Kokie yra 20 geriausių

Norėdami lengvai susidoroti su viryklėmis, be geros žaliavos turime ir tinkamų indų. Vienas iš būtiniausių daiktų yra virtuviniai peiliai. Todėl svarbu gauti gerų egzempliorių. Tai yra tai, kad, nepaisant kulinarijos lygio, iš jų gausime daug.

Mes ketiname gilintis į profesionalių peilių visatą. Taigi galime pasirinkti tą, kuris geriausiai atitinka mūsų poreikius. Pasiūlymas yra labai įvairus. Galime rasti nuo ekonominių diapazonų iki aukščiausių, skirtų virėjams. Tu esi pasiruošęs? Na, nesidrovėk ir skaityk toliau!

Svarbiausias

 • Kiek iš mūsų tvarkosi virtuvėje tik su pora peilių? Be abejo, daugelis iš mūsų namuose turi virėjo peilį ir nėrinių žoliapjovę. Tačiau yra ir daugiau tipų, kuriuos patogu žinoti, nes kiekvienas jų atlieka tam tikrą funkciją.
 • Priemonių tipas, kurį naudojame virtuvėje, turi įtakos galutiniam mūsų patiekalų rezultatui. Todėl patartina žinoti, kam skirtas kiekvienas peilis. Taip pat kokie yra virėjo pagrindai ir kaip iš jų kuo geriau pasinaudoti. Arba skirtumas tarp japoniškų peilių ir vakarietiškų.
 • Be to, turėsime atsižvelgti į kontekstą, kuriame juos ir medžiagas naudosime. Taip pat pagaminimo vietą, jų rankenų tipą, svorį ir bendrą pusiausvyrą. Mes pradėjome!

Geriausi virtuvės peiliai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Mes žinome, kad peilių yra daugybė rūšių, tačiau daugiausia dėmesio skyrėme virėjo peiliui. Tai yra populiariausia ir būtina bet kurioje virtuvėje. Mes taip pat įtraukiame du rinkinius tiems, kurie nori turėti visą asortimentą. Eime to!

Geriausias virėjo peilis pagal kainos ir kokybės santykį

Šis virėjo peilis yra būtinas bet kurioje virtuvėje. Jis pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno ir pasižymi klasikiniu dizainu. Jis turi universalų dydį, su 20 cm ašmenimis. Nors yra ir kitų dydžių. Rankena yra tiesios linijos, o svarstyklės pagamintos iš polioksimetileno. Jie yra labai atsparūs ekstremalioms temperatūroms.

Mes susiduriame su nepakeičiamu ir universaliu įrankiu, pavyzdžiui, virėjo peiliu. Gamintojas „Arcos“ yra vienas iš labiausiai pripažintų stalo įrankių Ispanijoje. Ši įmonė siūlo gero kainos ir kokybės santykio produktus. Produktas turi labai konkurencingą kainą ir puikius vartotojų įvertinimus.

Geriausias japoniškas peilis

Tai japoniškas 32 sluoksnių nerūdijančio Damasko plieno peilis. Jis yra labai atsparus korozijai. Ašmenų dydis yra 20 cm ir žada ilgalaikį kraštą. Jame yra ergonomiška juodos spalvos laminuota „Pakka“ medžio rankena. Šis elementas prisideda prie rytietiško dizaino.

Kai yra vienas iš pirmaujančių Japonijos aukščiausios klasės peilių namelių. Šis modelis dėl savo ašmenų ilgio ir pločio puikiai tinka daugumai darbų atlikti virtuvėje. Tai leidžia pjaustyti, supjaustyti ir supjaustyti daržoves, vaisius, mėsą ir žuvį. Japoniškas peilis išsiskiria tuo, kad kraštas yra tik iš vienos pusės. Dėl to jis pasiekia daug tikslesnius pjūvius.

Geriausiai vartotojų vertinamas virtuvinių peilių rinkinys

Šį profesionalų rinkinį sudaro 13 peilių, virtuvės žirklių ir žievelės. Taip pat dviejų pakopų galąstuvas ir stovas. Apima virėjo peilį, pjovimo peilį, sūrio peilį, picos peilį, filė, kapojimą, nėrinius ir žievelę. Plius 6 dalių mėsos rinkinys.

Jo ašmenų storis garantuoja didelį atsparumą smūgiams. Visi jie pagaminti iš nerūdijančio plieno. Jie turi nelipnią dangą, kuri suteikia papildomą apsaugą. Prekės ženklas užtikrina gerą pjūvių kokybę, ryškumą, ilgaamžiškumą ir tikslumą.

