Koks geriausias 2021 m.

Kaip šuns savininkui, jūsų pirmoji ir paskutinė atsakomybė yra užtikrinti jų gerovę. Šia prasme maistas yra esminis aspektas, nes jis būtinas ne tik norint palaikyti gerą savijautą, bet ir norint išgyventi. Tačiau kartais jūs esate taip užsiėmęs postmoderniu šurmuliu, kad galbūt nesate ten laiku savo racionui.

Šiais atvejais ir kad jūsų šuo nekantrauja laukdamas kito valgymo, yra labai naudingas produktas: šunų ėdalo dozatorius. Dėl to galite užtikrinti, kad jūsų „pūkuotasis“ gaus jam reikalingo maisto, neatitraukdamas jūsų nuo neatidėliotinų dalykų. Žinoma, nedeleguokite visko jam, nes jūsų šuo nėra baldas ar paprastas ryšulėlis!

Svarbiausias

 • Yra dviejų tipų dozatoriai šunims: gravitaciniai ir elektroniniai. Pastarieji yra idealūs tuo atveju, jei norite suteikti šuniui išmatuotą racioną, taip pat laikytis griežto šėrimo grafiko.
 • Šunų ėdalo dozatoriai yra puiki galimybė tuo atveju, jei turite judėjimo problemų ar dažnai esate toli nuo namų. Su jais jūsų šuo niekada nebadaus!
 • Tarp pirkimo kriterijų atkreipkite dėmesį į tokius aspektus kaip produkto laikymo talpa ar matmenys. Straipsnio pabaigoje apžvelgiame šiuos ir kitus veiksnius, kurie gali turėti įtakos investuojant į šį produktą.

Geriausi rinkoje esantys šunų dozatoriai: mūsų rekomendacijos

Dėl elektroninės prekybos platformų, tokių kaip „Amazon“, rasti reikalingus produktus yra vis lengviau. Ne tik dėl įvairovės, bet ir dėl to, kad jie turi garantiją ir yra pristatomi prie jūsų durų. Geriausi šunų maisto dozatoriai nėra išimtis. Mes surinkome keturis, kurie mums labiausiai patinka:

Geriausias šunų ėdalo dozatorius griežtam biudžetui

Ši „Amazon Basics“ parinktis, turinti daugiau nei 250 įvertinimų ir vidutiniškai 4,6 / 5 žvaigždutes, kainuoja mažiau nei 15 eurų, todėl tai yra geriausias šiuo metu prieinamas pigių šunų dozatorius.

Žinoma, tai mažas automatinis tiektuvas, nors, nepaisant to, jame gali būti iki 2,72 kg pašaro. Modelis pagamintas iš aukštos kokybės plastiko. Be to, jis turi pagrindą su neslidžiomis kojomis.

Vartotojų geriausiai įvertintas šunų maisto dalytuvas prisijungęs

Šis dozatorius, turintis du šimtus atsiliepimų ir vidutinį 4,7 / 5 žvaigždžių įvertinimą, yra mėgstamiausias pirkėjas prisijungęs. Nors jis turi tik 1,5 kg, jis yra patvarus ir modernus pasirinkimas.

Mes sakome, kad modernus, nes jame yra infraraudonųjų spindulių jutiklis, kuris neleidžia šuniui gauti daugiau maisto, nei turėtų. Be to, jo energijos sąnaudos yra labai mažos, nes baterija veikia tik metus, kai naudojama tik trys 4D šarminės baterijos.

Geriausias lesalas šunims, kurio talpa iki 6 litrų

Jei turite kelis šunis arba vieną, kurio kalorijų kiekis yra didelis, jums patiks šis šunų tiektuvas, kurio talpa yra iki 6 litrų maisto. Kita vertus, jis siūlo diktofoną, kuriuo galite įrašyti iki dešimties sekundžių pranešimus, kad jūsų augintinis ateitų valgyti.

Kaip kulminaciją, jis taip pat tinka katėms, taip pat gali būti naudojamas su baterija arba prijungtas prie kintamosios srovės.

Lengviausiai valomas šunų maisto dalytuvas

Išimamas iš trijų dalių ir pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, yra vienas geriausių šunų dozatorių ne tik dėl jo talpos iki 5,5 litro, bet ir dėl paprasto valymo.

