Susipažinkite su 5 aromaterapija

Nepakanka pasakyti, kad apie JoAnne Bassett produktus tik tai, kad jie yra natūralūs kvepalai. Viskas prasidėjo nuo pasaulio kvepalų sostinės – prancūzų „Grasse“, kurią moteris aplankė 1990 m. Kaip pati sako, tai buvo stebuklinga patirtis. JoAnne Bassett tada jautė chemiją. Alchemija.

JoAnne Bassett nišiniai kvepalai

Natūralūs kvepalai, kokie jie?

Ką reiškia, kad vieni kvepalai bus natūralūs, o kiti – ne? Deja, daugumoje butelių, kurių siekiate ar kuriuos pažįstate, yra ingredientų mišinys, kurio negalima laikyti 100% natūraliu. Kvapuose, kurie teigia esantys „tikri“ (pagaminti naudojant ekologiškos gamybos metodus), nebus:

 • sintetinis alkoholis,
 • cheminiai skoniai,
 • konservantai,
 • biotechnologiniai izoliatai,
 • mineraliniai aliejai,
 • vaškai,
 • teršalai,
 • genetiškai modifikuoti ingredientai,
 • propilenas ir dipropilenglikolis.

Taigi, kas yra natūraliuose kvepaluose? Visų pirma, jų pagrindas yra eteriniai aliejai. Būtent iš šio pagrindinio ingrediento išlindo JoAnne Bassett aistra ir jos produktų pavyzdžiu jūs turite galimybę išmokti tikrojo alcheminio meno, kaip sukurti aromaterapinius kvapus.


Kaip gaunami eteriniai aliejai?

Šie augalų ekstraktai, kurių forma yra lakūs skysti kvapai, yra daugumoje augalų, ypač riebiuose. Norint juos panaudoti pramoniniu mastu, pavyzdžiui, parfumerijoje ir medicinoje, augalai dažniausiai distiliuojami garais.


Natūralūs kvepalai, sukurti … pašaukimu

JoAnne Basset yra sertifikuota aromaterapeutė, kuri sujungė žinias apie augalų gydomąsias savybes su aistra kurti natūralius kvepalus. Bet tai dar ne viskas. Ši talentinga moteris, turinti toli siekiančių karališkų šaknų (kilusi iš garbingos Prancūzijos valdovo Karolio Didžiojo šeimos linijos), vadina save karališkąja alchemija, o tai reiškia, kad ji laisvai verčiama karališkuoju alchemiku. JoAnne Bassett mano, kad jos kvepalai gali turėti gydomųjų galių.

1990 m. Aplankiusi „Grasse“ ir pamačiusi parfumerius darbe, ji pasijuto taip, tarsi visa tai būtų mačiusi ne kartą – laboratoriją, buteliukus ir kvapų kvepalų kūrimo magiją. Ji pajuto ne tik stulbinančius kvapus, bet ir didžiulį jausmą, kad jai lemta sukurti kvepalus. Ir kad su jų pagalba ji galės padėti žmonėms.

JoAnne Bassett paslaptis – natūralūs kvepalai su intencija

Galbūt atrodytų, kad natūralių kvepalų atveju kūrėjas išryškins jų kompoziciją, tačiau JoAnne Basset daugiausia pabrėžia jų aromaterapinę galią. Nepaisant to, veltui čia ieškoma dirbtinių ar kenksmingų medžiagų. Pagrindiniai natūralių kvepalų komponentai yra šie:

 • natūralūs eteriniai aliejai,
 • organinis alkoholis, distiliuotas iš vynuogių,
 • absoliučiai,
 • vanduo,
 • augalų ekstraktai.

Iš karto galite pamatyti, kad JoAnne Bassett yra išskirtinė kūrėja kvepalų rinkoje. Be kruopščiai parinktų ingredientų, jis taip pat atkreipia dėmesį į jų kilmę, dažnai pasitelkdamas vietinius tiekėjus. Ji taip pat stengiasi gaminti savo natūralius kvepalus, visiškai laikydamasi gyvūnų teisių ir gerbdama aplinką. Bet tai dar ne viskas.