Profesionalių peilių rinkinio pirkimas yra labai geras pasirinkimas. Visų pirma tiems, kurie nori turėti platų to paties gamintojo pasirinkimą ir už palankesnę kainą, nei pirkdami atskirai. Jame taip pat yra labai šaunių priedų. Šis rinkinys taip pat yra geriausiai vertinamas vartotojų.

Geriausias peilis profesionalams

Mes susiduriame su vienu prestižiškiausių vokiečių prekės ženklų, esančiu Solingene. Jis turi savo kilmės nuorodą ir suteikia viso gyvenimo garantiją. Pristatome 36 cm anglies plieno virėjo peilį. Tai žada tvirtumą, ilgaamžiškumą, gerą pusiausvyrą ir ergonomiką. Šiuo atveju gamintojas pataria, kad jis netinka indų plovimo mašinai.

Tai geras pasirinkimas ieškantiems aukštos kokybės produkto, pagaminto iš geriausių medžiagų. Tai taip pat garantuoja vieną geriausių vokiškų stalo įrankių. Nepaisant savo dydžio, jis ir toliau yra labai universalus, kaip geras virėjo peilis. Be jokios abejonės, įdomi ilgalaikė investicija.

Geriausias keraminis peilis

Virėjams, norintiems įsidėti šios medžiagos peilius, pateikiame 5 dalių rinkinį. Apima virėjo peilį, nėrinius, pjaustytuvą, žievelę ir žievelę. Ašmenys pagaminti iš cirkonio oksido keramikos. Tai daro juos labai kietus, atsparius, lengvus ir su geru kraštu.

Be to, kraštai yra nerūdijantys, antikoroziniai ir antibakteriniai. Juose yra ergonomiška rankena, leidžianti lengvai ir patogiai valdyti.

Kaip pamatysime, keramika yra mažiau atspari medžiaga nei plienas. Tačiau jei gerai prižiūrite savo peilius, lengva juos pamilti. Tai, kad jie siūlo daug privalumų. Šiuo atveju turime įvairų komplektą už labai prieinamą kainą, o tai yra geras būdas pradėti nuo šios kategorijos.

Pirkinių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie virtuvinius peilius

Visi žinome, kas yra virtuviniai peiliai. Bet ko galime nežinoti, yra tai, kad už jo slypi visas pasaulis. Nuo gamybos srities iki įvairių tipų, kuriuos galime rasti, arba kaip turėtume jais rūpintis, kad jie tarnautų daug ilgiau. Mes ketiname paaiškinti kiekvieną aspektą, kad turėtume aiškią šių indų viziją.

pjaustyti daržoves

Virėjo peilis yra vienas iš būtiniausių dalykų bet kurioje virtuvėje. (Šaltinis: Rajeshas Kavasseri: Cw-vIKILluo / unsplash.com)

Kokių virtuvinių peilių yra ir kam jie skirti?

Daugelio iš mūsų virtuvėje yra keli peiliai. Tačiau mes tikrai nežinome, kam jie skirti. Na, kiekvienas peilis turi savo funkciją. Tai nėra tas pats, kas supjaustyti duonos riekelę, supjaustyti žuvį filė ar iškaulinti vištieną. Kiekvienam maistui reikia supjaustyti tam tikrą rūšį ir tai bus pažymėta kraštu.

Be specifinių, yra keletas universalių modelių. Jie tarnauja mums abiem pjaustyti, kapoti ar kapoti. Tai yra svogūnų ir nėrinių peiliai. Mes atrasime įvairių tipų, kuriuos galime rasti ir kurių jums prireiks jūsų virtuvėje.

