Geriausias maišytuvas 2021> Opini

Maišytuvas tampa vis dažniau naudojama buitine technika virtuvėje. Tai nepamainoma priemonė dirbant su daržovėmis, vaisiais ir sėklomis. Praktiškai neįmanoma paruošti daug vegetariškų ar veganiškų patiekalų be maišytuvo. Maišytuvai apima daugiafunkciniai įrenginiaikurios daugiausia naudojamos daržovėms, vaisiams, sausainiams, sėkloms ir riešutams pjaustyti ir malti. Atsižvelgiant į paskirties vietą, rinkoje siūloma daugybė maišytuvų, leidžiančių pasigaminti paruoštų patiekalų, gaivių ir dietinių kokteilių ar sukurti žemės riešutų sviestą.

Vaisiai maišomi į kokteilį

Renkantis geriausią maišytuvą, verta pritaikyti reikalavimus prie buitinių prietaisų maišymo parametrų ir paskirties. Rinkoje esantys maišytuvai turi skirtingą galią, formą ir priedus, kurie praplečia funkcionalumą. Žemiau pateikiami reitingavimo veiksniai, leidžiantys pasirinkti geriausiai jūsų poreikius ir biudžetą atitinkantį maišytuvą. Atsižvelgdami į specialistų nuomones ir prietaisų funkcionalumą, pateikiame geriausių maišytuvų reitingą tarp daugelio prietaisų.

Geriausių maišytuvų sąrašas 2021 m. Gegužės mėn

Taip pat patikrinkite greitųjų maišytuvų sąrašas

Reitinge atsižvelgiama tiek į maišytuvus, tiek į taurių maišytuvus, kuriuos mūsų specialistai pasirinko atsižvelgdami į daugelį veiksnių, tokių kaip techninė specifikacija, veikimas be gedimų, papildomos funkcijos, ilgaamžiškumas, apdirbimas, kaina ir vartotojų nuomonė. Be to, atsižvelgta į tai, ar tai yra rankinis, ar puodelis, kokteilis, greitaeigis, kokteilinis, sportinis ar žemės riešutų sviestas, ar ledo smulkintuvas. . Be to, mes reguliariai atnaujiname puodelių maišytuvų ir rankinių maišytuvų reitingą, todėl galite būti tikri, kad mūsų sąrašas atsakys į jūsų klausimą – kokį virtuvinį maišytuvą pasirinkti.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį – kaip išsirinkti geriausią maišytuvą?

Yra keletas elementų, kurie sujungia prietaisų specifikacijas ir taip leidžia pasirinkti geriausią maišytuvą. Be to, yra daugybė papildomų naudingų funkcijų, į kurias reikėtų atsižvelgti perkant įrangą keleriems metams.

Geriausias ąsočių maišytuvas, ar kas?

Įrenginio galia – kuo didesnė prietaiso galia, tuo sunkesnis maišytuvas tampa ir tuo pačiu metu jis yra paruoštas esant didelei galiai specialioms užduotims atlikti, pavyzdžiui, ledo traiškymui ar humuso paruošimui. Mažos galios 200 W maišytuvai leidžia maišyti dietinius kokteilius ir minkštus maisto produktus (pvz., Bananus), daržoves tik po virimo. 1000 W galios rezervas leidžia sutraiškyti kietuosius riešutus, ledo gabalėlius, neapribojant variklio galimybių.

Sukimosi greitis – galimybė reguliuoti greitį leidžia reguliuoti greičio lygį pagal savo poreikius. Maišytuvai turi galimybę laipsniškai ar sklandžiai reguliuoti per rankenėlę, jei maišytuvas su laipsnišku greičio reguliavimu, turėtumėte pasirinkti tuos modelius, kurie leistų pasirinkti daugiau greičio variantų. Greitieji maišytuvai yra tie, kurių apyvarta viršija 20 000 / min. Kai kurie greitesni maišytuvai pasiekia 45 000. aps./min kurių galia 1000-1400 W.