Jame yra gerai įskaitomas LCD ekranas, leidžiantis užprogramuoti dalis. Be to, ji taip pat suteikia galimybę įrašyti balso pranešimus. Puiki jo apdaila palaiko pašarą, kuris ilgiau išlieka šviežias.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie šunų ėdalo dozatorius

Nors savo išvaizda jie yra tokie pat paprasti kaip šunų lovos, jie suteikia tiek pat ar daugiau kalbėti nei šie. Kadangi žinote, knyga neturėtų būti vertinama pagal jos viršelį, o tai, kas, matyt, yra nereikšminga, paprastai slepia įsimintinas paslaptis. Todėl toliau atsakysime į dažniausiai užduodamus klausimus apie geriausius šunų maisto dozatorius.

Sėdintis šuniukas

Elektroninės galimybės yra puikios, kai jūsų šuo serga liga, dėl kurios reikia griežtai kontroliuoti jo šėrimą. (Šaltinis: Alzate: sssxyuZape8 / Unsplash.com)

Kas yra šunų maisto dozatoriai?

Apskritai, automatinis šunų tiektuvas arba šunų maisto dalytuvas yra prietaisas, kuris, priklausomai nuo to, kaip jį programuojame, periodiškai siūlo maistą savo augintiniui. Akivaizdu, kad tai produktas, kurį reikia prijungti prie maitinimo tinklo arba akumuliatoriaus. Žinoma, jūs taip pat turite neprogramuojamų rankinių gravitacijos parinkčių.

Kokie yra šunų maisto dozatorių privalumai ir trūkumai?

Nors technologijos turi ir šešėlių, negalima paneigti, kad tai palengvina mūsų gyvenimą. Kalbant apie šunis, tai įrodo tokios galimybės kaip vežimėliai šunims arba GPS šunims. Šunų tiektuvai seka tą odą funkcinėms technologijoms. Bet kodėl? Šioje lentelėje mes jums tai labai išsamiai atskleidžiame:

Privalumas

 • Tai leidžia šuniui pasiūlyti tikslų jam reikalingo maisto kiekį (elektroninį)
 • Tai labai naudinga priemonė tiems savininkams, kurių nėra namuose
 • Padeda išvengti nutukimo ir nepakankamos mitybos (elektroninė)
 • Jie idealiai tinka savininkams, turintiems judėjimo problemų, pavyzdžiui, pagyvenusiems žmonėms
 • Puikus pasirinkimas šerti šunis, kurių sveikata yra subtili, nes prietaisas leidžia pasiūlyti tinkamas porcijas jų mitybai (elektroninis)
 • Tai leidžia nustatyti valgymo tvarkaraštį, kurį šuo vertina, nes tai nepriklauso nuo mūsų buvimo (elektroninis)
 • Venkite, kad tais laikotarpiais, kai savininkas nėra, reikia trikdyti draugus, kaimynus ar giminaičius

Trūkumai

 • Gali sutrikti (elektroninis), todėl jį reikia nuolat prižiūrėti
 • Jei jie nėra pakankamai tvirti, šuo gali išmokti naudotis maisto atsargomis su visomis su tuo susijusiomis problemomis
 • Kai kurie šeimininkai gali nustoti taip rūpintis šunimi, patikėdami visą savo maistą prietaisui

Kokios yra šunų šėryklos?

Jie sako, kad įvairovė yra malonumas “. Štai kodėl dabartiniai gaminiai dažniausiai siūlomi įvairiausių formų ir apdailos. Geriausių šunų maisto dalytuvų atveju galime kalbėti apie du tipus: „gravitacinius“ tiektuvus ir elektroninius tiektuvus. Jų vardai yra žymūs, tačiau įsigilinkime į kiekvieną iš jų:

 • Gravitacinis tiektuvas: Šio tipo šunų maisto dalytuvai naudoja paprastą mechanizmą, leidžiantį maistui automatiškai nukristi į dubenį. Tai lengva prižiūrėti ir labai pigu. Be to, tam nereikia programuoti. Tačiau tai neriboja galimybės gauti maistą, todėl tai nėra puikus pasirinkimas, jei jūsų šuo yra šiek tiek užkandis ar kenčia nuo tokios ligos kaip diabetas.
 • Tiektuvas elektroninis: Paprastai jis yra brangesnis nei gravitacinis, nes jame sumontuotos pažangiausios technologijos. Tai leidžia jums kontroliuoti maisto kiekį, kurį gyvūnas gali gauti, taip pat valandas, kuriomis tai bus leidžiama. Taigi, jis idealiai tinka sergantiems ar nutukusiems šunims. Žinoma, jie reikalauja, kad paskirtumėte jiems šiek tiek laiko, prieš išmokdami su jais elgtis 100%.

