Koks geriausias 2021 m.

Viena iš dažniausiai pasitaikančių tėvų dilemų, kai reikia skirti laiko mūsų vaikams, yra teisingo „laisvės“ taško žinojimas, kurį galime jiems suteikti. Mums patinka, kad jie išmoksta žaisti savarankiškai, tačiau negalime būti nuolat budrūs. Pasirodžius žaidimų aikštelėms, ši problema yra istorija.

Žaidimų aikštelės mažiausiems namams suteikia zoną, kurioje galima žaisti saugiai ir patogiai, o tėvai ramybę, kad mūsų vaikai linksminasi nerizikuodami. Todėl įrengti svetainę, kūdikio kambarį ar žaidimų kambarį vienu iš šių gaminių yra daugiau nei išmintingas sprendimas.

Svarbiausias

 • Kūdikiams reikia savo žaidimų erdvės, kad jie galėtų lavinti savo fizinius ir psichologinius sugebėjimus linksmindamiesi, tačiau dažnai sunku pasirinkti jiems nepavojingą vietą.
 • Žaidimų aikštelės yra sukurtos taip, kad vaikai galėtų saugiai žaisti uždaroje, patogioje ir saugioje vietoje, o tai tėvams reiškia didelę ramybę.
 • Yra daugybė žaidimų aikštelių modelių, todėl pasirinkimas turi būti pagrįstas tam tikrais kriterijais, tokiais kaip dydis, saugumas ar dizainas, kad pirktume tokį, kuris atitiktų mūsų poreikius.

Geriausios žaidimų aikštelės rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Kai pasirenkame suktuką kūdikiui, galime praleisti daug laiko ieškodami geriausio. Toliau mes paruošėme geriausių grotuvų, kurie siūlomi dabar rinkoje, pasirinkimą, kad pasirinkimas būtų lengvesnis ir mes jau turime pagrindą.

Vartotojų mėgstama besivystanti žaidimų aikštelė prisijungęs

„Star Baby Ocean“ manieže yra labai atspari kvadrato formos konstrukcija, todėl ji idealiai tinka mažiausiems kūdikiams nuo to momento, kai jie pradeda naudoti tokio tipo gaminius. Jis pagamintas iš tvirtų audinių, kad padidintų ilgaamžiškumą, o pagrindas turi paminkštintą ir labai patogų kilimėlį.

Kilimėlį galima lengvai nuimti, jei norime, kad vaikas augdamas žaistų ant grindų. Tai labai saugus parkas, nes jame yra dviguba saugos spyna, kuri neleis kūdikiui išeiti pačiam. Be to, jis yra sulankstomas ir patogiai transportuojamas.

Mėgstamiausia didžiųjų tyrinėtojų žaidimų aikštelė

Į paketą iš viso įeina keturiolika plokščių, iš kurių yra dvylika pusių, viena skirta durims ir viena interaktyvi žaidimų panelė. Šis parkas yra labai erdvus ir leidžia vaikui laisvai žaisti, nes surinkus visas plokštes jo matmenys yra 160 x 160 x 160 cm (centimetrai).

Jis pagamintas iš tvirtų ir patvarių medžiagų, kurios nėra toksiškos kūdikiui. Be to, jis yra visiškai saugus dėka apsauginės spynos su mygtuku, esančiu ant durų skydo, su kuriuo ji yra. Skirtingos plokštės leidžia keliais deriniais sukurti labai įvairias formas ir dydžius.

Geriausia daugiafunkcė žaidimų aikštelė

Aukštos kokybės lazdelė, kurioje jūsų kūdikis gali žaisti ir miegoti. Jis gali būti visiškai sulankstytas, todėl užima labai mažai vietos daiktams laikyti ir idealiai tinka keliauti. Šoninės sienos pagamintos iš kvėpuojančio tinklinio audinio, pro kurį vaikas gali būti visada matomas.

Paviršius yra paminkštintas ir labai patogus, vieno centimetro storio. Šoninė užtrauktuko anga yra labai praktiška. Be to, šią žaidimų aikštelę labai lengva valyti ir surinkti. Jis dekoruotas raštuotais gyvūnų dizainais, kurie užburia mažuosius ir apsupa parką iš šonų.

