Kokie yra 20 geriausių

Naudodamiesi elektriniu lituokliu, galite pasiekti geriausią metalinių medžiagų sujungimo apdailą. Šios įrangos yra daugumoje statybų vietų ir metalurgijos dirbtuvėse. Tai sunki įranga ir sukurta darbui profesionaliu lygiu, nors kiekvieną dieną jų dažniau randama namuose ir asmeninėse dirbtuvėse.

Rinkoje rasite mažos ir didelės galios elektrinius suvirintojus. Dažniausiai naudojamos mažos galios, jose yra elektros grandinės, leidžiančios reguliuoti temperatūrą. Šiame straipsnyje paaiškinsime viską, ką reikia žinoti, norint įsigyti geriausią elektrinį suvirintoją asmeninėms ar profesionalioms dirbtuvėms.

Svarbiausias

 • Pagrindinis elektrinių suvirintojų privalumas arba inverterisyra tai, kad jie paprastai yra lengvi ir lengvai judami. Jie skirti tais atvejais, kai nereikia didelės galios.
 • Norint naudoti elektrinius suvirintojus, reikia tam tikrų įgūdžių. Jei niekada nesuvirinote, rekomenduojame pirmiausia išmokti tai padaryti, nes tam reikia tam tikros technikos, medžiagų ir, svarbiausia, apsaugos.
 • Amperas nustatys elektrinio suvirintojo galią, todėl tai yra vienas iš svarbiausių veiksnių jį renkantis. Dažniausiai pasitaikantys modeliai paprastai turi apie 180 amperų ir leidžia suvirinti bet kokią medžiagą.

Reitingas: geriausi elektriniai suvirintojai rinkoje

Bet kuris metalo ir plieno specialistas jums pasakys tą patį: suvirinimas yra raktas į gerai atliktą darbą. Štai kodėl elektrinio lituoklio pirkimas nėra lengvas dalykas, ypač jei tikitės pasiekti geriausių rezultatų. Norėdami padėti jums, mes išrinkome penkis geriausius rinkoje elektrinius suvirintojus:

1 pozicija: „Greencut MMA 200“

DC DC MMA 200 nuolatinės srovės elektrinis suvirintojas yra turboventiliuojama suvirinimo įranga su „iGBT“ („Insulated Door Bipolar Transistor“) technologija, skirta namų darbams, kuriems reikalinga galinga ir patikima įranga, galinti pasiūlyti profesionalių rezultatų. Jis turi reguliuojamą galią nuo 25 iki 200 A.

IGBT technologija žymiai padidina patikimumą, įgalina mažesnį energijos šaltinio svorį, didesnį patikimumą ir aukštesnę suvirinimo kokybę bei didžiausią energijos vartojimo efektyvumą. Su juo galite atlikti švaresnius ir nepertraukiamus suvirinimus dėl stabilaus elektros lanko ir optimizuoto įkrovimo ciklo.

2 pozicija: Stanley 460180

„Stanley 460180“ elektrinis lituoklis yra viena iš perkamiausių įrangos dalių rinkoje. Su tinklo įtampa 230 V (voltai) ir maksimalia 4,2 kilovatų (kw) galia. Tai puikiai tinka darbams, kuriems reikalingas greitis, ir dėl voltų ir kilovatų derinio jis siūlo geriausius įmanomus rezultatus.

Jame yra įvairiausių priedų: apsauginė kaukė, du pincetai ir lituoklio šepetėlis, todėl jums nereikės daugiau investuoti. Suvirintojas turi įrenginį TIG pistoleto prijungimui, jei jums to reikia. Jis sveria kiek daugiau nei 10 kg, tačiau turi rankeną transportavimui.

3 pozicija: metalo gaminiai TEC 200

„Metalworks TEC 200“ elektrinis lituoklis yra labai universali ir galinga įranga, puikiai tinkanti buitinėms užduotims atlikti, būdinga „Metalworks“ prestižą turinčiam prekės ženklui. Jo išėjimo srovės diapazonas yra nuo 30 iki 200 A, o tai leis jums atlikti visus suvirinimo darbus galutinai ir švariai.

Jis turi turbo ventiliaciją ir iGBT technologiją. Jis turi optimizavimą naudojant technologijas inverteris, kuris užtikrina švarią, saugią ir tikslią sąjungą. Ant korpuso rasite mažą LCD ekraną, kuriame rodomi visi duomenys. Tai lengva įranga, tik 7,8 kg, labai lengva transportuoti ir naudoti.

4 pozicija: „Einhell TC-EW 150“

„Einhell TC-EW 150“ elektrinis lituoklis yra puiki įranga bet kurioje dirbtuvėje, tiek profesionalioje, tiek buitinėje. Tai praktiška ir patogi mašina, turinti 10 kg svorio ir patogią rankeną jai transportuoti. Jis turi intensyvumo parinkiklį, kuris reguliuoja suvirinimo srovę nuo 40 iki 80 amperų, ​​tiek galios, kad būtų galima atlikti bet kurią užduotį.

Jame yra terminis jutiklis su indikatoriaus lempute, kuri pateikia aparatą, reikalingą prietaiso saugumui. Įranga paruošta darbui su elektrodais iki 2 mm, o dėl kompaktiško dydžio ir svorio galėsite dirbti tiek savo dirbtuvėse, tiek lauke.

5 pozicija: „Imoto Royal Power“

Nerasta jokių produktų.

„Imoto Royal Power“ elektrinis suvirintojas yra labai tvirta įranga, leidžianti atlikti geriausias siūles, be dujų ir nepriekaištingų rezultatų. Jis turi patogų intensyvumo parinkiklį, kuris leis jums reguliuoti darbinės srovės diapazoną nuo 50 iki 90 A, idealiai tinkantį namų ruošos darbams, pavyzdžiui, suvirinant skardą iki 0,3 mm.

Jame yra turboventiliacija ir apsauga nuo perkrovos. Be to, jame yra keletas darbui reikalingų priedų, tokių kaip 0,9 mm vielos ritė, apsauginė kaukė su juodu stiklu ir šepetys su lituokliu. Variklis dirba su vienfaze srove iki 230 V ir priima ritinius iki 15 kg.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie elektrinius suvirintojus

Rinkoje rasite daugybę įvairių suvirintojų su įvairiomis funkcijomis ir funkcijomis. Tinkamo pasirinkimas gali būti iššūkis, ypač jei nesuprantate įrankio. Norėdami jums padėti, sukūrėme išsamų pirkimo vadovą, kuriame atsakome į pagrindines abejones ir klausimus apie elektrinius suvirintojus.

Vamzdynas

Elektriniai suvirintojai turi elektronines sistemas arba lustus, kurie įtampą teikia skaitmeniniu būdu, todėl yra reguliuojami ir stabilūs. (Šaltinis: Сергей Сергеев: 48961966 / 123rf.com)

Kas yra elektrinis lituoklis?

Elektriniai suvirintojai, dar vadinami suvirintojais inverteris, jie yra savotiškas novatoriškas suvirintojas. Pagrindinis skirtumas nuo tradicinių lituoklių modelių yra tai, kaip jie transformuoja įtampą į šilumą. Ši įranga turi vidines elektronines grandines, kurios padeda operatoriui valdyti srovės stiprumą ir įtampą.

Tradicinė įranga transformuodama elektros srovės įtampą naudodama vidinį transformatorių ar lygintuvą, analogiškai gaudavo sureguliuotą įtampą (bet nereguliuojama), elektriniai suvirintojai turi elektronines sistemas arba mikroschemas, kurios įtampą teikia skaitmeniniu būdu ir todėl reguliuojamos ir stabilus, be smaigalių.

Kuo skiriasi tradicinis lituoklis nuo elektrinio?

Pagrindinis skirtumas, kaip mes ką tik jums paaiškinome, yra elektrinių suvirintojų gebėjimas reguliuoti ir stabilizuoti įtampą. Bet tai nėra vienintelis skirtumas. Taip pat skiriasi svoris ir dydis, tradicinė įranga gali sverti 80 kilogramų, buvo labai didelių gabaritų ir sunkiai transportuojama.

Kad suprastumėte skirtumus tarp suvirintojų inverterisir tradicinius, mes parengėme šią lentelę, kurioje išsamiai aprašome pagrindinius veiksnius:

Tradicinis suvirintojas Elektrinis suvirintojas
Svoris ir dydis Nuo 80 iki 100 kg. Mažiau nei 5 kg.
Transportas Šioms komandoms reikalinga kondicionuota transporto priemonė. Jie yra nešiojami.

