Koks geriausias 2021 m.

Kad mes mėgstame didelius krepšius, yra realybė. Bet mes visada prarandame daiktus ir jo gelmėse. Laimei, yra krepšių organizatorių, keletas praktiškų tualeto reikmenų maišelių, kurie padės mums išlaikyti tvarką brangiausiuose aksesuaruose.

Ar niekada apie juos negirdėjai? Bet jei jie yra didžiųjų paslaptis įžymybės! Nesijaudinkite, šiandien mes parengėme labai išsamų vadovą, kuriame parodysime viską, ką jie gali jums pasiūlyti. Tokiu būdu jūs išnaudosite visą erdvę dideliame krepšyje. Jūs užsiregistruojate?

Svarbiausias

 • Kas nenustojo atsiliepti į skambutį, nes nerado savo telefono krepšyje? Nors apsimetame kitaip, dideli krepšiai tampa maišu, kuriame laikome tūkstantį daiktų (kai kurie nereikalingi).
 • Ir jei mes nenorime atsisakyti nė vieno iš jų, geriausia yra tai, kad mes gauname krepšių organizatorių. Tai savotiškas tualeto reikmenų krepšys arba krepšys su skirtingais skyriais, kuriuose viską galime tvarkingai laikyti.
 • Laimei, yra daug skirtingų modelių. Tačiau jei norime išsirinkti sau tinkamiausią, labai rekomenduojama atsižvelgti į tokius pirkimo kriterijus kaip matmenys, medžiagos ar skyriai.

Geriausi krepšių organizatoriai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Krepšiams – spalvos. Kaip gali būti kitaip, ir krepšių organizatoriai. Atlikome tyrimus ir supratome, kad šių produktų įvairovė yra begalinė. Norėdami šiek tiek padėti jums ieškoti geriausių, čia yra mūsų mėgstamiausi.

Geriausiai parduodamas krepšių organizatorius

Jei tiek vartotojų pasirinko, tai bus dėl tam tikrų priežasčių. Tiesa ta, kad tai labai išsamus krepšių organizatorius. Dėl jo matmenų (28 x 17 x 9 centimetrų) jis idealiai tinka tiek biuro krepšiui, tiek kasdieniam.

Jame yra skirtingi skirtingų dydžių skyriai, kai kurie iš jų yra su užtrauktuku, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas. Jis yra atsparus vandeniui ir labai atsparus.

Labiausiai funkcionalus ir rafinuotas krepšių organizatorius

Šis krepšių dėklas turi devynias kišenes, šešias viduje ir tris išorėje, todėl galite tvarkingai laikyti viską, ko jums reikia. Be to, jis yra įvairių spalvų, todėl gali būti puikiai derinamas su jūsų mėgstamu krepšiu.

Jis pagamintas iš veltinio, lengvos, minkštos, lanksčios medžiagos (kad ją sulankstytume, kai jos neužpildome tiek) ir labai atspari, kad nesideformuoja. Galite rinktis iš dviejų dydžių.

Paprasčiausias krepšių organizatorius

Jei norite paprastesnio modelio, tai yra krepšio organizatorius, kurio ieškojote. Jis turi vieną skyrių, todėl veiks kaip tualeto reikmenų krepšys, kuriame laikysite svarbiausius daiktus (mobilųjį telefoną, raktus ir dar daugiau).

Išorė pagaminta iš drobės, labai atsparios ir patvarios medžiagos. Interjeras pagamintas iš medvilnės, kad būtų lengviau valdyti ir palengvinti. Jis saugiai užsidaro užtrauktuku.

Geriausias krepšių organizatorius kuprinių mėgėjams

Ar jūs labiau kuprinės? Nesijaudinkite, jums taip pat yra organizatorius. Šiuo atveju tai yra krepšių organizatorius, pritaikytas prie kuprinių formos. Jame yra skirtingų matmenų skyriai, tiek išorės, tiek vidaus.