Smagiausia žaidimų aikštelė, kai jie pradeda augti

Žaidimų kilimėlis, skirtas pusantrų metų ir vyresniems vaikams, nes kraštai nėra pakankamai aukšti, kad jaunesni kūdikiai būtų saugūs. Šio galvosūkio gabalai yra lankstūs ir atsparūs bei yra vieno centimetro storio, todėl juos labai patogu žaisti.

Plytelės, sudarančios šį kilimą, yra skirtingų spalvų ir turi įvairius modelius, kuriuos vaikas gali išmokti, tuo pačiu praleisdamas laiką. Įdėję visus į šią pakuotę gabalus gausime bendrą žaidimo paviršių 116 x 116 cm, daugiau nei pakankamai vietos.

Inovatyviausia žaidimų aikštelė

Kaip kamuolių parkas, kuris labai patinka mažiesiems, bet namuose esančioje svetainėje. Šis parkas yra lengvai surenkamas ir išardomas, jį galima sulankstyti, kad būtų patogiau laikyti, nes jis yra visiškai plokščias. Pakuotėje yra trys skirtingų spalvų, formų ir faktūrų marmuro maišeliai.

Tarp trisdešimties kamuoliukų yra ir barškučių, kiti šiurkščios tekstūros, o kiti – tinklelio, kuris palengvins kūdikio jutiminį vystymąsi. Šonai dekoruoti spalvotais gyvūnais ir turi skylutes mažyliui žaisti, kad įtemptų kamuoliukus. Rekomenduojama nuo šešių mėnesių.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie žaidimų aikšteles

Jei manome, kad žaidimų aikštelės bus ta vieta, kur mūsų vaikas praleis laiką žaisdamas, jų pirkimas nėra lengvas dalykas. Be to, jei tai pirmas kartas, kai įsigyjame, galime būti priblokšti tiek daug įvairovės. Norėdami palengvinti užduotį, atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus apie žaidimų aikšteles.

mielas berniukas lopšyje

Įsitikinkite, kad pasirinkta atrama yra tvirta ir stabili. (Šaltinis: JMaryna Sokolova: 26560198 / 123rf.com)

Kas yra žaidimų aikštelės ir kokius privalumus jos turi?

Žaidimų aikštelės, dar vadinamos žaidimų aikštelėmis ar kūdikių žaidimų aikštelėmis, yra erdvė, kurioje mūsų vaikas gali saugiai ir patogiai žaisti. Jos yra uždaros, tačiau pakankamai matomos, kad kūdikis tyrinėtų savo aplinką ir vystytųsi, nejausdamas baimės dėl nežinomybės.

Šio tipo žaislų naudojimas turi daug naudos mokantis ir tinkamai auginant kūdikį. Nuo santykio su jį supančia aplinka iki fizinių gebėjimų, tokių kaip psichomotorinis, koordinacijos ir raumenų jėgos, vystymas. Tai yra pagrindiniai žaidimų aikštelių privalumai:

 • Jie kovoja su sėdimu gyvenimo būdu ir sumažina vaikų nutukimo riziką.
 • Jie skatina fizinį kūdikio vystymąsi, motoriką ir raumenis.
 • Jie palankiai vertina emocinį vystymąsi ir autonomiją.
 • Jie ugdo kūrybiškumą ir stiprina pasitikėjimą savimi.
 • Jie leidžia mažyliui judėti, tyrinėti ir žaisti visiškai saugiai.

Ir jei kalbėsime apie naudą tėvams, mes taip pat nesame trumpi. Žaidimų aikštelės suteikia mums ramybę žinant, kad mūsų vaikas yra saugus ir žaisdami galime užsiimti bet kokia kita veikla. Be to, mes galime juos perkelti į namų teritoriją, kurioje esame, kad kūdikis nepamirštų mūsų.

Kokių tipų žaidimų aikštelės yra?

Šiandien žaidimų aikštelės labai išsivystė iš tų, kurias praktiškai būtų galima laikyti lopšiu. Todėl randame daugybę tipų ir modelių, turinčių konkretų panaudojimą. Kad pirmas sprendimas mums būtų lengvesnis, galime atskirti tris pagrindinius tipus.