JoAnne Bassett alchemija remiasi jos aromaterapiniais sugebėjimais. Šių prabangių, nišinių kvepalų autorius dažniausiai kuria kruopščiai pritaikytus kvapus – tuos, kurie padės jų gavėjams susidoroti su košmarais.

Natūralus JoAnne Bassett kvepalai turi gydomąjį poveikį, kurį patvirtina daugelis klientų. Jie padeda atgauti pasitikėjimą savimi, rasti laimę ir kasdienės pusiausvyros jausmą.

Pažiūrėkime!

5 natūralūs JoAnne Basset kvepalai, kurie jus išgydys!

1. Marija Antuanetė

Atpalaiduojanti afrodiziakų jėga! Šie natūralūs kvepalai gali kuo labiau išgydyti jūsų šaltumą, sumažinti pasitikėjimą savimi ir nuraminti nervus. Taip yra dėl išskirtinės JoAnne Bassett kompozicijos, kurioje rasite, pavyzdžiui, šampano magnoliją, vadinamą džiaugsmo medžiu, levandos ir ilang-ilangas. Kvapų pagrinde esanti derva labdanum turi nuotaiką pakeliantį poveikį. Jausitės kaip karalienė!

2. Ponia Pompadour

Gilus atsipalaidavimas ir intelektualinių sugebėjimų pažadinimas. Šių natūralių kvepalų pagalba galėsite susigrąžinti vadinamuosius geros energijos. Sandalmedis skatina dėmesį ir padeda kovoti su depresija. Verbena taip pat turi atpalaiduojantį poveikį, o vanilė papildomai ramina sutrikusius nervus ir pojūčius. Kvepalai taip pat puikiai tinka moterims, norinčioms sustiprinti savo moteriškumą.

3. Magie D’Or

Natūralūs kvepalai, skatinantys vaizduotę! Pačiuliai, pasižymintys stipriomis aromaterapinėmis savybėmis, puikiai derinami su cinamonu ir rausvaisiais pipirais, suteikiantys energijos ir teigiamai nuteikiantį pasaulį. Ylang-ylang, neroli ir citrusiniai vaisiai taip pat padės jaustis užtikrintai ir patraukliai. Tai natūralūs kvepalai, kurie gali pažadinti intuiciją ir nuvesti jus per sunkų permainų laikotarpį arba poreikį nuolat priimti sprendimus.

4. Napoleonas

Atgaukite stabilumą, pasitikėjimą savimi ir sugebėjimą greitai veikti! JoAnne Bassett užtikrina, kad šie natūralūs kvepalai gali pakelti jus į lyderystės įgūdžių aukštumas ir paversti jus tikru lyderiu. Raminanti rozmarino ir streso mažinimo jėga vetiverija, nuotaiką gerinantys kedrai ar stimuliuojantys gvazdikai iš tikrųjų gali turėti jums labai teigiamą poveikį. Svarbu tai, kad, kaip ir dauguma JoAnne Bassett produktų, jie yra unisekso kvepalai, todėl moteris šiandien gali būti ir Napoleonu!

5. Versalis

Tapk stiprus kaip Versalio pagrindas! Tai dar vienas natūralių kvepalų pasiūlymas, tinkamas žmonėms, norintiems visada jaustis užtikrintai. Tačiau šiuo atveju veikia tikros natūralių estetinių aliejų aromaterapinės galios. Savo lyderystės įgūdžius, charizmą ir teigiamą energiją pasieksite ilang-ilango, pačiulio ir benzoino pagalba. Tai sėkmės kvapas.


Ar tu tai žinai…

Visi natūralūs eteriniai aliejai pasižymi stipriomis antibakterinėmis ir antivirusinėmis savybėmis. Dauguma jų puikiai atbaido ne tik blogą orą, bet ir įvairius fizinius negalavimus, įskaitant reumatinius skausmus, migreną ar kvėpavimo takų infekcijas. Būtent jų dėka JoAnne Basset natūralūs kvepalai turi tokias stebuklingas savybes ir įtaką mūsų organizmui.


Peržiūrėkite jos pasiūlymus!