Daugelyje modelių yra pakabinamos rankenos ir dirželiai.

Remontas Remontas yra pigesnis, bet lėčiau. Remontas yra brangesnis dėl skaitmeninių komponentų.

Remontas yra beveik momentinis ir lengvas.

Kokybė Jie yra aukštos kokybės įranga, tačiau jų sunku įsigyti.

Rinkoje vargu ar yra atsarginių dalių.

Kokybė priklausys nuo įrangos kainos.

Pigiausi bus ir pigiausi elektriniai suvirintojai.

Stiprumas / galia Būdamos didesnės komandos, jos turi daugiau galios.

Daugiau nei 250 amperų (A)

Tarp 55 ir 250 A.
Kaina Jie yra brangi įranga, jų sunku rasti.

Virš 500 eurų.

Skirtingos kainos pagal išmokas.

Nuo 100 iki 1000 eurų.

Vartojimas Didesnis elektros energijos suvartojimas. Lustas reguliuoja elektros sąnaudas ir nutraukia srovę, kai nustosite suvirinti.
Komponentai Tai yra archajiška įranga, kurios negalima atnaujinti.

Jiems reikalingos aukštos kokybės dujų talpyklos ir žarnos.

Jie dirba su integruotomis grandinėmis.

Atnaujinamas.

Suvirinimo tikslumas Menkas tikslumas, nes pastovi įtampa nėra tvarkoma. Jie daro smulkius taškus, paliekant įprastą suvirinimo karoliuką.
Priežiūra Žarnos turi būti nuolat valomos.

Reikia keisti ir patikrinti dujų bakus.

Lustas apsaugo įrangą nuo nuolatinės žalos.

Kokie yra elektrinio lituoklio pranašumai?

Dėl mažo dydžio ir skaitmeninės gamybos, suvirintojai inverterisJie turi tam tikrų pranašumų prieš bet kurį tradicinį suvirintoją. Visų pirma, turite atkreipti dėmesį į įtampos ir elektros energijos suvartojimo optimizavimą, kurį jis pasiekia integruotų plokščių dėka. Čia pateikiamas pagrindinių privalumų sąrašas:

 • Tai daug mažesnės komandos, nes jiems nereikia įmontuoti transformatoriaus ar reguliatoriaus.
 • Būdami mažesni ir lengvesni, jie yra funkcionalūs ir lengvai transportuojami.
 • Jie yra daugiafunkcinės ir daugiafunkcinės komandos, nes jie suteikia galimybę suvirinti TIG, MIG / MAG ar MMA, nereikia keisti mašinų.
 • Jie turi platų komponentų asortimentą, mokėjimas naudoti labai smulkius elektrodus tiksliam suvirinimui.
 • Mažesnės elektros energijos sąnaudos.
 • Jie turi stabilų elektros lanką, kuris virsta kokybiškesniu suvirinimu. Elektrodai nelimpa, o suvirinimo taškai yra tikslesni.
 • Priimtiniausia kaina.
 • Labai pažangi ir paprasta naudoti įranga, net tiems, kurie niekada nevirino.

Elektrinis suvirintojas

Daugelyje elektrinių suvirintojų modelių yra rankenos ir diržai pakabinti. (Šaltinis: „Sasin Tipchai“: 39640722 / 123rf.com)

Kiek rūšių elektrinių suvirintojų yra rinkoje?

Rinkoje rasite daugybę elektrinių suvirintojų modelių arba inverterisLygiai taip pat rasite įvairių rūšių elektrinių suvirintojų. Norėdami suteikti jums idėją, jas galima suskirstyti pagal lanko tipą arba pagal temperatūrą. Abi grupės turi generatorius, kuriais galima reguliuoti įtampos intensyvumą.

Toliau pateikiame lentelę su skirtingais elektrinių suvirintojų tipais ir jų pagrindinėmis charakteristikomis:

Suvirintojo tipas Suvirinimas Programos Charakteristikos
Iš elektrodų Suvirinimas atliekamas naudojant strypus, vadinamus „elektrodais“. Jie yra labiausiai paplitę elektriniai suvirintojai. Srovė praeina per elektrodą ir susidaro lankas, kuris ištirpdo metalą.

Jis turi būti įžemintas.

Povandeninis lankas Viela ir inertinės dujos (CO2) Jie buvo labiausiai …