Koks geriausias 2021 m.

Šunys yra dažniausiai namuose augintiniai. Jie taip pat labai mylimi, nes yra ištikimi savininkų palydovai. Labai svarbu, kad jie visada būtų tvirti ir tvirti, kad išvengtų problemų, susijusių su jų sveikata. Yra specialus maistas naminiams gyvūnėliams, tačiau kai kurie cheminiai priedai gali būti kenksmingi.

Dėl šios priežasties mes parengsime išsamų natūralaus šunų maisto vadovą, nes jie yra geriausia maisto alternatyva. Čia sužinosite visus privalumus, kuriuos tai suteikia jūsų augintiniui, palyginti su kitomis labiau įprastomis galimybėmis. Be to, gausite informaciją apie geriausią tokio tipo pašarą ir kaip jį duoti savo šuniui.

Svarbiausias

  • Natūralus šunų maistas yra sveikas maistas, be jokių priedų ar cheminių konservantų. Yra trijų rūšių maistas: šuniukams, jauniems šunims ir suaugusiesiems.
  • Be to, galite įsigyti produktą trimis pašarų formatais: kietu, drėgnu ir pusiau drėgnu. Kiekvienas iš jų tenkina skirtingus ilčių poreikius. Kita vertus, natūralus šunų maistas paprastai nekelia pavojaus gyvūnui.
  • Norint gerai investuoti, būtina atsižvelgti į šuns amžių ir veislę. Be to, būtina nusipirkti tinkamo dydžio ir formato gaminį, kuris geriausiai tinka jūsų pūkuotam draugui. Skyriuje apie pirkimo kriterijus mes pateikiame daugiau informacijos šiuo klausimu.

Geriausias natūralus šunų maistas: mūsų rekomendacijos

Siūlydami savo augintiniui specialų maistą, būtina, kad pasirinkti produktai būtų tinkami. Tačiau jie parduoda šimtus formatų internete. Taigi gerai investuoti gali būti šiek tiek keblu. Dėl šios priežasties žemiau pateikiame geriausio rinkoje natūralaus maisto šunims klasifikaciją.

Natūralus šunų maistas už geriausią kainos ir kokybės santykį

Be jokios abejonės, geriausias variantas rinkoje yra „True Instinct“, kurio formatas yra 12 kg, už labai priimtiną kainą. Norėdami garantuoti teisingą angliavandenių kiekį, galite nusipirkti produktą, pagardintą lašiša, vištiena ar kalakutiena, sumaišytu su bulvėmis, avinžirniais ir žirneliais. Tokiu būdu jūsų šuo visada bus tvirtas ir tvirtas.

Šis natūralus šunų maistas labai pagerina jūsų šunų fizinę būklę, turint subalansuotą kalorijų ir baltymų kiekį. Jame nėra javų, glitimo ar bet kokio tipo cheminių priedų, kurie galėtų pakenkti jūsų augintiniui. Be to, jis pagerina gyvūno imuninę sistemą ir pagerina jo kailio ir odos kokybę.

Geriausias natūralus maistas suaugusiems šunims

Puiki 7,5 kg versija, idealiai tinkama suaugusiesiems, pagardinta lašiša ir avižomis, kad jūsų augintinis būtų visiškai racionuotas. Jame nėra kviečių, dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ar bet kokio tipo papildomų konservantų. Todėl užtikrinsite aukščiausios kokybės maistą nekeldami pavojaus savo šuns sveikatai.

Produktą sukūrė geriausi „Purina“ ekspertai, kurie kaip pagrindinį ingredientą visada naudoja baltymų bazes. Be to, tai garantuoja visišką mitybą kruopščiai parinktais natūraliais ingredientais. Šiame šunų ėdale yra didelis ląstelienos ir būtinų riebalų rūgščių, tokių kaip omega-6, kiekis.

Geriausias hipoalergiškas natūralus maistas šunims

Vienas iš geriausių natūralių pašarų šunims dėl savo hipoalerginių savybių, gaunamas dėl visiškai natūralaus paruošimo. Formate yra 12 kg lašišų šunų maisto, aukščiausios kokybės baltymų šaltinio. Jis teisingai patenkina gyvūno apetitą ir yra labai lengvai virškinamas.

