Kokie yra 20 geriausių

Klausykitės muzikos, naujienų, a tinklalaidė arba vaizdo įrašo žiūrėjimas „YouTube“ yra veiksmai, lydintys mus kasdienybėje, kai einame į darbą, sportuojame, mokomės, keliaujame ar einame pasivaikščioti. Dėl visų šių priežasčių ausinės yra būtinas aksesuaras kasdieniame žmonių gyvenime.

Tokių prekės ženklų kaip „Xiaomi“ dėka galime rasti įvairiausių ausinių, kuriose naudojamos naujausios technologijos rinkoje, o kainos už visus biudžetus. Bendrovės šūkis yra priartinti technologijas prie visų ir tam jie turi didelį produktų katalogą, kuris gali lengvai konkuruoti su kitais, turinčiais aukščiausios kokybės asortimentą. Ar jums jų reikia? Šiame vadove mes juos parodome jums!

Svarbiausias

 • Mes turime daugybę „Xiaomi“ ausinių modelių. Svarbu žinoti, kam mes juos daugiausia naudosime, ir taip pasirinkti mums labiausiai tinkantį variantą. Yra laidinės, laisvų rankų, sportinės arba visiškai belaidės ausinės.
 • Taip pat svarbu atsižvelgti į naudojimo laiką. Jei pasirenkame belaidį modelį, turime žinoti, kiek valandų jis turi autonomiją, kiek laiko reikia įkrauti, ar jei jie apima nešiojamąjį įkrovimo dėklą, kad galėtume pasirinkti geriausiai mūsų poreikius atitinkantį modelį.
 • Taip pat būtinas mums praktiškiausias ir patogiausias atramos tipas. Yra visiškai bevielių, todėl mes stengiamės, kad netrukdytų auskarai, akiniai ar plaukai. Paskutiniame vadovo skyriuje parodome svarbiausius pirkimo kriterijus.

Geriausios „Xiaomi“ ausinės rinkoje: mūsų rekomendacijos

Jei ieškote labai geros kokybės ausinių, tačiau nenorite išleisti daug pinigų aukštesnės klasės ausinėms, tuomet esate tinkamoje vietoje. Tada mes sukūrėme geriausių „Xiaomi“ ausinių, kurias galite rasti rinkoje, reitingą, pabrėždami keletą naudojimo būdų ir savybių:

Geriausios „Xiaomi“ ausinės sportui

Jei jūsų atveju ieškote ausinių, kurias galėtumėte naudoti sportuodami, modelis „Xiaomi Mi Sports“ tam puikiai tinka. Pagrindinės jo savybės yra: jos ausinės yra reguliuojamos ir puikiai laikosi ausyse, o tai užtikrina, kad mankštos metu ausinės išliks nejudamos. Jie gali žaisti iki 7 valandų vienu įkrovimu ir turi prakaitui bei vandeniui atsparų dizainą.

Jie yra labai lengvi ir apima galimybę padidinti ir sumažinti garsą bei atsiliepti į skambučius, neišimant iš mūsų telefono. Jų nuotolis yra iki 10 metrų, o „Bluetooth 4.1“ sistema yra suderinama su kitomis operacinėmis sistemomis.

Geriausios „Xiaomi“ laisvų rankų įrangos ausinės

Jei norite, kad laisvų rankų įranga atsilieptų arba skambintų per jūsų darbo dieną, modelis Mano „Bluetooth“ laisvų rankų įranga yra tas, kurio jums reikia. Tai stilingas, atsargus, patogus ir bevielis. Pagrindinės savybės yra: aplinkos triukšmo slopinimo sistema, technologija „Bluetooth“ 4.1, suderinamas su 4G tinklu ir lengvu svoriu (6,5 gr.). Baterijos veikimo laikas yra 5 valandos, o įkrovimo laikas – 2 valandos.

Atstumas yra iki 10 metrų, o jie pagaminti iš ABS plastiko, todėl jie yra atsparesni smūgiams. Jame taip pat yra 3 S, M ir L dydžių ausų pagalvėlės, kad galėtumėte išsirinkti geriausiai prie jūsų ausų.

