Migdolai arba kvadratiniai nagai

Išpuoselėtos rankos ir nagai yra klasikinis pavyzdys, kaip velnias yra detalėse. Ar žinojai, kad nagų ilgis ir forma lemia manikiūro išvaizdą? Mes nusiraminame, trumpi nagai taip pat gali būti seksualūs! Pažinkite skirtingas nagų formas ir išsirinkite tą, kuri geriausiai tiks jūsų rankoms!

Populiariausios nagų formos

Kaip statomos vinys?

Vinys yra pagamintas iš kietos (bet gana lankstios) plokštės, pagamintos iš sandariai išdėstytų, kalcuotų ląstelių, sutampančių viena su kita kaip plytelės. Pagrindinė nagų statybinė medžiaga yra keratinas, t. Y. Skaiduliniai, kieti baltymai, turintys daug sieros, kalcio, vandens ir riebalų rūgščių. Nagai susideda iš:

  • Spenelis (lanula) – baltas pusmėnulis, kuris kartais matomas nagų pagrinde.
  • Nagų velenas – oda, padengianti nagų šonus ir apačią ir atsakinga už tinkamą jo padėtį.
  • Epidermio spiralė (t. y. populiarios odelės) – plonas epidermio sluoksnis, augantis ant nagų.
  • Plokštė – matoma nago dalis.
  • Guolis – yra tiesiai po plokštele, yra atsakingas už nagų maitinimą.
  • Motina – nematoma, gyva nagų dalis, paslėpta po oda

Ar tu tai žinai…

Nagai auga maždaug 0,07 mm per dieną. Net vienos rankos nagai gali būti skirtingų formų, o jų augimo kryptis gali būti ne ta pati.


Populiariausios nagų formos + kaip jas gauti?

Nagų priežiūros pagrindas yra dildymas, odelių judinimas ir dažymas. Kaip tai padaryti ir kokios formos nagus rinktis? Iš daugybės nagų formų pasirinkome populiariausius tipus: tonzilės, smailios, balerina, ovalus, aikštė, skvovas (suapvalinti kvadratai).

Kvadratinės vinys ar tonzilės?

Migdolo formos nagai

“Migdolai” yra šiek tiek smailūs nagai, šiek tiek suapvalinti galu. Optiškai lieknas ir pailginkite pirštus. Tokia nagų forma dažnai laikoma seksualiausia ir moteriškiausia. Juos sau gali leisti tik ilgų nagų savininkai – todėl forma nerekomenduojama žmonėms, atliekantiems daug namų ruošos darbų. Dulkes plauti, plauti ar nuvalyti „tonzilėmis“ yra tiesiog nepatogu.

Spalvos: plytelės puikiai atrodo, kai dažomos tamsios, išraiškingos spalvos lakais – pvz., raudonuoju vynu, bordo, baklažanais. Ombre ar baby boomer ant tonzilių veiks puikiai!

Pasidaryk pats: Norėdami pagaminti migdolo formos nagus, pažymėkite nago centrą (galiuką), o šonus padarykite maždaug 45 laipsnių kampu – būkite atsargūs, kad nebūtų per daug smailūs! Galiausiai švelniai suapvalinkite nago galiuką.


Dėmesio!

Nepamirškite nagus visada dildyti viena kryptimi! Padarykite pavienius smūgius dilde išilgai nagų kraštų. Failo perkėlimas į abi puses (šveitimas) sugadins plokštes.


Smailūs nagai

Smailūs nagai yra „Instagram“ hitas ir puikiai tinka vakarėlių išvaizdai. Ryškesnė tonzilių įvairovė veikia tik ant ilgų nagų ir lieknų rankų. Kasdieniniame gyvenime tokia nagų forma gali apsunkinti daugelį veiklų.

Spalvos: su vakarėlių vinimis galite naudoti bet kokius spalvų derinius ir dekoracijas, pvz., spalvų blokavimą.

Pasidaryk pats: Kaip ir tonzilėms, nustatykite nagų galiuką ir sandariai padarykite šonus. Dėmesio! Būkite atsargūs, kad poveikis nebūtų šaržuotas! Mes rekomenduojame šį metodą patyrusioms mergaitėms.

Balerina

Tai modifikuota smailių vinių versija – plokštės yra tokios pat ilgos, tačiau jų krašto linija yra tiesi. Ši forma tinka siauriems, liekniems ir ilgesniems nagams.

Spalvos: Nėra jokių spalvų apribojimų, todėl galite išprotėti.

Pasidaryk pats: Pradėkite tvirtai nulenkdami nagų šonus taip, kad jie suformuotų stileto formą. Tada padarykite kranto liniją, kad sukurtumėte tiesią liniją. Paruošta!

Suapvalinti nagai

Universaliausia forma, gerai atrodanti ant trumpų nagų. Ovalios nagai subtiliai lieknina rankas ir jas lengva prižiūrėti, todėl jas galite pasirinkti, jei tik pradedate vaidinti manikiūrininkę. Jei jūsų plokštė nėra pakankamai kieta, ši forma skirta jums.

Spalvos: jei nagai ilgesni – naudokite visą nagų lakų spalvų paletę.

Pasidaryk pats: Pakanka, kad pjaudami baltą lėkštės dalį, ją švelniai suapvalintumėte pagal nagų formą. Naudodami šią gana neutralią formą galite beprotiškai pašėlti su spalvomis (neono, blizgučių, chameleono efektas – visa tai yra sveikintina!) Nerizikuodami perdėtu efektu!


Kaip dažyti trumpus ir plačius nagus?

Naudokite vieną spalvą ir venkite sudėtingų raštų. Kūno spalvos atspalviai gerai atrodo ant trumpų nagų. Jei turite plačius nagus, rinkitės tamsius atspalvius – tamsiai mėlyną, juodą arba bordo – jie suplonins plačią plokštę. Nedažykite nagų per visą nago plotį, palikite nedažytas, mažas juostas šonuose – nagai atrodys plonesni.


Kvadratinės vinys

Kvadratiniai, trumpi nagai atrodo labai elegantiški ir yra gana patogūs kasdieniame gyvenime – juos galite užburti ant vidutinio ilgio nagų. Deja, jie gali optiškai sutrumpinti ir praplėsti pirštus, todėl rekomenduojami tik lieknų rankų savininkams.

Spalvos: viskas priklauso nuo jūsų kūrybiškumo – išsirinkite mėgstamą spalvą!

Pasidaryk pats: Norėdami suteikti nagams kvadrato formą, padarykite plokštę tiesia linija.


Ar tu tai žinai…

Gera nagų dildė yra stiklinė, popierinė ar safyro. Venkite metalinių dildžių – dėl jų nudailėja nagų plokštelė.


Suapvalinti kvadratai (squoval)

Tai šiek tiek sušvelninta kvadratinių nagų versija. Tai atrodo labai elegantiška.

Spalvos: Čia nėra spalvų kontraindikacijų. Galite rinktis iš visų spalvų nagų lakų.

Pasidaryk pats: Švelniai padarykite šonus, kad plytelė būtų apvalesnė.

Jei jau žinote, kokios formos nagai jums tiks, rinkitės gražių lakų spalvas. Čia yra mūsų pasiūlymai: