Koks geriausias 2021 m.

Siuvimas yra kūrybinė veikla, kuri šiuo metu neapsiriboja moterų visata. Nebeliko posakio, kuris patvirtino, kad „siuvimas yra moters reikalas“, o šiandien už šį darbą yra atsakingos abi lytys, nes vieno iš prestižiškiausių savo sektoriaus elektros prietaisų gamintojai gerai žino: „Singer“ siuvimo mašinos, vienos pirmųjų iš siuvimo istorijos.

Siuvimo mašinos „Singer“ yra kokybės ir prestižo sinonimai nuo 1851 m., Kai Isaacas Merritas Singeris įkūrė „IM Singer & Company“ kartu su Edwardu C. Clarku. Nesileidžiant į verslo peripetijas, tiesa ta, kad „Singer“ siuvimo mašinos pasiekė tarptautinį pripažinimą, kuris niekada nenuvylė savo klientų ir paskatino sukurti šį vadovą.

Svarbiausias

  • Masinė drabužių gamyba buvo įmanoma dėl pramoninės revoliucijos ir joje populiarių „Singer“ siuvimo mašinų įkūrėjo, šiandien tarptautiniu mastu žinomo ir tikro prestižo simbolio siuvimo visatoje, Isaaco Merrito Singerio figūros.
  • Siūlomos dvi pagrindinės „Singer“ siuvimo mašinų rūšys: mechaninės ir elektroninės, pastarosios yra skaitmeninės ir turi daug funkcijų. Jei turite seną artefaktą, naudodamiesi šiuo vadovu sužinosite, kaip sužinoti jo pagaminimo metus ir dabartinę vertę rinkoje.
  • Pirkdami „Singer“ siuvimo mašiną, turėtumėte atkreipti dėmesį į keletą savybių, tokių kaip, pavyzdžiui, siūlių skaičius ar paskirtis, kurią jai ketinate suteikti tiek dabar, tiek ateityje. Jei ketinate atsidėti mados pasauliui, nesirinkite pagrindinio ir rinkitės maksimalią naudą.

Geriausios „Singer“ siuvimo mašinos rinkoje: mūsų rekomendacijos

Tradicija ir modernumas yra du daiktavardžiai, puikiai užfiksuojantys „Singer“ siuvimo mašinų „sielą“, kurios rinkoje buvo dešimtmečius. Dėl šios priežasties toliau siūlome atidžiai pasirinkti geriausius šio prekės ženklo prietaisus tiek namams, tiek siuvimo profesionalams. Ar tu pasiruošęs? Mes pradėjome!

Dainininko pažadas 1409

Ideali siuvimo mašina pasauliečiams ir pradedantiesiems. Jis yra mechaninis, o tai reiškia, kad, nors jis yra prijungtas prie įprasto elektros lizdo, reguliavimas atliekamas rankiniu būdu. Jis turi 70% 5 žvaigždučių įvertinimų, o tai leidžia suprasti jo populiarumą. Vartotojai ypač vertina puikų kainos ir kokybės santykį bei patogumą naudoti.

Vos pasiekia 100 eurų ir puikiai tinka siūti. Jame yra zigzago pločio parinkiklis ir rankinis sriegio įtempimo reguliatorius. Padarykite iki 9 siūlių, įskaitant 2 dekoratyvines ir keturių pakopų skylutes. Siūlės ilgis yra reguliuojamas. Spaudimo pėdos slėgio reguliavimas yra automatinis ir turi dvi adatos padėtis. Jis sveria 6 kilogramus (kg).

Dainininkė 3223 Paprasta

Siuvimo mašina „Singer 3223“ yra „Amazon’s Choice“ produktas, nes jis labai populiarus vartotojams. Ypač skirtas tiems, kurie tik pradeda siuvimo pasaulį, jis turi 68% 5 žvaigždučių įvertinimų ir yra labai paprastas naudoti, kaip rodo jo pavadinimas, išskyrus tai, kad jis turi puikų kainos ir kokybės santykį.

Prietaisas yra mechaninis, tai yra, nustatymai nustatomi rankiniu būdu. Instrukcijos pateikiamos ispanų kalba, kurias reikia atsisiųsti iš interneto. Jame, be kitų funkcijų, yra 23 siūlės, 4 ritės, lengvas, 2 adatos padėties, siūlių ilgio parinkiklis arba kelios presavimo kojos. Jis sveria maždaug 7 kg ir apima įvairius priedus, ar kas nors duoda daugiau?