Geriausios belaidės „Xiaomi“ ausinės, turinčios daugiau autonomijos

„Xiaomi“ belaidės ausinės Mano tikrosios belaidės ausinės 2 PAGRINDINIS Jie naudoja visiškai naujos technologijos lustą. Unikalus lusto energijos suvartojimo valdymas leidžia ausines naudoti 5 valandas vienu įkrovimu ir iki 20 valandų – įkrovimo dėžute. Ryšys „Bluetooth“ 5.0 ir 10 metrų atstumu.

Jie priima pusės ausies dėvėjimo dizainą, kad geriau atitiktų ausies kanalą, suteikdamas abiem ausims stabilų ir patogų nešiojimo iš vidaus į išorę. Vienpusiai ausų antgaliai sveria tik 4,7 gramus, o mažas ir lengvas korpusas leidžia jį lengvai naudoti ir labai sumažina naudojimo nuovargį.

Geriausios kainos ir kokybės santykio „Xiaomi“ ausinės

Jei jums labiau patinka šalmai, kurie yra patogūs dėvėti ir gali būti naudojami bet kuriuo metu, modelis „Xiaomi Mi True“ belaidės ausinės Tai apima daugybę savybių, dėl kurių ji yra tobula, kad galėtumėte ją visada nešiotis su savimi. Jų svoris ir įkrovimo dėklo dizainas daro jas idealiomis ausinėmis, kurias galima laikyti kišenėje ar rankinėje.

Jie turi technologijas „Bluetooth“ 5,0, 10 metrų nuotolis ir autonomija yra 4 valandos vienu įkrovimu. Jo jutikliniai mygtukai leidžia atsiliepti į skambučius, pakeisti dainas, jas išjungti ir įjungti. Jų kištuko forma padeda išvengti bet kokio kišimosi į auskarus, akinius ar kepures ir yra atsparūs prakaitui.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie „Xiaomi“ ausines

Mes jau žinome, kad pagrindinis „Xiaomi“ ausinių bruožas yra tai, kad tai yra aukštos kokybės produktas už prieinamą kainą, tačiau tai nėra vienintelis jo skirtumas. Parengėme sąrašą su dažniausiais klausimais, kurie gali kilti perkant ausines iš Kinijos prekės ženklo.

„Xiaomi Mi True Wireless“ ausinės yra tos, kurios veikia tikrai belaidžiu būdu, tai yra nenaudojant vieno laido. (Šaltinis: Subiyanto: 4559763 / Pexels.com)

Kokių tipų yra „Xiaomi“ ausinės?

„Xiaomi“ ausinėms būdinga tai, kad jos greitai atnaujinamos, siekiant pagerinti kai kurias pirmtako savybes. Štai kodėl galime rasti keletą skirtingų versijų modelių. Mes klasifikavome įvairias galimybes, kurias galite rasti rinkoje, kad žinotumėte, kaip jas atskirti.

 • Laidinės ausinės: šio tipo ausinės yra prijungtos prie įrenginio per a minijack 3,5 mm. Jie puikiai tinka tiems, kuriems labiau patinka laidinių ausinių garso kokybė. „My In-Ear“ ausinės jie turi laisvù rankù çrang ± į ausį, tai yra, jie yra klausos paviljono viduje. Mes taip pat turime „Mano ausinės“, tai yra galvos juostos modelis, kuris teikia geresnę paramą, ir ausinės yra per ausis, tai yra, jis guli ant ausies.
 • Ausinės „True Wireless“ (TWS): TWS arba Tikras bevielis stereo yra technologija, leidžianti prietaisams veikti tikrai belaidžiu būdu, tai yra nenaudojant vieno laido. Dėl šios technologijos galite padaryti, kad du garso įrenginiai būtų prijungti vienas prie kito nenaudojant kabelių. Jie jungiasi per „Bluetooth“. „Xiaomi“ randame modelius Mano tikrosios belaidės ausinės Y Mano tikrosios belaidės ausinės. Abiejų tipų laisvų rankų įranga yra į ausį.
 • Laisvų rankų įranga: Tai prietaisas, kuris tinka jūsų ausiai kaip laisvų rankų įranga ir leidžia kalbėtis nelaikant mobiliojo telefono. Ausinės „Bluetooth“ Laisvų rankų įranga yra vienas mėgstamiausių įrenginių tų, kurie nuolat skambina dėl darbo, projektų ir verslo. Nors tai labiau siejama su vadovais, turinčiais kostiumus, tiesa, „Bluetooth“ ausinių dėvėjimas ant ausies yra vis dažnesnis ir atrodo normaliau, atsižvelgiant į jų patogumą. „Xiaomi“ turi modelį Mano „Bluetooth“ ausinių pagrindas su diskretišku ir elegantišku dizainu.
 • Sportinės ausinės: „Xiaomi“ taip pat teikia mums sportui skirtų produktų, kurie suteikia mums daugiau komforto. Belaidės ausinės „Xiaomi Mi Sport“ „Bluetooth“ ausinės išsiskiria ergonomišku ausų dizainu. Jie pagaminti iš aliuminio ir PVC. Be to, ausinės yra užsikabinusios, kad jas būtų galima pritaikyti prie ausies. Jie atsparūs prakaitui ir turi nuo kritimo apsaugantį kabelį.
 • Kaklo ausinės: Šio tipo ausinėse yra ant kaklo uždėtas elementas, kuris suteikia didesnę atramą ir garantuoja, kad jos nenukris, jei eisite pasivaikščioti ar sportuosite. Modelis Mano „Bluetooth“ kaklo juostos ausinės Jis pasižymi mikro lanko apykaklės dizainu. Dėl jų išlenktos formos jie yra labai ergonomiški ir, kaip privalumas, gali leisti jiems atsiremti į kaklą.