Be to, du šoniniai mygtukai leidžia jį sulankstyti, atsižvelgiant į kiekvienai progai reikalingą vietą. Tai lengva, lengvai valoma, neperšlampama ir labai praktiška.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie krepšio organizatorius

Vis dar nesate įsitikinęs viskuo, ką jums gali pasiūlyti krepšių organizatorius? Nesijaudinkite, jei pirmą kartą apie juos girdite, tai visiškai normalu. Norėdami išsiaiškinti galimus klausimus, sukūrėme šį skyrių, kuriame atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus apie šiuos produktus, kurių paklausa šiandien yra.

Nors apsimetame kitaip, dideli krepšiai tampa maišu, kuriame laikome tūkstantį daiktų (kai kurie nereikalingi). (Šaltinis: Guillem: 108937669 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra krepšių organizatorius?

Kaip rodo jo pavadinimas, krepšių organizatorius yra aksesuaras, leidžiantis išlaikyti savo daiktus sutvarkytus mums patinkančių didelių krepšių viduje. Jie turi skirtingus skyrius, į kuriuos įdėsime visus tuos daiktus, kuriuos turime pasiimti su savimi.

Kokie yra kasdienio krepšių organizatoriaus naudojimo pranašumai?

Galite manyti, kad jums to nereikia, tačiau mes patikiname, kad išbandę tai sužinosite visus privalumus, kuriuos jums gali suteikti krepšių organizatorius. Tarp jų galime išskirti:

 • Jie leidžia mums išlaikyti tvarką dideliuose krepšiuose, kuriuose mes visada kažką prarandame.
 • Tai tarnauja kaip apsauga nuo smūgių subtiliausiems objektams, pavyzdžiui, mobiliajam.
 • Kalbant apie krepšio daiktų keitimą, teks tik išimti organizatorių ir įdėti tiesiai į kitą. Dabar ne taip jau tinglu kasdien keisti krepšius?
 • Jie netgi užima daugiau vietos to paties maišelio viduje. Tvarkos magija, galima sakyti.

Kaip galėčiau kuo geriau išnaudoti savo krepšio organizatorių?

Turime jums pasakyti vieną dalyką: turėdami krepšių organizatorių, dar nereiškia, kad staiga jūsų krepšiai bus labiausiai organizuotas dalykas pasaulyje. Tai tikrai padeda. Be to, bus svarbu laikytis kelių patarimų:

 1. Pirmas dalykas yra žinoti, kaip svarbu kasdien ištuštinti savo krepšį. Tokiu būdu mes tiksliai žinosime, ką dėvime ir ar viskas yra būtina, ar galime apsieiti be kažko (petys mums padėkos).
 2. Kai turėsime tik tai, ko mums iš tikrųjų reikia, bus lengviau užsisakyti.
 3. Įdėkite skirtingus objektus į skirtingus organizatoriaus skyrius, visada tvarka. Tai, ką dažniausiai naudojame (raktus, mobilųjį telefoną ar piniginę), turime įdėti į labiausiai prieinamus skyrius.
 4. Be to, taip pat laikantis Marie Kondo („KonMari“) metodo, svarbu viską pastatyti vertikaliai, kad turėtume tai akyse ir galėtume greitai įsisąmoninti tai, ko ieškome.

Taikydami šias mažas praktikas stebėsime, kaip po truputį mūsų krepšys, kad ir koks didelis, jis tampa praktiškesnis ir patogesnis naudoti. Ir, žinoma, pamiršime ilgai praleisti ieškodami to rašiklio, kuris buvo pamestas krepšio dugne.

– Kai visiškai sutvarkysite savo erdvę, jūs transformuosite jus supančią sceną, o pokyčiai bus tokie gilūs, kad pajusite, jog gyvenate kitoje erdvėje.

Kokio tipo krepšiuose galiu naudoti krepšių dėklą?

Tai yra vienas iš įdomiausių klausimų, nes, priešingai nei mano daugelis žmonių, krepšių organizatoriai nėra išskirtiniai tik dideliems krepšiams. Nors tiesa, kad jie yra labai praktiški tokio tipo krepšiams, yra ir mažesnių išmatavimų organizatorių, kuriuos galime naudoti su mažesniais krepšiais.

Šiuo atveju jie yra naudingi toms mažoms ar vakarėlių rankinėms, į kurias mes manome, kad nieko netelpame. Su organizatoriumi galime gauti daugiau naudos iš tos sumažintos vietos. Be to, yra organizatorių, skirtų kuprinėms ar biuro krepšiams, kuriuose nešiojamės kompiuterį.

Kokių kitų rūšių krepšių organizatorių yra rinkoje?

Jūs taip pat turėtumėte žinoti, kad be krepšių organizatorių, apie kuriuos kalbame, yra dar vienas tipas, kuris taip pat gali būti labai praktiškas. Nurodome tuos, kurie leidžia sutvarkyti visus krepšius, kuriuos turime spintoje. Tai gali atrodyti kvaila, bet tai ne visada lengva.

Gerai, mums patinka turėti daug krepšių, tačiau jie nėra vienodo dydžio ir formos, todėl gali būti sunku juos tvarkingai laikyti. Šio tipo organizatoriai susideda iš skirtingų dydžių kabinų, į kurias mes galime įdėti kiekvieną krepšį ir todėl visada juos matyti.

Kaip rodo jo pavadinimas, krepšių organizatorius yra aksesuaras, leidžiantis išlaikyti savo daiktus sutvarkytus mums patinkančių didelių krepšių viduje. (Šaltinis: Lupascu: 123903060 / 123rf.com)

Pirkimo kriterijai

Dabar atradę galimybių pasaulį, kurį mums gali pasiūlyti krepšių organizatorius, turime pereiti prie svarbiausio dalyko: pasirinkti tinkamiausią. Nes, žinoma, šie produktai yra praktiški, jei tik jie prisitaiko prie mūsų poreikių. Todėl rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į šiuos pirkimo kriterijus.

Krepšio tipas ir matmenys

Pirmiausia reikia pagalvoti apie krepšio tipą, su kuriuo ketiname naudoti savo organizatorių. Atsižvelgiant į tai, tualeto reikmenų krepšys bus skirtingų matmenų. Tai yra pagrindiniai didelių krepšių tipai, kuriuose organizatorius gali būti naudingas.

Krepšio tipas Pagrindinės funkcijos
Krepšio tipas pirkėjas Tai yra didžiausio dydžio. Jo pavadinimą įkvėpė praktiškas krepšys apsipirkti ar, pavyzdžiui, dirbti.
Krepšio tipas krepšys krepšiui Jis yra šiek tiek mažesnis nei pirkėjas, tačiau taip pat turi daug talpos. Tai daugiausia būdinga tvirtesniam pagrindui ir todėl, kad jį galima dėvėti ant peties ar alkūnės.
Krepšio tipas boulingas Jo pavadinimas kilo dėl šių krepšių panašumo su krepšininkų dėvimais krepšiais. Paprastai tai yra rankinės ir turi vieną skyrių, todėl organizatorius bus labai praktiškas.
Krepšio tipas rankinė Šiuo atveju panašumas yra į senus mokyklinius krepšius. Jie turi metalinį dangtelį ir priekyje atvartą.

Be to, atsižvelgiant į matmenis, svarbu, kad tarp krepšio ir tvarkyklės paliktumėte maždaug dviejų ar trijų centimetrų skirtumą. Tokiu būdu garantuosite, kad galėsite jį patogiai išimti ir įdėti.

Medžiaga

Žinoma, krepšių organizatorius turėtų būti tvirtas ir patvarus daiktas. Pagalvokite, kad jį naudosite praktiškai kasdien ir svarbu, kad neatsiliktumėte. Šia prasme medžiagos, su kuriomis jis gaminamas, vaidina pagrindinį vaidmenį. Dažniausiai naudojamos drobės, medvilnės ar plastiko medžiagos. Kaip bebūtų, labai rekomenduojama:

 • Medžiaga yra nelaidi vandeniui, ypač jei maiše paprastai nešiojatės vandens butelius ar makiažą.
 • Organizatorius nėra per griežtas, nes turime mokėti jį patogiai įdėti ir išimti.
 • Standumo klausimas taip pat susijęs su kosmosu. Kuo jis yra plastiškesnis, tuo daugiau jis duos pats, jei paliksime šiek tiek vietos.

Viena iš pagrindinių krepšių organizatoriaus dalių yra skirtingi jo turimi skyriai. Laimei, galime rasti įvairiausių modelių, kad rastume geriausiai tinkantį modelį …