Koks geriausias 2021 m.

Yra nedaug patirčių, panašių į katės turėjimą namuose. Nepaisant to, kad miegojome visą dieną, slėpėmės atokiose vietose ir patyrėme daug problemų, turime sutikti, kad šie draugiški augintiniai mus džiugina kiekvieną dieną. Būdami kačių savininkai, turime įgyti žinių ir informacijos, reikalingos jiems geram gyvenimui.

Anksčiau mes parašėme išsamius vadovus apie viską, ko jums reikia: kačių pakinktus, lesyklas, šiukšlių dėžes ir lovas. Tačiau negalime pamiršti, kad jie taip pat nori žaisti. Tai ne tik noras, bet ir medžioklės pakaitalas. Toliau mes paaiškinsime viską, ką reikia žinoti apie žaislus katėms.

Svarbiausias

  • Pirkdamas naują žaislą savo augintiniui, savininkas dažnai galvoja apie tai, kas jam patinka. Negalime pamiršti, kad aksesuaras skirtas jūsų katei, o ne jums. Taigi geriausias variantas yra išbandyti, kad išsiaiškintumėte, kokio tipo žaislai jį linksmina.
  • Yra trys pagrindinės kačių žaislų rūšys: pramogoms, intelektui ir mankštai. Atsižvelgdami į savo poreikius, galite pasirinkti vieną ar kitą. Svarbiausia, kad jūsų augintinis būtų užsiėmęs. Nes tuščiosios eigos ar nuobodžiaujantis katinas, be to, kad daug miega, gali pralinksminti daiktus, kurie jam neatitinka.
  • Daug kartų jie labiau linksminasi su kartonine dėže nei su plastikine lėle ar pele. Jei šis aprašymas tinka jūsų augintiniui, nepykite, nes tai yra jų prigimties dalis. Pirkimo kriterijų skyriuje mes išsamiai paaiškiname savybes, kurias žaislai turi atitikti jūsų katei.

Geriausi kačių žaislai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Katė yra smalsus gyvūnas. Jis mėgsta tyrinėti aplinką, lipti į aukštas vietas ir ypač gerai įsisuka į bėdą. Norėdami patenkinti jų nuojautą, galite naudoti pačių įvairiausių žaislų ir gaminių, tokių kaip lazeriai, siūlai, plastikinės pelės, kamuoliukai ir net specialios dėžės bei krepšiai. Toliau mes parodysime geriausius pramogų objektus.

Geriausias interaktyvus kačių žaislas

Šį interaktyvų žaislą sudaro 10 jūsų katės pramogų rinkinių. Žaislų pakuotę sudaro: 1 kačių lazdelė, 5 plunksnų antspaudai, 2 užpildyti kirminai, 1 įdaryta žuvis ir 1 įdaryta žiurkė.

Kiekvienas daiktas pagamintas iš ekologiškų medžiaginių plunksnų. Jo įdėta lazda turi optimalią saugumo priemonę, kad būtų išvengta atsitiktinių įbrėžimų. Puiki kainos ir kainos santykis.

Redakcinis vertinimas: Šie interaktyvūs žaislai idealiai tinka pritraukti ir sukurti pasitikėjimą bei bičiulystę tarp vartotojo ir jų kačių.

Pilniausias katės žaislas

Yra žaislų, kuriuos katės jaudina, ir tai yra vienas iš jų. Jo bokšto dizainas su 4 kamuoliukais 4 lygiuose sužadins jūsų kačiuką.

Kiekviename samtelyje yra katminto arba katžolėkad galėtumėte įsivaizduoti, kas jiems patiks. Jis pagamintas iš atsparios įkandimui polipropileno dervos.

Redakcinis vertinimas: Jis išsiskiria tuo, kad jį lengva montuoti ir valyti. Be to, dėl savo medžiagų yra labai saugu žaisti.

Geriausias žaislas katės kūdikiui

Šiame žaislų rinkinyje yra 2 ištraukiami strypai ir 10 rašiklių užpildų su keičiamais varpeliais. Tai paprastas dalykas, bet mes žinome, kad katės nemėgsta komplikacijų.

Tik lengvai pakratius lazdelę, jūsų kūdikis bus aktyvuotas, nes jį pritrauks judesys ir garsas.