Peilio tipas Funkcija Charakteristikos
Nulupamas arba nulupamas peilis Nulupti vaisius ir daržoves Stipri 9 – 10 cm ašmenys ir labai aštrus taškas
Pjovimo peilis Vaisius ir daržoves nulupti ir supjaustyti Mažas tvirtas peilis
Virėjo ar virėjo peilis Daugkartinis naudojimas: supjaustykite, supjaustykite ir supjaustykite didelius ir mažus gabalėlius. Tai pagrindinis virėjo peilis 18 – 25 cm pločio ašmenys
Santoku peilis Japoniško virėjo peilis daržovėms, mėsai ir žuviai 12 – 18 cm pločio ašmenys, plokščias pagrindas, suapvalintas galiukas, kartais su alveolėmis
Nėriniuotas peilis Daugiafunkcis peilis: nulupkite ir supjaustykite mažus gabalėlius 6 – 12 cm tvirtos ašmenys su smailiu galu
Pjūklo peilis Duonai pjaustyti Ilgi ir tvirti ašmenys su dantytu kraštu
Sūrio peilis Pjaustyti įvairių rūšių sūrį Perforuoti ašmenys su dantytu kraštu ir dvigubu tašku
Pestle peilis Norėdami atskirti mėsą nuo kaulų 12 – 15 cm ašmenys, išlenkti, ploni ir labai aštrūs
Kumpio peilis Skaldyti kumpį ir didelius mėsos gabalėlius Labai ilgi, ploni ir lankstūs ašmenys su aštria smaile
Kepsnio peilis Mėsai ir karbonadams pjaustyti Ploni ir tvirti ašmenys
Filė peilis Filė tiek mėsai, tiek žuviai Ilgi, ploni ir lankstūs ašmenys
Lašišos peilis Lašišą ir kitas žuvis pjaustyti ir filė Labai ilgi, ploni ir lankstūs ašmenys su apvaliu galu ir alveolėmis
Kirvio peilis Dideliems mėsos be kaulų gabalėliams pjaustyti Dideli, platūs ašmenys su išlenktu galu

Kokie yra pagrindiniai virtuvės peiliai?

Gali būti, kad po ankstesnio skyriaus turite abejonių. Pavyzdžiui, kiek būtina visus šiuos peilius turėti virtuvėje? Žinome, kad ne visada lengva tvarkyti tiek daug indų. Todėl, norėdami supaprastinti užduotį, pasirinkome būtiniausius daiktus, kuriuos kiekvienas virėjas turėtų turėti namuose.

 • Nėrinis peilis: Šis universalus modelis dėl savo mažo ir patogaus dydžio atlieka vaisių ir daržovių lupimo ir pjaustymo funkciją. Jis gali pakeisti žievelę ir pjaustytuvą. Ašmenys paprastai yra apie 10 cm, todėl leidžia labai tiksliai pjauti.
 • Virėjo peilis: Jis pavadintas dėl savo gebėjimo kapoti svogūnus. Tai yra vienas iš žvaigždžių peilių, kurį turėtų turėti kiekvienas. Jis taip pat žinomas kaip virėjo peilis arba virėjo peilis. Jis naudojamas pjaustyti, supjaustyti ir supjaustyti vaisius, daržoves, mėsą ir žuvį. Yra įvairių dydžių, tačiau dažniausiai būna nuo 18 iki 20 cm.

Šie du peiliai – nėriniai ir svogūnas – yra būtiniausi dalykai. Su jais mes galime atlikti didžiąją daugumą užduočių. Jei dar šiek tiek išplėsime savo pasirinkimą, pridedame:

 • Pjūklo peilis: Didelių dantytų ašmenų dėka jis puikiai tinka lengvai pjaustyti duoną ar sausainius.
 • Filė peilis: Jo ilgas ir plonas peilis leidžia tiksliai pjaustyti mėsą ir žuvį – tiek žalią, tiek virtą. Tai taip pat padeda pašalinti odą ir erškėčius.
 • Kumpio peilis: Vizualiai labai ryškus, jis turi labai ilgą, siaurą ir lanksčią ašmenį. Jis skirtas kumpį supjaustyti plonais griežinėliais. Jis taip pat naudojamas kitiems tikslams, pavyzdžiui, lašišos laminavimui karpačo.
  Be šių pagrindinių peilių, namuose bus naudinga turėti geras žirkles ir galąstuvus..

Kokios yra virtuvinio peilio dalys?

Nors mes nesame virtuvės reikmenų ekspertai, patogu žinoti peilio dalis. Kiekvienas iš jų turi savo svarbą ir nustatys tipą.

 • Patarimas: Tai yra jo viršutinis galas ir paprastai yra smailios formos. Jis naudojamas durti ir pradurti maistą.
 • Lapas: Jis sudaro pagrindinę dalį ir nustato bendrą peilio matmenį. Jo dydis, forma ir kietumas skiriasi atsižvelgiant į paskirtį.
 • Kraštas: Tai yra ašmenų kraštas ir dalis, kuri visada liečiasi su maistu. Elementaru, kad jis gerai galandamas.
 • Juosmuo: Tai yra dalis priešais pjovimo briauną. Jei palaikysime ranką, tai gali mums padėti …