Kokie yra 20 geriausių

Ausinės yra priemonė klausytis mūsų muzikos, programų ar kt tinklalaidės mėgstamiausi. Be skiriamojo ženklo ar madingo aksesuaro. Kita vertus, laidinės ausinės keičiamos parinktimis, kurios atsisako šio erzinančio priedo.

Dėl šių produktų įvairovės sprendimas gali būti šiek tiek painus. Štai kodėl šiame straipsnyje parodysime geriausias 2021 m. Ausines. Be to, padėsime išsirinkti jums tinkamiausią.

Svarbiausias

 • Belaidės ausinės gali prisijungti prie tiek įrenginių, kiek norite. Tol, kol tai nėra vienu metu.
 • Prieš priimdami sprendimą dėl šio stiliaus gaminio, svarbu žinoti savo vartotojo profilį. Taip pat garso, kurį ketinate leisti, tipą.
 • Tokie aspektai kaip vėlavimas, ergonomika ir savarankiškumas bei suderinamumas yra gyvybiškai svarbūs nusprendžiant dėl ​​tinkamo produkto.

Geriausios belaidės ausinės rinkoje: mūsų rekomendacijos

Mes puikiai žinome, kad modelių ir variantų skaičius yra didžiulis. Štai kodėl čia pateikiame savo pasirinkimą. Pagaminome atsižvelgdami į klientų nuomonę ir atsižvelgdami į galimus jūsų poreikius.

Geriausios belaidės ausinės pagal jų kainos ir kokybės santykį

Rekomendacijas pradedame nuo to, kas mums yra geriausias kainos ir kokybės santykio produktas. Šios ausų ausų ausys išsiskiria tuo, kad yra sulankstomos ir lengvos. Kita vertus, vartotojai pabrėžia jo naudojimo paprastumą ir įspūdingą akumuliatoriaus tarnavimo laiką (apie 30 valandų naudojimo) už savo kainą.

Kitas akcentuojamas dalykas estetiniu aspektu yra spalvų įvairovė, kurią galima pasirinkti iš modelio. Visada, lyginant su juodai baltais tipais, kurie paprastai pateikiami.

Geriausios belaidės ausinės

Šiame skyriuje tęsiame „Sony“. Mes tai darome su labai specifiniu tipu tiems bėgikams, kuriems reikalingos geros garso kokybės ir gero sukibimo ausinės.

Šį kartą kalbame ne tik apie ausines, bet ir apie pilną MP3 įrenginį su integruotomis ausinėmis ir 4 GB atmintimi. Jo užtenka maždaug 400 dainų. Jis taip pat turi IPX 65 / IPX 68 sertifikatus, todėl jis yra atsparus vandeniui ir atsparus prakaitui.

Vartotojai pabrėžia mažą jo svorį, puikią ergonomiką ir galimybę naudotis be problemų net ir po vandeniu.

Geriausios belaidės ausinės profesionaliam naudojimui

Čia pateikiama rekomendacija yra iš prekės ženklo, kuris jau yra įtvirtintas profesionalų sektoriuje. Tačiau iš visų modelių tai labiausiai įtikina. Pagrindinis jo pranašumas yra uždara viršgarsinė koncepcija kartu su tvirta konstrukcija.

Šios ausinės taip pat išsiskiria puikiu suderinamumu su profesionalia įranga, konsolėmis ir išmanieji telefonai. Kita vertus, vartotojai pabrėžia jo patogumą, garso aiškumą visais atvejais ir mažą vėlavimą.

Ergonomiškiausios belaidės ausinės

Ar esate iš tų, kurie mėgsta girdėti jūsų tinklalaidė Mėgstamiausias, tarsi būtum ten, kur niekas kitas tau netrukdo? Kita vertus, kaina nėra problema? Taigi, galbūt norėsite į tai atkreipti dėmesį.

Šios „Sony“ ausinės išsiskiria ne tik garsu, bet ir galvos juostos bei ausų pagalvėlių konstrukcijos kokybe. Vartotojai taip pat pabrėžia jo elektroninio triukšmo slopinimo kokybę. Taip pat puikiai integruota su balso padėjėjais.

Geriausios belaidės ausinės su baterijomis

Iki šiol mes jums parodėme ausines, kurios, nors ir pasižymi labai teisingomis ar įspūdingomis savybėmis, gali nesugebėti atsilikti nuo jūsų autonomijos atžvilgiu. Jei pastarasis yra jūsų prioritetas, skaitykite toliau.