Dainininkų tradicija 2250 m

„Singer Tradition 2250“ yra viena iš perkamiausių „Amazon“ siuvimo mašinų. Nenuostabu, kad jis turi 66% 5 žvaigždučių įvertinimų ir yra idealus prietaisas siuvant pradedantiesiems, nes turi puikų kainos ir kokybės santykį. Jis yra mechaninis, todėl galite rankiniu būdu išlyginti nustatymus, jis sveria maždaug 7 kg, o jo matmenys yra standartiniai.

Mašina siūlo 10 rūšių siūlių, 3 iš jų – dekoratyvines, taip pat automatinę sagos skylę. Jis turi 2 adatos padėtis, zigzago pločio parinkiklį ir rankinį sriegio įtempiklio reguliavimą. Spaudimo kojos reguliavimas yra automatinis ir apima įvairius priedus, įskaitant ritinius, alyvos skardinę, sparnų veržliaraktį, adatas, sagas, užtrauktukus ar sagutės kojelę.

Dainininkė Starlet 6680

Tiek siuvimo, tiek profesionalams siuvimo mašina „Singer Starlet 6680“ siūlo ne mažiau kaip 80 siūlių rūšių, kurių kiekviena yra kūrybiškesnė. Elektroninis pobūdis, jis turi LCD ekraną, todėl, pasak vartotojų, galite sutvarkyti savo kūrinius vienu mygtuko paspaudimu ir už jo kokybei tinkamą kainą.

Šia mašina galite siūti viską, ko norite, net ir pačius griežčiausius audinius. Be kitų galimybių, galite siuvinėti, pasidaryti sagų skylutes ar atsidėti skiautiniams. Jis sveria 6,7 ​​kilogramo (kg) ir jį lengva judėti. Jame yra LED apšvietimas. Produktas turi daugiau nei 50% 5 žvaigždučių įvertinimų, o tai leidžia suprasti pirkėjų pasitenkinimą.

Dainininkas Patchwork 7285Q

Dainininkė šia proga pristato siuvimo mašiną, ypač skirtą dygsniuoti, bet kuri tinka ir skirtingo storio audiniams. Užtikrinta 70% 5 žvaigždučių įvertinimų, ši elektroninė mašina turi ne mažiau kaip 98 siūles ir gali vienu metu padaryti 7 mygtukų skylutes, be to, turi automatinį sriegiklį.

Konkrečiai, šis modelis siūlo 9 pagrindines siūles, 15 specifinių siūlių kratinys ir paminkštintos, 8 lanksčios ir 61 dekoratyvinės. Jis yra tylus, greitas ir su elektroniniu ekranu, kad vartotojams būtų lengviau. Jis skirtas patyrusiems žmonėms ir sveria 9 kg. Jame yra įvairių priedų, apsauginis dangtelis ir nereikia pedalo.

Pirkinių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie dainininkų siuvimo mašinas

Jei jau esate profesionalus tarpdėklas, siuvinėjimas ar siuvimas, puikiai žinosite, kad „Singer“ siuvimo mašinos išsiskiria savo efektyvumu ir kokybe, tačiau ar žinojote, kad yra mechaninių ir elektroninių mašinų? Ir kad mechanika taip pat yra elektrinė? Apie tai kalbėsime šiame skyriuje, skirtame dažniausiems vartotojų klausimams.

Siuvimo mašina „Singer“ garantuos kokybišką siūlę.
(Šaltinis: Dmitrijus Šironosovas: 64831687 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra „Singer“ siuvimo mašina?

Siuvimo mašina, pagaminta „Singer“ ar kitos, yra mažas mechaninis prietaisas (PAE, „Small Appliance Appliance“) arba elektromechaninis, palengvinantis tekstilės audinio sujungimą siūlais. Jos dėka buvo įmanoma masinė drabužių gamyba, sutapusi su pramonės revoliucija. Pirmasis priskiriamas britui Thomasui Saintui, 1790 m.

Nors jos jau buvo rinkoje, ankstyvosios siuvimo mašinos naudojo grandininį dygsnį. Šių įtaisų raida nebūtų buvusi įmanoma be amerikiečio Isaaco Merrito Singerio (1811–1875) įsikišimo, kuris patobulino pirmąsias siuvimo mašinas ir sulaukė didelės sėkmės dėka prietaiso, kuris per minutę galėjo siūti 900 siūlių.

