Review „Brother HL-L5200D“ apžvalga

Brolis HL-L5200DW

Mūsų įvertinimas dėl lemiamų veiksnių renkantis lazerinį spausdintuvą

1. Spausdinimo kokybė: įvertinta 8 iš 10

„Brother HL-L5200DW“ modelis yra aukščiausios klasės lazerinis spausdintuvas, ilgą laiką nerastas Italijos rinkoje, sukėlęs didelį susidomėjimą ir smalsumą mūsų komandoje. Jį pasirinkome daugiausia dėl puikios spausdinimo raiškos ir kadangi internete dar nėra daug atsiliepimų, norėjome šiek tiek apšviesti šį įrenginį. Tačiau prieš tęsdami prisiminkime, kad šis modelis gimė tik nespalvotam spausdinimui.
Kaina, mes kartojame, yra didesnė už vidutinę, o spausdinimo kokybė taip pat žymi labai geras vertes, kurioms šiuo pirmuoju veiksniu priskyrėme aukštą įvertinimą.

Tiesą sakant, todėl įvertinimas yra patenkinamas, lazerinis spausdintuvas turi puikią skiriamąją gebą iki 1200 x 1200 DPI. Naudojant šią funkciją, dokumentai bus ryškūs ir puikiai įskaitomi, tai puikus sprendimas studijai, kurioje dirba, pavyzdžiui, teisininkai, ar galbūt mažam biurui, kuriame daugybė egzempliorių spausdinama nespalvotai.

2. Spektaklis: įvertinta 9 iš 10

Našumo koeficientas rodo puikias vertes ir labai praktiškas funkcijas, kurių dažnai trūksta pigesniems lazeriniams spausdintuvams, visa tai pagreitins ir supaprastins biuro darbą: dėl šios priežasties šiuo veiksniu skyrėme beveik aukščiausius įvertinimus.
Vis dėlto pradėkime nuo spausdinimo greičio, kuris su 7 sekundėmis pirmajam puslapiui tai reikia laikyti ypač gera.
Tačiau vieno puslapio laikas mums mažai ką pasako, o reprodukuotų puslapių skaičių laikome daug įdomesniu per minutę: jie yra benai 40 spausdintų egzempliorių, praktiškai dvigubai didesnis nei pigesnių modelių.
Ypač įdomi funkcija, kuri pagreitina ir supaprastina darbą, yra spausdinimas automatinis dvipusis, kurios vargu ar randame žemesnės klasės modeliuose.
Brother HL-L5200DW lazerinio spausdintuvo RAM atmintis yra didelė 256 MB, ir tai paaiškina didelį spausdinimo greitį. Skirtingai nuo kitų modelių, šis spausdintuvas neleidžia išplėsti atminties, tačiau, atsižvelgiant į puikų spausdintuvo veikimą, atrodo, kad skundų netrūksta.
Rekomenduojamas veikimo ciklas yra 3500 puslapių per mėnesįir sąžiningai tikėjomės kažko daugiau, net jei tai vis tiek byloja apie gerą vertę.

3. Popieriaus tvarkymas: įvertinta 8,5 iš 10

Popieriaus tvarkymo faktorius yra tikrai teigiamas, turint omenyje, kad randame skirtingų popieriaus padėklų, kurie leidžia dirbti su skirtingo dydžio ir svorio popieriumi.
standartinis dėklas gali dirbti su popierius, kurio storis yra nuo 60 iki 120 g / m², kol daugiafunkcis dėklas jis taip pat pasiekia storesnius storius (200 g / m²). Kalbant apie tuos formatus, kuriuos turime atskirti, tačiau visiems dėklams galime pasakyti, kad jie neperžengia A4 dydžio.
Brother HL-L5200DW dažai
Tarp galimų formatų randame vokus, A5 dokumentus ir net pritaikomus dydžius. Standartiniame įvesties dėkle telpa iki iki 250 lapų prie įėjimo, o prie išėjimo jis laikosi 150 egzempliorių.
Daugiafunkcis dėklas, į kurį galima įdėti net sunkiausią popierių, daugiausia 50 lapų.

4. Praktiškumas: Įvertinta 8 iš 10

Praktiškumo faktorius visiškai patenkina „Brother HL-L5200DW“ lazerinį spausdintuvą, nes įrodo, kad jis turi naudingų funkcijų kiekviename priekyje.
Nepaisant geros talpos, matmenys ir svoris yra visiškai pasiekiami, užimantys mažai vietos ir suteikiantys galimybę atlikti bet kokius judesius.
„Brother HL-L5200DW“ įvertina sveria tik 10,7 kg, pusė daugelio kitų sunkesnių spausdintuvų. Pėdsakas taip pat nedidelis (37,3 x 38,8 x 25,5 cm), turint omenyje, kad net ilgiausia pusė nesiekia 40 cm, o kiti modeliai dažnai siekia net 50 cm.
Tačiau visų pirma mūsų nagrinėjamoje yra USB įvestis, skirta skaityti raktus, o dokumentus galima siųsti tiesiogiai spausdinti LCD ekranas.

5. Uostai ir jungtys: Įvertinta 9 iš 10

Tai, ko gero, yra vienas įdomiausių veiksnių, ką patvirtina puikus mūsų suteiktas įvertinimas, o iš dalies jau aprašėme vieną iš elementų, skiriančių lazerinį spausdintuvą „Brother HL-L5200DW“ nuo mažiau našių modelių.
Mes kalbame apie „USB“ prievadą, skirtą „flash“ įrenginiams („Hi-Speed ​​USB 2.0“), tačiau taip pat randame galimybę „Wi-Fi“ ryšiui nuotoliniu būdu bendrauti su mūsų nagrinėjamu. Tiesą sakant, „Brother HL-L5200DW“ lazeriniame spausdintuve yra Tiesioginė „Wi-Fi“ technologija, kuris jungia kompiuterį ir spausdintuvą be tarpininko tarp maršrutizatoriaus.
Ne tik, per mobiliuosius įrenginius, tokius kaip planšetiniai kompiuteriai ar išmanieji telefonai, atsisiųsdami skirtingas programas („AirPrint“, „Android Print Service“ papildinį, „Cortado“ spausdinimą iš debesies, „Google“ spausdinimą iš debesies 2.0, „iPrint & Scan“), bus galima spausdinti failus net nuotoliniu būdu.

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas