Koks geriausias 2021 m.

Žiurkėnas yra lengvai prižiūrimas, mylintis ir linksmas gyvūnas. Dėl šių savybių šis brangus gyvūnas tampa labai populiariu augintiniu. Ypač vaikams, nes jie gali pradėti prisiimti atsakomybę už gyvą būtybę, kuri jiems suteiks nedaug užduočių, nors ir pakankamai, kad vaikas išmoktų atlikti svarbias užduotis ir mokėtų kuo nors pasirūpinti.

Kad žiurkėnas būtų laimingas savo narve ir turėtų tai, ko jam reikia, yra daugybė aksesuarų, kuriuos galima atsinešti į kosmosą. Šiose eilutėse mes padėsime jums suprasti šių graužikų įpročius, kad žinotumėte, ką daryti, jei nusprendėte, kad vienas ar keli iš jų yra jūsų gyvenimo dalis. Mes taip pat paaiškinsime jums, kokie skirtingi priedai.

Svarbiausias

  • Jam yra naudingi žiurkėnų aksesuarai, kad jis galėtų atlikti savo kasdienybę savo narve. Taip pat yra tokių, kurie eina pasivaikščioti su gyvūnu ir suteikia mažajam graužikui laisvės erdvę, pavyzdžiui, pakinktus ar mažas kuprines.
  • Žiurkėnas yra labai švarus gyvūnas, kuris gali ir gali, dažnai pats tvarkosi. Nemaudykite jo vandeniu, tiesiog duokite smėlio, kad jis galėtų išvalyti kailį ir laikyti aksesuarus visada tvarkingus, kad jis būtų patogus jums.
  • Pirmosios gyvenimo su jūsų žiurkėnu dienos bus raktas į jų pasitikėjimą ateitimi. Tos savaitės būkite atsargūs, pateikdami tam tikrus patarimus, tada jūsų priežiūra bus labai paprasta.

Geriausi žiurkėnų aksesuarai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Jūsų žiurkėnui reikalingi įvairiausi priedai. Kiekvienas papildinio stilius atliks tam tikrą funkciją. Narve jūsų žiurkėnas valgys ir gers vandenį, žais ir sportuos, miegos, išmatos ir maudysis smėlyje. Kiekvienai veiklai yra priedai. Čia pamatysite perkamiausius priedus ir kiekvieno jų aprašymą.

Geriausias natūralus medinis namelis žiurkėnams

Šis žiurkėnų namas yra vienas geriausių „Amazon“ pardavėjų ir ne be reikalo. Jis turi vandeniui nelaidų ir asfalto stogą, be to, yra pagamintas iš natūralios medienos. Tai aukštos kokybės produktas, kurio matmenys yra 17 x 17 x 10 cm.

Pasak pirkėjų, jis yra labai gražus ir naminiams gyvūnėliams patinka. Be to, vartotojai suteikia jai 57% 5 žvaigždučių įvertinimų, tai nieko!

Perkamiausias žiurkėno ratas

Šis žiurkėno ratas arba apžvalgos ratas yra geriausiai parduodamas „Amazon“ savo kategorijoje. Tai besisukantis apžvalgos ratas, kuris nudžiugins jūsų kailinius. Ratas yra 22 cm aukščio, kaip ir jo plotis. Jį galima rinktis iš kelių spalvų, tačiau praktiškumo sumetimais viena jų atsiras atsitiktinai.

Kita vertus, produktas turi 60% 5 žvaigždučių įvertinimus, o tai leidžia suprasti vartotojų pasitenkinimą.

Pigiausias žiurkėnų žaidimų aksesuaras

Jei ieškote nebrangaus poilsio aksesuaro savo žiurkėnui, jį jau radote! Tai idealus plastikinis ratas, skirtas mankštinti savo augintinį, taip pat pagamintas iš aukštos kokybės plastiko. Pasak vartotojų, jį lengva įdiegti ir reguliuoti.

Produkto matmenys yra 12,8 x 12,5 x 12,7 cm, o rato plotis – 14,5 cm.

Juokingiausias jūsų žiurkėno žaislas

Naminiai gyvūnai taip pat turi teisę linksmintis, o laisvalaikis yra būtent šio smagaus jūsų žiurkėno aksesuaro tikslas. Tai laisvai važiuojantis lenktyninis automobilis, skirtas riedėti aplink namą arba riedėti iš fiksuoto taško. Be to, reguliuojamas „Critter Cruiser“ ratas leidžia naudoti automobilį įvairiais būdais.

Produkto matmenys yra 5,5 “x 12” x 9 “, o prekė turi daugiau nei 50% 5 žvaigždučių įvertinimų.

Idealus aksesuaras jūsų žiurkėnui sūpynių pavidalu

Šios sūpynės yra vienos smagiausių, kurias rasite tarp žiurkėnų aksesuarų. Tai yra medinės tunelio formos sūpynės, kurias mylės jūsų augintinis.

Produkto matmenys yra 31 x 25 x 4 cm, jis gaminamas iš aukščiausios kokybės medžiagų, nors vartotojai pabrėžia, kad kartais jis gali būti šiek tiek nestabilus. Tai labai patiks jūsų augintiniams!

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie žiurkėnų priedus

Svarbu, kad prieš priimant žiurkėną į gyvūnų kompanioną, jūs geriau pažintumėte šiuos gyvūnus ir žinotumėte, kaip patenkinti jų poreikius. Žiurkėnų aksesuarai gali būti puikūs jūsų sąjungininkai, kad graužikui būtų patogus gyvenimas. Šiose eilutėse sužinosite daugiau apie šiuos produktus, todėl eidami apsipirkti tai padarysite sėkmingai.

Žiurkėnas

Jam yra naudingi žiurkėnų aksesuarai, kad jis galėtų atlikti savo kasdienybę savo narve. (Šaltinis: Roseneng: cMp84C0fPSg / Unsplash.com)

Kam skirti žiurkėnų priedai?

Nusprendus laikyti žiurkėną kaip naminį gyvūną, gyvūnui rekomenduojama gyventi narve, kur jis gali patenkinti visus jo poreikius. Žiurkėnų aksesuarų dėka galite sukurti ypatingą ir patogią vietą, kur jis galėtų gyventi. Šie graužikai yra įdomūs ir mylintys, todėl sulaukė populiarumo kaip naminiai gyvūnai.

Kartu su šiuo augančiu populiarumu rinkoje galima rasti vis daugiau priedų, kad jūsų žiurkėno gyvenimas būtų patogesnis. Jie gali atlikti skirtingas funkcijas: suteikti jums patogią erdvę miegoti, dubenį, kuriame galite valgyti, geriamąjį fontaną, kuriame galite drėkinti, arba vonią, kurioje galite nusiprausti, jei norite paminėti keletą.

Kokių žiurkėnų aksesuarų negalima praleisti narve?

Narve turi būti gerai įrengti žiurkėno poreikius atitinkantys priedai, kad gyvūno diena būtų patogi ir laiminga. Šie graužikai vykdo kelias įprastas procedūras ir jas papildo. Išpopuliarėjus šiems gyvūnams kaip naminiams gyvūnams, rinka siūlo įvairius produktus. Svarbiausi priedai yra:
Objektas Funkcija
Tiektuvas Kur palikti maistą, kurio dydis pritaikytas gyvūnui.
Girtuoklis Paprastai tai buteliai, kurie baigiasi purkštuku, daugeliu atvejų pagaminti iš nerūdijančio plieno ir su kamščiu, dėl kurio vanduo išeina tik čiulpiant.
Hamakas Patogi vieta miegui, kurią galite pakabinti ant narvo grotų.
Kotedžas Taip pat narvo pagrinde galite pastatyti uždengtą lovą kaip namą. Tai priklauso nuo gyvūno judrumo.
Ratas Sfera, kur žiurkėnas gali bėgti sportuoti.
Laiptai Tarp žiurkėno priedų galite rasti laiptus ar tiltus, kurie privers gyvūną žaisti ir vaikščioti.
Vonia ir smėlis Žiurkėnams reikia smėlio vonių, kad apsivalytų.
Pagrindas Substratas yra vienkartinė medžiaga, kuria užpildysite narvo pagrindą ir ant kurios šlapinsis jūsų žiurkėnas.
Sūpynės Vieta, kabanti nuo narvo, kuri siūbuoja, kaip sako jos pavadinimas ir kuri žiurkėnams labai patinka.

Kokie žiurkėno aksesuarai naudojami norint jį išvesti pasivaikščioti?

Be to, kad narvas pritaikytas jūsų žiurkėnui, taip pat labai teigiama, kad padėsite jam sulaukti didesnės laisvės akimirkų. Šie graužikai yra labai vieniši ir nepriklausomi. Kai jis jaučiasi patogiai išėjęs iš narvo ir pasitiki jumis, taip pat galite jį išvežti į gatvę. Šiems pasivaikščiojimams palengvinti yra priedų, populiariausi, kuriuos galima naudoti:

  • Diržai ir pavadėlis: Yra jų pritaikyti mažam gyvūno kūnui, kad jis būtų saugus
  • Krepšys arba nešiklis: Žiurkėnui vežti yra maži ir gerai vėdinami maišai su tinkleliu

Gyvūną reikia išnešti saulėlydžio metu, kai šie graužikai yra aktyviausi ir labiausiai nori užsiimti veikla.

Žiurkėnas su šeima

Žiurkėnas yra labai švarus gyvūnas, kuris gali ir gali, dažnai pats tvarkosi. (Šaltinis: „Lightfieldstudios“: 120876002 / 123rf.com)

Kaip priversti mano naują žiurkėną prisitaikyti prie narvo ir aksesuarų?

Kai žiurkėnas atvyks į jūsų namus, pirmosios dienos bus svarbiausios, kad jis jaustųsi patogiai ir įgytų pasitikėjimą savo aplinka bei žmonėmis, su kuriais gyvens. Ekspertai rekomenduoja dalį senojo narvo substratą paskleisti ant naujo, kad jis jaustųsi pažįstamas. Nepamirškite ir lovio, lovio su maistu ir vandeniu, kurį galima įsigyti gyvūnui.

Jei žiurkėnas atkeliauja į mažą dėžę, įdėkite jį į narvą ir leiskite gyvūnui išeiti, kai tik jis nori atrasti naują erdvę su jos priedais. Pirmosios dienos suteikia jam laiko atskirai. O jei esate su juo, pasistenkite neskleisti garsių garsų ar staigių judesių, kurie jį gali išgąsdinti. Iš pradžių nelieskite ir neišimkite jo iš narvo.

Ar narve su priedais gali gyventi daugiau nei vienas žiurkėnas?

Žiurkėnas yra meilus žmonėms, tačiau tai ne visada būdinga kitiems tokio pobūdžio gyvūnams. Dviejų ar daugiau graužikų sugyvenimas viename narve, nesvarbu, kiek jis turi priedų, gali būti labai sudėtingas. Gimę ir būdami kūdikiai, vaikai gali dalytis erdve kartu su mama.

Tačiau tuo metu, kai jie auga, geriau juos atskirti.

Šie gyvūnai yra labai teritoriniai. Taigi, jei nusprendėte į savo šeimą integruoti daugiau nei vieną, pirmomis dienomis stebėkite jų elgesį. Suteikite jiems plačią erdvę ir su įvairiais priedais, kad visiems būtų kažkas. Pasiruoškite dar vieną narvą, jei kiltų problemų. Ne visi turi sutarti, tačiau nėra įprasta, kad jie džiaugiasi dalindamiesi savo erdve.

Taip pat turėtumėte žinoti, kad galite sujungti tik du žiurkėnų patinus, nes jie yra mažiau teritoriniai nei moterys. Jie turi būti iš tos pačios vados. Narve visada turėkite tiek aksesuarų, kad jiems nereikėtų jais dalytis. Prisijungimas prie vyro ir moters sukels nekontroliuojamą reprodukciją, todėl turėtumėte vengti šios situacijos.

Žiurkėnų valgymas

Pirmosios gyvenimo su jūsų žiurkėnu dienos bus raktas į jų pasitikėjimą ateitimi. (Šaltinis: „Lightfieldstudios“: 120877091 / 123rf.com)

Ar mano žiurkėnui reikia maudymosi reikmenų?

Šiuose gyvūnuose yra kažkas labai įdomu: jiems nereikia vandens vonių, tačiau reikia smėlio. Jie praleidžia daug laiko patys tvarkydamiesi, todėl jų kailis yra švarus. Kartais jie gali būti nešvarūs būtent dėl ​​to, kad mes juos palietėme rankomis, o jų instinktas paskatins juos norėti riedėti smėlyje, nes jie paprastai yra gyvūnai, kilę iš dykumos.

Dėl šios priežasties yra vonios, paprastai pagamintos iš plastiko, kur įdėti šį smėlį, kurį gyvūnas labai vertins. Geriau venkite vandens. Be to, kad gyvūnui nepatogu, temperatūros pokyčiai gali pakenkti jo sveikatai. Ekspertai paaiškina, kad žiurkėno kailyje yra natūralių aliejų, reikalingų sveikai odai palaikyti.

Žiurkėnas yra lengvai prižiūrimas, mylintis ir linksmas gyvūnas.
(Šaltinis: Kaderovas: 66208014 / 123rf.com)

Kaip dažnai turėčiau valyti žiurkėno narvelį ir priedus?

Svarbu saugoti savo daiktus …

Leave a Reply

Your email address will not be published.