Kodėl „Singer“ siuvimo mašina tokia populiari?

Iki 1856 m. Siuvimo mašinos buvo naudojamos pramoniniam naudojimui, tačiau nuo tada „Singer“ pardavinėjo mažesnes mašinas, skirtas naudoti namuose. Iš pradžių nedaug buvo parduota dėl didelės kainos (tuo metu 100 USD), tačiau netrukus po to, kai jis sugebėjo jas sumažinti perpus, taip pat buvo smulkiųjų prietaisų išsimokėtinai įsigijimo pradininkas.

Naudodamasis „išsinuomoti nuosavam“, Singeris leido tūkstančiams siuvėjų pagerinti savo produktyvumą. Taikydamas vis dar galiojančias rinkodaros technikas, išradėjas pasiskelbė absoliučiu savo sektoriaus lyderiu, sukurdamas siuvimo mašinas tiek pramonės, tiek buities sritims. Šiandien „Singer“ išlieka kokybės ir efektyvumo simboliu.

Ar žinojote, kad per Ispanijos pilietinį karą (1936–1939) „Singer“ aparatai dingo iš rinkos? Juos įsigyti pavyko tik po 1960 m.

Kokių siuvimo mašinų tipų yra rinkoje?

Nesvarbu, ar jie yra „Singer“, ar ne, pirmiausia turite žinoti, kaip klasifikuojamos siuvimo mašinos. Pradžioje jie, kaip ir mūsų močiutės, įtraukė tam tikrus baldus, kuriuose buvo pedalas. Paspaudus, darbą atliko inercija. Šiuo metu jie visi yra elektriniai ir turi skirtingus pavadinimus ir charakteristikas, kaip matome lentelėje:
Siuvimo mašinų tipai Kuris man tinka?
Tiesus antgalis Dar vadinamas „backstitch“, jis siuva viena, dviem ar trimis adatomis. Kai jis yra su paskutiniais dviem, jis taip pat vadinamas “plokščiu”.

Tai paprasčiausios ir labiausiai paplitusios buitinės siuvimo mašinos namuose.

„Overlocker“ u Overlokas Jie naudojami apsiniaukimui ir puikiai tinka įtemptiems drabužiams. Jie naudojami sujungiant dvi dalis arba baigiant kraštus. Yra keletas tipų, priklausomai nuo audinio storio, ir jie taip pat yra naminiai.
Dengėjas Megztiems audiniams. Dengimo mašinos siuvamos viena, dviem ar trimis adatomis, be kitų galimybių, galite pagaminti elastinius apsiūtus iš megztų gabalų arba dekoratyvines siūles. Ši mašina vienu metu siuva, užlieja ir pjausto.
Kilpa Jis yra specifinis sagų skylėms gaminti ir paprastai yra pramoninis. Su juo jūs gaunate profesionalų apdailą, kurios vargu ar galite gauti siūdami rankomis.
Collareta Tai puikiai tinka sportinei aprangai gaminti. Siuvami dviem ar trimis adatomis ir trimis ar keturiais siūlais. Siuvimo tipas yra labai atsargus ir dažnai naudojamas profesionaliam apdailai ir apdailai.
Bastera arba basteadora Iš jo gaminamos nematomos siūlės, pavyzdžiui, drabužių kabliai.
Klaviatūra Jis, kaip rodo jo pavadinimas, yra specifinis mygtukų siuvimui ir yra tinkamas naudoti pramonėje.
Plėšikas Jie nenaudojami įprastai ir, be kitų galimybių, pirmiausia naudojami kišenių angoms užsandarinti.

Jie, kaip ir dauguma šioje lentelėje nurodytų, yra skirti naudoti pramonėje.

Arčiau Taip pat vadinamas „alkūne“, be kitų drabužių, užsegamas rankovėmis, marškinėliais ar sportinėmis kelnėmis su trimis virbalais.
Elastinga Jie nėra reti gamykloje ir naudojami, pavyzdžiui, siuvant elastines medžiagas ant apatinio trikotažo gaminių.
Pjaustymas Jie naudojami kirpti raštus ir, žinoma, įprastas jų naudojimas yra pramoninis.

Kokio biudžeto man reikia, jei noriu įsigyti „Singer“ siuvimo mašiną?

Jei esate pradedantysis, pakaks paprastos „Singer“ siuvimo mašinos, kuri kainuoja apie 100 eurų. Jei jau turite patirties, dangų pasieksite su vienu iš paskutiniųjų 2 …