Koks geriausias 2021 m. |

Mes visada ieškome geriausio savo šuniui ar šunims ir esame tikri, kad atlikdami paiešką išgirsite apie barfo dietą ir barfo šunų maisto privalumus. Norime pasinaudoti šiuo straipsniu ir šiek tiek papasakoti apie tai, kas yra šios rūšies dieta, jei jos vis dar nežinote, kokius privalumus ji turi ir ką turėtumėte žinoti, kad galėtumėte ją atlikti namuose su savo augintiniu. .

Jei jūsų šuo turi kokių nors sveikatos problemų, kreipkitės į šunų mitybos ekspertą. Jis rekomenduos receptus šerti savo augintinį, remdamasis barfo šunų maistu. Ši konsultacija su profesionalu visada yra svarbi, nes tai padės mums išsamiau sužinoti tikrus šuns poreikius ir jo sveikatą. Ir čia mes paliekame jums daug naudingos informacijos!

Svarbiausias

 • Barfų dieta šunims yra natūrali dieta ispanų kalba ACBA (Biologiškai tinkamas žalias maistas). Pagrindinį pagrindą sudaro kasdieniai maisto produktai, tokie kaip neapdorota mėsa, žuvis, vaisiai ir daržovės, be chemikalų ir kitų dirbtinių junginių. Tai reiškia: žalias arba labai mažai virtas maistas, kuris išsaugo visus jo vitaminus ir savybes.
 • Barfinis šunų maistas, kaip ir visas maistas, turi būti geros kokybės, todėl nepatartina jo pirkti iš bet kurios abejotinos vietos, leidžiantis nusinešti kainą. Jūs sumažinsite visus šios dietos pranašumus! Jei mėsininkų ir prekybos centrų kaina atrodo šiek tiek aukšta, galite kreiptis į specializuotą turgų ar tiekėją.
 • Svarbu žinoti šio tipo dietos pagrindus ar net pasikonsultuoti su šunų mitybos ekspertu. Jūs turite suteikti šuniui tinkamas kiekvieno maisto proporcijas, kad jam niekada netrūktų maistinių medžiagų, apskaičiuoti kiekį pagal svorį ir turėti šiek tiek kantrybės, jei šuo įpratęs valgyti tik pašarą. Iš pradžių gali būti sunku!

Geriausias barfų šunų maistas rinkoje: mūsų rekomendacijos

Kad jūs ir toliau žinotumėte šunų šunų maistą, mes pasirinkome penkis populiariausius rinkoje, kuriuos galite nusipirkti prisijungęs. Čia yra mūsų reitingas, visada pagrįstas produkto kokybe, jo pardavimais ir patikrintų pirkinių komentarais ar vertinimais. Prisiminkite, kaip svarbu pasirinkti gerus produktus, o ne pirkti atsitiktinai!

Geriausias barfinis šunų maistas su žuvų taukais

Žuvų taukai yra vienas iš pagrindinių papildų, įtraukiamų į šunų ar kačių barnių dietą, ir šis „Nu U Nutrition“ yra pateiktas paketas iš 365 tablečių, kad ją būtų galima vartoti ištisus metus.

Tai yra kapsulės, kurias labai lengva suvartoti, kad būtų užtikrintas maksimalus biologinis prieinamumas, o visos „Omega 3“ riebalų rūgščių teikiamos naudos.

„Nutricione“ savo šunų ėdalo barfų asortimente pateikia šį pilną veršienos meniu su 60% veršienos, 20% veršienos šonkaulių, 10% veršienos vidaus organų (plaučių ir kepenų), 5% cukinijų ir 5 moliūgų%. Jis yra vakuuminis ir užšaldomas 500 gramų pakuotėse. Produktas be konservantų ir 100% natūralus.

Geriausias šunų ėdalas su grynu škotų lašišos aliejumi

Natūralus „Pets Purest“ grynas lašišos aliejus, sukurtas padėti visų dydžių šunims atrodyti ir jaustis puikiai. Nurodytas kaip barfų dietos papildymas. Skystas mišinys be kapsulių, todėl jį labai lengva vartoti šuniui su kitu maistu. Supakuota su Omega 3 ir Omega 6 riebalų rūgštimis.

