Geriausias dehidruotas žalias šunų maistas f

Mes labai stengiamės dėl savo augintinių ir visada; tiems gyvūnams, kurie yra mėgstamiausi žmonių palydovai, istoriškai buvo naudingi patogumai ir jie beveik prilygsta pačių žmonių. Iš tiesų, nedaug yra žmonių, kurie nesiruošė parodyti savo meilės ir rūpesčio dėl vienokių ar kitokių augintinių; bet kokia prabanga, kurią gali rūpėti įvardinti žmogui, tam tikru būdu buvo atkurta ir naminiams gyvūnėliams.

Šunys, be abejo, yra pagrindiniai šio meilės išsiliejimo gavėjai; gerai dera su natūraliais jų polinkiais prisirišti prie žmonių ir neįtikėtino universalumo, kurį turi jų rūšis, todėl jie ne tik realistiški naminiai augintiniai, bet ir gali įvairiais būdais prisidėti prie visuomenės. Svarbiau nei bet kuris iš šių, šunys yra tarp nedaugelio rūšių, kuriose mums, žmonėms, atrodo, kad meilė nėra vienašalė; bendravimas su šunimis vis dar toli gražu nėra tikslusis mokslas, tačiau negalima paneigti, kad šunys supranta, dalijasi ir grąžina mūsų meilę ir atsidavimą.

Šis ypatingas šunų ir žmonijos santykis paskatino mus gaminti stulbinantį aksesuarų asortimentą, skirtą tik šunų malonumui; Yra žaislų, žaidimų ir kiekvieno įmanomo aprašymo skanėstų, kurie visi skirti jums suteikti savo augintiniui geriausią dieną bet kurią dieną.

Šunys dažnai gyvena bent jau taip pat gerai, kaip ir jų šeimininkai, mėgaudamiesi naminių gyvūnėlių namais esant nepalankiam orui, lovos tiems, kurie mėgsta savo šunis patalpose, pūkų voleliai tiems naminiams gyvūnėliams, kurie nemėgsta likti už savininko lovų – sąrašas tęsiamas ir ir niekam nekyla abejonių, kiek esame pasirengę padaryti, kad mūsų šunys būtų patenkinti.

Prieš per daug užsiimdami tuo, ar mūsų augintiniai mėgaujasi, ar ne, mes taip pat turime rūpintis jų sveikata – ne tik neproduktyvu, bet ir nesąmoninga laikyti šunį kaip naminį gyvūnėlį neužtikrinant, kad jis turėtų geriausią medicininę priežiūrą. gali sau leisti tai duoti, ar vartojant įprastus vaistus, ar gydant traumą ar ligą.

Žmonės, kurie, norėdami įveikti žmogaus ligą, gali bandyti pasikliauti savo imunine sistema ir laiko gydomosiomis galiomis, nesivaržo skirti garbingų pinigų sumų vaistams savo šunims; iš tikrųjų tai, kad tokie vaistai buvo sukurti, yra malonus parodymas, kiek žmonių per metus išaugo, kad prižiūrėtų savo šunis.

Bet kuris gydytojas gali pasakyti, kad sveikas kūnas ne tik tas, kuris serga vartoja tinkamus vaistus; sveikata apima įsipareigojimą laikytis dietos ir mankštos bei vengti toksinio poveikio, dėl kurio organizmas gali anksti degeneruotis. Šunys šiuo požiūriu nesiskiria, ir jiems reikia daug daugiau, nei jiems reikia išgerti teisingų tablečių, kai atrodo, kad jie yra ore; jūsų šuo turėtų elgtis kokybiškai ir sveikai, o ne tik gerai.

Jei ieškote vietos pradėti sveiką savo šuns gyvenimo būdą, vienas paprasčiausių ir efektyviausių pradinių taškų yra jo racione. Sumažinti kalorijų ar kenksmingų elementų perteklių yra beveik bet kurio žmogaus mitybos plano pagrindas, ir įrodyta, kad tas pats metodas tinka ir šunims.

Norėdami tinkamai kalibruoti šuns dietą, apsvarstykite, kokį maistą jie šiuo metu valgo; jei jis turi pakuotę, atidžiai patikrinkite, ar joje nėra faktų apie mitybą ar patarimų, kaip palengvinti jo naudojimą šuns valgyje. Nesupakuotą maistą, pvz., Žalią mėsą ar stalo likučius, galima lengvai apskaičiuoti naudojant vieną iš daugelio mitybos stebėjimo priemonių internete ir įvedant to paties tipo ir svorio paprasto žmogaus maisto vertes.

Tada apsvarstykite, kokias galimybes galite pasirinkti, kad jūsų šuo pasirinktų sveikesnius mitybos įpročius. Dažniausias šunų savininkų pasirinkimas yra naudoti komerciškai pagamintus kibalus, kurie tiekiami didelėse pakuotėse ir kuriuos palyginti lengva išmatuoti; pagrindinis trūkumas yra griežtas virimo arba maceravimo procesas, kuris naudojamas jam sukurti, o galutiniame produkte lieka neabejotinai mažesnė maistinių medžiagų masės dalis.

