Koks geriausias 2021 m.

Menas yra detalių, rašė Flaubertas apie literatūrą. Tiesa ta, kad tai frazė, tinkama visoms mūsų gyvenimo sritims. Pradedant nuo tokio sudėtingo dalyko kaip romano sumanymas iki kasdienių klausimų, tokių kaip drabužiai, smulkmenos gali pakeisti savijautą ir diskomfortą ar eleganciją ir blogą skonį.

Pasaulyje, kuriame turime vis daugiau pasirinkimo galimybių, vyriški apatiniai drabužiai taip pat gali būti tas papildymas, kuris palengvina jūsų kasdienybę ir parodo jūsų asmeninę rūpestį situacijose, kai reikia atsiskleisti. Be to, tai yra pagrindinis atspirties taškas, nuo kurio reikia pradėti rūpintis higiena ir apsisaugoti nuo meteorologinių reiškinių.

Svarbiausias

  • Medžiagos: turite žinoti, kad šie drabužiai nuolat kontaktuos su jūsų oda ir paprastai su kai kuriomis jautriausiomis jūsų kūno dalimis, linkę prakaituoti ir trinti. Pagalvokite, ar dėl alergijos išvengiate bet kokio audinio.
  • Naudojimas: Likros marškiniai, skirti sugerti prakaitą sportuojant lauke, nėra tas pats, kas stori medvilniniai marškiniai, palaikantys kūno šilumą šaltu oru, po kitais drabužių sluoksniais. Pagalvokite apie variantus, kurie geriausiai tinka drabužiams, kuriuos planuojate duoti. Gilinsimės į šį klausimą pirkimo kriterijuose, paskutiniame šio vadovo skyriuje.
  • Klimatas: tiek drabužių, tiek dizaino požiūriu, daugelis drabužių yra specialiai sukurti konkrečioms oro sąlygoms, todėl bus pritaikyti prie ekstremalių temperatūrų, drėgmės ar drėgmės.

Geriausias vyriškas apatinis trikotažas rinkoje: mūsų rekomendacijos

Tvarkydami vyriškus apatinius drabužius, turime aprengti įvairių tipų drabužius – nuo kojinių ir trumpikių iki marškinėlių ar pižamų. Tolesniuose punktuose mes pasirenkame tą variantą, kuris mums atrodo geriausias kiekvienam iš šių modelių, atsižvelgiant į jo kainą, kokybę ir priimtinumą plačiajai visuomenei.

Puiki terminė apranga vyrams, apsauganti jus nuo šalčio

Tai rinkinys, skirtas apsaugoti visą kūną nuo šalčio, išskyrus rankas ir kojas. Dvi dalys, pagamintos iš 90% poliesterio ir 10% elastano, garantuoja maksimalią šilumą ir minkštumą.

Be to, vidinės siūlės leidžia laisvai judėti nesusitrinant, o aptemptas audinys sugeba paslėpti abu drabužius po gatvės drabužiais, pasižymintis dideliu prakaito sugėrimo pajėgumu.

Idealus vyriškas apatinis trikotažas sportui

Pagaminti iš poliesterio ir elastano, jie palaiko prakaito sugėrimą ir lankstumą bei apsaugo nuo trinties. Be to, turėdami greitai džiūstantį mikropluošto audinį, jie sugeba sumažinti kūno kvapus.

Jie idealiai tinka sportui lauke, pavyzdžiui, alpinizmui, dviračiams ar net triatlonui. Tai netrukdo patogiai juos naudoti kasdien, kur jie pravers prie aptemptų kelnių, po kuriomis jie neišsiskiria.

Geriausias klasikinis apatinis trikotažas vyrams

Mūsų sąraše negalėjo trūkti vieno elementariausių vyriškų apatinių drabužių klasikos, pavyzdžiui, tanko viršus, pagamintas iš 100% medvilnės. Šiuo atveju mes kreipiamės į vieną iš labiausiai žinomų prekių ženklų „Fruit of the Loom“.

Su apvaliu kaklu idealiai tinka derinti tiek tamsių, tiek šviesių spalvų marškinius, po kuriais jie neišskirs dėl savo tonalumo ir subtilių siūlių. Rezultatas garantuotas.

