Kokie yra 20 geriausių

Pjovimo replės geriausiai tinka atliekant elektrinius darbus, taip pat pjaunant vielą ir kitas medžiagas, pavyzdžiui, kietą plastiką. Nepaisant labai specifinės funkcijos, pjaustymo replės gali būti naudojamos dirbant su skirtingomis medžiagomis ir įvairiose situacijose, pradedant elektronika, baigiant amatais, amatais ar net žvejyba.

Jei jūsų įrankių dėžėje vis dar nėra pjovimo replių, galbūt taip yra todėl, kad manote, jog pakanka universalių replių, kurios taip pat turi pjovimo plotą. Vietoj to jums reikės pjovimo replių, jei pjaunant kabelius dažnai susiduriate su tiksliu darbu, arba su storomis ir labai kietomis medžiagomis.

Svarbiausias

 • Dažniausiai naudojamas elektros kabelių arba tam tikro kietumo laidų pjovimas ir nuėmimas, kai įprastos replės negali pasiekti.
 • Perkant kiekvienam naudojimui tinkamiausias pjovimo žnyples, reikia atsižvelgti į tokius kriterijus kaip jų pagrindinė funkcija, naudojimo dažnis, saugumas ar atsparumas, siekiant idealios pusiausvyros tarp dviejų veiksnių: stiprumo ir tikslumo.
 • Profesionalūs elektrikų pjaustymo replės turi būti atsparūs iki 1000 voltų įtampai.

Reitingas: geriausios pjaustymo replės rinkoje

Jei ketinate įsigyti keletą pjaustymo replių, patekote į reikiamą vietą. Mes pasirinkome jums labiausiai paplitusius modelius, užsakytus pagal jų įvertinimą skirtingose ​​„Amazon“ kategorijose. Pirmieji keturi vadinami „įstrižais pjovėjais“ arba šoniniais pjovėjais, o penktasis yra vielinių pjovėjų kategorijos numeris vienas. Čia jūs turite juos:

1 pozicija: „Mannesmann“ – M10956 – 6 “šoninės replės

Mūsų sąraše negalėjo būti vokiečių prekės ženklų, o šis „Mannesmann“ įrankis yra mėgstamiausias ir perkamiausias „Amazon“ variantas įstrižų pjoviklių kategorijoje. Jo kaina taip pat yra sąrašo viršuje, tačiau šio įrankio atsparumą palaiko 10 metų garantija, kurią siūlo prekės ženklas.

Šių pjaustymo replių paviršius padengtas matiniu chromu. Rankena yra neslidi ir turi dviejų komponentų apsaugines rankoves. Mes kalbame apie profesionalios kategorijos įrankį, kuris taip pat idealiai tinka mažiems namų darbams ir elektronikos darbams. Jo dydis yra 16 centimetrų, o jo svoris – 222 gramai.

Pozicija Nr. 2: S&R elektriko šoninis pjoviklis 160 mm VDE

Tai yra antras vokiečių produktas mūsų reitinge. „S&R“ šoninės replės gaminamos iš fosfatinio chromo vanadžio plieno, su užapvalinta nosimi. Tai įrankis, aiškiai orientuotas į elektrotechnikos specialistus, todėl turi 1000 voltų izoliaciją.

Be įprastų elektros užduočių, tokių kaip kabelių nuėmimas ir pjovimas, šios replės taip pat leidžia pjauti vidutinio tipo kietus laidus (2,3 mm) ir kitus didesnio kietumo laidus mažesniu storiu (1,5 mm). Rankenos yra ergonomiškos, neslidžios ir turi dvigubą izoliaciją, kad padidintų jų tvarkymo saugumą.

3 padėtis: „Acorn 6110-160“ pjaustymo replės

Šie pjovimo replės iš Ispanijos prekės ženklo „Acorn“ yra labai gerai vertinami „Amazon“ (4,6 žvaigždutės) ir taip pat yra keli sąrašai įrankių sektoriaus svetainėse. Šios pjaustymo replės sėkmės raktas yra prekės ženklo prestižas, kuris garsėja ilgu gaminių ilgaamžiškumu.