Žalia mėsa dažnai laikoma ekologiška, ir tai yra pagrįsta; nuo ūkio iki dubens yra kelias, jei norite, kad jūsų augintinis dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir hormonų veiktų kuo mažiau. Tačiau nepamirškite, kad šis metodas reiškia, kad reikia naudoti daug vietos šaldiklyje arba laikyti pakankamai maisto atsargų tik trumpą laiką; mėsa genda gana greitai, ir, nepaisant geriau pritaikytos virškinimo sistemos, šunims neturėtų būti leidžiama jos valgyti, kai ji blogai pasidarė.

Palyginimo lentelė

Galite apeiti tiek sugadinimo grėsmę, tiek mažai maistinių medžiagų, pereidami prie dehidruoto naminių gyvūnėlių ėdalo. Dehidratuoti maisto grynuoliai neturi žalios mėsos drėgmės, todėl jie praktiškai nėra apsaugoti nuo gedimo – mikrobai, sukeliantys mėsos gedimą, negali veikti arba daugeliu atvejų išgyventi, be aplinkinių skysčių.

Dehidratuoto grūdo sudedamosios dalys gali būti susmulkintos taip pat, kaip ir žemesnės kokybės virti grūdai, tačiau užuot pasterizavus konservuoti, jie yra išdžiovinami į kompaktiškus gabalėlius maišeliams. Tai užtikrina, kad jie išlaikys tolygų konsistenciją ir visą maistinį turinį, neužimdami daugiau vietos nei įprasti kukuliai.

Kaip ir visas kitas naminių gyvūnėlių pasaulis, jūs beveik neabejojate, kad rinkoje rasite daugybę dehidratuotų kibilų su skirtingais maišeliais ar dėžutėmis, tinkančiomis kiekvienai šunų veislei, dydžiui, amžiui ir būklei. Siūlomų produktų spektras gali likti suglumęs net ir seniai augintinių savininkams, tačiau tai nėra priežastis nerasti geriausio jūsų šuns sveikatos pasirinkimo; mes sukūrėme keletą geriausių dehidruotų kibalo variantų, kurie padės jums išsiaiškinti, kas turėtų būti jūsų šuns kitame valgyje.

Mūsų geriausios dehidruoto žalio šunų maisto apžvalgos ir palyginimai

1. „Stella & Chewy’s“ „Chewy’s“ užšaldytos džiovintos žalios vištienos vakarienės pyragaičiai

Svarbiausi gaminiai

Visų mėgstamiausia talismanų pora atsidūrė daugybėje aukštos kokybės šunų maisto ir šunų maisto papildų, o tai pelnė reputaciją kaip sveiko ir laimingo augintinio pasirinkimą. Jie dar kartą grįžta su šiuo nauju receptu, kuriame vištiena yra vietoj įprastos jautienos, kad įrodytų, jog ji gali būti kuo geresnė.

funkcijos

 • 25 uncijos maišas
 • Individualūs paplotėliai
 • 95 procentai mėsos
 • Vištienos ir produkcijos receptas

Kas mums patinka „Stella & Chewy“ „Chewy’s“ užšaldytos džiovintos žalios vištienos vakarienės pyragaičiai

Visi šio valgio ingredientai yra etiškai gaunami iš ekologiškų ar tvarių gamintojų, įskaitant vištieną be narvų ir natūraliai užaugintus produktus. Ne tik galite nusipirkti ramia sąžine, bet ir garantuojame, kad šuo į savo dubenį nepateks jokių nenatūralių hormonų ar steroidų.

Kas mums nepatinka „Stella & Chewy“ „Chewy’s“ užšaldytos džiovintos žalios vištienos vakarienės pyragaičiai

Pakeitus „Stella & Chewy“ dažniausiai naudojamus jautienos ar ėrienos receptus, šie paplotėliai palieka palyginti mažai energijos ir skiriasi skoniu, nei jūsų šuo gali būti įpratęs. Paplotėliai paprastai yra didesni nei kukuliai, todėl pirmąsias kelias dienas gali būti sunku tinkamai išmatuoti.

