Kokie yra 20 geriausių

Suvirinimas yra viena iš labiausiai atliekamų veiklų ne tik statybų sektoriuje, bet ir apskritai atliekant „pasidaryk pats“ užduotis, nesvarbu, ar jie profesionalai, ar ne. Tačiau kai kuriais atvejais jie naudojami ir šalies viduje. Kaip ir viskas gyvenime, jis vystėsi ir suvirintojas inverteris Jis atsirado būtent dėl ​​perviršio įprastu suvirinimu.

Negalima paneigti, kad pradėjus prekiauti tokio tipo suvirintojais, kilo daug abejonių dėl jo patikimumo darbe. Taip yra todėl, kad pristatant naujas technologijas dažniausiai kyla abejonių. Tačiau laikui bėgant suvirintojas inverteris ji įsitvirtino kaip efektyvi mašina.

Svarbiausias

  • Suvirintojai inverteris Jie pakeitė šią esminę statybų ir „pasidaryk pats“ procesų veiklą. Be to, jie pasirodė esanti efektyvesnė alternatyva ir, svarbiausia, ne tokia sunki nei jos kolegos: įprasti transformatoriniai suvirintojai.
  • Tikrai niekada negalvojai savarankiškai atlikti suvirinimo užduočių, nes manei, kad tai skirta tik profesionalams, arba nenorėjai investuoti į puikias mašinas. Tai pasikeitė, nes dabar jūs galite tai padaryti paprastai su puikiu suvirintojų pasiūlymu inverteris esamas.
  • Kaip ir visiems produktams, ir juo labiau, naudojant įrankius, yra daug kriterijų, kurie nulems produkto kokybę ar naudojimą, kuriam jis yra nurodytas. Suvirintojų atveju svarbiausi tokie aspektai kaip galia, reguliuojama galia, elektrodų matavimas ir jų tipas.

Geriausi suvirintojai inverteris iš rinkos: mūsų mėgstamiausi

Mes žinome, kad jei niekada ar tik kelis kartus nebendravote su suvirinimo įrankiais ar įranga, jų pirkimas yra labai sudėtinga užduotis. Dėl šios priežasties norime padėti jums išsirinkti lituoklį inverteris Pagal nedidelį mūsų sudarytą sąrašą pagal populiarumo ir geresnio pripažinimo rinkoje kriterijus.

Geriausias suvirintojas inverteris kompaktiška

Neapsigaukite dėl šio suvirintojo dydžio, nes, nepaisant to, kad jis yra labai kompaktiškas, jis iš tikrųjų yra viena iš mašinų, kuri siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį. Jis veikia maksimalia 140 amperų (A) srove ir yra reguliuojamas nuo 20 A iki 140 A. ekranas jis yra skaitmeninis ir jį taip pat galima prijungti prie generatoriaus.

Jis priima iki 3,5 milimetrų (mm) elektrodus, o jo svoris yra vos 2,2 kg. Jis suderinamas su rutilo, pagrindiniais, ketaus ir net nerūdijančiais elektrodais. Jis gaminamas iš labai geros kokybės medžiagų, jo spaustukas pagamintas iš vario, o korpusas – iš aliuminio. Be to, jis skleidžia labai mažai triukšmo.

Redakcinis vertinimas: Šis suvirintojas inverteris Jis išsiskiria kompaktišku dizainu, dėl kurio jį labai lengva naudoti ir transportuoti. Be to, jis turi puikių pranašumų.

Geriausias suvirintojas inverteris universalesnis

Lankinio suvirinimo aparatas su DC IGBT technologija. Naudojama galinga IGBT technologija ir pažangi sistema inverteris. Jis veikia esant 160 A ir 30 A iki 160 A. reguliavimui. Jame yra nelipni sistema, taip pat karšto paleidimo sistema, ji priima nuo 1,6 mm iki 3,25 mm elektrodus. Jis yra šiek tiek sunkus, nes siekia 6,7 ​​kg.

Jis taip pat turi stiprią suvirinimo prasiskverbimo galimybę su automatinėmis apsaugos nuo viršsrovės ir perkaitimo funkcijomis. Be to, jo suvirinimo sistema yra vienfazė ir aušinama ventiliatoriumi. Tai labai geras suvirintojo pasirinkimas tiems, kurie ruošiasi pradėti mokytis ar mokytis.

