kosmetiką.


Kremas nuo raukšlių 40+ Ieškokite šių ingredientų kosmetikoje!

Kremų nuo raukšlių gamintojai gali daug ką pažadėti, tačiau būtent jo veikimą lemia kremo nuo raukšlių sudėtis. Todėl, sudarydami preparatus, ieškokite ingredientų iš toliau pateikto sąrašo, kurie padės išlaikyti kolageno ir elastino pluoštus tvirtus:

    • retinolis (retinilo palmitatas) – tai viena iš vitamino A formų – kuo daugiau jos yra grietinėlėje, tuo geriau. Jo veikimas yra moksliškai įrodytas. Retinolis kremuose nuo raukšlių padidina kolageno sintezę ir elastino skaidulų pridėjimą. Oda tampa stangresnė ir lygesnė. Galite jį rasti, pavyzdžiui, kosmetikos serijoje brandžiai odai Eveline Neo Retinolis;
    • kofermentas Q10 yra vienas iš galingiausių antioksidantų, esančių žmogaus ląstelėse. Yra apieatsakingi už jų medžiagų apykaitą. Padaro odą elastingą. Su amžiumi jo organizme būna vis mažiau – naudojant kremus nuo raukšlių su kofermentu Q10, galima apsaugoti kolageną ir elastiną nuo ultravioletinių spindulių. Jį rasite, pavyzdžiui, sandėlyje kremas nuo raukšlių „Olivolio“ – verta rinktis preparatus, kuriuose be Q10 dar yra vitamino E.
  • hialurono rūgštis (hialurono rūgštis) tai yra organizme esantis junginys – jis suriša vandens molekules ir yra atsakingas už odos drėkinimą. Gryna hialurono rūgštis švirkščiama norint užpildyti raukšles ar padidinti lūpas. Junginys taip pat yra daugelio kremų, pvz., Iš serijos, komponentas Bielenda Neuro Hialuronas. Galite daugiau sužinoti apie hialurono rūgštį čia.
  • vitaminas C arba askorbo rūgštis (askorbo rūgštis) priklauso antioksidantams, kurių vaidmuo yra neutralizuoti procesąomas kūno senėjimas. Naudojant kremus su vitaminu C, kurių koncentracija ne mažesnė kaip 5%, suteikiamas puikus atjauninamasis poveikis. Dėl to kraujagyslės mažiau linkusios lūžti, o odos atspalvis yra sveikesnis. Askorbo rūgštis yra daugelio brandžiai odai skirtų preparatų, pvz., Serijos, komponentas Jėga C prekės ženklą Helena Rubinstein vitamino C koncentracija kosmetikoje siekia net 10 proc.

Tai yra svarbu!

Kremuose nuo raukšlių esančios veikliosios medžiagos, tokios kaip vitaminai A, C ir E. reikalauti reguliariai naudoti mažiausiai tris mėnesius. Tik tada jie parodys visą savo potencialą.


  • peptidai kosmetikoje jie atsiranda įvairiais pavadinimais – kaip heksapeptidai, tetrapeptidai ar argininas. Tai yra sintetinės įvairių struktūrų molekulės, prasiskverbiančios į gilesnius epidermio sluoksnius. Jie užkerta kelią gilinti išraiškos linijas. Prekės ženklo pasiūlyme rasite kėlimo kremus su peptidais Yonelle.
  • ikrai yra prabangių kremų nuo raukšlių 40+ komponentas. Juodųjų ikrų atjauninamasis poveikis buvo kliniškai įrodytas. Tai baltymų, lipidų, stirenų, vitaminų ir mineralų bomba. Vienas iš geriausių ikrų kremai nuo raukšlių prekės ženklas gamina „La Praire“ – detaliai aprašome jų veikimą šiame straipsnyje apie ikrus.

Pasirinktas smedžiagų yra dažniausiai naudojami akių, veido ir dekoltė kremų ingredientai, tačiau, žinoma, ne vieninteliai. Kai kurie prekės ženklai turi savo užpatentuotas anti-senėjimo formules.


Mūsų patarimas

Prieš pasirinkdami kremą nuo raukšlių, atlikite nedidelį interviu apie tai perskaitydami gamintojo aprašymą ir patikrinę atsiliepimus internete. Šiuolaikiniai preparatai dar gali būti ne jaunystės eliksyrai, tačiau jie gali sulėtinti bėgančio laiko ženklus.


Ar norite sužinoti, kuris kėlimo kremas yra geriausias? Peržiūrėkite mūsų 40+ kremų nuo raukšlių reitingą