Produktas pagerina augintinio odos ir plaukų išvaizdą. Be to, maistas visiškai neturi glitimo. Pagrindiniai jo ingredientai yra: lašiša, ryžiai, dehidruoti mėsos baltymai, paukštienos riebalai, burokėlių minkštimas ir karobas. Kita vertus, jis turi nemažą kiekį žirnių, kad geriausiu būdu patenkintų jūsų augintinio alkį.

Natūralus maistas šunims, palankus jų virškinimui

Manau, kad šunims skiriama 12 kg maisto, pagaminto iš lašišos baltymų, vieno iš pagrindinių gyvūninės kilmės makroelementų šaltinių. Jis specialiai sukurtas tiems šunims, kurie turi virškinimo jautrumą, nes jo formulė leidžia lengvai įsisavinti augintinio kūną. Tai produktas, kuriame gausu omega-3 ir 6, biotino ir cinko.

Todėl jis pagerina šuns odos ir kailio kokybę, jau nekalbant apie didelį vitamino E ir natūralių polifenolių kiekį. Tai natūralus pašaras šunims, apsaugantis ląsteles nuo laisvųjų radikalų ir stiprinantis augintinio imuninę sistemą. Iš tikrųjų jo sudėtis leidžia žymiai atitolinti ląstelių senėjimą.

Pilniausias natūralus šunų maistas

Mes baigiame geriausio natūralaus maisto šunims sąrašą pateikdami „Solimo“ maistą 20 kg pakuotėje. Tai specialus maistas suaugusiesiems, turintis daug jautienos ir žirnių, užtikrinantis subalansuotą jūsų augintinio mitybą. Taip pat galite nusipirkti baltymų pagrindu pagamintą vištienos ar ėrienos variantą už tą pačią kainą.

Tai idealus vidutinių ir didelių veislių produktas, kurį paruošė mitybos specialistai, kurių specializacija yra gyvūnai, ir patvirtino veterinarai. Natūralūs jo probiotikai gerina jautrią virškinimo sistemą. Jis taip pat turi didelį kiekį biotino ir cinko, kurie garantuoja sveiką gyvūno odą. Be to, jis stiprina jūsų kaulus, nes jame yra didelis vitamino D kiekis.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie natūralų šunų maistą

Nors jūs jau žinote geriausią natūralų šunų pašarą, tai nereiškia, kad galite nusipirkti bet kokį, nes ne visi yra pritaikyti jūsų augintiniui. Yra įvairių tipų ir formatų, taip pat keli būdai, kaip atiduoti produktą šuniui. Toliau mes atsakysime į dažniausiai užduodamus klausimus apie natūralų šunų augintinių maistą.

Vyras su sportine apranga

Lemiamas veiksnys renkantis jūsų šuns maistą yra jo amžius. (Šaltinis: Jaromir Chalabala: 85693633 / 123rf.com)

Kas yra natūralus šunų maistas?

Natūralus šunų maistas yra sveikiausia alternatyva įprastiems produktams, turintiems cheminių priedų. Tai yra visiškai subalansuotas maistas, kuris yra panašus į traškius kroketus.

Jie padengia jūsų šuns mitybos poreikius ir leidžia jam turėti gerą fizinę ir psichinę būklę.

Tačiau daugelis šunų savininkų abejoja produkto naudojimu, nes mano, kad tai nėra tinkamas įprasto maisto pakaitalas. Bet analizuodami natūralaus šunų maisto maistinę lentelę suprasite daugybę jų teikiamų pranašumų. Be to, jūsų augintiniai tikrai mėgaujasi išskirtiniu skoniu.

Kokie natūralaus šunų maisto pranašumai, palyginti su įprastu?

Būtina pasirinkti gerą natūralų maistą šunims, nes tai leidžia teisingai vystyti savo augintinį ir labiau mėgautis jo ėdalu. Dabar turėtumėte žinoti tokio tipo produktų pasirinkimo pranašumus, palyginti su įprastais. Čia pateikiamas visų privalumų, kuriuos gaunate naudodamiesi natūraliomis alternatyvomis, sąrašas.

