Koks geriausias 2021 m.

Kurenta – penkių minučių treniruotės, pašalinančios toksinus ir puikiai praleidžiančios laiką! Jei jūs praktikavotės verpimo gerai žinosite apie ką mes kalbame. Ir tai yra tai, kad tai yra disciplina, turinti tiek daug privalumų, kad kas ją išbandys, neišleis savaitės be jos atitinkamos dozės. Be to, jei tai darėte Vidinis ciklas, jūs pastebėsite, kaip tai iš naujo sugalvojo save.

Šiandien šį straipsnį skiriame dviračiams verpimo kad yra rinkoje. Mūsų tikslas? Padės jums padaryti geriausią pasirinkimą perkant šią prekę. Sportuoti namuose yra puikus būdas palaikyti formą, o jei važiuojate dviračiu ir geriausios muzikos ritmu, dar geriau! Mes pradedame.

Svarbiausias

  • Neturėtume praktikuotis verpimo ant treniruoklio, nes pastarasis leidžia treniruotis širdies ir kraujagyslių sistemomis, o treniruokliu verpimo taip pat stiprina. Tai yra dviratis Vidinis ciklas Jis turi imituoti pojūčius, panašius į pedalus lauke, todėl jis yra sudėtingesnis, funkcionalesnis ir atsparesnis.
  • Pirk dviratį iš verpimo Tai leis jums užsiimti šia įdomia sporto šaka namuose, naudojant savo muziką ar specialius profesionalų vaizdo įrašus, kuriuos galite stebėti „YouTube“. Šios veiklos namuose praktika pastaraisiais metais išaugo kaip papildymas atsilenkimams, sėdėjimui ir hantelių pratimams, kuriuos daugelis žmonių atlieka namuose.
  • Prieš įsigydami pirmąjį dviratį, turime atsižvelgti į keletą svarbių kriterijų verpimo. Smagratis arba inercinis ratas, transmisija, pasipriešinimo tipas, konstrukcijos medžiagos arba vairo ir balno reguliavimas. Nepamirškite atsižvelgti į visus šiuos aspektus pirkdami dviratį. Mes juos išsamiai aprašysime paskutinėje straipsnio dalyje.

Geriausi dviračiai verpimo iš rinkos: mūsų rekomendacijos

Toliau parodysime geriausius dviračius verpimo kad randame virtualioje rinkoje. Šiame skyriuje sužinosite, kuris jums tinkamiausias. Be to, galite pasirinkti stabdžių tipą, balną, vairą ir dviračio dydį.

Dviratis verpimo pigu

„Ultrasport F-Bike 150 / 200B“ treniruoklis puikiai tinka pasirodymui verpimo ir visas treniruotes jūsų namuose. Tai labai ekonomiška ir tikrai nenusivilsite ir jums tai patinka, kaip ir mes.

Jis yra sulankstomas, turi 8 greičius ir skystųjų kristalų konsolę, kurioje galite analizuoti laiką, nuskaitymą, kalorijas, greitį, atstumą ir pulsą. Jis palaiko maksimalų 100 kg svorį ir yra įvertintas 4 iš 5 žvaigždžių.

Geriausias dviratis verpimas patalpose

Jei ieškote dviračio verpimo profesionalus sportuoti uždaras, Jūs jau radote! Tai dviratis, kuriame įdiegtos naujausios technologijos ir yra aukštos kokybės medžiagos, todėl jis mums taip patinka.

Jis yra labai tvirtas ir turi LCD ekraną bei pulso jutiklius. jis turi 15 kg inercinį ratą, kurio skersmuo apytiksliai. 44 cm. Tai labai patogu, nes vartotojai patvirtina, puikus pasirinkimas!

Dviratis verpimo BH

Jei jums patinka ispanų prekės ženklas „BH“, čia mes atnešime jums tobulą besisukantį dviratį. Mums pasirodė miela! Tai nėra pigiausias, nes jis pagamintas iš anglinio plieno, tačiau mainais galite praleisti kelias valandas pedalais be problemų.

Balną ir vairą galite reguliuoti be problemų. Tai rekomenduojama vartotojams, sveriantiems iki 100 kg, ir jūs galite treniruotis iki 7 valandų per savaitę. Nepraleisk to!
.