Redakcinis vertinimas: Dėl daugybės funkcijų šis suvirintojas inverteris tai labai universali ir pritaikoma alternatyva. Be to, tai puikus pasirinkimas tiems, kuriems šios rūšies užduotys yra naujos.

Geriausias suvirintojas inverteris praktiškiau

Turbo vėdinamas suvirintojas su IGBT technologija, užtikrinančia didesnį patikimumą, pagerinančia suvirinimo kokybę ir veikiančią labai efektyviai. Jis turi reguliuojamą galią nuo 25 A iki 200 A ir priima 2,0–3,2 mm elektrodus. Tačiau jo vartotojai teigia, kad jis negali virinti bronziniais elektrodais.

Tai yra tam tikros galios lituoklis, rekomenduojamas naudoti buityje ar pusiau profesionaliai, norint pasiekti geresnį rezultatą. Jo svoris yra 5,0 kg, todėl jį transportuoti nėra labai sudėtinga. Be pridėto nešiojimo dėklo, jis turi plastikinę suvirinimo kaukę, tamsų stiklą, kabelius ir šepetį.

Redakcinis vertinimas: Be to, kad šis suvirintojas yra labai efektyvus inverteris tai labai praktiška naudoti. Jame yra įvairių priedų, kurie palengvina ir optimizuoja darbą.

Geriausias suvirintojas inverteris kokybė premija

Mašina su technologijomis inverteris IGBT ir puikus našumas, kai jo srovė yra iki 250 A. Panašiai, jo galią galima reguliuoti nuo 20 A iki 250 A. Palaikomų elektrodų skersmuo yra daug platesnis nei kitų modelių, priimant nuo 1,6 mm iki 5 mm. Jis sveria tik 4,8 kg, todėl idealiai tinka judėti iš vienos vietos į kitą.

Kaip puiki šio suvirintojo savybė, jame yra 8 metrų ilgio kabelis, iki keturių kartų geresnis nei kitų šios kategorijos suvirintojų. Šis matmuo suteikia didesnį lankstumą ir universalumą, nes jums nereikia nuolat judėti mašinos atliekant tą pačią užduotį. Neigiama yra tai, kad šiame gaminyje nėra portfelio.

Redakcinis vertinimas: Šis modelis ypač rekomenduojamas tiems vartotojams, kurie ieško lituoklio inverteris aukščiausios kokybės. Be to, jis yra labai išsamus ir universalus.

Geriausias suvirintojas inverteris ekonominis

Jei ieškote lituoklio inverteris Labai gera kokybė už prieinamą kainą, atkreipkite ypatingą dėmesį į šį modelį. Tarp savybių jis turi IGBT technologiją, todėl siūlo didesnį efektyvumą, mažiau triukšmo ir minimalius šilumos nuostolius. Be to, jis turi autonominę ventiliaciją iš 3 ištisinių pusių.

Kita vertus, jis turi apsaugos lustą, kuris apsaugo jį nuo elektros smūgių. Jo vardinė įėjimo galia yra 7,7 KVA, išėjimo įtampos apkrova – 60,8 V, vardinė išėjimo įtampa – 25 V ir 25 W tuščios galios. Jo dydis yra 365 x 380 x 150 mm, todėl jis yra labai nešiojamas.

Redakcinis vertinimas: Tai idealus modelis ieškantiems suvirintojo inverteris labai geros kokybės ir nebrangios. Be to, kad jis yra labai efektyvus, jį paprasta naudoti ir lengva transportuoti.

Geriausias suvirintojas inverteris profesionalus

Jei jums reikia lituoklio inverteris Profesionaliam naudojimui mūsų naujausias produktas bus puiki pirkimo alternatyva. Jis gali suvirinti iki 200 amperų naudingumo koeficientu. Be to, jis turi IGBT technologiją. Be to, jame yra 3 PBC plokštės. Tai padidina našumą ir prisideda prie ilgesnio naudojimo.

Jis taip pat turi EMC kortelę, kuri apsaugo nuo trukdžių kitiems elektros prietaisams ir padidina jų patikimumą. Be to, jis yra kompaktiškas ir lengvas, todėl jį lengva transportuoti. Jame yra įmontuota ventiliacija, suvirinimo ekranas, kirtikliai ir instrukcijos. Jam suteikiama 2 metų garantija.

Redakcinis vertinimas: Ši alternatyva puikiai tinka vartotojams, kuriems reikia lituoklio inverteris atlikti profesionalų darbą. Jis siūlo puikią kokybę ir yra labai išsamus.