Jei šios ausinės yra šiame sąraše, tai yra todėl, kad jų autonomija sumuša visus rekordus. Mes kalbame apie 60 valandų baterijos veikimą vienu įkrovimu. Patys vartotojai pabrėžia akumuliatoriaus veikimo laiką ir pateikia teisingą garsą. Jie nurodo, kad jie idealiai tinka pagrindiniam naudojimui.

Geriausios belaidės ausinės „Apple“ vartotojams

Ši rekomendacija skirta tik „Apple“ vartotojams, nes jie yra tie vartotojai, kuriems buvo sukurtos šios ausinės.

„Beats“ ausinės visada išsiskyrė galingu bosu. Šia prasme ši rekomendacija yra tokia pati. Jie taip pat išsiskiria patogumu naudoti ir derinti. Visos naudotojų išryškintos savybės ir ryškus dizainas.

Geriausios belaidės ausinės „True Wireless“

Mes baigiame savo rekomendacijų sąrašą su paskutiniu svečiu į vakarėlį ir paskutiniu gamintojų pasiūlymu. Tai ausinės be jokių laidų ir įkrovimo dėklų.

Tarp visų galimybių šios „Samsung“ ausinės išsiskiria garso kokybe, medžiagomis ir fantastiška ergonomika, o jų garsas yra daugiau nei priimtinas.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie belaides ausines

Ar pirmą kartą pasirenkate? Ar visą gyvenimą praleidote su laidinėmis ausinėmis ir galiausiai nusprendėte pereiti prie belaidžio ryšio alternatyvos? Abiem atvejais labai tikėtina, kad turite tam tikrų abejonių ar klausimų.

Štai ką turite žinoti apie belaides ausines. Jie yra pagrįsti dažniausiai užduodamais klientų klausimais.

Ergonomika, kartu su baterijos veikimo laiku, yra du aspektai, kuriais mes turime rūpintis labiausiai. (Šaltinis: Iliasas Chebbi: 2gpfqhEFVZ8 / Unsplash.com)

Kokius belaidžių ausinių pranašumus turi laidinės ausinės?

DUK skyrių pradedame nuo dažniausiai pasitaikančių vartotojų klausimų. Ypač tarp tų, kurie linkę pirkti tik laidines ausines. Kodėl turėtumėte pereiti prie belaidžio ryšio pasirinkimo? Arba, jei esate naujas, kodėl turėtumėte pirkti belaides ausines naudodami laidinę parinktį?

Visų pirma norime, kad susidarytumėte idėją. Ar tos belaidės ausinės išsiskiria laidinėmis, nes yra patogesnės ir ilgaamžiškesnės. Taip yra todėl, kad jie nepriklauso nuo kabelių, kurie yra pažeidžiami įbrėžimų, smūgių, įpjovimų ar kasdienio susidėvėjimo.

Be to, šių ausinių asortimentas yra geresnis nei bet kurių laidinių ausinių, neatsižvelgiant į kainų diapazoną.

Toliau mes parodysime jums lentelę su pagrindiniais privalumais ir trūkumais, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti.

Privalumas

 • Padidėjęs patvarumas
 • Didesnis komfortas
 • Mažiausios suderinamumo problemos
 • Lengviau laikyti
 • Atstumas didesnis nei bet kurios laidinės ausinės (8–10 metrų)

Trūkumai

 • Blogesnė garso kokybė panašiomis kainų grupėmis
 • Jie turi būti įkrauti, neatsižvelgiant į jūsų įrenginius
 • Galimos vėlavimo problemos, ypač vaizdo žaidimuose

Kaip veikia belaidės ausinės?

Belaidėms ausinėms trūksta jokio ryšio prievado, išskyrus įkrovimą. Vietoj to jie naudojasi technologijomis „Bluetooth“ norėdami prisijungti prie savo įrenginių.

Pirmieji modeliai turėjo įvairių trukdžių problemų dėl šių bangų naudojimo. Tačiau bėgant metams šios technologijos pažanga leido kiekvienai ausinių porai turėti savo unikalų gavimo raktą. Tai leidžia žymiai sumažinti šią problemą.

