Drakonai, burtai ir magija! Geriausias

Kvapas neturi formos ar spalvos, tačiau turi didžiulę galią skatinti vaizduotę. Parengėme moterų kvepalų su stebuklingu elementu reitingą. Butelių pavadinimai yra tarsi pasaka, tačiau ar jų turinys taip pat jus žavės? Atraskite geriausius kvepalus, susijusius su nerealiu drakonų, burtų ir burtų pasauliu.

Pasakų kvepalai vyrams ir moterims

Hermes Elixir des Merveilles – užburtas moteriški kvepalai

Prancūzų pHerminės erfumos nukelia į stebuklingą stebuklingą pasaulį. Vertimas iš prancūzų kalbos reiškia „Elixir des Merveilles“ C.stebuklingas eliksyras arba Stebuklingas gėrimas. Kuo kvepia toks stebuklingas mišinys? Saulės spinduliai, auksinis smėlis, jūros druskos kristalai – su visais elementais.

Pirmiausia atpažinsi užrašuose gintaras, Apelsino žievelė, pEruvianas losjonas ir Siamo derva. Balzamines natas papildo medžio akordai ir saldi karamelė. Kai kurie Eliksyras jis siejamas su magišku realizmu, kitas su pasakų orientu, kur balzamaskad naudojamasapie už valdžią. Mes mylime atmosferą, kurią jie kuria aplink save Kvepalaiy Hermesas.


Dėmesio!

Kai kurie kvapikliai gali būti kaprizingi. Tai apima kvepalus „Elixir des Merveilles“. Jie išsivysto ant odos, priklausomai nuo temperatūros, oro drėgmės ar … planetos sistemos. ? Išbandykite įvairiais metų laikais – galite nustebti!


Cartier „Baiser du Dragon“ – Prancūziški kvepalai moterims

Fantazija nepaliko „Cartier“ parfumerių, kai sugalvojo naujos kompozicijos pavadinimą. Taigi, kuo jis kvepia P.slibino išgelbėjimas? Kaip amareto nugraužti kartieji migdolai! Tie migdolų kvepalai baigia sausumas vetiverijaprie, pačiulisir, gintarasprie ir kedrasprie.

Pasirodo, kad drakoną lengviausia prisijaukinti rudenį ir žiemą – tada susitikti su „Baiser du Drago“n yra pats maloniausias. Tai siejama su Kalėdų šiluma ir vaikystės pasakų pasaulio ilgesiu. Mūsų nuomone drakonas tai vienas iš gražiausias Kvepalai moterų iš kolekcijos Cartier.

„Guerlain Shalimar Souffle de Parfum“ iš „Tūkstančio ir vienos nakties pasakų“

„Shalimar“ laikomas pirmuoju rytietišku aromatu Europoje, pasiekusiu komercinę rinką. Kompozicija su kedru, opopanaxo derva ir smilkalais įėjo į istoriją kaip vienas žymiausių kvepalų istorijoje – jų rasite TOP 5 moterų kvepalų „Rankig“ derinyje.

Šį kartą dėmesį sutelksime į vieną iš Šalimaro šoninių skydų. „Souffle de Parfum“ kvepia jazminų debesimis, ant kurio galėtų plaukti Aladino princesė Jasmine. Jis suvyniotas į vanilės-muskuso apvalkalą. Jei jums patinka pasakų orientacija, eikite į priekį ir pasiekite mėlyną butelį iš Guerlain.

„Lancome La Nuit Tresor“ – moteriškas aromatas iš iždo

Populiari kompozicija „Lancome“ taip pat įtraukta į mūsų stebuklingų kvepalų reitingą. Galbūt joje nėra Anderseno pasakų atmosferos, tačiau paslaptingos nakties atmosferos. „Tresor La Nuit“ magija leidžia pamiršti savo kasdienybę ir skatina atrasti mieste laukiančias paslaptis po saulėlydžio – pavadinimas reiškia „Lobių naktį“.

Tamsoje slypi saldūs kvapai. Kvepalai „Lancome“ yra sėkminga gurmanų šeimos kompozicija, pripildyta pralinų, karamelės ir ličio (daugiau apie tai, kas yra gurmanas, galite sužinoti straipsnyje 7 saldūs gurmaniški kvepalai, žadinantys vyrų norą). „Tresor La Nuit“ siejama su šiuolaikine pasaka, kurios veikėja yra fenomenaliai graži moteris.

Etat Libre d’Orange The Afternoon Of A Faun – mitinis kvapas moterims ir vyrams

„Etat Libre d’Orange“ kolekcijoje yra daugiau ir šiek tiek mažiau sėkmingų vardų. Fauno popietė mus pakerėjo nuoroda į mitologiją. Kvepalai supažindina su magiško realizmo atmosfera, kai laikas sustoja vietoje, užuodi saulėje išdžiūvusią pievą ir girdi, kaip antklodėse rausiasi garsus kamanė. Ši graži pasaka apie Fauną yra nišiniai kvepalai, turintys balzamiko, šilto ir aštraus kvapo. Jei jums patinka laukinių gėlių, samanų, miros ir smilkalų aromatai, tuomet galbūt savo kolekcijai pasirinkote kitą egzempliorių.

Bruno Banani magija – kaip kvepia magija?

Magija kvepia vaisiais. Dažniausiai braškės, pasifloros vaisiai, raudonos uogos ir melionas. Originalūs „Bruno Banani“ kvepalai yra tikrai neįprasti ir juos sunku palyginti su bet kokia kita kompozicija. Jų pranašumas yra maža kaina ir geras patvarumas. Ar mes juos siejame su kažkuo stebuklingu? Šį kartą mums atrodo, kad pavadinimas nėra visai teisingas, nes nors kvepalai ir yra sėkmingi, jie neprimena pasakų pasaulio. Asociacijos svyruoja aplink jusles – kvapas turėtų sukelti priešingos lyties norą.

Ar žinote mūsų gražiausių kvepalų, kurie skamba kaip sapnas, reitingą? Peržiūrėkite 9 gražius kvepalų pavadinimus, kuriuos įsimylėsite.

Ar jūs galvojate apie kitus pasakiškus kvepalus su magijos užuomina? O gal jums patinka viena iš kompozicijų? Praneškite mums „Facebook“! Mums įdomu jūsų nuomonė ?