  • Juose gausu gyvūninių baltymų
  • Mažai angliavandenių ir hiperglikeminių grūdų
  • Jie apima būtinus riebalus
  • Didelis vaisių ir daržovių kiekis
  • Juose nėra kalcio ir fosforo pertekliaus

Kokios yra natūralaus šunų maisto savybės?

Pagrindinė šio tipo pašarų savybė yra ta, kad juose nėra jokios klasės (arba bent jau didelių proporcijų) priedų ar cheminių konservantų. Jie yra visiškai natūralūs produktai ir derina gyvūninės kilmės ingredientus su augalinėmis medžiagomis. Paprastai jie yra daug sveikesni jūsų augintiniui.

Baltymų kiekis ir skonis bus daug labiau koncentruoti, palyginti su pramoniniu šunų ėdalu. Galiausiai, dėl mažo angliavandenių kiekio jūsų šuo mažiau linkęs į nutukimą.

“Šuo yra vienintelis dalykas Žemėje, kuris myli tave labiau nei myli save”.

Kokių rūšių natūralus šunų maistas yra rinkoje?

Tai, kad šunų maistas gaminamas iš natūralių produktų, dar nereiškia, kad galite nusipirkti bet kokį formatą. Rinkoje galite rasti šimtus produktų, kurie tenkina skirtingus jūsų gyvūno poreikius. Todėl greičiausiai prarasite investicijas, jei nepasirinksite tinkamo maisto, jau nekalbant apie galimą žalą savo augintiniui.

Yra keletas natūralaus šunų maisto rūšių, kurios skirtingai patenkina jūsų augintinio mitybą. Lemiantis veiksnys renkantis tinkamą produktą yra jūsų šuns amžius. Dėl šios priežasties toliau pateikiame jums aiškinamąją lentelę su pašarų savybėmis pagal mūsų paminėtą faktorių.

Natūralaus pašaro rūšis Charakteristikos Vartojimo amžius
Šuniukams Jame yra didelis baltymų kiekis, leidžiantis teisingai vystytis gyvūnui

Jo ingredientai yra lengvai toleruojami augintiniui

Kadangi jie turi dantis, iki 5 mėnesių
Jauniems šunims Didelis baltymų kiekis

Vidutinės angliavandenių proporcijos

Nuo 6 mėnesių iki 10 metų
Suaugusiems šunims Didesnės baltymų dozės, palyginti su angliavandeniais

Jame yra ingredientų, kurie kovoja su kūno nusidėvėjimu

Nuo 10 metų

Kokie yra natūralaus pašaro šunims formatai?

Dabar turėtumėte atsižvelgti ne tik į šunų pašarų tipą. Esminis aspektas, kurį turite analizuoti, yra produkto formatas. Toliau pateiksime lentelę, kurioje analizuojamos trys natūralių pašarų rūšys, kurias galite rasti, ir mes įsigilinsime į jų ypatybes, kad galėtumėte pasirinkti tinkamiausią savo pūkuotam pašarui.
Formatai Charakteristikos Kompozicija
Manau sausa Reikalauja, kad šuo sunkiai jį sukramtytų

Padeda pašalinti dantų akmenis

40% baltymų

30% vaisių ir daržovių

20% riebalų

10% pluošto

Manau šlapia Tai labiau stebina šunį

Jame yra pusė sausų kalorijų

60% baltymų

10% vaisių ir daržovių

30% riebalų

Manau, pusiau drėgna Vidurinis taškas tarp dviejų ankstesnių formatų

Derinkite makroelementų kokybę su geru produkto skoniu

50% baltymų

20% vaisių ir daržovių

25% riebalų

5% pluošto

Ar mano augintiniui labiau patiks natūralus šunų maistas nei įprastas?

Atsakymas į šį klausimą yra teigiamas. Tiesą sakant, kai duosite jam šio maisto, jūsų šuo nebenorės valgyti komercinio maisto. Daugiausia dėl to, kad tekstūra …