Dviratis verpimo idealiai tinka fitnesas

Su dviračiu verpimo „GridinLux“ jums patiks visi sporto salės privalumai, be to, ji turi puikų kainos ir kokybės santykį. Ergonomiškas vairas palengvina visų kūno vietų darbą maksimalia galia, todėl mus sužavėjo.

Ir vairą, ir balną galima reguliuoti. Skystųjų kristalų navigatorius padės sužinoti nuvažiuotą atstumą, sudegintas kalorijas ir greitį, taip pat pulsą.

Ką turėtumėte žinoti apie dviračius verpimo

Yra daug žmonių, kurie laisvalaikiu nusprendžia surengti sesiją verpimo namuose ir susitvarkyk formą nesilankydamas sporto salėje. Bet ne visi tai daro su tinkamu dviračiu. Šiame vadove mes jums pasakysime, kodėl patartina šią praktiką atlikti naudojant tinkamą medžiagą. Mes pradėjome!

Moteris besisukančiu dviračiu

Verpimas yra aerobinis pratimas, kuris yra praktikuojamas dviračiu, kambaryje ir muzikos ritmu.
(Šaltinis: Lamchan: 89312538 / 123rf.com)

Kas tiksliai yra verpimo ir kur tai praktikuojama?

verpimo Tai yra aerobiniai pratimai, kurie atliekami dviračiu, kambaryje ir muzikos ritmu. Tai tapo vienu iš labiausiai sekamų treniruočių metodų, nes intensyviai dirba kojos. Keturgalviai, pagrobėjai, sėdmenys, pakinkliai ir blauzdos – atliekant šią veiklą pastebimai pagerėja jėga ir ištvermė.

Vidinis ciklas užsikabina. Tai atkakliai deklaruoja tai praktikuojantys žmonės. Tačiau ne visada lengva eiti į sporto salę atlikti šią praktiką, todėl nusipirkite dviratį verpimo Tai geriausias būdas priartinti šią sporto šaką prie bet kokių namų. Toliau mes jums pasakysime šio tipo dviračių ypatybes.

Kodėl neturėtume praktikuotis verpimo ant treniruoklio?

Nors iš pirmo žvilgsnio treniruoklis ir vienas iš verpimo Jie gali atrodyti vienodi, tiesa ta, kad tarp jų yra svarbių skirtumų, visų pirma susijusių su savo inercijos ratu. Štai kodėl mes neturėtume naudoti treniruoklio treniruotėms Vidinis ciklas. Toliau mes jums pasakysime pagrindinius jų skirtumus.
Stacionarus dviratis Dviratis verpimo
Inercijos ratas Jis sustoja tą akimirką, kai nustojame pedalus. Nustojus minti pedalus, ratas vis sukasi.
Darbas Tai mažiau veiksminga. Tai intensyviau.
Sporto tempas Jei pametate pedalus ar sulėtinate greitį, ritmas sulėtėja arba net baigiasi. Nuolatinis.
Pozicija Patogesnis. Panašus į plento dviratininko.
Balno ir vairo reguliavimas Tik aukštyje. Jį galima reguliuoti atstumu ir aukščiu.
Mokymai Minkštesnė. Išsamiau.
Vairas Standartinis. Triatlono tipas.

Kiek užima dviratis verpimo?

Dviračiai verpimo užima vietą, panašią į stacionarius dviračius. Bet saugokis! Turite atsižvelgti į kriterijų, susijusį su erdve, kurioje ją ketinate pastatyti. Ir tai, kad joje atliekami didelio intensyvumo pratimai ir kai pasiekiamas didelis pedalų judėjimo greitis, todėl dviratis gali būti nestabilus, priklausomai nuo to, kokio tipo žemės.

Todėl turime patikrinti, ar grindys yra visiškai horizontalios ir ar ant jų nebuvo uždėti kilimėliai, dėl kurių dviratis galėtų judėti, paslysti ar išsibalansuoti. Patikrinkite, ar grindys teisingos, ir jums nekils problemų užsiimant mėgstama sporto šaka namuose. Nepamiršk!

Moteris po mankštos

Inercinis ratas turi būti kuo sunkesnis, nes kuo didesnę jėgą mes darome važiuodami pedalais, tuo didesnė apkrova bus minėtam ratui. (Šaltinis: Thanuthattaphong: 103629214 / 123rf.com)

Kiek svorio gali dviratis verpimo?