Skirtingos šių replių dalys turi skirtingą kalimą ant krašto ir galvos, kad būtų užtikrintas optimalus kietumo ir atsparumo laipsnis. Rankenos yra ergonomiškos ir labai patogios, iš dviejų medžiagų ir specialaus dizaino. Šios replės idealiai tinka namų remontui ar automobilio derinimui. Jie nėra patys pigiausi, tačiau skirti visam gyvenimui.

4 pozicija: „Knipex 74 02 160 SB“ – įstrižinės pjovimo replės

Šios „Knipex“ replės pasižymi profesionaliu įrankiu intensyviam darbui su labai kietomis medžiagomis. Tai yra ryškiausia šių aliejumi sukietintų, didelio našumo kaltų chromo vanadžio legiruoto plieno pjaustyklių savybė.

Nenuostabu, kad jis yra šiek tiek brangesnis nei kiti modeliai, nes tai yra profesionalų labai vertinama priemonė. Puikus pjovimo kampo ir svirčių proporcijos derinimas leidžia nenutrūkstamai naudoti, reikalaujančiam mažai pastangų. Naudodamiesi šiomis replėmis galite iškirpti griežčiausius laidus, netgi fortepijono stygas.

5 pozicija: „Boenfu“ nuimamos replės

Jei jūsų reikalas yra elektronika, šios mažos pjaustymo replės gali būti idealus sprendimas. Dėl negausaus 13 centimetrų ilgio jie tampa įrankiu, ypač tinkamu tiksliam darbui, o ne jėgai. Jie pagaminti iš chromo vanadžio plieno ir yra galvanizuoti, kad padidėtų atsparumas oksidacijai.

Jie idealiai tinka taisant elektronikos sektorių, gaminant juvelyrinius dirbinius ir bižuterijas, kuriant modelius ar žvejojant. Be universalumo, šios mini pjaustymo replės turi lengvą svorį, ploną profilį ir izoliuotą rankeną. Jie yra labai patogūs ir lengvai valdomi. Be to, jie yra labai pigūs.

Pirkimo vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie replių pjovimą

Pagrindinė pjovimo replių funkcija yra labai specifinė ir numanoma jų pavadinime. Tačiau jiems taip pat netrūksta universalumo, nes be elektrinių kabelių ir laidų pjovimo, replės taip pat naudojamos amatuose ar net žvejyboje. Jei galvojate įsigyti šį įrankį, turėtumėte užduoti sau keletą klausimų.

Baltas šalmas

Be kabelių ir vielos, pjovimo replės gali pjauti skirtingo kietumo medžiagas, tokias kaip plastikas ir pan. (Šaltinis: Nejron: 35435336 / 123rf.com)

Kas yra pjaustymo replės?

Nors atsakymas atrodo akivaizdus, ​​yra keletas skirtumų tarp pjaustymo replių, atsižvelgiant į jų dydį ir dizainą. Pjovimo replių forma ir dydis yra panašūs į jų „brolį“ – universalias reples. Tik pjovimo replės galvutė sukurta išimtinai pjovimui.

Elektros kabeliai ir skirtingų rūšių laidai yra pagrindinės pjovimo replių „aukos“. Tai yra nepakeičiama priemonė tiek atliekant profesionalius elektrinius darbus, tiek namų remonto pasaulyje. Pjovimo replės būna skirtingų dydžių ir tinka įvairaus kietumo ir tikslumo užduotims atlikti.

Ar žinojote, kad replės iš pradžių buvo sukurtos karštoms dalims laikyti?

Kam skirti pjovimo replės?

Siurprizas: pjaustymo replės yra tinkamos pjovimui. Tiesą sakant, tai yra vienintelis dalykas, kurį jie daro. Tačiau be populiariausių funkcijų – kabelių ir vielos pjovimo – galimų šio įrankio naudojimo būdų sąrašas yra ilgesnis, nei jūs manote. Čia galite pamatyti keletą dažniausiai naudojamų replių naudojimo pavyzdžių.