Universaliausias kojinių formos vyriškas apatinis trikotažas

Kojinės yra vienas iš apatinio trikotažo gaminių, siūlančių daugiausiai veislių, atsižvelgiant į ieškomo drabužių stilių, klimatą ir paskirtį, todėl mes pasirinkome vieną iš universaliausių modelių.

Idealiai dėvimi su ilgomis kelnėmis, jie apsaugo kulkšnį ir yra atsargūs. Jie sujungia poliesterį, medvilnę, poliamidą ir elastaną, užtikrindami, kad pėda išliktų sausa.

Idealus apatinis trikotažas vyrams pižamų pavidalu

Mes siūlome ilgą klasikinę, tradicinę pižamą, kurios elegancija paliks jus geroje vietoje ir miegui, ir kai einate praleisti dienos namuose ar viešbučio kambaryje.

Naudojant poplino audinį ir 100% medvilnę, idealu padengti galūnes buityje, esant švelniai temperatūrai. Reikia atsižvelgti į tai, kad tai yra laisvi drabužiai.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie vyriškus apatinius rūbus

Kaip matėme savo klasifikacijoje, vyriški apatiniai drabužiai apima platų drabužių asortimentą. Turėkite omenyje, kad jis dažnai parduodamas rinkiniais, tačiau ypač galite rinktis tuos priedus, kurie geriausiai atitinka jūsų poreikius, kontekstą ir naudojimo būdus. Štai keletas dažniausiai užduodamų klausimų.

Vyras su apatiniais

Vyriški apatiniai drabužiai apima platų drabužių asortimentą.
(Šaltinis: Tverdokhlib: 99618492 / 123rf.com)

Kokius drabužius sudaro vyriški apatiniai drabužiai?

Paprastai vyriški apatiniai drabužiai suprantami kaip tas intymių drabužių rinkinys, skirtas naudoti po gatvės drabužiais. Visi apibrėžimai sutinka įtraukti trumpikes ir apatinius marškinėlius, tačiau mes pasirinkome tuos, kurie taip pat apima pižamas, šiluminius drabužius ir kojines.

  • Apatinės kelnės: Pagaminta iš minkšto audinio, nuo liemens iki šlaunų vidurio dengiasi kintamo ilgio kojomis. Paprastai jie skirstomi į boksininko tipo, ilgesnius ir prailgintus, labiau panašius į maudymosi kelnaites.
  • Kojinės: Tai vienas dinamiškiausių drabužių apatinių drabužių grupėje. Minimali jo išraiška yra rausvuose, kurie vos pakelia padą, net ir tuos, kurie vadinami vadovais, kuris gali siekti iki kelių. Medžiagos skiriasi nuo poliesterio ir elastano derinių iki grynos medvilnės.
  • Apatiniai marškinėliai: idealiai tinka atlaikyti žemą temperatūrą ir derinti su lengvais drabužiais, tokiais kaip marškiniai, bet taip pat skirti ekstremalioms šalčio ar aerobikos sporto šakoms, kur yra būtinas prakaitas ir prakaitas.
  • Pižamos: tiek miegui, tiek pasivaikščiojimams po namus jie yra netechninis, laisvas ir lengvas drabužis, dažniausiai pasiūtas iš medvilnės, kurį paprastai sudaro dvi dalys.

Ar yra skirtingų vyriškų apatinių drabužių stilių?

Žinoma, vyriškų apatinių drabužių panaudojimas yra labai įvairus. Iš skirtingų temperatūrų, kurioms reikia pasiruošti estetinėms problemoms ar įvairiai veiklai. Taigi yra tokių, kurie teikia pirmenybę patogumui ir higienai, naudodami klasikinius ir tradicinius drabužius, tokius kaip boksininkai, apatiniai marškinėliai ir medvilninės kojinės.

Tačiau apatiniai drabužiai tampa labiau matomi miesto madose, žvilgčiojant į viršutinius drabužius. Šioje srityje atsiveria visa eilė galimybių. Medžiagos ir skirtingi įtempimo bei palaikymo lygiai suteikia begalę galimybių, jei ieškote ko nors tinkamo sportui ar ekstremalioms temperatūroms.

Drabužiai parduotuvėje

Paprastai vyriški apatiniai drabužiai suprantami kaip tas intymių drabužių rinkinys, skirtas naudoti po gatvės drabužiais. (Šaltinis: Maksymchuk: 117599422 / 123rf.com)

Ar rinkdamasis vyriškus apatinius drabužius turėčiau atsižvelgti į oro sąlygas?