Kokios yra „Xiaomi“ ausinių savybės?

Kaip jau nurodėme, pagrindinė „Xiaomi“ ausinių savybė yra jų kainos ir kokybės santykis, dėl kurio jos yra geros konkurentės prieš kitus didesnio diapazono prekės ženklus. Be šios funkcijos, mes galime pabrėžti kai kuriuos kitus, kuriuos mes nurodome žemiau:

 • Garsas: „Xiaomi“ ausinės atkuria garsą žmogaus girdimo dažnio spektru, kitaip tariant, nuo 20 Hz iki 20 kHz. Dažnio spektras tampa aktualus norint sužinoti apie garso gylį, kuo didesnis dažnio spektras, tuo geresni pojūčiai su garsu. Šiuo atveju jie neviršija to, ko tikimasi neprofesionaliose ausinėse.
 • Ryšiai: naujieji „Xiaomi“ ausinių modeliai yra suderinami su bet kokiu turimu įrenginiu „Bluetooth“ 5.0, todėl tiek „iOS“, tiek „Android“ yra gerai priimami poruojant.
 • Trinkelės: „Xiaomi“ ausinėse yra skirtingų dydžių pagalvėlės (S, M ir L), kurios garantuoja geresnį prisegimą prie ausies. Niekada neturėtumėte jaudintis, kad jie per stipriai kris ar suspaudžia. Jomis galite praleisti ilgą laiką, nesukeldami nuovargio.
 • Įkrovimo dėklas: „TWS“ modeliuose yra įkrovimo dėklas, kuris atliekamas per USB tipo C prievadą. Įkraudami ausines, mes galime mėgautis 100% jų baterijos tik per vieną valandą.
 • Autonomija: Apskritai, visų „Xiaomi TWS“ ausinių modelių autonomija yra nuo 3 iki 4 valandų esant normaliam garsui ir iki 12 valandų, jei tai darome įkrovimo dėklo pagalba. Sportinių ir kaklo ausinių autonomija siekia iki 8 valandų atkūrimo.
 • IPX4 protokolas: kai kurie modeliai turi tokio tipo apsaugą nuo purslų ir prakaito lašų, ​​todėl puikiai tinka sportui. „Xiaomi“ ausinės nėra vandens, todėl jos neturėtų sušlapti ar panirti.
 • Svoris: „Xiaomi“ ausinės pasižymi tuo, kad yra labai lengvos, kiekvienos ausinės sveria apie 4,5–5 gramus, todėl jas puikiai galima naudoti ilgoms valandoms. Kartu su dėklu jie paprastai sveria ne daugiau kaip 55 gramus, todėl labai patogu juos nešiotis rankinėje ar kišenėje.
 • Jutiklinis valdymas: belaidžių puodelių funkcija yra jutikliniai valdikliai, leidžiantys groti, pristabdyti muziką, atsiliepti į skambučius ir suaktyvinti asmeninį asistentą. Deja, jie neleidžia valdyti garso ar keisti dainų. Jutiklių dėka atkūrimas sustabdomas automatiškai, kai išimate vieną iš ausinių …