Redakcinis vertinimas: Jis išsiskiria kaip lazdelė, kuri lengvai tęsiasi nuo 36 cm iki 96 cm. Be to, tai yra kokybiškas produktas.

Geriausias kačių lazerinis rodyklė

Tai produktas, susidedantis iš 3 skirtingų šviesos režimų (LED, UV ir raudonos šviesos). Korpusas pagamintas iš nerūdijančio plieno ir su apsaugine juosta.

Tai labai lengva ir greitai įkrauti per USB prievadą. Po 1,5 valandos jis bus visiškai įkrautas. Jūsų katytė gali smagiai vaikytis lazerio tašką.

Redakcinis vertinimas: Šis produktas nekenksmingas gyvūnams ir žmonėms, nes jam atliekami griežti IEC ir TÜV saugumo bandymai. Be to, jis turi skirtingus modelius su pavaromis (raudonas taškas, žvaigždės, veidukas, drugelis ir pelė).

Geriausias žaisliukas kūdikių kačiukams

Tai yra jūsų kačių šuniuko objektų ir pramogų elementų rinkinys, kurį sudaro tuneliai, įdarytos žuvys, plunksnų žaislai, pūkuotos pelės ir raukšlėti kamuoliukai.

Šis produktas turi visus būtinus komponentus, kad katės kūdikis galėtų linksmai praleisti laiką, nes jis idealiai tinka toms nuobodulio ar nuolatinio miego akimirkoms.

Redakcinis vertinimas: Žaislų rinkinys pagamintas iš netoksiškų medžiagų. Be to, jis stimuliuoja beveik visus jūsų katytės medžioklės stimulus.

Geriausias interaktyvus kamuolys katėms

Šis žaislas pagamintas iš ABS medžiagos, tai yra, yra ekologiškas ir netoksiškas. Kamuolio skersmuo yra 6,5 ​​cm. Vienu mygtuko paspaudimu kamuolys nuolat judės po namus, kad pritrauktų jūsų augintinio dėmesį.

Be to, jis turi jutiklius, todėl protingai išvengs kliūčių ir neužstrigs kampuose. Jame yra įkraunamas USB.

Redakcinis vertinimas: Tai idealiai tinka vartotojams, neturintiems laiko žaisti su savo augintiniais. Šis rutulys gali pasisukti 360 ° laipsnių kampu ir išsijungs po 45 minučių riedėjimo.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie kačių žaislus

Katinas išlaiko tam tikrus instinktus, kuriuos, kiek įmanoma, galite padėti jam patenkinti. Ir nors kartais butas ar namas nėra tinkamiausios vietos, daug kartų nelieka nieko kito, kaip pritaikyti žaidimus sugyvenimo uždarytoje erdvėje. Čia rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie pomėgius jūsų augintiniui.

Kačių žaislai-1

Gyvenimas su kate gali sukelti begales situacijų, be to, sukelti visokių emocijų tiek jums, tiek jūsų augintiniui. (Šaltinis: Andrea Obzerova: 58467675 / 123rf.com)
(Šaltinis: Andrea Obzerova: 58467675 / 123rf.com)

Kas yra kačių žaislai?

Tai aksesuarai ir priedai, pagaminti siekiant linksminti ir mokyti jūsų augintinį. Jie gali būti kelių formų ir pagaminti iš daugybės medžiagų. Jūsų katės žaislai yra būtini augimo ir kasdienio augimo objektai, nes jie turi daug privalumų, kuriuos mes išskaidysime šiame straipsnyje.

Gyvenimas su kate gali sukelti begales situacijų, be to, sukelti visokių emocijų tiek jums, tiek jūsų augintiniui. Jei susimąstysite, ar reikia žaisti su savo kate, pasakysime taip. Tačiau nesuklyskite: kad ir kaip stengtumėtės, kačių pramogos nėra tas pats, kas pramogauti kinologą.

Kodėl verta pirkti kačių žaislus?

Kai katė nuobodžiauja ar ilgai praleidžia nedarydama kažko produktyvaus, ji nieko nedaro, tik valgo ir miega. Jei nenorite, kad jo gyvenimas būtų sutrumpintas iki šių dviejų veiksmų, galite paskatinti jį šiek tiek pasimėgauti, be to, šiek tiek pasimankštinti. Kai žaidi su savo augintiniu, linksminasi ne tik ji, bet ir tu.