Be to, šiuolaikinių belaidžių ausinių ličio jonų baterijas galima įkrauti panašiai, kaip įkrautumėte išmanusis telefonas

Ar visos belaidės ausinės yra suderinamos?

Belaidės ausinės yra šiek tiek didesnė finansinė investicija nei laidinės. Taigi paskutinis dalykas, kurį norite padaryti, yra išsiaiškinti, kad jūsų naujos ausinės neveiks su jumis išmanusis telefonas arba konsolės. Kaip sužinoti, ar mano naujos ausinės bus suderinamos?

Norime suteikti jums gerų žinių: visos ausinės „Bluetooth“ yra suderinami su bet kuriuo išmanusis telefonas, konsolė ar elektroninis prietaisas, kuriame naudojama ši technologija. Tačiau kai kurios ausinės blokuoja funkcijas, jei jos nėra prijungtos prie tam tikrų įrenginių.

Populiariausias „Beats Audio“ atvejis blokuoja tam tikras funkcijas, pavyzdžiui, garso reguliavimą iš ausinių ar takelio pakeitimą, jei jis nėra prijungtas prie „Apple“ įrenginio. Tačiau vis tiek galėsite naudotis likusiomis funkcijomis.

Jei naudojate a išmanusis telefonas, visos mūsų sąrašo parinktys yra visiškai suderinamos su jūsų įrenginiu, nesvarbu, ar tai „Android“, ar „iOS“. Todėl galėsite be problemų naudotis visomis jo funkcijomis.

Tam tikrų prekių ženklų, pavyzdžiui, „Beats“, ausinės visu pajėgumu veikia tik „Apple“ ekosistemoje. (Šaltinis: Detkovas: 89627072 / 123rf.com)

Kas yra triukšmo slopinimas?

Šiuo metu pastebimai auga triukšmą slopinančių ausinių pardavimai. Ypač profesinėje aplinkoje. Labai gali būti, kad jūs girdėjote apie šią technologiją, kaip puikų tam tikrų ausinių modelių tvirtumą. Taigi paaiškinkime, kas tai yra.

Visų pirma svarbu žinoti, kad yra įvairių triukšmo slopinimo rūšių, kurias galima apibendrinti taip:

 • Pasyvus triukšmo slopinimas: Tai yra aplinkos suvokimo nebuvimas, kurį sukelia pati ausinių galia.
 • Aktyvus triukšmo slopinimas: Tai yra išorės suvokimo nebuvimas, kurį sukelia ausinių galia kartu su pačių ausų pagalvėlių forma. Jie uždengia visą ar dalį jūsų ausies, kad jus izoliuotų.
 • Elektroninis triukšmo slopinimas: Tai yra aktyvus triukšmo slopinimas, prie kurio pridedami tokie aspektai kaip „baltas triukšmas“. Tai yra specialus dažnio tipas, kuris reguliuojamas rankiniu būdu arba automatiškai, atsižvelgiant į aplinkos triukšmą. Tai padeda užkirsti kelią girdėti ne tik ausinėse. Ši technologija skirta aukščiausios klasės belaidėms ausinėms.

Jei pagaliau nuspręsite dėl elektroninio atšaukimo, niekada jo nenaudokite gatvėje. Tai yra tai, kad jūs negalėsite išgirsti, kas vyksta aplink jus, arba padarysite tai labai švelniai. Tai gali būti labai pavojinga.

Kas yra vėlavimas? Ar turėčiau tai laikyti problema?

Jei jau peržiūrėjote mūsų ausinių pasirinkimą, galbūt pastebėjote, kad yra tokių, kurių neįtraukėme į savo rekomendacijas. Taip, belaidės ausinės, skirtos žaidimai.

Šiame skyriuje mes jums pasakysime šio praleidimo priežastis. Pasaulis žaidimaiApskritai jums labiau patinka laidinės, o ne belaidės technologijos, ar tai būtų ausinės, klaviatūros, pelės ar tinklai. Priežastis visais atvejais yra ta pati: vėlavimas.

Vėlavimas yra laiko intervalas kuris praeina nuo tada, kai prašoma vykdyti, iki jo įvykimo. Pavyzdžiui, jei vaizdo žaidime naudojatės belaidėmis ausinėmis ir išgirdote balsus ar šūvius, pamatę, kad jie įvyksta. Gali būti, kad granatą girdi per vėlai, kad nuo jos bėgtum. Kai girdėjai, kaip ji krinta, jau …