PASIŪLYMAI

 • Patikimas pardavėjas
 • Etiškai gauti ingredientai
 • Paplotėlius lengva pjaustyti skanėstams ar mažesnėms porcijoms
 • Papildomos sanitarijos priemonės gamyboje
 • Galima patiekti su rehidracija arba be jos

MINUSAI

 • Daugelis reikalauja šiek tiek susmulkinti ar susmulkinti norimą porcijos dydį
 • Vietoj jautienos ar žvėrienos naudoja mažiau populiarią vištieną

2. Žaliai užšaldyti džiovinti vištienos formulės „Primal“ grūdai

„Primal Chicken Formula“ žaliavos grūdai be grūdų

Svarbiausi gaminiai

Šis produktas yra pagamintas iš daugybės aminorūgščių ir virškinimo fermentų, kurių trūksta daugumoje komercinių maisto produktų, todėl jūsų šuo gauna labai reikalingą mitybą su aukštos kokybės maistinėmis medžiagomis, kurių jis kitu atveju gali negauti.

funkcijos

 • Individualūs paplotėliai
 • 14 uncijų krepšys
 • Vištienos pagrindinė formulė
 • Vandeniui suvartojus, gaunama iki trijų svarų maisto

Kas mums patinka Žaliai užšaldyti džiovinti vištienos formulės „Primal“ grūdai

Gaunate žymiai daugiau, nei derėjotės dėl šio maišelio – tik šiek tiek vandens ir šiek tiek palaukę keli maži grynuoliai gali suteikti šuniui sotų maistą, kurį lengva sukramtyti ir suvirškinti. Pridėjus omega-3 ir riebiųjų rūgščių, tai puikus būdas išspręsti kai kurias sveikatos problemas, kurios dažnai nepastebimos.

Kas mums nepatinka Žaliai užšaldyti džiovinti vištienos formulės „Primal“ grūdai

Šiems pyragams reikia tinkamai naudoti rehidraciją, pridedant laiko ir netvarkos kiekvienam valgymui. Be to, juose yra pridėta vitaminų stiprintuvų – nors jie yra naudingi šuniui, yra daug naminių gyvūnėlių savininkų, kurie palaiko natūralų požiūrį.

PASIŪLYMAI

 • Virsta dideliu kiekiu maisto
 • Pridėta svarbių maistinių medžiagų
 • Ekologiški ingredientai
 • Uždaromas krepšys
 • USDA sertifikuota

MINUSAI

 • Reikalinga reabilitacija
 • Dirbtinai pridėtos papildomos maistinės medžiagos

3. „Instinct“ be grūdų tikro jautienos receptas šaldytų žalių kąsnių

„Instinct“ be grūdų tikro jautienos receptas sušaldyti žali įkandimai

Svarbiausi gaminiai

Yra daugybė produktų, kurių sudėtyje yra dehidratuoto maisto, tačiau šis pasirinkimas leidžia įtraukti dehidratacijos naudą sveikatai su skaniu tikro gaivumo prisilietimu, nes ingredientai laikomi užšaldyti, kol neįdedate jų į savo pirkinių krepšelį.

funkcijos

 • Šešių svarų krepšys
 • Kibble branduoliai
 • Jautienos receptas
 • Reikėtų laikyti užšaldytą

Kas mums patinka „Instinct“ be grūdų tikro jautienos receptas sušaldyti žali įkandimai

Beveik kiekvienas dehidratacijos procesas veikia pagal pagrindinį principą, kad jis būtų per sausas, kad kenksmingos bakterijos išliktų. Šis produktas lieka užšaldytas iki įsigijimo, saugo jūsų šuns maistą nuo bakterijų dauginimosi, kol jie bus paruošti valgyti.

Kas mums nepatinka „Instinct“ be grūdų tikro jautienos receptas sušaldyti žali įkandimai

Nuolatinė šalta temperatūra yra atsakomybė už bet kokį produktą, kuriam reikia, kad jis išliktų gyvybingas, ir šis nėra išimtis. Turėsite patikrinti kvapą, kad įsitikintumėte, jog šie kibulai vis dar yra geri net naktį ar dvi naktį ne šaldiklyje.

PASIŪLYMAI

 • Pridėta šviežumo garantija
 • Didelis krepšys
 • Jautienos recepte yra daugiau maistinių medžiagų
 • Jokių genetiškai modifikuotų ingredientų
 • Probiotinis virškinimo stiprintuvas

MINUSAI

 • Po pirkimo reikia vietos šaldikliui
 • Tranzitu gali pablogėti

4. „Vital Essentials“ jautienos grūdais užšaldyti nedžiovinti mini antgaliai

Vital Essentials Jautienos be grūdų užšaldyti džiovinti mini antgaliai

Svarbiausi gaminiai

Ne visa jautienos mityba yra raumenyse; žmonės dažnai nepastebi didelių organų ar kaulų audinių vartojimo privalumų. Šis produktas naudoja daug rečiau naudojamų audinių, kad jūsų šuniui būtų suteikta visa natūralios pagrindinės jautienos teikiama nauda.

funkcijos

 • Vienas svaras maišas
 • Jautienos receptas
 • Liofilizuotas
 • Gali būti tiek patiekalas, tiek sotus maistas

Kas mums patinka Vital Essentials Jautienos be grūdų užšaldyti džiovinti mini antgaliai

Šis produktas yra džiovinamas liofilizuotai, todėl jo visiškai nereikia šaldyti, o net ir kuklus kiekis vis tiek gali suteikti jūsų šuniui …