Kita priežastis, kodėl svarbu užimti katę, yra ta, kad turėtumėte jį nuvarginti. Gyvūnai, kaip ir žmonės, kasdien suvartoja energijos atsargas. Jei jūsų katinas negali atnešti šios energijos į mankštą, jis nusivils. Negana to, jūs taip pat turėsite didelę galimybę priaugti svorio.

Ar žinojote, kad kai katė atsigula priešais jus ant nugaros, tai reiškia, kad jie pasitiki savimi?

Kokių rūšių kačių žaislai yra rinkoje?

Pirkdami žaislą katei galite pamatyti, kad yra visokių rūšių ir sąlygų, jau nekalbant apie medžiagas ir skirtingus naudojimo būdus bei rekomendacijas. Kadangi šis žingsnis gali būti netvarka, mes paruošėme lentelę su skirtingais žaislų tipais, kiekvieno jų savybėmis ir jų nauda. Taigi žinosite, kuris aksesuaras jums ir jūsų augintiniui yra geriausias.
Žaislų tipas Charakteristikos Pelnas
Lazerinis žymeklis Objektas, iš kurio sklinda raudona lazerio šviesa, todėl katė jį suvokia kaip paviršiaus tašką. Puiki pramoga.

Pratimas.

Klijuokite siūlais ir plunksnomis Maždaug pusės metro medinė arba plastikinė nendrė. Siūlas paprastai yra elastingas, o pakabinamas daiktas gali susidaryti iš plunksnos arba tuščiavidurio rutulio. Refleksai.

Sportuokite, nes tai priverčia jus daug judėti.

Padidinkite savo pusiausvyrą.

Pelės Mažos pelės formos lėlės su spalvotomis plunksnomis arba ilga uodega. Paprastai jie yra pagaminti iš plastiko. Medžioklės instinkto aktyvinimas.

Kelias minutes jūsų katė budi, padidindama jo dėmesį ir susikaupimą.

Kamuoliai su garsais Maži plastikiniai rutuliukai su varpeliais viduje. Pratimas.

Pojūčių aktyvinimas.

Stalas su spyruokle Jis susideda iš kvadrato, iš kurio išsikiša spyruoklė su ryškiu aksesuaru, pavyzdžiui, plunksna, kamuoliukas ar lėlė. Dėmesio gebėjimų ugdymas.

Daugelis šių priedų yra pagaminti taip, kad katė galėtų pagaląsti nagus.

Tunelis Plastikinis cilindras su keliais takais. Vikrumas.

Hideaway (katėms patinka mažos, tamsios vietos, nes jos jaučiasi saugiau).

Interaktyvus Jį gali sudaryti apskritas artefaktas, kuriame į vidų dedamas ryškus daiktas. Energijos švaistymas.

Padidėjęs smegenų pajėgumas.

Kodėl kačių žaislai tokie svarbūs?

Investuoti į kokybišką laiką su savo augintiniu yra neįkainojama. Dažnai nutinka taip, kad kasdien mes esame įklimpę į savo pareigas, tokias kaip studijos, darbas ar socialiniai santykiai. Tačiau kai turime tokį draugą kaip katė, neapsigaukite dėl jo atskirtos prigimties, nes jai taip pat reikia žmonių.

Daugelis šių draugiškų kačių savininkų mano, kad pirkdami interaktyvų žaislą jų augintinis bus linksminamas vienas. Tokiu būdu mąstyti yra klaida, nes katei reikia žaidimų draugo, o daiktai yra paprastas pasiteisinimas linksminti ir stiprinti katės ir žmogaus santykius.

Kačių žaislų nauda

Gali būti, kad negalėsime tiksliai apibūdinti viso privalumų sąrašo, kai kalbama apie priedus ir žaidimų priedus. Tai yra tai, kad jūs galite integruoti „veiksmo“ seansus į savo augintinio kasdienybę, skatindami jo judrumą ir pasipriešinimą, be kovos su nuoboduliu. Toliau mes suteiksime jums daugiau pranašumų.

  • Kovokite su nutukimu kasdien sportuodami.
  • Pralinksmina jūsų augintinį.
  • Sustiprėja šeimininko ir katės emocinis ryšys.
  • Plėtok savo intelektą.
  • Užgesina natūralų medžioklės instinktą.
  • Jis yra laimingiausias, kai yra užimtas.
  • Žaidimas padeda jūsų katei …