Kaip sakėme, vienas iš jūsų pasirinktų komponentų turi būti tai, ką galvojote apie šiuos drabužius. Jos gali būti labai naudingos šalčio metu, tačiau kai kurios šiluminės medžiagos gerai nepraleidžia prakaito, o tai gali sukelti neproduktyvų poveikį, jei pamirkę jie sušals.

Taigi, jei prakaituojate, rinkitės konkrečias medžiagas.

Lygiai taip pat kai kurie labiau šalčiui paruošti drabužiai gali atsisukti prieš jus, jei didžiąją laiko dalį praleisite uždarose ir šildomose patalpose, pavyzdžiui, biuruose. Tokiais atvejais, norėdami kovoti su žema temperatūra, turėtumėte pasirinkti šiltus drabužius.

Taip pat yra apatinių kelnių ir kojinių, specialiai sukurtų aukštai temperatūrai. Šiuo atveju jo medžiagos paprastai yra kvėpuojančios ir greitai džiūstančios, siūlės sukurtos taip, kad būtų sumažinta didesnė įbrėžimų, atsirandančių šiomis sąlygomis, rizika. Toliau pamatysime labiausiai paplitusių medžiagų aprašymą.

Kokios dažniausiai naudojamos vyriškų apatinių drabužiai?

Jūsų apatinių drabužių gamybai naudojamų medžiagų kokybė, sudėtis ir savybės priklausys nuo to, ar jų eksploatacinės savybės yra idealios jūsų planuojamiems tikslams. Šioje lentelėje pateikiame dažniausiai pasitaikančias medžiagas ir jų pagrindines charakteristikas. Atminkite, kad daugelis drabužių sujungia kai kuriuos iš jų.
Medžiaga Pagrindinės funkcijos
Medvilnė Natūralus pluoštas, kvėpuojantis ir atsparus įbrėžimams.
Elastanas Lankstus sintetinis pluoštas. Pagerina prisitaikymą ir komfortą. Itin elastinga, ją lengva prižiūrėti.
Poliesteris silikonizuotas Cheminis-sintetinis audinys, dažniausiai maišomas su pluoštais. Tai yra viena iš labiausiai paplitusių medžiagų sportiniuose ir intymiuose drabužiuose.
Likra Patentuotas aukštos kokybės elastano pluoštas. Suteikia amžiną elastingumą, taip pat optimaliai prisitaiko prie kūno formos.
Meryl Panašus į likrą, jis yra ypač minkštas, lengvai pritaikomas ir greitai džiūsta.
Mikropluoštai Šiuolaikinis aukštųjų technologijų audinys su poliesterio arba poliamido pagrindu. Jie ypač naudingi lietaus ir vėjo metu, tačiau leidžia prakaituoti kūną. Be to, jie sujungia atsparumą su lengvumu ir minkštumu.
Poliamidas Tai sintetinis-cheminis pluoštas, paprastai naudojamas trečiųjų audinių sudėčiai. Jis atsparus įbrėžimams, plyšimams ir palaiko tvirtumą nuo raukšlių. Tai labai įprasta maudymosi aprangai.
Poliuretanas Tai visų elastingų medžiagų pagrindas.
Šilkas Natūralus audinys, kurio savybės optimizuoja odos aklimatizaciją, pasižymi dideliu skysčių absorbavimo pajėgumu ir yra ypač higieniškas ir minkštas.
Tiulis Koncepcija, apimanti atvirus ir audinio formos audinius, pagamintus susipynus kelis pluoštus, kurie nesikerta stačiu kampu.
Viskozė Pluoštas pagamintas iš regeneruotos celiuliozės, iš kurios gaunama minkšta, lengva ir kalioji medžiaga.

Ar yra specializuotų vyriškų apatinių drabužių prekių ženklų?

Neaptikome nė vieno konkretaus vyriško apatinio trikotažo ženklo. Tačiau yra keletas labai specifinių gamintojų. Paprastai tai papildo mados specializuotų prekės ženklų, tokių kaip „Calvin Klein“ ar „Dolce & Gabanna“, kolekcijas. Kiti bendresni prekių ženklai atveria dideles apatinių drabužių gamybos šakas, pavyzdžiui, „Fruit of the Loom“.

Vėlgi, sporto prekių ženklai taip pat dažnai papildo savo katalogus drabužiais …