Vykdymo medžiaga – rankena yra elementas, perduodantis vibracijas ir linkęs slysti iš rankos, todėl gerai, kad jis būtų ergonomiškas ir neslystantis. Šviesus iš plastiko pagaminto pjovimo peilio korpusas keičiasi dėl mirštančių vaisių ir daržovių spalvos, o tai ilgainiui sumažina estetinę prietaiso vertę. Svarbus apdailos elementas yra ir maišytuvo puodelis, apie kurį toliau rašome daugiau.

Funkcijos – greičio valdymas yra pagrindinis funkcionalumas, kurį galima rasti daugelyje modelių, jis veiksmingai apsaugo nuo purslų, jei greitį pasirenkame pagal ingredientų konsistenciją. Papildoma maišytuvo funkcija yra „Turbo“ parinktis, leidžianti vienu mygtuku patogiai padidinti maišytuvo greitį.

Įrengta priedų – dauguma maišytuvų turi daugiau nei vieną rankinį, vadinamąjį koją, galite sumontuoti plaktuvus ant besisukančio mechanizmo arba sujungti maišytuvą su didesniu konteineriu su keičiamais antgaliais.

Valymo paprastumas – galimybė įdėti priedus, dirbančius su gaminiu, indaplovės purkštukais, yra didelis privalumas, norint išvalyti mažus kampelius reikia naudoti šepetėlius, o tai gali apsunkinti maišytuvo valymą. Neplauti elementai su maisto likučiais ir besivystančios pelėsių kolonijos yra paskutiniai dalykai, kuriuos norime pamatyti virtuvėje. To galite išvengti maišydami vandenį ir skystį kelias sekundes.

Patvarumas – tai parametras, kurio negalima išbandyti naudojimo pradžioje. Garantiją galite naudoti sugadinę, tačiau garantinis laikotarpis taip pat kada nors baigiasi. Todėl gerai vadovautis patikrintų prietaisų nuomone ir reitingavimu pagal ilgaamžiškumą, rinktis kiek galingesnius prietaisus nei mums reikia, galios rezervas neapkraus variklio darbo, kuris gali sugesti per mažiausiai laukiamą momentą.

Geriausias maišytuvas yra tas, kurį turėsite galios rezervasnes nežinome, ką sutriuškinsime ateityje. Svarbus elementas yra patogus būstas, t praktinė apdaila pageidautina iš metalo.

Didelis priedų skaičius padidins funkcionalumą ir palengvins darbą virtuvėje, atlikdamas daugiau veiklų, tokių kaip gaivinančio kokteilio paruošimas, grietinėlės ar kiaušinių plakimas ir žemės riešutų sviesto paruošimas.

Geriausias maišytuvas yra prietaisas, kuris daro ne tik tai pakeis daugelį kitų užimanti vietą rankinių prietaisų spintelėje, bet taip pat leidžia greitai paruošti paruoštą patiekalą. Ingredientus galite susmulkinti rankomis arba maišytuvu, tačiau tai užima daug laiko ir vargina. Naudojant maišytuvą pagerina darbą virtuvėjeTodėl sukamųjų peilių greitis yra toks svarbus, kuo galingesnis ir greitesnis, tuo daugiau laiko jis sutaupys.

Geriausias daugiafunkcinis maišytuvas – technologijos.

„PowerBell“ – Unikali dubenėlio forma šiuolaikinio maišytuvo kojoje, leidžianti sumalti visą turinį be vadinamojo negyvos zonos su nebaigtais ingredientais. Ši technologija taip pat palengvina produkto įsiurbimą į šlifavimo zonas, o tai leidžia tolygiai sumalti ingredientus.

SPLASHCvaldymas – Maišytuvo kojos konstrukcija yra tokia profiliuota, kad purslų kiekis žymiai sumažėja net esant didelėms sukimosi vertėms.

„Easy Click“ – Padidėjusi prietaiso ergonomika, lengva konstrukcija leidžia šlifuoti viena ranka, be to, ši sistema leidžia lengvai pasikeisti patarimais.

Išmanusis greitis – Sukimosi greičio valdymo sistema, sukimosi greitį keičia slėgis.

Rankinis maišytuvas ar puodelio maišytuvas?