Kaip ir visi dviračiai, maksimalus dviračių svoris verpimo Tai priklausys nuo gamintojo instrukcijų, kurių turime visiškai laikytis pirkdami. Todėl būtina atsižvelgti į didžiausią leistiną svorį, kuris bus nurodytas gaminio techninėse specifikacijose.

Dviratis verpimo naudoti didesnio svorio, nei nurodyta, asmeniui, gali sugadinti pedalus ar vairą ir variklį. Šiuos gedimus kartais gali ištaisyti dviračio techninė tarnyba, tačiau daugelyje kitų jų remontas tampa neįmanomas. Atsižvelkite į šį veiksnį ir įvertinkite didžiausią svorį, kurį jis turės išlaikyti.

Koks yra dviračio smagratis verpimo?

Inercijos ratas (dar vadinamas smagračiu) yra atsakingas už kinetinės energijos, kaupiamos sukant pedalus, perdavimą nuo kojų iki pedalų. Jį galima dėti ir ant dviračio priekio, ir galo, o jo svoris yra daugiau nei stebinantis: nuo 13 iki 30 kilogramų.

Inercinis ratas turi būti kuo sunkesnis, nes kuo didesnę jėgą mes darome važiuodami pedalais, tuo didesnė apkrova bus minėtam ratui. Šio elemento dėka verpimo jis pasiekia jums reikalingą stabilumą ir sklandų važiavimą pedalais, kad jis būtų kuo arčiau plento dviračio kadencijos.

Yra keletas verpimo variantų, pavyzdžiui, „Síclo“ – klasė, kurioje muzikos, šviesų žaismo, instruktoriaus ir atmosferos suma užpildo jus adrenalinu ir verčia atiduoti visą save ant dviračio. Pritūpimai, atsispaudimai ir hanteliai. Ar gali būti išsamesnės treniruotės dviračiu?

Kokius priedus turėtų nešti dviratis verpimo?

Jei dar niekada nepirkome dviračio verpimo Normalu, kad pirmiausia žiūrime į kainą, neįvertindami papildomų aspektų, kuriuos pradėję naudoti tikrai įvertinsime. Toliau mes jums pasakysime, į kokius priedus turėtumėte atkreipti dėmesį, kai studijuosite skirtingus dviračių modelius.

Vienas iš jų yra LCD ekranas (monitorius, kuriame bus įrašomi tokie pratimų duomenys kaip sudegintos kalorijos, greitis, atstumas ar širdies ritmas). Šių mokymo duomenų žinojimas yra naudingiausias norint nustatyti tikslus ir viršyti savo tikslus. Kitas yra vandens butelių laikiklis, nes verpimas yra daug drėkinimo reikalaujantis sportas.

Pirkimo kriterijai

Didelė dviračių modelių įvairovė verpimo rinkoje, mūsų pasirinkimas nėra lengva užduotis. Todėl žemiau mes kuriame keletą pirkimo kriterijų, į kuriuos turite atsižvelgti prieš pirkdami. Gerai apžvelkite šiuos veiksnius, kad pasirinktumėte labiausiai jūsų poreikius atitinkantį veiksnį.

  • Smagratis arba inercijos ratas
  • Užkrato pernešimas
  • Atsparumo tipas
  • Gamybinės medžiagos
  • Vairo ir balno reguliavimas

Smagratis arba inercijos ratas

Viena iš pirmųjų savybių, kurią turėtumėte įvertinti pirkdami naują dviratį verpimo yra smagračio (dar vadinamo smagračiu) svoris. Kaip jau minėjome anksčiau, šis elementas verčia sukti pedalo veleną, imituojant plento dviračio impulsą.

Nors šis kriterijus yra glaudžiai susijęs su asmens, kuris ketina sportuoti dviračiu, svoriu verpimo, neturėtume pirkti gaminio, kurio smagratis sveria mažiau nei 15 kg. Tai būtų žemos klasės dviratis, kuriame važiuojama tik netvarkingai ir nestabiliai.

Žmonės sukimosi klasėje

Kaip ir visi dviračiai, maksimalus sveriančių dviračių svoris …