 • Lopšio-žaidimų aikštelė: tradicinis tipas ir plačiai naudojamas dėl jo universalumo. Šios žaidimų aikštelės gali būti ir kelioninė lovelė. Jie turi patogų pagrindą, tačiau nerekomenduojami nuo aštuoniolikos mėnesių, nes kūdikiui trūks vietos.
 • Stačiakampė ar kvadratinė žaidimų aikštelė: šių grotuvų pagrindas yra patogus, tvirtas ir aukštas. Konstrukcija gali būti pagaminta iš plastiko arba metalo, o šonai yra padengti tinkleliu. Paprastai jie turi ratus ir gali būti sulankstomi.
 • Modulinės plokštės arba apsauginės juostos: Šios žaidimų aikštelės neturi pagrindo, tai tik šoninės juostos. Jie pasižymi didesniu patvarumu, nes augdami prisitaiko prie kūdikio dydžio. Daugelis turi kabliukus, kuriuose galima pridėti plokštes, atsižvelgiant į vietą, kurią norime uždaryti.

Svarbu nepamiršti, kad kiekviename iš šių trijų pagrindinių tipų yra daug skirtingų dizainų. Štai kodėl pirmiausia turime pasirinkti geriausiai mūsų poreikius atitinkančią žaidimų aikštelės tipą, o tada pasirinkti mums tinkamiausią modelį.

kūdikis ir lopšys

Kad jūsų kūdikis būtų saugus, pastatykite suktuką gerai apšviestoje ir tinkamos temperatūros vietoje. (Šaltinis: Reana: 32103230 / 123rf.com)

Kuris iš visų žaidimų aikštelių tipų man yra geriausias?

Kaip jau minėjome anksčiau, vienos ar kitos rūšies pasirinkimas visiškai priklausys nuo mūsų poreikių ir naudojimo, kurį ketiname suteikti savo kūdikio smeigtukams. O kokių poreikių aš turiu? Tai yra labai dažnas tėvų klausimas perkant tokio tipo produktus.

Na, norėdami mus atsakyti į šį klausimą, turime atsižvelgti į įvairius veiksnius: kūdikio patogumą, jei jie bus naudojami namuose, ar mes norime, kad galėtume juos pasiimti į kelionę, vietą ir ilgaamžiškumą. . Šie kriterijai tiksliai atspindi skirtingų tipų skirtumus.

Lopšio-žaidimų suktukas Stačiakampis arba kvadratas Modulinės plokštės arba apsauginės juostos
Kūdikio komfortas * ** ***
Transportas *** ** *
Erdvė * ** ***
Universalumas *** * ***
Patvarumas * * ***

Laikydamiesi šios lentelės, jei mes ieškome universalios maniežo, kurį galime pasiimti bet kur, geriausia pasirinkti lovelės ar modulinių plokščių tipą. Tačiau lopšio tipas paprastai trunka neilgai, nes kūdikiui auga ir trūksta vietos. Stačiakampiai ar kvadratiniai yra labiausiai subalansuoti.

Kokius pagrindinius daiktus turėtų turėti žaidimų aikštelės?

Nors šiuo metu dauguma žaidimų aikštelių yra patvirtintos ir suprojektuotos taip, kad būtų kuo patogesnės ir saugesnės kūdikiams, nepakenks, kad tėvai prieš naudojimą atliktų tam tikrą patikrinimą. „Playpen“ žaidime svarbiausius dalykus galime laikyti šiais aspektais:

 • Siekiant didesnio saugumo, parkas turi būti stabilus ir atsparus.
 • Atidaromos ir uždaromos jungtys turi būti lengvai valdomos, nors jos turi būti pakankamai tvirtos, kad kūdikis negalėtų jų suaktyvinti.
 • Daiktai, besiliečiantys su vaiku, turi būti paminkštinti ir patogūs.
 • Ašis neturėtų pasileisti, jei paspausime viena ranka.
 • Dangos turi būti plaunamos.
 • Jei turite ratus, jie turi turėti nepriklausomus stabdžius.

Atlikę visus šiuos patikrinimus, įsitikinsime, kad smeigtukas yra visiškai saugus kūdikiui, ir galėsime jį pradėti naudoti. Patartina patikrinti visus …