Ąsočių maišytuvas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ruošia daug kokteilių ir grietinėlės sriubų. Rankinis maišytuvas puikiai tinka užtepams, pesto, žemės riešutų sviestui ir humusui gaminti. Jis taip pat puikiai susidoroja su grietinėlės sriubos paruošimu, be to, jums nereikia pilti sriubos į puodelį partijomis, o jūs galite naudok puodąkuriame ingredientas anksčiau buvo virtas. Skirtingai nei rankinis maišytuvas, maišytuvo talpa yra ribota, atsižvelgiant į ąsočio dydį. Be abejo, ąsočių maišytuvas sunkiau plauti, puodelis ir dangtelis yra valomi, o peiliai, skirtingai nei rankinis maišytuvas, daugelyje prietaisų nėra nuimami. Rankiniai maišytuvai turi mažesnį varpo formos puodelį, kuris yra palengvina valymą peiliukai. Geri ąsočių maišytuvai daro daug daugiau galios smulkinimo nei rankinis maišytuvas, kuris leidžia gauti vadinamąjį vaisių kokteilio.

Abiejų tipų prietaisai yra gana triukšminganes didelė galia, aštrūs peiliai, didelis greitis, liečiantis gaminį, sukelia garso laviną, todėl kai kurie puodelių maišytuvai turi papildomą dangtį, kad sumažintų garsus. Patys maišytuvai yra gana tylūs, tačiau prietaiso niekas neįjungia, kad jis veiktų be ingredientų. Kurį maišytuvą pasirinkti? Tai daugiausia priklauso nuo jūsų poreikių ir biudžeto. Vienas prietaisas tam tikroje veikloje gali pakeisti kitą, tačiau sportininko ar vegetaro virtuvėje gerai turėti abu prietaisus. Mūsų reitinge galite rasti ir rankinius maišytuvus, ir puodelių maišytuvus.

Kokį ąsočių maišytuvą reikėtų rinktis?

Ąsočių maišytuvas yra prietaisas lengviau naudotinereikia laikyti darbo prietaiso rankose, tiesiog įdėkite ingredientus į puodelį ir pradėkite šlifuoti. Tai puikiai tinka gaivinantiems kokteiliams ruošti sutrinant ledą ar sutrinant dietinius ingredientus.

Planuodami pirkti puodelio maišytuvą, nepamirškite, kad plastikiniai indai nėra patvarūs ir jautrūs aukštai temperatūrai, todėl galite malti tik atvėsusius produktus. Puodelio maišytuvas pasižymi ąsočio forma ir peiliais pagrinde, kuris užtikrina puikios šlifavimo savybės be vadinamojo akloji zona. Deja, sistema taip pat turi trūkumų: ant paviršiaus gali likti sausi ir nedideli gabaliukai, kurie verčia įpilti vandens ar aliejaus tirštesnėmis konsistencijomis. Greitesnį produktų malimą galima pasiekti pasirinkus modelius su daugiau peilių, pvz., 6–8.

Populiariausi puodelių maišytuvai galia 600–800 W diapazone. Šios galios maišytuvo turėtų pakakti kasdieniniam naudojimui ir populiarių gaminių šlifavimui. Jei svarbu, kad maišytuvas elgtųsi ir su riešutais, susmulkinant juos į žemės riešutų sviestą arba gaminant avinžirnių humusą, jums reikės maišytuvas specialioms užduotims atlikti kurių galia apie 2000 W.

Geriausias maišytuvas yra tas, kuris taip pat leis jums įdėti į puodelį daug produktų, dauguma maišytuvų, kurių pakanka net didelių šeimų poreikiams talpa apie 2 litrus. Didesnių maišytuvų talpa yra mažesnė nei 3 litrai. Jei maišytuvas skirtas sportininkui, tai bus puikus sprendimas sportiškas maišytuvas su vandens buteliu ar puodelis. Tai yra patogus sprendimas, kurį sportininkai vertina dėl sumažinto plovimo kiekio ir kompaktiško vandens butelio dydžio.

Šlifavimo greitis maistas priklauso ne tik nuo puodelio maišytuvo galios, bet ir nuo verpimo ašmenų skaičiaus. Geriausias stalo maišytuvas bus toks peiliukai turėjo …