Gravitacinės šunų lesyklos yra pigesnės, taip, tačiau jos neleidžia jums kontroliuoti, kiek valgo jūsų „pūkuotas“. (Šaltinis: „Bulltus“: 105227819 / 123rf.com)

Kas yra antiblokavimo sistema šunų ėdalo dozatoriuose?

Kalbėdami apie šunų tiektuvų trūkumus, minėjome, kad jie gali būti sugedę. Akivaizdu, kad mes remiamės elektroniniais, nes gravitaciniai naudoja kitą mechanizmą. Tačiau prekės ženklai deda visas pastangas, kad taip neatsitiktų. Tam daugelis modelių naudoja antiblokavimo sistemą, užtikrinančią, kad šuniui netrūktų maisto.

Be to, daugelyje variantų yra infraraudonųjų spindulių jutiklis, leidžiantis jūsų „pūkuotajam“ nepritrūkti maisto, bet ir likti už rikiuotės ribų. Visa tai siekiama, kad augintinis visada turėtų prieigą prie maisto, tačiau tinkamai. Žinoma, kad išvengtumėte „įstrigimo“ ir kitų problemų, patikrinkite maksimalų pašaro skersmenį, kurį mašina palaiko.

Kaip išlaikyti švarų automatinį šėryklą?

Kalbant apie daiktą, kuris tvarko maistą, būtina laikytis higienos. Kai kurias parinktis galima lengvai nuimti, tačiau kitoms reikia šiek tiek daugiau kantrybės:

 • Gravitaciniai tiektuvai: Paprastai juos galima suskirstyti į keletą dalių. Kadangi jie dažniausiai gaminami iš plastiko, pakanka juos nuplauti taip, lyg jie būtų moliniai indai. Žinoma, įsitikinkite, kad gerai juos išdžiovinote ir kad nėra muilo pėdsakų. Ilgainiui apsvarstykite galimybę atnaujinti dozatorių, nes plastikas sutrūkinėja ir linkęs kaupti bakterijas bei nešvarumus.
 • Elektroniniai tiektuvai: Tokiais atvejais pirmiausia turite kuo daugiau išardyti konstrukciją. Akivaizdu, kad nesušlapinkite elektronikos. Likusią dalį galite išvalyti likusius gabalus, tarsi tai būtų gravitacinis tiektuvas. Taip pat įsitikinkite, kad jis yra sausas, kai jį vėl įdėsite, nes drėgmės pėdsakai gali sugadinti maistą.

Paprastai šunų maisto dozatorių yra labai lengva surinkti – išardykite, išvalykite dalis ir vėl įdėkite. (Šaltinis: Ponapatimet: 44313493 / 123rf.com)

Pirkimo kriterijai

Kaip jau matėte, vienas geriausių šunų maisto dozatorių gali suteikti jums kaip savininkui begales privalumų. Tačiau tie, kurie nežino, priešais mišką mato tik medžius, tie, kurie mato pušis, lazdyno riešutus ar kamštinius ąžuolus. Tiektuvuose žinojimas taip pat yra galia, todėl, investuodami į vieną, vadovaukitės šiais kriterijais ir nepasigailėsite!

 • Matmenys
 • Gebėjimas
 • „Anti-jam“ funkcija
 • Maitinimo šaltinis
 • Programuojamas ar ne

Matmenys

Kalbėdami apie matmenis, mes remiamės dviem aspektais. Pirmasis iš jų yra jo paprastas montavimas. Jei gyvenate mažuose namuose, jums reikės diskretiško, bet funkcionalaus šunų maisto dozatoriaus. Antra, kad dubuo turi būti tokio dydžio, kaip jūsų šuo, jei ne, paskirsite jam laiko valgyti tikrą išbandymą.

Moteris laiko savo šunį

Šunų maisto dozatoriai yra puikūs tuo atveju, jei esate daug toli nuo namų ar esate pagyvenęs žmogus, turintis judėjimo problemų. (Šaltinis: Manns: lBdVjQcfSRQ / Unsplash.com)

Gebėjimas

Jei turite kelis šunis (nors …