Geriausias naminis barfų šunų maistas

Naminio amerikietiško šunų maisto iš RAW Nutrition pavyzdys su tikrais vaisiais ir daržovėmis. Talpykla, iš kurios gaunama maždaug 60 puodelių šio šviežio ir natūralaus maisto. 100% be grūdų, be kukurūzų, kviečių, sojos, ryžių ar glitimo ir su jautiena kaip pirmuoju ingredientu. Skirta bet kokio amžiaus šunims.

Geriausi vištienos barfo mėsainiai šunims

Produktas, pagamintas iš 20 mėsainių gurmanas, 100 gramų porcijai ir iš viso 2 kg. Sudedamosios dalys yra vištienos krūtinėlė (60%), morkos, žirniai, burokėliai, vištienos kepenėlės, šviežios mielės, pasterizuotas kiaušinis, alyvuogių aliejus ir česnakas. Maistas, kuriame gausu baltymų, skatinantis šuns vystymąsi ir gerą raumenų sveikatą.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie barfų šunų maistą

Daugeliui barfinių šunų maisto suteikimas savo augintiniui yra geriausia tinkamos mitybos alternatyva, todėl „barfo dieta“ kiekvieną dieną turi vis daugiau pasekėjų. Yra šimtai knygų, kuriose kalbama apie visas jos detales, taip pat raktus ir gaires, kurių reikia laikytis, kad būtų teisingai įgyvendinta. Apibendrinsime keletą svarbiausių!

Pagrindinis barfo šunų maistas yra žalia mėsa.
(Šaltinis: Adamas Griffithas: sWkkIiTJMYc / Unsplash.com)

Kas yra barfinis šunų maistas ir kokia nauda?

Barfinis šunų maistas yra dietos, kurią pirmiausia sudaro žalias maistas, pagrindas. Ispanų kalba vartojamas terminas ACBA, kuris reiškia „Biologiškai tinkamas žalias maistas„arba“Biologiškai tinkamas žalias maistas“, ir, be kita ko, yra pagaminta iš mėsos, mėsingų kaulų, organų ar daržovių.

Pagrindinis barfo šunų maistas yra žalia mėsa. Kadangi jis nėra perdirbamas, jis tampa maistu, kuris tik teikia naudos šuniui. Tarp daugelio jo privalumų yra lengvesnis virškinimas, stiprūs kaulai arba išvengiama nutukimo. Pateikiame sąrašą, kuriame galite geriau pamatyti šiuos ir kitus šio tipo dietos privalumus.

 • Daugiau energijos ir gyvybingumo: Geros mitybos dėka šuo taps aktyvesnis nei bet kada, judrus, jo idealus svoris, sveikas ir apetitas.
 • Rūpinkitės ir tobulinkite šuns sąnarius, išlaikydami jų formą: Šunų tikimybė susirgti artritu ar kaulų problemų dėl mineralų praradimo yra labai sumažinta.
 • Imuninės sistemos tobulinimas ir stiprinimas: uždegiminių ligų sumažėja, o reakcija į infekciją yra greita ir veiksminga.
 • Pagerina dantų higieną ir sumažina blogą šuns kvapą: barfinis šunų maistas padeda sumažinti apnašas.
 • Drėkinimas: laikantis žalios natūralios dietos drėgmės procentas yra nuo 70% iki 90%. Tai sumažina inkstų ir kepenų stresą.
 • Nutukimo rodiklio beveik nėra: šuo priaugs raumenų masės ir praras kūno riebalų, o tai padidins jo medžiagų apykaitą.
 • Sumažina kūno kvapą ir šuns išmatas: Be to, tai sumažina išmatų tūrį, ji bus mažiau kvapni ir tinkamos konsistencijos.
 • Pagerina šuns plaukus: gyvūno plaukai stiprėja ir blizga.

Kas yra barfo šunų maisto dieta?

Šuo yra tiesioginis vilko palikuonis, net jei jis yra naminis, todėl jis yra grynas mėsėdis. Pagrindinis barfų dietos pagrindas yra toks: dieta, kurios pagrindas yra mėsa, o ne pašaras, pagrįstas komerciniais pašarais su papildais ir priedais. Procentus ir ingredientus lemia evoliucinė šuns mityba: ką jis valgytų laukinėje gamtoje.