Pirkimo vadovas: ką turėtumėte žinoti apie suvirintojus inverteris

Priemonėse labai reikia turėti tam tikrų žinių apie tai, kas jie yra, kaip jie veikia ir kokie tipai ar variantai yra. Tai tam, kad bent jau apibrėžtumėte jums tinkamiausių produktų variantus. Todėl mes atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus, su kuriais susiduria vartotojai.

Inverterio suvirintojas

Inverterių suvirintojai naudoja pažangią silicio technologiją, palyginti su vario arba aliuminio transformatoriais ir lygintuvais. (Šaltinis: Andrejus Lavrinovas: 115052518 / 123rf.com)

Kas yra suvirintojai inverteris?

Suvirintojas inverteris Tai yra palyginti naujas ir novatoriškas suvirintojo tipas, kuris turi daug privalumų, palyginti su įprastais suvirintojais, prie kurių dauguma esame įpratę. Jie naudoja sudėtingą silicio technologiją, palyginti su vario arba aliuminio transformatoriais ir lygintuvais.

Vienas iš pagrindinių inverteris yra tai, kad jis yra mažas, kompaktiškas ir nešiojamas ir gali būti nešiojamas kaip lengvas portfelis. Jie naudoja daug mažesnius transformatorius, todėl yra aptakūs ir lengvi. Tai visiškai prieštarauja įprastam lituokliui, kuris yra žinomas tvirtas ir netilps ankštose vietose.

Kuo skiriasi suvirintojas inverteris o tradicinis?

Kadangi yra keli to paties prietaiso ar įrankio tipai, tai reiškia, kad kiekviename yra tam tikrų ypatumų, dėl kurių jie skiriasi vienas nuo kito arba yra idealesni tam tikroms reikmėms. Todėl labai svarbu įvertinti bent pagrindinius suvirintojo skirtumus inverteris ir jo pirmtakas – tradicinis suvirintojas. Čia mes juos paminime:
Inverterio suvirintojas Tradicinis suvirintojas
Naudota technologija Remiantis siliciu. Remiantis aliuminio ir vario transformatoriais.
Dabartinis tipas Nuolatinis (DC). Pakaitinis (AC).
Svoris ir dydis Lengvas ir kompaktiškas. Sunkus ir didelis.
Mobilumas Nešiojamieji kompiuteriai. Fiksuotas.
Galia Nuo 55 A iki 250 A. Nuo 55 A iki 250+ A.
Energijos suvartojimas Pagal. Aukštas.
Išvesties nustatymas Nuo 10 iki 100%. Iki 3 nustatymų.
Patvarumas Vidutinis. Ilgas
Komponentai (redaguoti) Atnaujinamas. Negalima atnaujinti.
Remonto kaina Aukštas. Pagal.

Kokie šiandien yra plačiausiai naudojami suvirinimo procesai?

Per visą istoriją nuo šios mašinos pradžios gaminti ir iki šiol buvo naudojami įvairūs suvirinimo procesai. Kaip ir viskas, visada yra populiaresnių ir naudojamų procesų nei kiti. Taigi galime patvirtinti, kad yra 4 geriausiai žinomi procesai: MMA, MIG, TIG ir FCAW suvirinimas.

  • MMA arba strypo suvirinimas: (angl. sutrumpinimas angliškai vadinamas SMAW), kad lydmetalis būtų įdėtas į originalią medžiagą, naudojamas sunaudojamas elektrodas, padengtas srautu.
  • MIG suvirinimas: (žinomas kaip GMAW) vielos suvirinimo elektrodas naudojamas ritėje, kuri automatiškai tiekiama iš anksto nustatytu pastoviu greičiu.
  • TIG suvirinimas: (žinomas kaip GTAW) yra lankinio suvirinimo procesas, kurio gamybai naudojamas nevartotinas volframo elektrodas.
  • FCAW suvirinimas: Panašiai kaip MIG suvirinimas, jis užima vielos tiekimo procesą, tačiau skiriasi tuo, kad jam nereikia apsauginių dujų.

MMA arba strypo suvirinimas MIG suvirinimas TIG suvirinimas FCAW suvirinimas
Geriau aplinkoje: Purvinas, dulkėtas ar lauke. Interjeras ir švarus. Interjeras, valdomas ir švarus. Vėjuota ir dulkėta išorė.
Geresnės medžiagos: Storas, …