 • Elektra. Nesvarbu, ar esate profesionalas, ar meistras, pjaustytuvas yra būtinas kabeliams nuimti ir pjauti.
 • Elektronika. Kaip ir elektros atveju, mes juos naudojame laidams mažinti. Įprastas dalykas yra tai, kad mes dirbame mažomis replėmis, kad dirbtume tiksliau.
 • Automobilis. Automobiliai taip pat turi elektrinę dalį. Niekada neskauda turėti kai kurių pjovimo replių.
 • Amatai. Be kabelių ir vielos, pjovimo replės gali pjauti skirtingo kietumo medžiagas, tokias kaip plastikas ir pan. Jie taip pat naudojami papuošalų gamyboje, amatuose ir preciziniame rankiniame darbe.
 • Žvejyba. Jie yra labai naudingi pjaunant valus ir žvejybos tinklus. Tai yra beprotiškų dalykų, kuriuos galima padaryti pjaunant reples, pavyzdys, apie kuriuos mes net negalvojome.

Pirštinės

Universalios replės yra įrankis, kuris taip pat turi aštrią dalį ir gali atlikti panašias funkcijas kaip ir pjovimo replės. (Šaltinis: Volodymyras Vorona: 101434678 / 123rf.com)

Kokių rūšių pjaustymo replės yra rinkoje?

Yra replės, kurios pjauna, ir yra pjaustymo replės. Pirmoje grupėje būtų universalios replės, kurios yra universaliausios ir apima šią funkciją. Kita vertus, yra pjovimo replės, kurių funkcija yra tiksliai apibrėžta. Jie atlieka tik vieną funkciją, nors yra keletas skirtingų tipų. Ar šie.

Iškirpimo tipas:

 • Įstrižas arba šoninis pjūvis. Pjovimo replės suprojektuotos taip, kad peiliai būtų išdėstyti įstrižai, ir yra labai naudingi šoniniam pjovimui. Paieškos sistemose rasite „įstrižainės pjovimo“ ir „šoninio pjovimo“ rezultatus. Jie iš tikrųjų yra tas pats dalykas. „Amazon“ klasifikavimo sistemoje abu pavadinimai priskiriami kategorijai „įstrižieji pjovėjai“.
 • Priekinis pjūvis. Taip pat yra „pjovimo replės“, kurios dažnai vadinamos „priekinėmis pjovimo replėmis“. Techniškai jie nėra replės, tačiau jie padeda pjauti kietas medžiagas su mažesnėmis pastangomis dėl didesnio svirties veikimo.

Funkcija:

 • Vielos nuėmėjai. Šis pavadinimas dažniausiai naudojamas elektronikos replėms pjauti. Mažesnės replės dažnai vadinamos.
 • Vielos pjaustytuvai. Jie yra didžiausi ir didžiausią pajėgumą daryti jėgą skirtingo kietumo ir gabaritų laidams.

Kitos replės, kurios pjauna:

 • Universalios replės. Šis įrankis taip pat turi aštrią dalį ir gali atlikti panašias funkcijas kaip ir replių pjovimas, nors ir ribotiau.
 • Manikiūro replės. Jie yra replės. Jie pjauna. Tai yra vieninteliai du kriterijai, kuriuos reikia įtraukti į šį sąrašą.

Žmogus su įrankiu

Pjovimo replės naudojamos vielai ir žvejybos tinklams pjauti.
(Šaltinis: „Lightfieldstudios“: 112349481 / 123rf.com)

Kokios yra pjovimo replių charakteristikos?

Yra keletas veiksnių ir kintamųjų, kuriuos galima pritaikyti skirtinguose pjaustymo replių modeliuose. Replės, esančios mūsų sąraše, turi daug bendrų savybių, ypač kalbant apie dydį ir medžiagą, iš kurios jie pagaminti. Tai yra svarbiausių kiekvieno modelio aspektų santrauka.
Prekės ženklas Gilė Mannesmannas SyR „Knipex“ Boenfu
Modelis 6110–160 M10956 160 mm VDE serija 74 02 160 SB FC-01
Įvertinimas 4.6 4 4.9 4.8 5
Programos Iškirpti kietą vielą. Profesionalus ir buitinis naudojimas. Iškirpti vidutinio kietumo vielą 2,3 mm ir kietosios vielos skersmenį 1,5 mm. Skirta visų rūšių laidams, netgi fortepijono stygoms. Vielos nuėmimas, amatai, žvejyba.
Medžiaga Diferencijuotas galvos (grūdinimas ir grūdinimas) ir krašto gydymas (grūdinimas …