Skiriant mūsų naminių gyvūnėlių barfų šunų maistą, labai svarbu išlaikyti jam reikalingas vitaminų, mineralų, baltymų, riebalų rūgščių ir antioksidantų proporcijas. Tinkamas dalykas šunų dietoje šunims yra:

 • Mėsingi kaulai (nuo 50% iki 60% visos sumos)
 • Mėsa (nuo 20% iki 30%)
 • Organai ir vidaus organai (apie 10%)
 • Vaisiai ir daržovės (apie 10%)

Šuo yra tiesioginis vilko palikuonis, net jei jis yra naminis, todėl jis yra grynas mėsėdis.
(Šaltinis: „Foodandmore“: 109907862 / 123rf.com)

Kokios šunų ėdalo rūšys yra rinkoje?

Kaip ir bet kurioje subalansuotoje mityboje, yra keletas maisto rūšių. Mes juos išsamiai aprašome su keliais pavyzdžiais, kurie dažniausiai naudojami barfų šunų maiste. Tai apima mėsą, mėsingus kaulus, šunims tinkamus vaisius ir kai kurias daržoves. Mes taip pat įtraukiame papildus, nors ten geriausia kreiptis į veterinarą.

 • Mėsa ir žuvis: vištiena (krūtinėlė, sparneliai), ėriena, jautiena, kiauliena, jautiena. Iš žuvų žuvų be kaulų geriau.
 • Mėsingi kaulai: Tai minkšti kaulai, lengvai virškinami ir turintys daugiau kaip 50% mėsos, pavyzdžiui, vištienos kaklas, nugara ar sparnai.
 • Vaisiai ir daržovės: Jie taip pat yra sąraše, tačiau ne visus galima suvartoti. Pavyzdžiui, česnakai, svogūnai, vynuogės ar avokadai yra nuodingi šunims. Rekomenduojami bananai, obuoliai ir kriaušės. Iš daržovių, moliūgų, špinatų ar mangoldų.
 • Organai ir vidaus organai: pavyzdžiui, vištienos kepenys, jautienos plaučiai ir vištienos, antienos ar ėrienos vidaus organai.
 • Kiti: žalias arba virtas kiaušinis, natūralus jogurtas, virti balti ryžiai.
 • Papildai: pavyzdžiui, žuvų taukai, skirti Omega 3.

Kaip pereiti nuo sauso maisto prie barfo šunų maisto?

Žinoma, šuniukai turi lengviausią būdą pereiti prie žalios natūralios dietos, nes jie dar nesutvarkė įprasto maisto. Šiuo atveju jiems labai lengva priprasti prie barfinių šunų maisto. Patartina duoti jiems sutrinto maisto ir kuo didesnių kaulų, kad jie jų nenurytų.

Suaugusiems šunims daugelis ekspertų rekomenduoja, kad perėjimas būtų staigus, jei tik šuo yra sveikas ir neturi jautraus skrandžio. Pirmąsias 7–14 dienų geriausia neduoti kaulų ir, jei jis paims skardines, šuo turėtų dieną nevalgyti, kad jo skrandis būtų tuščias, ir taip išvengti problemų, kai žarnyne sumaišomi skirtingi komponentai.

Kasdieninių šunų ėdalo proporcijos turi būti pakankamos, kad būtų išvengta maistinių medžiagų ir vitaminų trūkumo. (Šaltinis: Monika Wisniewska: 119826209 / 123rf.com)

Tokiu atveju, kai jūsų šuo pereina nuo vienos dietos prie kitos, taip pat turėtumėte turėti šiek tiek kantrybės. Iš pradžių jums gali būti šiek tiek sunku prisitaikyti, kaip tai nutiktų mums. Jei jūsų šuo valgo tik pašarus, nepamirškite, kad pokyčiai yra radikalūs ir iš pradžių gali kainuoti šiek tiek. Bet tai prisitaikys!

Kokių rekomendacijų turėčiau laikytis naudodamas šunų barfą?

Yra daugybė rekomendacijų dėl barfų šunų maisto, tačiau mes paliksime jus čia su keletu pagrindinių. Mėsa turi būti liesa ir mažai riebalų. Labiausiai rekomenduojama kalakutiena arba vištiena, balta mėsa, tačiau galite valgyti ir jautieną ar kiaulieną. Žuvis, geriau balta nei mėlyna.

Pirkite kokybišką maistą ar ingredientus, jei porcijas ruošiate patys namuose. Taip pat visada įsitikinkite maisto kilme, kokybe ir teisinga higiena. Kai eisite jo paruošti, darykite tai dideliais kiekiais ir užšaldykite dalį atskirose porcijose. Taigi, jūs galite tuo pasinaudoti kelias dienas.

Barfinis šunų maistas yra dietos pagrindas …